>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Serie A - w sezonie 2018/2019 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Właśnie apropo możliwości. Taka mnie wczoraj myśl naszła, że chociażby dziesięciu takich Piątków czy Kouame z przodu mieli, to z taką obroną mogą się bić o drugą 10-tkę z jakimiś Cagliari czy innymi Frosinone ????
Dokładnie, atak to nie wszystko.
 
D 0

darwin91

Użytkownik
Witajcie , patrzeliście może na zakłady długoterminowe w Seria A ? Jest dobry typ a mianowicie jeśli chodzi o klasyfikację w Tabeli .. To że AS Roma będzie wyżej od Interu w tabeli kurs 5.10 ( na fortunie ). Uważam że to jest dobry kurs ... Na półmetku tracą do Interu 9 pkt .. AS Roma zaczyna wracać do formy a Inter ma taki okres że nie wygra parę meczów z rzędu .. W Lidze Mistrzów mogą odpaść z FC Porto i wtedy mogli by się skupić na Lidze .. A z kolei w LE więcej meczy do rozegrania .. I myślę że będą grać w kratkę .. Postawił bym ten typ ale chcę dorzucić coś jeszcze skoro mam czekać 5 miesięcy kurs 4-5 za większą stawkę .. Macie jakiś pomysł na terminy długoterminowe ?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Miałbym wątpliwości czy to taki dobry typ.
Po pierwsze niby jak się spojrzy na ostatnie wyniki to 3 wygrane i porażka z Juve więc wydaje się,że wracają do formy,ale w praktyce to mecz z Genuą bardzo słaby, z Sassuolo uratował ich sędzia (intencjonalnie lub nie) oraz bardzo dyskusyjna decyzja VAR (piłce brakowało do przekroczenia linii mniej niż błąd pomiaru technologii),meczu z Parmą nie widziałem,więc możliwe ,że to w nim wrócili do formy.
A po drugie czemu mieliby zastosować taktykę drużyn z ekstraklapy i odpadać z pucharów ,żeby skupić się na walce o puchary,skoro są mocni i wracają do formy?
Ja osobiście długoterminowych nie lubię,bo bardzo dużo zmiennych w tym czasie,ale skusiłem się na Sampdorię top4 (czyli LM) po kursie @ 41
Brakuje 3 punktów, do przeskoczenia Milan,Lazio i Roma,ale każda z tych drużyn ma swoje problemy, a Sampdoria zwłaszcza na wyjazdach prezentuje się lepiej niż w ubiegłym sezonie.
Typ raczej for fun bo wielkich szans na to nie ma,ale wg mnie są one jednak nieco większe niż proponowane przez buka 2,5 %.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Krzysztof Piątek rozpoczął właśnie testy medyczne w Milanie po czym po nich ma podpisać kontrakt.
Nie uważacie, że trochę za szybko na taki transfer?. Jakie macie w tym swoje zdanie. Zapraszam do dyskusji.
 
deserteagle 2,3K

deserteagle

Użytkownik
Krzysztof Piątek w Milanie. Czy trochę za szybko? Myślę, że tak. Uważam, że powinien spokojnie dograć sezon w Genui i dopiero wtedy przejść do silniejszego/bogatszego bardziej prestiżowego zespołu. Na pewno jest to odważna decyzja bo jak podkreślają wszyscy eksperci - czeka go jeszcze większa presja na strzelanie goli. W Genui miał ugruntowaną pozycję a w Milanie, mimo dobrego przyjęcia i ogólnego entuzjazmu będzie czekało go bardzo dużo pracy na boisku ale także na treningach. Jestem bardzo ciekawy jak potencjał Piątka zagospodaruje i rozwinie Gattuso, który był świetnym pomocnikiem, kluczowym piłkarzem Milanu i reprezentacji Włoch (Mistrz Świata 2006). Za Gennaro, mimo krótkiego trenerskiego CV, przemawia duży autorytet, praca z młodzieżówką Milanu ale także ogromne doświadczenie &quot;własne&quot; zebrane bezpośrednio &quot;z boiska&quot;. Myślę, że pod tym względem Krzysiek trafił pod &quot;dobre skrzydła&quot; bo będzie miał kontakt z młodym, ambitnym trenerem &quot;praktykiem&quot;.
Trzymam kciuki za sukces Piątka i życzę mu jak najlepiej. Kolejny Polak trafił do dobrego klubu i ma szansę na zrobienie kariery. Może wreszcie doczekamy się wreszcie kolejnego Polaka (po Jerzym Dudku), który zdobędzie LM. Kto wie...
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Jest już oficjalka, ze Piątek w Milanie?
Z Genoa walka o utrzymanie... z Milanem ma realne szansę na grę w LM.
Życzę jak najlepiej, oby tylko nie zaciął się pistolet.
 
B 25

bonucci

Użytkownik
Jest już oficjalka, ze Piątek w Milanie?
Z Genoa walka o utrzymanie... z Milanem ma realne szansę na grę w LM.
Życzę jak najlepiej, oby tylko nie zaciął się pistolet.
W tym momencie już tak, jutro ma być oficjalna konferencja.
Oby utrzymał formę i dobił do tych 20 bramek to byłoby świetnie. Ciekawe jak po wprowadzeniu Piątka będzie grał Milan, na dwóch napastników czy ktoś z dwójki Cutrone, Piątek ława?
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Na papierze to pewnie nawet i na 3 napastników ,ale to tylko kwestia nomenklatury i dwóm z nich bliżej będzie do skrzydłowych z formacji 4-4-2.
Nie ma opcji,żeby Gattuso zagrał na dwóch, w mniejszym lub większym stopniu &quot;środkowych napastników&quot;,raczej będą się wymieniać na boisku i wcale nie jestem przekonany,że Piątek będzie pierwszym wyborem,wystarczy sobie przypomnieć z jakim bólem serca wystawiał Krzyśka do pierwszego składu Jurić,mam wrażenie,że Gattuso ma podobną, szeroko pojętą &quot;wizję futbolu&quot;.
Mimo,że pierwszy krok na drodze Milanu do LM został postawiony poprzez pozbycie się najlepiej opłacanego zawodnika który grał tam &quot;za karę&quot;,to jednak przydałoby się zrobić kolejny i wymienić trenera.
A idealny kandydat jest moim zdaniem niedaleko,bo w Sassuolo,ok,rzut oka na tabele - dolna połówka,ale to jak gra Sassuolo to zupełnie inna bajka,aż chce się to oglądać ,a nie obecny Milan kreujący jedną sytuację na 2 mecze.
De Zerbi robi tam świetną robotę i dostrzegają to nawet w Barcelonie.
Co do liczby bramek Piątka byłbym ostrożny gdyż najprawdopodobniej nie będzie strzelał ani karnych (przynajmniej nie na początku) ani tym bardziej wolnych i moim zdaniem w tabeli strzelców na koniec sezonu znajdzie się za Milikiem,jest taki zakład nawet w LV bet,ale @1,95 minus podatek do dla mnie zbyt mało aby to zagrać.
 
Waldi1979 1,8M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Według mnie dobrze zrobił, że zdecydował się na transfer do Milanu, ma aktualnie swoje 5 minut i musi je wykorzystać, mimo krótkiej przygody z Serie A ma tam już wyrobioną markę, miał świetne wejście do Genoa, mam nadzieję, że podobne będzie miał w Mediolanie, oby tylko Gattuso postawił na niego to Krzysiek odwdzięczy się golami, zresztą mam takie wrażenie, że we Włoszech strzela z większą łatwością niż w naszej ekstraklasie, kibicowałem mu, gdy jeszcze grał w &quot;moim&quot; Zagłębiu, oby pomógł Milanowi wrócić na europejskie salony, nie do pomyślenia jest, ze tak utytułowany klub nie może awansować do Ligi Mistrzów. W latach 90-tych Milan był moim jednym z ulubionych klubów, gdzie grał mój ówczesny idol Roberto Baggio, pamiętam mecz w Lubinie, dla nastolatka było to ogromne przeżycie zobaczyć swoich idoli na żywo, zresztą to były inne czasy. Podsumowując świetne info z tym transferem, super by było, gdyby zadebiutował już w sobotę z Napoli...i zaczął jak w swoim poprzednim już klubie :gool:
 
kamasutra10 650,5K

kamasutra10

Typer
Najlepszy ruch Piątka jaki mógł zrobić. Zasłużył sobie dobrą grą w Genui. Nie wiem czy będzie grał , czy też siedział na ławce przynajmniej na początku przygody z Milanem bo mimo tego że pokazał całej Serie A i Europie że strzelać potrafi i jest piłkarzem nietuzinkowym to mam wrażenie że trafił na klub żyjący niestety nadal przeszłością ,gdzie brak sensownych rozwiązań kadrowo - trenerskich. Dla mnie to co dzieje sie w Milanie to wstyd przede wszystkim dla włodarzy klubu którzy rozmieniają na drobne wszystkie wcześniejsze sukcesy błędnymi decyzjami personalno - trenerskimi. Piątek juz nie musi niczego udowadniać. Kariera piłkarza polega na tym by zabłysnąć ,skasować swoje i unikać kontuzji. Teraz wiele zależy od innych a nie od samego Polaka. Oby ten transfer Milanu był zapowiedzią czegoś nowego dla klubu i świeższego spojrzenia w przyszłość. Nie oszukujmy się , Piątek już wygrał los na loterii trafiając z jednej z najsłabszych lig w Europie do &quot; głośnego &quot; choć dużo słabszego niż kiedyś klubu , ale zawdzięcza to głównie sobie. Wiążę z nim też duże nadzieje reprezentacyjne bo Lewy nie jest wieczn ,
ale to inna bajka , w każdym razie kibicuje Piątkowi mocno chyba jak większość bo nie na co dzień mamy takie błyskotliwe kariery w wydaniu naszych piłkarzy.
 
A 0

amane

Użytkownik
Bardzo dobra decyzja Piątka! Na co niby miał czekać? Los bywa przewrotny, także skoro pojawiła się taka oferta to trzeba brać pełnymi garściami! Jest zdrowy, w formie, morale po takim wejściu do Serie A bardzo wysokie, także to najlepszy moment. Motywacji mu nie zabraknie i zrobi wszystko, aby italian dream trwał nadal.
W debiucie pokazał się z dobrej strony, także niech tylko Gattuso mu zaufa, a ten się odpłaci z nawiązką!
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Dzisiaj gra Genua więc może z tej okazji zapytałbym czy jest ktoś bardziej zorientowany w sprawie Estebana Rolona a konkretnie chodzi mi o kontekst jego gry w reprezentacji Polski.
Posiada on polski paszport, ale na tym polu nasze państwo prowadzi politykę rozdawnictwa i już połowa mieszkańców z Ameryki Południowej ma dziadków z Polski (tylko dokumenty spaliły się w czasie wojny),więc zasadniczo trudno jest rozpoznać czy on należy do grupy ludzi którym paszport UE po prostu dużo ułatwia ( a polski zdobyć najłatwiej) czy faktycznie posiada jakieś związki z Polską oraz najważniejsze czy się z nią identyfikuje.
Co do poziomu sportowego to w pierwszych spotkaniach w których grał pod wodzą Prandellego,wychodził z ławki na ostatnie kilkanaście minut i robił naprawdę solidne wrażenie.
Potem gdy grał już 90 wydawało mi się,że nieco słabiej,ale być może ma problem z rozłożeniem sił na 90 minut,wszak w Maladze z której jest wypożyczony zaliczył w ubiegłym sezonie 90 minut tylko raz.Ogólne wrażenie pozytywne,gra na pozycji środkowego(defensywnego) pomocnika,osobiście byłbym za prewencyjnym &quot;zaklepaniem&quot; go.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Od dziś Giallorossi mają oficjalnie nowego trenera. Drużynę poprowadzi do końca sezonu Claudio Ranieri, o czym poinformował klub w oficjalnym komunikacie
KLIK

 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
TABELA SERIE A 


Serie A wczoraj dobiegła końca w sezonie 2018/19. Ostatnia kolejka przyniosła nam sporo emocji, bowiem trzy kluby biły się o awans do Ligi Mistrzów. To udało się po raz pierwszy Atalancie oraz Interowi, który wyrzucił na piątą pozycję Milan.

Zapraszam zatem do podsumowania zakończonego sezonu. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom