>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Tutaj muszę poprzeć Matkowskiego, fakt Arsenal jeśli chodzi o skale europy nie zachwyca, i co ważne, nawet potrafi przegrywać z drużynami niższej rangi, ale nie chcę tu przytłaczać mnóstwo meczy, na ich niekorzyść, bo tu nie o to chodzi.
Arsenal, jeśli by chciał coś zacząć wygrywać, musi zacząć od bramkarza, bo Szczęsny, wybaczcie panowie, ale nie ma dla mnie odpowiednich predyspozycji, aby na prawdę dobrze bronił. jeszcze te jego zachowania, po meczach derbowych, zawsze lubi sobie &#39;&#39;pobluźnić&#39;&#39; w wywiadach, na zawodników z Chelsea, czy tam Tottenhamu.. zero kultury, albo jakiekolwiek szacunku, dlatego mimo, że jest naszym Rodakiem, ja również do niego szacunku nie posiadam.
Bardzo dobry start Jose, w Chelsea, nie było meczu, jeszcze porażki fakt, drużyny nie są jakieś wybitnie, mocne, ale w delegacjach, często Chelsea, z &#39;ogórkiem&#39; potrafiła remisować, ale widać progres i to, że Mou, nie będzie próżnował z żadną ekipą.. i bardzo dobrze ;).
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Arsenal to ligowy średniak.
Tak czy inaczej, bardzo fajnie, że nawiązała się tutaj taka dyskusja z powodu nazwania przeze mnie Kanonierów &quot;średniakiem&quot;. Tyle że chodziło tutaj o ogólny poziom europejski. Być może źle to ująłem.
Następnym razem się zdecyduj o co Ci chodzi. Określenie Arsenalu średniakiem na tle europejskim zmienia całkiem postać rzeczy...

Aby kontynuować główny wątek i zmienić temat poruszony przez Matkowskiego, zapytam; Czy Manchester UTD kupi wreszcie kogoś na środek pola?
Mówi się o ofertach za Fabregasa, ale dla mnie to transfer mało realny na tą chwilę.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Następnym razem się zdecyduj o co Ci chodzi. Określenie Arsenalu średniakiem na tle europejskim zmienia całkiem postać rzeczy...
Następnym razem dokładniej wczytaj się w tekst. Chodziło mi bardziej o Europę, ale podtrzymuję zdanie, że w lidze od wielu lat są przeciętną drużyną.
Aby kontynuować główny wątek i zmienić temat poruszony przez Matkowskiego, zapytam; Czy Manchester UTD kupi wreszcie kogoś na środek pola? Mówi się o ofertach za Fabregasa, ale dla mnie to transfer mało realny na tą chwilę.
Mają jeszcze miesiąc okienka, więc zobaczymy. Na razie oficjalnie negocjują z Fabregasem, ale mało prawdopodobne jest, że dołączy do United. Chyba że sam chce bardzo odejść, co jest wątpliwe, zwłaszcza teraz, kiedy Thiago śmignął do Bawarczyków.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
miralas 26

miralas

Użytkownik
Mają jeszcze miesiąc okienka, więc zobaczymy. Na razie oficjalnie negocjują z Fabregasem, ale mało prawdopodobne jest, że dołączy do United. Chyba że sam chce bardzo odejść, co jest wątpliwe, zwłaszcza teraz, kiedy Thiago śmignął do Bawarczyków.[/quote]
Raczej chyba temat zamknięty, Barcelona wysłała ponoć depeszę do Manchesteru, że nie sprzedadzą Fabregasa za żadne pieniądze .
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Tutaj muszę poprzeć Matkowskiego, fakt Arsenal jeśli chodzi o skale europy nie zachwyca, i co ważne, nawet potrafi przegrywać z drużynami niższej rangi, ale nie chcę tu przytłaczać mnóstwo meczy, na ich niekorzyść, bo tu nie o to chodzi.

Arsenal, jeśli by chciał coś zacząć wygrywać, musi zacząć od bramkarza, bo Szczęsny, wybaczcie panowie, ale nie ma dla mnie odpowiednich predyspozycji, aby na prawdę dobrze bronił. jeszcze te jego zachowania, po meczach derbowych, zawsze lubi sobie &#39;&#39;pobluźnić&#39;&#39; w wywiadach, na zawodników z Chelsea, czy tam Tottenhamu.. zero kultury, albo jakiekolwiek szacunku, dlatego mimo, że jest naszym Rodakiem, ja również do niego szacunku nie posiadam.

Bardzo dobry start Jose, w Chelsea, nie było meczu, jeszcze porażki fakt, drużyny nie są jakieś wybitnie, mocne, ale w delegacjach, często Chelsea, z &#39;ogórkiem&#39; potrafiła remisować, ale widać progres i to, że Mou, nie będzie próżnował z żadną ekipą.. i bardzo dobrze ;).
A co z przyjsciem J.Cesara - uwazalbym to za koniec Wojtusia w tej ekipie, dodam ze Brazylijczyka b. cenie...
Ja sie przyczepie do obrony - Mertesacker, Koscielny, Gibbs... eh gdzie takim grajkom do klasy Kompanego, Ivanovicia, Vidicia itp...???
Brak tez supersnajpera - Podolski, Walcott, Giroud to wszystko bardzo dobrzy gracze ale 25 bramek zaden z nich nie zagwarantuje. Van persie, Suarez, Dzeko czy nawet! Torres to jednak moim zdaniem wyzsza polka...
 
B 0

baggio

Użytkownik
O a to by było ciekawe Torres w Arsenalu ???? !
Ale Mou już coś wspominał że go wyciśnie jak cytryne i jeszcze będzie strzelał więc poczekajmy ;)
Arsenal moim zdaniem ma super ekipę. Brakuje tylko w każdej formacji kogoś o na prawdę światowej klasie.
A nawiasem to startuję ze stronką o angielskiej lidze, jeśli ktoś były chętny się przyłączyć zapraszam ;)
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Hehe, Torres w Arsenalu ? nie no bez takich żartów prosze ;)
Mou, z pewnością go nigdzie nie puści, a jeśli jest gdzieś na ten temat jakaś pogłoska, to największa plota, jaką pismaki zapodają ???? Barcelona kusi, Luiza, ale myślę, że zostanie w The Blues.. musi! ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Arsenal europejskim średniakiem nie jest. Top 20 jeśli chodzi o kluby piłkarskie. Biorąc pod uwagę to że co roku wychodzą z grupy w lm to top 16. Na co 40mln na suareza jak za te pieniądze mogą mieć Eriksena i Dzeko. Patrząc na to z tej strony myślę że City pozbyło się Dzeko za dwadzieścia kilka milionów skoro mają nowych Joveticia i Negredo. Zamiast kupować najlepszych z jakichś średniaków typu Liverpool Wenger powinien zajrzeć do City i Psg bo tam są nowi trenerzy i nie każdy tam się dobrze czuję. Pastore na pewno mógłby kupić za mniej niż zapłacili albo Meneza, Sakho na pewno byłby wzmocnieniem. Richards coś przebokiwał o odejściu, Kolarov jest też łakomym kąskiem.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Arsenal europejskim średniakiem nie jest. Top 20 jeśli chodzi o kluby piłkarskie.
Arsenal na tle innych europejskich, solidnych klubów jest średniakiem (na ten moment) i nie ma co do tego wątpliwości.
Jeśli chodzi o transfery podane przez Ciebie. Spekulacji było, jest i będzie mnóstwo, nie widzę sensu pisania o piłkarzach, o których dany trener mógł nawet nie myśleć. Bezsens.
 
B 0

baggio

Użytkownik
No ok to kogo byście widzieli w Arsenalu? Dżeko?
Dżeko moim zdaniem by tam mało pasował, zato Menez bardzo w stylu arsenalu. Super technika efektowna gra dużo sytuacji, mała skutecznosc ...
 
tobias 359

tobias

Użytkownik
Napadzior napadziorem a ja chciałbym poruszyć inną kwestię. Caulker dołączył do beniaminka Cardiff a Tottenham został z Dawsonem, Kaboulem i Vertoghenem (osobiście wolę go na lewej obronie). Pytanie czy klub mający aspiracje na BIG4 nie będzie szukał wzmocnień. Na tą chwilę nie słyszałem nawet plotek o nowym ŚO. Grając na kilku frontach muszą kogoś kupić na środek ????

Soldado bardzo dobry transfer. Adebayor na wylocie?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Właściciel Hull City Assem Allam podjął decyzję o zmianie nazwy klubu.
Egipcjanin Assem Allam to magnat przemysłowy, a właścicielem Hull jest od września 2010 roku. Teraz postanowił zmienić nazwę swojej drużyny na Hull City Tigers (w sferze lokalnej) oraz Hull Tigers (w sferze międzynarodowej).

- Hull City nie jest dobrą nazwą. City (miasto) jest słowem zbyt powszechnie używanym w świecie piłkarskim. Wystarczy spojrzeć na Leicester, Bristol czy Manchester - powiedział Allam. - Chcę, żeby Hull wyróżniało się mianem. Dlatego postanowiłem zmienić nazwę zespołu na Tigers (tygrysy).

- W świecie handlu, im krótsza nazwa, tym lepiej. Dzięki temu klub zyska na tym pod względem finansowym - dodał właściciel Hull.

Decyzja Allama nie spodobała się rzecznikowi oficjalnego Klubu Kibiców Hull, Bernardowi Noble: - Jestem rozczarowany, że mój klub będzie miał nową nazwę. Jestem tradycjonalistą, dlatego przywiązałem się do starej.

- Wspieram Hull od sześćdziesięciu lat, dlatego tak bardzo zasmuciła mnie ta wiadomość. Jestem przekonany, że większość kibiców starego pokolenia jest niezadowolona z działań Allama. Takie sprawy powinny być rozstrzygane w porozumieniu z kibicami - dodał Noble.

Wiceprezydent klubu, a zarazem syn Allama, Ehab, bronił ojca: - Określenie City (miasto) nie jest tożsamością klubu. Jest nią słowo Tigers (tygrysy), takie przecież są stroje drużyny. Ludzie mają prawo być rozczarowani naszą decyzją, jednak będziemy starali się przekonać ich, że przyniesie to ogromne korzyści dla klubu.

Wszelkie odniesienia do poprzedniej nazwy mają być stopniowo wycofywane, a sezon 2014-2015 drużyna ma już rozpocząć pod nowym mianem.

transfery.info
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chamakh wypożyczony do Crystal Palace
Beniaminek Premier League Crystal Palace poinformował o pozyskaniu na zasadzie rocznego wypożyczenia napastnika Arsenalu Marouane&#39;a Chamakha. Reprezentant Maroka drugą połowę ostatniego sezonu spędził na podobnej zasadzie w West Ham Unied, w barwach którego rozegrał jednak tylko trzy spotkania w Premier League.
Do Arsenalu Chamakh trafił latem 2010 roku z Girondins Bordeaux. Od tamtej pory rozegrał w zespole Kanonierów 40 spotkań i zdobył 8 bramek w Premier League.
29-latek jest trzecim napastnikiem sprowadzonym przez menedżera Palace Iana Hollowaya przed nowym sezonem. Wcześniej do drużyny dołączyli Kevin Phillips i Dwight Gayle.
anglia.goal.pl
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Vydra w WBA​


West Bromwich Albion potwierdziło roczne wypożyczenie Matěja Vydry z Udinese Calcio.

- Vydra ma za sobą naprawdę dobry rok w Watford. Wierzymy, że ma umiejętności, pozwalające także na strzelanie bramek na wyższym poziomie - powiedział Steve Clarke, menadżer zespołu.

21-letni napastnik pozostaje zawodnikiem Udinese Calcio, do którego z kolei trafił w 2010 roku z Baníka Ostrawa. W Serie A młody Czech rozegrał jednak zaledwie dwa spotkania, gdyż wypożyczono go najpierw do Club Brugge (tylko jeden mecz), potem do Watford, czyli klubu, którego właścicielem, podobnie jak Udinese, jest rodzina Pozzo.

W Championship forma reprezentanta Czech wszystkim imponowała - w 41 spotkaniach ligowych strzelił aż 20 bramek. W poprzednim sezonie Vydra został nawet wybrany najlepszym zawodnikiem zaplecza Premier League, a za jego plecami znaleźli się król strzelców Glen Murray z Crystal Palace oraz Thomas Ince z Blackpool.
Transfery.info​
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Stroje na nowy sezon:

ARSENAL


ASTON VILLA



&lt;hr&gt;
CARDIFF CITY


&lt;hr&gt;
CHELSEA


&lt;hr&gt;
CRYSTAL PALACE

&lt;hr&gt;
EVERTON


&lt;hr&gt;
FULHAM


&lt;hr&gt;
HULL CITY


&lt;hr&gt;
LIVERPOOL FC



&lt;hr&gt;
MANCHESTER CITY


&lt;hr&gt;
MANCHESTER UNITED


&lt;hr&gt;
NEWCASTLE


&lt;hr&gt;
NORWICH CITY


&lt;hr&gt;
SOUTHAMPTON


&lt;hr&gt;
STOKE CITY


&lt;hr&gt;
SUNDERLAND


&lt;hr&gt;
SWANSEA CITY


&lt;hr&gt;
TOTTENHAM


&lt;hr&gt;
WEST BROMWICH ALBION


&lt;hr&gt;
WEST HAM UNITED



źródło:
kanonierzy.com
dailymail.co.uk
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2325969/PREMIER-LEAGUE-NEW-KIT-The-strips-team-wearing-2013-14.html
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
29-letni napastnik Aston Villi, Darren Bent został na rok wypożyczony do londyńskiego Fulham.
W barwach &quot;The Villans&quot; Anglik występował od stycznia 2011 roku. W 63 występach zdobył 36 goli. Teraz znów trafia pod skrzydła Martina Jola, który sprowadził go do Tottenhamu w 2007 roku z Charltonu.
- Darren jest typem napastnika, którego zawsze podziwiałem. Pokazał w Premier League, że świetnie wykorzystuje nadarzające się sytuacje, a nawet jak nie zdobywa bramek, zawsze jest zaangażowany w grę ofensywną - stwierdził menedżer &quot;The Cottagers&quot; Martin Jol.
Bent trafił na Craven Cottage w ramach rocznego wypożyczenia. Sporo mówiło się o jego odejściu po domniemanym konflikcie z menedżerem Aston Villi Paulem Lambertem, a także po stracie miejsca w składzie na rzecz Christiana Benteke.

http://www.transfery.info

Dziwi mnie taki ruch transferowy Bent potrafił zrobić różnicę z Benteke był bardzo groźny, Konflikt ze szkoleniowcem to konflikt ale Aston za tego gracza zapłaciło sporą sumę....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom