>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o Premier League

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To tylko potwierdza to co napisał Popijava - renoma angielskiej piłki jest tworzona przez graczy ściąganych z Holandii, Hiszpanii, Ameryki Południowej a nie przez Anglików.Bo nie powiesz mi, że gwiazdami ligi są drewniani gracze West Hamu czy Stoke ?
Ale co to ma za znaczenie w odniesieniu do tego jaka liga jest lepsza? W Hiszpanii też jest mnóstwo graczy za granicy, a pokolenie Xaviego, Iniesty, Puyola czy Casillasa powoli odchodzą.
To tym bardziej świadczy, że Real jest bardziej atrakcyjny finansowo, być może sportowo niż angielskie kluby.
Wątpię, Ronaldo wcale tam jakoś dużo nie zarabia jakby mógł zarabiać choćby w City, jeśli w ogóle zarabia tam więcej niż w MU to nie wiele. Poza tym Ronaldo chcę wrócić do Anglii, ciekawe dlaczego?
Jak napisałem wcześniej, gwiazdami ligi są gracze zza granicy jak Van Persie w United, Mata czy Hazard w Chelsea, Cazorla w Arsenalu, w City inny Silva czy Kompany, a idąc dalej to w Evertonie Fellaini czy w Swansea Michu, o przypomniał mi się jeszcze Liverpool - tam też Kanibal jest gwiazdą.Żadnego Anglika, wszyscy nie są na tyle wyrazistymi postaciami zespołu co pociąga za sobą skutki reprezentacyjne o czym pisze Popijava, niewiele wskazuje na to aby coś miało się zmienić.
Tak, ci piłkarze są gwiazdami w PL i nie są z Anglikami, ale... Messi i Ronaldo to najwięksi obecnie piłkarze, grają w dwóch czołowych drużynach La Liga i też nie są graczami hiszpańskimi. Falcao nie gra już w Atletico ale po Messim i Ronaldo to był w ubiegłym sezonie najlepszy gracz La Liga i jest Kolumbijczykiem. W Barcie i Realu jest mnóstwo zawodników z Ameryki Północnej, kilku Portugalczyków gra w pierwszym składzie Realu, dwóch Niemców. W Barcie ostatnie wielkie transfery, za grubą kasę to Chilijczyk, Szwed czy teraz Neymar który raczej też nie jest Hiszpanem.
Tak więc dochodzą do konkluzji - renomę angielskiej piłki nie robią wcale Anglicy, a gracze ściągani z kontynentu na Wyspy Brytyjskie.
Bale w ostatnich trzech latach wybierany był dwa razy na najlepszego piłkarza sezonu, Gerrard, Lampard czy Terry mimo wieku są ważnymi ogniwami z swoich zespołach, jest choćby Rooney czy Ferdinand i tak jeszcze paru piłkarzy którzy może mają swoje lata ale ciągle grają na wysokim poziomie.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Angielska jest najmocniejsza od wielu lat i to się na pewno szybko nie zmieni, tak wiem co było w ubiegłym sezonie w LM ale co z tego? BVB, Bayern, Barca, Real, Milan i Juve grały w ostatnich latach w finałach LM i co z tego?

Jasne, rozumiem. Dominacja klubów z innych krajów może potrwać jeszcze (...) lat, ale to niczego nie zmieni. Wystarczy napisać &quot;co z tego&quot; i angielska piłka nadal będzie na topie :)

Chelsea, MU, Liverpool, Arsenal to są drużyny które grały w ostatnich latach co najmniej w finale LM, 4 drużyny.

I co z tego?

Hiszpańska jest taka mocna że jedynie dwa klubu realnie mogą coś zdobyć w LM...

Co z tego, że Atletico zmiażdżyło Chelsea w SPE? Co z tego, że Bilbao pojechało z United na wyjeździe i u siebie. Choć zaraz usłyszę, że United odpuścili, bo tak jest zawsze, wszak liga ponad wszystko. Co z tego, że wszechpotężny City nie kwalifikuje się nawet do LE, a wcześniej zbiera baty od Kolejorza.

Poza tym w Anglii jest chociażby City, skład mają taki że jak w przyszłym sezonie zdobędą choćby LM to to nie będzie jakieś zaskoczenie.

Będzie, ale nie zdobędą!

W Hiszpanii taka Valencia czy Atletico czyli drużyny które są &quot;po&quot; Barcy i Realu to jedynie mogą wygrać LE...

Atletico jest mocne i nadal będzie mocne. Co do LM, to na chwilę obecną ani Arsenal, ani Liverpool, ani City, ani Koguty gdyby grały, nie mają szans na wygranie LM. Czasy się zmieniły. Zresztą kiedy Arsenal czy Liverpool coś wygrały, nie licząc jakiegoś badziewia w stylu puchar Plantageneta czy księżniczki Glencory

Tak w ogóle to hiszpański zawodników w Premier League wcale tak dużo nie gra, a jak już grają to głównie w pierwszych składach i dlatego może niektórym się wydawać że tak dużo ich gra w Anglii.

Dużo gra, dużo odgrywa znaczące role, dużo już przeszło i przejdzie.

Dodam jeszcze że w reprezentacji Anglii grają głównie zawodnicy z Premier League,

bo są zbyt słabo wyszkoleni technicznie, by grać w Hiszpanii

Torres grał w Liverpoolu to był to też chyba jedyny ważny gracz reprezentacji Hiszpanii który grał w Anglii, teraz jest Silva, Mata i ktoś jeszcze? Chyba nie... Oczywiście, jest chociażby taki Michu czy Azpilicueta ale czy oni są podstawowymi zawodnikami w swojej reprezentacji? Raczej nie...
Dojdzie Navas, być może Isco, a pewnie ktoś jeszcze. W Hiszpanii jest ogromny wysyp i ciężko się przebić do reprezentacji, grając w innym kraju. Nie pomylę się twierdząc, że Anglicy chętnie by wzięli tych nie podstawowych zawodników do swojej reprezentacji
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ale co to ma za znaczenie w odniesieniu do tego jaka liga jest lepsza?
Żadnego, ale aby nikt nie mylił, że siła angielskiej piłki jest oparta na Anglikach bo tak nie jest.Zdarzały się już mecze gdzie nie było żadnego Anglika na boisku.

pokolenie Xaviego, Iniesty, Puyola czy Casillasa powoli odchodzą.
Przychodzą nowe.Isco, Munain, De Gea, Montoya, Bartra, JaviMar, Morata, Thiago - tak na szybko z głowy.Tego o Anglikach powiedzieć nie możesz i tutaj parafrazując Twoje stwierdzenie pokolenie Terry&#39;ego,Lamparda, Rooneya odchodzą... i tutaj następców nie widać.

Wątpię, Ronaldo wcale tam jakoś dużo nie zarabia jakby mógł zarabiać choćby w City, jeśli w ogóle zarabia tam więcej niż w MU to nie wiele.
To dlaczego odszedł z PL ?


Tak, ci piłkarze są gwiazdami w PL i nie są z Anglikami, ale... Messi i Ronaldo to najwięksi obecnie piłkarze, grają w dwóch czołowych drużynach La Liga i też nie są graczami hiszpańskimi. Falcao nie gra już w Atletico ale po Messim i Ronaldo to był w ubiegłym sezonie najlepszy gracz La Liga i jest Kolumbijczykiem. W Barcie i Realu jest mnóstwo zawodników z Ameryki Północnej, kilku Portugalczyków gra w pierwszym składzie Realu, dwóch Niemców. W Barcie ostatnie wielkie transfery, za grubą kasę to Chilijczyk, Szwed czy teraz Neymar który raczej też nie jest Hiszpanem.
Ale proporcje nie są tak zachwiane bo nawet jak w Barcelonie gra dwóch-trzech obcokrajowców to reszta to wychowankowie [ nie mów, że tego nie wiesz ] czy też gracze Hiszpańscy.W Realu większa mieszanka, ale również masa reprezentantów - Ramos, Arbeloa,Casillas, Alonso.W Atletico gwiazdą Falcao - support od Koke, Adriana, Raula Garcii, Juanfrana - oni są...(zagadka), w Valencii kluczowa postać to Soldado to też jest...(zagadka), w Sevilli pierwsze skrzypce grał Navas i Negrego a oni są...(zagadka), nawet patrząc na ekipy typu Sociedad to gwiazdą jest Agirretxe również (zagadka), Bilbao - proszę bardzo Munain też wiadomo kto.Mimo, że pierwszymi gwiazdami najlepszych ekip w La Liga są obcokrajowcy to nie dość, że ta liga opiera się na zawodnikach ze swojego kraju to też w innych ekipach prym wiodą Hiszpanie.

Gerrard, Lampard czy Terry mimo wieku są ważnymi ogniwami z swoich zespołach, jest choćby Rooney czy Ferdinand i tak jeszcze paru piłkarzy którzy może mają swoje lata ale ciągle grają na wysokim poziomie.
Są ważnymi, ale role pierwszoplanowe odgrywają inny zawodnicy, o których pisałem w poprzednim poście.Ponadto wymieniłem u góry młodych Hiszpanów, którzy zapewniają kontynuację natomiast młodzi Anglicy jedynie co zapewniają to kompromitację co pokazały ME sprzed paru dni, ponadto większość tych graczy to ligowi noname czego nie można powiedzieć o Isco, Munainie, De Gei, Montoyi.Weszlaki dziś na ten temat nieco dziś napisały, polecam.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Oficjalnie: Pellegrini menedżerem City!

Manchester City z radością oświadczył, iż Manuel Pellegrini został oficjalnie zatrudniony jako menedżer pierwszego zespołu The Citizens. Chilijczyk podpisał z Obywatelami trzyletni kontrakt, a swoją pracę rozpocznie 24 czerwca.
Pellegrini ma ponad 25-letnie doświadczenie na ławce trenerskiej. Ostatnie 9 lat spędził trenując hiszpańskie drużyny, a konkretniej Villareal, Real Madryt oraz Malage. Na temat swojego zatrudnienia na Eastlands, Manuel wypowiedział się w ten sposób:
,, Jestem zaszczycony tym, że mogę skorzystać z tej bardzo ekscytującej szansy. Klub ma jasną wizję na sukces zarówno na boisku, jak i poza nim. Czuję się zobowiązany do tego, by mieć przy tym swój udział. &quot; - powiedział Pellegrini dla oficjalnej strony klubu.
,, Manchester City ma na miejscu wszystkie predyspozycje, by kontynuować pasmo sukcesów. Jestem podekscytowany możliwością pracy z tak utalentowanym zespołem, sztabem i zarządem dla fanów, którzy słyną ze swojej wytrwałości we wspieraniu klubu. &quot;
Dyrektor Manchesteru City, Khaldoon Al Mubarak, w ten sposób skomentował zatrudnienie Pellegriniego:
,, Manuel to bardzo doświadczony menedżer, z wieloma sukcesami na swoim koncie, czego dowodzi jego lista osiągnięć. &quot;
,, Dokonując selekcji, bardzo nam zaimponowała jego filozofia, nastawienie oraz jego poświęcenie do daleko idących planów rozwoju Manchesteru City. Jestem zaszczycony tym, że do nas dołączył. &quot; - zakończył Khaldoon Al Mubarak.
Na temat zakontraktowania Chilijczyka wypowiedział się także dyrektor sportowy klubu, Ferran Soriano:
,, Pellegrini jest bardzo doświadczonym trenerem, jest znany z tego, iż potrafi wydobyć wszystko ze swoich podopiecznych i zbudować spójny zespół. &quot;
,, Podziela nasze podejście do futbolu i ambicję zdobywania sukcesów, godząc to z szerszym podejściem do drużyn na każdym szczeblu, co zapewnia naturalny rozwój od akademii, aż po wiek seniora. &quot; - skwitował Soriano.
Witamy na Eastlands Manuela Pellegriniego!
Źródło: manchestercity.pl​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Oficjalnie: Lovren w Southampton



Chorwacki stoper, Dejan Lovren, podpisał w dniu dzisiejszym czteroletni kontrakt z Southampton FC. Ostatnio był zawodnikiem Olympique’u Lyon.
Młody, 23-letni, obrońca w Ligue 1 debiutował w 2010 po tym jak trafił do Francji z rodzimego Dinama Zagrzeb. W barwach Lyonu rozegrał do tej pory 73 spotkania a w ostatnim sezonie zajęli trzecie miejsce we francuskiej ekstraklasie.
- Rozmawiałem dużo z prezesem i trenerem i to jest świetny projekt. Po trzech i pół roku we Francji marzeniem była gra w Premier League. Teraz te marzenie się spełniło. Jesteśmy młodą drużyną a ja jestem młodym zawodnikiem, dlatego mam nadzieję zostać tu na długo – powiedział zaraz po podpisaniu umowy Lovren.
Źródło:transfery.info​
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
Oficjalnie: Aspas w Liverpoolu
Liverpool potwierdził porozumienie w sprawie transferu hiszpańskiego napastnika Iago Aspasa z Celty Vigo.
Do finalizacji transakcji pozostało jeszcze tylko skompletowanie dokumentów, do czego dojść powinno w najbliższych dniach.

25-letni Aspas w minionym sezonie strzelił 12 bramek w 34 meczach w barwach Celty, która dopiero w ostatniej kolejce zapewniła sobie utrzymanie w Primera Division.

Utalentowany napastnik w Celcie grał już od 1995 roku (w 2006 roku awansował do seniorskich rezerw), wcześniej występując jedynie w dziecięcym zespole Moañy, w której to miejscowości się urodził.

Według nieoficjalnych informacji kwota transferu zamknie się w 9 milionach euro.
Źródło: transfery.info
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższych dniach zostanie potwierdzony transfer Luisa Alberto do Liverpoolu.
&quot;Estadio Deportivo&quot; donosi, że doszło już do pełnego porozumienia na temat transakcji. Angielski klub za hiszpańskiego napastnika wyłoży osiem milionów euro. Dodatkowe dwa miliony dorzuci pod warunkiem spełnienia określonych w umowie warunków. Zawodnik zwiąże się z &quot;The Reds&quot; na cztery lub pięć lat.

Młody napastnik w poprzednim sezonie grał na wypożyczeniu w Barcelonie B. Kataloński klub nie skorzystał jednak z opcji wykupu za 3,8 miliona euro, pomimo, że Alberto ma za sobą bardzo dobry sezon, w którym strzelił 11 bramek, a przy 17 kolejnych asystował.

20-latek jest wychowankiem Sevilli. W barwach andaluzyjskiego zespołu debiutanckiej bramki jednak nie zdążył strzelić. Trafiał jednak dość regularnie wcześniej w barwach Sevilli B - 16 razy w sezonie 2010/2011 i 7 razy w 2011/2012.
transfery.info
 
L 29

lenithar

Użytkownik

Oficjalna strona Chelsea zakomunikowała przed chwilą, że osiągnięto porozumienie w sprawie transferu Andre Schurrle na Stamford Bridge! Bayer Leverkusen zakontraktował dzisiaj Heung-Min Sona z Hamburgera SV, tak więc nie nie stało na przeszkodzie, aby &quot;Aptekarze&quot; oddali Niemca.

Schurrle przeszedł już testy medyczne, zaakceptował także warunki indywidualnego kontraktu. Szczegóły nie są na razie znane, chociaż mówi się, że Schurrle kosztował &quot;The Blues&quot; około 20 milionów funtów a w skład transferu nie wszedł Kevin De Bruyne.
W minionym sezonie Schurrle strzelił 11 goli w Bundeslidze. Niemiec grał 24 razy dla reprezentacji i w jej barwach zdobył siedem goli.
Od samego początku postawiliśmy sprawę jasno - odejście Schurrle będzie możliwe jedynie wtedy, gdy znajdziemy jego następcę. Udało nam się znaleźć tę alternatywę w postaci Heung-Min Sona, tak więc nie stało na przeszkodzie, aby Andre mógł odejść do Chelsea - powiedział Wolfgang Holzhauser.
chelsealive.pl
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Po co wklejasz transfery nie pewne ? Nazwa tematu brzmi Oficjalne Transfery.... Widzisz w twoim newsie transfer ?? .
Maynor Figueroa jest nowym zawodnikiem Hull City.

Reprezentant Hondurasu trafia do beniaminka Premier League na zasadzie wolnego transferu. Z &quot;Tygrysami&quot; związał się dwuletnią umową.

30-letni stoper w Anglii występuje od 2008 roku. Do tej pory cały czas występował w barwach Wigan. Teraz jednak po spadku Athletic do Championship 95-krotny kadrowicz Hondurasu postanowił zmienić otoczenie.

- Oglądałem mecz z Cardiff. Po ostatnim gwizdku powiedziałem do żony &quot;Hull może być dla mnie opcją w następnym sezonie&quot; - stwierdził Figueroa dla oficjalnej strony Hull City.
transfery.info
 
adrian0 374

adrian0

Użytkownik
Oficjalnie: Carroll definitywnie na Upton Park



West Ham United oficjalnie poinformował o sfinalizowaniu definitywnego transferu reprezentanta Anglii Andy&#39;ego Carrolla. 24-letni zawodnik został wykupiony przez Młoty z Liverpoolu. Dotychczas na Upton Park występował na zasadzie wypożyczenia.
Według nieoficjalnych informacji, West Ham United wyłożył za rosłego napastnika 15 milionów funtów.
Carroll trafił do West Hamu w sierpniu ubiegłego roku. W ostatnim sezonie rozegrał w jego barwach 24 spotkania w Premier League, zdobywając siedem bramek.
źródło: whufc.com
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Oficjalnie: Luis Alberto piłkarzem Liverpoolu
Luis Alberto jest już oficjalnie zawodnikiem Liverpoolu - poinformowała oficjalna strona klubu. 20-latek przeniósł się na Anfield Road z hiszpańskiej Sevilli. Po przejściu badań medycznych piłkarz podpisał długoterminowy kontrakt z klubem. Ostatni sezon Luis Alberto spędził na wypożyczeniu w drugiej drużynie Barcelony. W 38 występach w Segunda Division zdobył 11 bramek i zanotował 18 asyst. Duma Katalonii nie zdecydowała się jednak na jego wykupienie.
- Jesteśmy zachwyceni, że Luis zdecydował się na przejście do Liverpoolu. Nie mogę doczekać się pracy z nim - powiedział menedżer The Reds Brendan Rodgers.
Sam zawodnik jest zachwycony przenosinami na Wyspy, a jako bodziec, który pomógł mu w tej decyzji wymienił sukcesy innych Hiszpanów w Premier League.
- Bardzo się cieszę. To dla mnie wielki krok, ale także nowa kultura i nowy język do czego muszę się szybko przystosować - stwierdził Alberto. - W Anglii gra wielu Hiszpanów, którzy radzą sobie co najmniej nieźle. Oglądanie ich odnoszących sukcesy zmotywowało mnie do tego ruchu jeszcze bardziej.

anglia.goal.pl

Wszystkie dotychczasowe transfery w Premier League w tym artykule na oficjalnej stronie Premier League:
http://www.premierleague.com/en-gb/news/news/2013-14/jun/summer-transfers-2013-ins-and-outs.html
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Poznaliśmy ranking najbardziej skutecznych bramkarzy Premier League w sezonie 2012/2013. Artur Boruc zajął siódme miejsce, a jego skuteczność interwencji wynoszą 46,7 procent.
Najskuteczniejszym golkiperem w minionym sezonie angielskiej ekstraklasy jest McCarthy (Reading, 66,7 %). Na drugim miejscu znalazł się De Gea (Manchester United, 52,4 %).
Warto dodać, że za Arturem Borucem znalazł się bramkarz Chelsea Petr Cech (46,2 %), a na 14. miejscu uplasował się Wojciech Szczęsny (38,5 %).
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
De Guzman zostanie w Swansea

Jonathan De Guzman w koszulce Swansea będzie występował także w przyszłym sezonie. Holender został wypożyczony na rok z hiszpańskiego Villarreal, ale walijski klub już pracuje nad transferem definitywnym.
25-latek był kluczową postacią zespołu prowadzonego przez doskonale znającego hiszpański rynek Michaela Laudrupa. Łącznie wystąpił w 45 spotkaniach swojego zespołu we wszystkich rozgrywkach i przyczynił się do zakwalifikowania do Ligi Europejskiej pierwszy raz w historii klubu.
Menedżer Swansea, Huw Jenkins rozmawiał już z agentem Jonathana na temat powrotu do Swansea na kolejny sezon. - Rozmawiałem już z agentem i jesteśmy dobrej myśli. Wkrótce będziemy kontaktować się z Villarreal. Jesteśmy optymistami - dodaje.
De Guzman doczekał się w styczniu tego roku debiutu w reprezentacji Holandii dzięki udanym występom w Premiership.
--------
Davies piłkarzem Hull
Beniaminek Premier League Hull City sfinalizował transfer obrońcy Birmingham City Curtisa Daviesa. 28-letni zawodnik podpisał trzyletni kontrakt z klubem. Birmingham za swojego piłkarza otrzyma około 2,25 miliona funtów.
- Cieszę się, że tutaj jestem. To dla mnie szansa na grę w Premier League - powiedział Davies. - Mam nadzieję, że będę mógł pomóc tej drużynie w najbliższym sezonie i zająć z nią jak najwyższe miejsce w tabeli. Nie mogę się doczekać pierwszego spotkania sezonu przeciwko Chelsea - dodał.
Zawodnik w trakcie swojej kariery rozegrał 89 spotkań w Premier League i zdobył pięć bramek. Przed przejściem do Birmingham City reprezentował barwy między innymi West Bromwich Albion, Aston Villi i Leicester City.
--------
Oficjalnie: Schürrle na pięć lat w Chelsea
Andre Schürrle jest już oficjalnie zawodnikiem Chelsea FC - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej. 22-letni reprezentant Niemiec, który dotychczas występował w Bayerze Leverkusen, podpisał pięcioletni kontrakt z klubem ze Stamford Bridge.
Oba kluby już 13 czerwca poinformowały o uzyskaniu porozumienia w sprawie transferu. W środę doszło do jego finalizacji.
- Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontraktu. Gra dla tego klubu, w tym zespole i dla tych wspaniałych kibiców jest dla mnie zaszczytem - powiedział Schürrle. - Naprawdę nie mogę się tego doczekać.
Według nieoficjalnych informacji, kwota transferu opiewa na 22 miliony euro.

anglia.goal.pl
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Mignolet piłkarzem Liverpoolu

Liverpool Football Club z przyjemnością ogłasza, że belgijski bramkarz, Simon Mignolet jest oficjalnie zawodnikiem Liverpoolu. Dziś 25-latek przeszedł w Melwood badania i podpisał długoterminowy kontrakt z klubem, stając się przy tym pierwszym Belgiem, który będzie reprezentował barwy the Reds
- Jestem szczęśliwy, że udało nam się podpisać kontrakt z jednym z najlepszych bramkarzy w Barclays Premier League – powiedział Brendan Rodgers.
- Simon dołącza do klubu, który da mu możliwość zademonstrowania swojego talentu i pozwoli się rozwijać.
Mignolet, który ma na koncie 13 występów reprezentacyjnych jest powszechnie uważany za jednego z najlepszych golkiperów młodego pokolenia w Europie.
Karierę rozpoczął w klubie Sint-Truiden, skąd w 2010 przeniósł się na Stadium of Light. Tam zaliczył 90 spotkań.
lfc.pl

Jak dla mnie ten transfer to strzał w 10. Liverpool będzie miał bramkarza na lata. Tylko pytanie co z Reiną? W tym momencie The Reds mają dwóch &quot;teoretycznie&quot; równorzędnych bramkarzy. Na miejscu Rodgersa postawiłbym od razu na Mignoleta. A Reina? Albo ławka albo transfer, z tym, że lepiej byłoby go sprzedać i odciążyć budżet, bo Reina jest jednym z lepiej opłacanych piłkarzy LFC. Poza tym lata i forma już nie ta.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Mignolet piłkarzem Liverpoolu

Jak dla mnie ten transfer to strzał w 10. Liverpool będzie miał bramkarza na lata. Tylko pytanie co z Reiną? W tym momencie The Reds mają dwóch &quot;teoretycznie&quot; równorzędnych bramkarzy. Na miejscu Rodgersa postawiłbym od razu na Mignoleta. A Reina? Albo ławka albo transfer, z tym, że lepiej byłoby go sprzedać i odciążyć budżet, bo Reina jest jednym z lepiej opłacanych piłkarzy LFC. Poza tym lata i forma już nie ta.
Świetny bramkarz gdyby nie on to śmiało można powiedzieć Sunderland byłby w Championship, Reina podobno jest wiązany z Barceloną która szuka bramkarza. Jednak Reina moim zdaniem to bramkarz ale nie na cały sezon wypala się z czasem i padają &#39;&#39;babole&#39;&#39;.
 
nonseens 4

nonseens

Użytkownik
Oficjalnie: Schürrle na pięć lat w Chelsea

Andre Schürrle jest już oficjalnie zawodnikiem Chelsea FC - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej. 22-letni reprezentant Niemiec, który dotychczas występował w Bayerze Leverkusen, podpisał pięcioletni kontrakt z klubem ze Stamford Bridge.

Oba kluby już 13 czerwca poinformowały o uzyskaniu porozumienia w sprawie transferu. W środę doszło do jego finalizacji.

- Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontraktu. Gra dla tego klubu, w tym zespole i dla tych wspaniałych kibiców jest dla mnie zaszczytem - powiedział Schürrle. - Naprawdę nie mogę się tego doczekać.

Według nieoficjalnych informacji, kwota transferu opiewa na 22 miliony euro.


anglia.goal.pl
Trochę mnie dziwi ten transfer ponieważ jak wiadomo w BL04 Schurrle występował głownie na pozycji lewego skrzydła. Na tej pozycji w ubiegłym sezonie w CHELSEA można było zaobserwować Hazarda, Oscara, Mate, Mosesa czy Marina (wymienność pozycji), ja osobiście nie wierzę, że Schurrle jest w stanie &#39;wygryź&#39; ze składu Mate, Hazarda czy nawet Oscara. Chyba, że Schurrle będzie preferowany na taką pozycję jak w Mainz czyli środkowy napastnik, to wtedy stanie się niezłym konkurentem dla Torresa oraz Lukaku (no chyba, że jeszcze zarząd CFC pokusi się o Cavaniego czy Hulka). Tutaj można na razie gdybać ponieważ nie wiadomo jaką taktyką będzie grał Mourinho. Nie zmienia to faktu, że niespełna 23 latek posiada talent oraz znany jest z atomowych strzałów. Pożyjemy, zobaczymy na jakiej pozycji zagra i czy jest warty tych pieniędzy.

Sezon zapowiada się kapitalnie, lecz do połowy sierpnia jeszcze trzeba troszkę poczekać, ale w między czasie na pewno czekają nas kolejne emocje/hity związane z oknem transferowym. Come on CHELSEA!
 
T 0

twisted123

Użytkownik
Carlos Tevez w Juventusie!

Tevez już dziś przejdzie testy medyczne w Turynie i podpisze trzyletni kontrakt ze &quot;Starą Damą&quot;. Argentyńczyk będzie kosztował 12 milionów funtów.

Snajper nie mieścił się w planach nowego trenera Manuela Pellegriniego i dlatego opuszcza Manchester. Na jego miejsce Pellegrini będzie musiał sprowadzić przynajmniej jednego zawodnika do linii ataku, gdyż oprócz Tevez&#39;a w City brakuje także Balotellego, który odszedł do Milanu.
Zródło: https://www.facebook.com/infopremierleague
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Już wiemy gdzie trafi super snajper.
Andreas Cornelius przeprowadza się z Kopenhagi do Cardiff. Zawodnik przechodzi testy medyczne, po których parafuje umowę z nowym klubem.

20-letni napastnik znakomicie spisywał się w minionym sezonie - strzelił aż 18 bramek w 32 meczach, tym samym zostając królem strzelców ligi duńskiej. Świetna forma zaowocowała powołaniami do kadry Danii, w której zdążył już zaliczyć debiutanckie trafienie.

Z racji warunków fizycznych zawodnik bywa nazywany &quot;duńskim czołgiem&quot; - ma 193 centymetry wzrostu, imponuje tężyzną. Z pewnością cechy te pozwolą mu odnieść sukces w Premier League.

Według nieoficjalnych informacji transfer zamknie się w kwocie 7,5 miliona funtów.

Dotąd najdroższym zawodnikiem w historii walijskiego klubu był Michael Chopra, kupiony w lipcu 2009 roku za trzy miliony funtów z Sunderlandu.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Oficjalnie:Bony zawodnikiem Swansea

Bony porozumiał się w sprawie transferu ze Swansea City, dziewiątym zespołem ostatniego sezonu Premier League. Snajper z Wybrzeża Kości Słoniowej został Łabędziem za 13 mln euro.
24-letni Bony w sezonie 2012-13 grał w Vitesse Arnhem. W 30 meczach zdobył aż 31 goli i został królem strzelców Eredivisie.
W Swansea spodziewają się, że Bony będzie równie skuteczny w Premier League. Wierzą, że napastnik z WKS będzie udanie współpracował z największą gwiazdą zespołu - Hiszpanem Michu. Bony znajdował się też na celowniku m.in. West Ham United i bogatego Anży Machaczkała.
źródło:futbol.pl​
Oficjalnie: Jordi Amat w Swansea

Walijska Swansea zakupiła hiszpańskiego obrońcę, Jordiego Amata.
Jordi Amat występował w sezonie 2012/2013 w Rayo Vallecano, klub ten pozyskał go z katalońskiego zespołu na zasadzie wypożyczenia.
W Rayo rozegrał 27 spotkań, strzelił w nich jedną bramkę, zaliczył także asystę, zobaczył także 12 żółtych kartek.
Ten 21-letni zawodnik nie rozegrał jeszcze meczu w seniorskiej reprezentacji Hiszpanii, występował on jednak w drużynach młodzieżowych zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.
Według nieoficjalnych informacji Swansea zapłaciła za ten transfer 2,5 miliona funtów.
źródło:transfery.info​
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Oficjalnie:Cisse Odchodzi z QPR

Djibril Cisse może sobie szukać nowego klubu. Kontrakt Francuza z Queens Park Rangers został rozwiązany za porozumieniem stron.
Były napastnik m.in. Liverpoolu dołączył do the Hoops w styczniu 2012 roku. Przez 12 miesięcy zaliczył 29 występów w barwach klubu z Loftus Road, dla którego zdobył 10 bramek. Ostatnią rundę wiosenną spędził na wypożyczeniu w katarskim Al-Gharafa.
31-latek ostatnio najmocniej łączony był z francuskim Montpellier - te doniesienia zdementował jednak szybko prezes tamtejszego klubu, Louis Nicollin.
źródło:anglia.goal.pl​
ps.Jak ktoś może przenieść ten post do działu o Championship to byłbym wdzięczny,bo z przyzwyczajenia z poprzedniej kampanii wrzuciłem info o QPR do Premier League.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom