>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o Premier League - w sezonie 2021/2022 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Takie zakłady przygotował Betfan na powrót Cristiano Ronaldo do Manchesteru United

Magical Snap - 2021.08.30 20.23 - 001.png


Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Saúl Ñíguez przenosi się z Atletico Madryt do Chelsea na zasadzie wypożyczenia, za które londyńczycy zapłacą pięć milionów euro. Do tego Atlético Madryt zgodziło się na wpisanie do umowy klauzuli opiewającej na kwotę 40 milionów euro. Będzie ona obowiązywać w czerwcu 2022 roku.

Emerson Royal przeniósł się z Barcelony do Tottenhamu za 25 milionów euro. Zawodnik związał z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2026 roku.
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jeśli ktoś może pomóc będę wdzieczny, Mianowicie chodzi mi o platforme Canal Plus Online, jest możliwość kupna subskrypcji na miesiąc, żeby w niej były kanały canal plus sport, czyli premier league, i dodatkowo eleven sports z polsat sport premium czyli liga mistrzów, liga niemiecka włoska hiszpańska, zależy mi na premier league ale chciałbym mieć dodatkowo lige mistrzów, włoską , niemiecką i hiszpańską, Niby wszystko powinno być na stronie, ale nie jestem pewien czy jak wybiorę pakiet sport, z eleven sports i Polsat Sport premium, czy będą wtedy w tym pakiecie za 60 zł tez kanaly sportowe canal plus sport, z liga angielską?
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat, ale jeśli ktoś może pomóc będę wdzieczny, Mianowicie chodzi mi o platforme Canal Plus Online, jest możliwość kupna subskrypcji na miesiąc, żeby w niej były kanały canal plus sport, czyli premier league, i dodatkowo eleven sports z polsat sport premium czyli liga mistrzów, liga niemiecka włoska hiszpańska, zależy mi na premier league ale chciałbym mieć dodatkowo lige mistrzów, włoską , niemiecką i hiszpańską, Niby wszystko powinno być na stronie, ale nie jestem pewien czy jak wybiorę pakiet sport, z eleven sports i Polsat Sport premium, czy będą wtedy w tym pakiecie za 60 zł tez kanaly sportowe canal plus sport, z liga angielską?
Przypadkiem pierwszy miesiąc nie jest za darmo? Można sprawdzić a jak coś się nie spodoba to po miesiącu zrezygnować.
 
kombajn 174,3K

kombajn

Użytkownik
1636734800316.png

Steven Gerrard nowym trenerem Aston Villi (3 i 1/2 roczny kontrakt).
Z Nim, z Ibrox, odeszli Michael Beale, Gary McAllister, Tom Culshaw i Jordan Milsom.



Sezon 2022/23 w PL wystartuje 6tego sierpnia. Rozegranych będzie 16 meczów do 12-13 listopada, po której nastąpi przerwa na MŚ w Katarze. 26 grudnia nastąpi wznowienie Ligi. Liga zakończy się 28 maja.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Teraz nastąpi pytanie kto za Ole? Funkcje ma pełnić Michael Carrick a według mnie to nienajlepsze rozwiązanie i to lekko mówiąc. Ponoć Glazerowie nalegali aby ponowić kontakt do Zidane'a oferując mu jeszcze wyższą pensję niż przy ostatnich rozmowach.
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
Dobry ruch ale wydaje się że zbyt późno do niego doszło. Już dawno powinni byli go pogonić i brać Conte póki ten był dostępny.

Jeżeli chodzi o Zidane to mówi się że po MŚ w Katarze przejmie kadrę Francji także nie liczył bym na to że zgodzi się pracować w MU.
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Dobry ruch ale wydaje się że zbyt późno do niego doszło. Już dawno powinni byli go pogonić i brać Conte póki ten był dostępny.

Jeżeli chodzi o Zidane to mówi się że po MŚ w Katarze przejmie kadrę Francji także nie liczył bym na to że zgodzi się pracować w MU.
A na jakiej podstawie to dobry ruch?

Bo mi sie wydaje ze dobrze grali, coraz lepiej, dopoki mu zelusia na sile nie cisneli i polowe teamu zrobila sie zazdrosna o slawe a druga przestala odwalac robote?

No ale chetnei wyslucham pana eksperta
 
psychol32 422K

psychol32

Użytkownik
A na jakiej podstawie to dobry ruch?

Bo mi sie wydaje ze dobrze grali, coraz lepiej, dopoki mu zelusia na sile nie cisneli i polowe teamu zrobila sie zazdrosna o slawe a druga przestala odwalac robote?

No ale chetnei wyslucham pana eksperta
Skoro nie umiał zapanować nad drużyną to tym bardziej out.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
A na jakiej podstawie to dobry ruch?

Bo mi sie wydaje ze dobrze grali, coraz lepiej, dopoki mu zelusia na sile nie cisneli i polowe teamu zrobila sie zazdrosna o slawe a druga przestala odwalac robote?

No ale chetnei wyslucham pana eksperta
Brednie. Wcale nie grali dobrze, a "ciśnięty na siłę żeluś" jak to napisałeś, nie raz ratował mu skórę już. Ronaldo to ostatnio była jedna z bardzo niewielu osób w United, która nie grała poniżej oczekiwań. Ole stracił szatnię jakiś czas temu a od paru tygodni ich forma to równia pochyła co dobitnie pokazuje choćby gra Maguire'a. W ostatnich tygodniach wyglądało to mniej wiecej tak:
1637569806890.png
Dobry ruch ale wydaje się że zbyt późno do niego doszło. Już dawno powinni byli go pogonić i brać Conte póki ten był dostępny.

Jeżeli chodzi o Zidane to mówi się że po MŚ w Katarze przejmie kadrę Francji także nie liczył bym na to że zgodzi się pracować w MU.
Co do Zidane'a to tak, mówiło się o tym, że chciałby bardzo Francję. Teraz może chłop też odpocząć po prostu i zrobić sobie przerwę ale wg mnie by pasował. Co do Conte, to ten chłop jest dobry ale wg mnie jakiś taki chaotyczny. Robi wyniki a potem jest bajzel, coś jak z Mourinho. Czytałem, że jest też temat Laurenta Blanca jako następnego menedżera Czerwonych Diabłów.

Na potwierdzenie moich słów z dziś:
BBC: Zidane odrzucił propozycję prowadzenia Manchesteru United. Francuz czeka na wakat w PSG i reprezentacji Francji.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Też przeszło tutaj bez echa, ale po zwolnieniu z Aston Villi - Dean Smith niedługo był bezrobotny. Po kilku dniach został zatrudniony w ekipie z Carrow Road - Norwich City. W pierwszym spotkaniu na ławce trenerskiej jego drużyna pokonała Southampton 2-1 i na koncie mają zaledwie 8 punktów. Czy doświadczenie Smitha pomoże utrzymac się Kanarkom?
1637571004724.png
 
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Nie powinno to byc mozliwe, tydzien wczesniej sie podkladam a za chwile przechodze do rywala? Co to ma byc

Na tej zasadzie zapewne Rodgers przejdzie do United jak Zidane odmowil
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Nowym menadżerem tymczasowym Czerwonych Diabłów do końca sezonu 2021/2022 został Ralf Rangnick.
Niemiecki szkoleniowiec zacznie pracę na Old Trafford, gdy tylko uzyska pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii.

Manchester United potwierdził, że Michael Carrick pozostanie w roli tymczasowego trenera Czerwonych Diabłów do czasu uzyskania pozwolenia na pracę przez Rangnicka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Nowym menadżerem tymczasowym Czerwonych Diabłów do końca sezonu 2021/2022 został Ralf Rangnick.
Niemiecki szkoleniowiec zacznie pracę na Old Trafford, gdy tylko uzyska pozwolenie na pracę w Wielkiej Brytanii.

Manchester United potwierdził, że Michael Carrick pozostanie w roli tymczasowego trenera Czerwonych Diabłów do czasu uzyskania pozwolenia na pracę przez Rangnicka.
Co istotne, z wielu źródeł zgodnie wychodzi, że Ralf zgodził się na tę posadę dlatego, że po zakończeniu pełnego sezonu ma przejść do zarządu bodaj w roli dyrektora sportowego na okres 2 lat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom