>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Dyskusje o La Liga - w sezonie 2022/2023 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Quique Setien podpisał umowę z Villarreal. Ma ona obowiązywać do końca sezonu 2023/24. Hiszpański klub był bez trenera po tym jak dotychczasowy Unai Emery przyjął propozycję przejęcia angielskiej Aston Villi.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
"
Gerard Piqué:
Cules, jestem Gerard,
Od tygodni, miesięcy dużo ludzi o mnie mówi. Do tej pory nic nie powiedziałem. Ale teraz chcę, abym to ja mówił o sobie.
Jak wielu z was jestem od zawsze za Barceloną. Urodziłem się w bardzo piłkarskiej rodzinie… i bardzo culé. Od małego nie chciałem być piłkarzem. Chciałem być piłkarzem Barçy. Ostatnio sporo myślałem o tym dziecku. O czym mógł myśleć tamten mały Gerard, gdyby powiedziano mu, że wszystkie jego marzenia się spełnią. Że dotrze do pierwszego zespołu Barçy. Że wygra wszystkie możliwe puchary. Że będzie mistrzem Europy… i świata. Że będzie grał obok najlepszych piłkarzy w historii. Że będzie jednym z kapitanów. Że nawiąże przyjaźnie na zawsze.
25 lat temu trafiłem do Barçy. Odszedłem… i wróciłem. Futbol dał mi wszystko. Barça dała mi wszystko. Wy, culés, daliście mi wszystko.
Teraz, gdy te marzenia z dzieciństwa zostały już spełnione, chcę wam powiedzieć, że zdecydowałem, że to moment, aby zamknąć ten cykl.
Zawsze mówiłem, że po Barcelonie nie będzie już żadnej innej drużyny. I tak będzie. W tę sobotę rozegram ostatni mecz na Camp Nou. Stanę się jednym culé z wielu. Będę wspierał zespół. I przekaże moją miłość do Barçy moim synom tak, jak zrobiła to ze mną moja rodzina.
I już mnie znacie… prędzej czy później… wrócę.
Widzimy się na Camp Nou.
Visca el Barça, zawsze.
"


edit:

" Odejście Gerarda Piqué pozwoli Barcelonie na dokonanie wielomilionowego transferu już zimą. Iñigo Martínez dołączyłby do Barçy dopiero latem na zasadzie wolnego transferu. [Sport] "
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Fajnie, że Pique pokazał jaja i wie kiedy zejść ze sceny. Swoje dobra lata gry ma już za sobą. Gerard młodszy nie będzie, a minuty w których miał okazuje pograć pokazały, że jest mocno pod formą.
Do składu wracają Garcia i Christensen i to są dobre wiadomości dla Xaviego.
Jutro gol Pique w meczu pożegnalnym? Fuksiarz oferuje @ 3.55 na to zdarzenie.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Joao Felix był ogromna nadzieją Atletico Madryt. Jednak w tym klubie kompletnie nie pokazał swoich umiejętnosci, a potencjał ma ogromny.

I tym samym coraz głośniej o transferze tego zawodnika. "Cadena Ser" informuje, że dwa kluby są poważnie zainteresowane 23-latkiem:
- Manchester United
- PSG


Warto też dodać, że Czerwone Diabły już w lecie złożyły ofertę za wspomnianego napastnika. Wówczas została ona odrzucona. W zimowym okienku transferowym może dojść już do transakcji.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Endrick zostanie nowym Realu Madryt za 60 milionów + 12 w bonusach. 16-letni zawodnik dołączy do Królewskich w 2024 roku.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Oficjalnie: Endrick zostanie piłkarzem Realu Madryt! :) i to rozumiem, info ze strony Realu
 
arass1 165K

arass1

Użytkownik
Isco nie jest już piłkarzem Sevilli. Kontrakt zawodnika z klubem z Andaluzji został rozwiązany za porozumieniem stron.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
"Bild": Youssoufa Moukoko powiedział 'TAK' Barcelonie! 18-latek jest zdecydowany przejść na Camp Nou.

Pytanie skąd pieniążki?. Bo suma odstępnego jest tam ponoć gruba.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Osobiście jestem zadowolony z tej decyzji, już miałem dość oglądania tego "sędziego"
Carrusel Deportivo podał na swoim Twitterze, że Lahoz nie zamierza kończyć kariery sędziowskiej i lubi sędziować.
W wywiadzie dla Cadena SER były sędzia Iturralde González wspomniał, że Mateu Lahoz kocha sędziowanie i żyje dla sędziowania 24 godziny na dobę. Były hiszpański arbiter mówił również, jak wygląda praca sędziego.

W ten weekend Lahore posędziuje spotkanie Rayo V. - Real Sociedad.
 
arass1 165K

arass1

Użytkownik
Memphis Depay przeszedł z Barcelony do Atlético Madryt na zasadzie transferu definitywnego za 3 miliony euro plus milion euro zawarty w formie bonusów.
Holender podpisał z nowym pracodawcą umowę do 30 czerwca 2025 roku.

W przeciwnym kierunku w ramach półrocznego wypożyczenia powędrował Yannick Carrasco, który został włączony w powyższą transakcję. W umowie zawarto również opcję wykupu.
 
K 153

knax

Użytkownik
Memphis Depay przeszedł z Barcelony do Atlético Madryt na zasadzie transferu definitywnego za 3 miliony euro plus milion euro zawarty w formie bonusów.
Holender podpisał z nowym pracodawcą umowę do 30 czerwca 2025 roku.

W przeciwnym kierunku w ramach półrocznego wypożyczenia powędrował Yannick Carrasco, który został włączony w powyższą transakcję. W umowie zawarto również opcję wykupu.
Yannick nie przechodzi do Barcy na wypożyczenie, Barcelona zapewnili sobie opcje wykupu Carrasco w lecie, ale to zostaje do ich decyzji w lato.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Çağlar Söyüncü zostanie nowym zawodnikiem Atlético Madryt. Kontrakt Turka będzie obowiązywać do 2027 roku.
[Fabrizio Romano]
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Real Madryt potwierdził w oficjalnym komunikacie, że Mariano Díaz oraz Eden Hazard opuszcza drużynę po zakończeniu tego sezonu.
Asensio podobno odchodzi do PSG, ale niema oficjalnego komunikatu.
Benzema zapewne zostanie na kolejny sezon/dwa.

W Barcelonie oczywiście po sezonie odchodzą Albą i Busquets. Nie wiadomo co z powrotem Messiego, który na pewno odchodzi z PSG.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom