>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2016 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

M 0

mariou82

Użytkownik
Kupię 2 bilety na mecz którykolwiek z meczów Polski. Proszę o propozycje na PW.
Rysiu kochany jakbyœ chciał kupić bilety poważnie to sam byœ szukał ludzi i się z nimi kontaktował, masz namiary jak na tacy, a Ty liczysz, ze ktoœ łaskawie do Ciebie przyjdzie z ofertš. Tutaj jest wielu co to kupi, ale nawet za 5€ to będzie dla nich za drogo ludzie wy się ogarnijcie, otrzšœnijcie bo robicie szum z biletami a nawet w kieszeni nie macie 10 zł. Z czym Wy chcecie jechać do Nicei z 15 zł od mamy? Ktoœ Wam zapodaje miejscówkę jakiej w życiu byœcie nie kupili bo te miejsca sš z góry zaklepane, ale wy liczycie, ze ktoœ Was posadzi przed trybunami z biletem za 10 €. Wiecie co to jest bilet za 25 klasy 3? Chyba nikt z Was nie był na meczu chyba, ze piszecie o meczach szkolnych gdzie z każdej strony boiska widać tak samo piłkę.

Jest tu sporo ludzi pokroju 13-18 lat, a jak sš starsi to chyba zarejestrowani z PUP z kieszeniami pełnymi, ale piachu.

Wy też będziecie robić zakłady za 5 10 zł - to ty możesz wygrać lizaka czupa czups, ludzie hajs obstawiajš ale w tysiakach i na tym zarabiajš nie jak Wy z 10 zł i się cieszš, ze trafili mecz i wygrali 30 zł.

Masakra.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Gdzie sprawdze podzial na sektory polskie w meczu z niemcami? Odkupilem bilety nie od Polaka, wiec bilety ida z ogolnej puli, dlatego nie wiem gdzie siedze. Mam sektor Y
 
R 125

roger12

Użytkownik
Kurde no nie gadajcie że ZDF i ARD zablokuje te kanały na Euro... no to lipa z miodem, trzeba bedzie szperać przed każdym meczem, ewentualnie internet zostaje.. Myślałem, że już bez lipy da rade obskoczyć a tu nic z tego. Ehh żeby taka impreza nie była w ogólnodostępnych kanałach to jest jakieś nieporozumienie.
niestety będzie to tak samo jak miało miejsce na MŚ gdzie zamiast zwykłych ZDF i ARD dali kanały dodatkowe a na nich film. Jednak jeśli ktoś ma astrę to tam te kanały są i były mecze niezakodowane to samo co i Rai.
co do ARD i ZDF
http://satkurier.pl/news/128628/euro-2016-plan-transmisji-fta-w-ard-i-zdf.html
Należy dodać, że kanały Das Erste (SD/HD), ZDF (SD/HD) i SAT.1 (SD) można odbierać FTA poprzez satelitę Astra (19,2°E). Niestety całkiem możliwe, że Das Erste (SD) i ZDF (SD) zostaną wyłączone na czas mistrzostw Euro 2016 na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E).
edit@
Pamiętam jak na ostatnich MS wylazłem na dach i kręciłem anteną dosłownie pół dnia co prawda spędziłem na tym dachu ale dało się ustawić na tyle by sygnał byl w miarę by dało się oglądać. Tak więc poczytajcie na necie jak ustawić jeśli ktoś ma bo na astrze ZDF jak i ARD na 100% pokaże te mecze co ma pokazać
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
niestety będzie to tak samo jak miało miejsce na MŚ gdzie zamiast zwykłych ZDF i ARD dali kanały dodatkowe a na nich film. Jednak jeśli ktoś ma astrę to tam te kanały są i były mecze niezakodowane to samo co i Rai.

co do ARD i ZDF

http://satkurier.pl/news/128628/euro-2016-plan-transmisji-fta-w-ard-i-zdf.html

Należy dodać, że kanały Das Erste (SD/HD), ZDF (SD/HD) i SAT.1 (SD) można odbierać FTA poprzez satelitę Astra (19,2°E). Niestety całkiem możliwe, że Das Erste (SD) i ZDF (SD) zostaną wyłączone na czas mistrzostw Euro 2016 na satelicie Eutelsat Hot Bird (13°E).

edit@

Pamiętam jak na ostatnich MS wylazłem na dach i kręciłem anteną dosłownie pół dnia co prawda spędziłem na tym dachu ale dało się ustawić na tyle by sygnał byl w miarę by dało się oglądać. Tak więc poczytajcie na necie jak ustawić jeśli ktoś ma bo na astrze ZDF jak i ARD na 100% pokaże te mecze co ma pokazać
No widzisz bo ch*jowo kręciłeś. Wystarczy zerknąć na internet, tam wszystko pisze. Antena ma iść lekko w lewą stronę bodajże a sygnał powinien być dużo lepszy niż 100% na HB.
 
I 4

iznogud

Użytkownik
Cześć, w ostatnich dniach pokrzyżowały mi się plany i zamiast 15 dni na Euro, spędzę połowę tego czasu. Omina mnie też dwa mecze:
1) w Bordeaux Austria - Węgry, na który mam jeden bilet II kategorii o wartości nominalnej 105 Euro - dokładnie za tydzień, godz. 18. Może ktoś chce się wybrać na spontanie? Jako, że jest bardzo blisko do meczu to sprzedam go znacznie poniżej ceny nominalnej (na bilecie jest 105 Euro - sprzedam za mnie niż 50% wartości, 200?).
2) Polska-Ukraina, też II Kategoria, puszczę za 250-300 zł.?

Nie chcę mi się kombinować z &quot;konikowaniem&quot;, dlatego lepiej jakby trafiły w ręce jakiegoś kibica.

Wysyłka kurierem, ew. odbiór osobisty w Warszawie. W razie pytań - proszę o maila na [email protected]
 
R 125

roger12

Użytkownik
No widzisz bo ch*jowo kręciłeś. Wystarczy zerknąć na internet, tam wszystko pisze. Antena ma iść lekko w lewą stronę bodajże a sygnał powinien być dużo lepszy niż 100% na HB.
Wiem wiem 6 stopni w lewo ale tak naprawde bez miernika to troche ciężko. Co do sygnału z tym ròżnie ja nie mam pełnego ale nie kombinuje bo mi wszystko ładnie smiga.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Adam Godlewski - zapowiedzi na EURO 2016. Zobacz koniecznie!
Francja będzie gospodarzem największego turnieju piłkarskiego w lecie tego roku, Euro i Betsafe tam będzie! Czołowy dziennikarz sportowy, Michael Cox, przedstawi nam co nieco na temat fazy grupowej mistrzostw oraz zaprezentuje nam najlepsze zakłady, wyłącznie dla Betsafe.
Link do zapowiedzi: tutaj
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Która z telewizji internetowych typu wizja.tv czy telewizjada będzie miała w ofercie dwa kanały polsatowskie z meczami Euro?
 
E 191

el-madridista

Użytkownik
Wiem wiem 6 stopni w lewo ale tak naprawde bez miernika to troche ciężko. Co do sygnału z tym ròżnie ja nie mam pełnego ale nie kombinuje bo mi wszystko ładnie smiga.
Polecam pokombinować i będzie śmigać nawet podczas burzy z ulewą ;) Osobiście kiedys bez miernika zajmowało mi to przeważnie kilka minut i sygnal byl idealny. Obecnie mam zeza na Astre i podczas slabych warunkow pogodowych dziala bez problemu w przeciwienstwie do HB, na ktory mam skierowaną antene.
 
Do góry Bottom