>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje o EURO 2012 - informacje o EURO, bilety, dojazdy, noclegi itd.

Status
Zamknięty.
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Sprzedam 4 bilety na 1/2 w Doniecku.
Kategoria 3, miejsca oczywiście obok siebie.
Dopuszczam możliwość wymiany na jakiś mecz w Polsce.
Proszę o szybką decyzję ????
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Kapitan reprezentacji Polski, Kuba Błaszczykowski mówi Sport.pl,
że po meczu z Czechami miał ostrą rozmowę z prezesem PZPN Grzegorzem Lato, w której dobitnie wytknął mu skandaliczne traktowanie drużyny.
- Nie zrobiliśmy tego co powinniśmy, nie awansowaliśmy dalej.
Ciężko teraz wylewać swoje żale, bo może to zostać odebrane jako frustracja.
Ale jako kapitan odpowiedzialny za drużynę i to jak ona funkcjonuje muszę powiedzieć o pewnych rzeczach.
Nie może być tak, że przed każdym meczem musimy prosić pana prezesa o to czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz czy nie, czy dostaniemy dla nich bilety czy nie.
Wszyscy dostają je bez problemu, tylko nasze rodziny ich nie mają. Pan prezes mówi w wywiadzie, że ma świetny kontakt z drużyną, ale ja osobiście tego nie zauważyłem.
Za każdym razem, kiedy ustalaliśmy coś z prezesem, to te ustalenia nie trzymały się później kupy.
To nie ma żadnego znaczenia w kontekście odpadnięcia z Euro 2012, tego czy awansowaliśmy z grupy czy nie, czy zagraliśmy dobrze czy źle - mówi. I dodaje, że wiele spraw nie zostało w mediach przedstawionych, żeby nie psuć atmosfery przed mistrzostwami.

- Nie mieliśmy ustalonych premii. To nie ma żadnego znaczenia, bo pieniądze nie są dla nas najważniejsze. Najważniejsze są rodziny, a musieliśmy się martwić, czy nasze rodziny mogą przyjechać na mecz.
To odbierało koncentrację na boisku.
I najlepsze jest to, że przed każdym meczem było to samo.
Powiedziałem o tym dobitnie prezesowi PZPN w szatni po meczu i nie boję się odpowiedzialności. Musiałem do 23. w nocy załatwiać rzeczy wiążące się z totalnymi bzdurami - mówi. I podkreśla, że gdyby to od niego zależało, trener Smuda zostałby na stanowisku. - Wszystko dzieje się zbyt szybko i łatwo. O pewne rzeczy trzeba w życiu walczyć. Ja w życiu cały czas walczę, trzeba walczyć o swoje racje. Będę więc walczyć o drużynę.
http://www.sport.pl/euro2012/10,109079,11952429,Blaszczykowski__wygarnalem_prezesowi_PZPN__licze_sie.html
Już wiadomo,dlaczego przegrali.
Bo nie dostali biletów...biedni kopacze ????
PS
Kupie bilety(y) w rozsądnej cenie (bliskiej nominalnej) na mecze w Polsce
 
tomek258 127

tomek258

Użytkownik
Jak ktoś chce kupić bilet na QF w Warszawie, to aktualnie można to zrobić na oficjalnej stronie UEFA. Płatność wyłącznie kartą, bilety odbieramy w specjalnie wyznaczonych punktach koło stadionu. Ceny nomninalne.

https://ticketing.uefa.com/euro2012/default.aspx

Radzę się pospieszyć, bo pewnie biletów nie jest dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Q 0

qb

Użytkownik
Odkupię 2 bilety na półfinał w Warszawie, najchętniej 3 kategorii.
Propozycje cenowe poproszę na priv.
P.S. &quot;Inwestorów&quot; chcących 5-krotność ceny nominalnej proszę o niepisanie ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jako, że całkowicie kończy się czas na podjęcie decyzji...
Sprzedam 4 swoje bilety na półfinał w Doniecku poniżej ceny nominalnej.
Mogę przyjechać i przekazać bilety osobiście
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom