>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje o Ekstraklasie w sezonie 2013/2014 - newsy, ciekawostki, transfery

Status
Zamknięty.
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Reprezentant RPA Ricardo Nunes w czwartek pomyślnie przeszedł testy medyczne, a w piątek miał podpisać kontrakt z Lechią Gdańsk. Do tego jednak nie doszło. - Do momentu zakończenia transakcji przejęcia pakietu większościowego przez nowego właściciela wstrzymujemy wszystkie rozmowy transferowe - tłumaczy rzecznik klubu Michał Lewandowski.
Magia ????
http://www.trojmiasto.sport.pl
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Od poniedziałku treningi ze Slaskiem rozpoczna. Wojtek Pawłowski bramkarz wypozyczony na pol roku z opcja przedłużenia o kolejny.

Flavio Paixao brat Marco. Skrzydłowy.

Oraz grajacy na prawej obronie lub defensywnym pomocniku Tom Hateley.
 
C 3

crewtr

Użytkownik
Rafał Pawlak nie jest już trenerem Widzewa Łódź. Jego następcą został Artur Skowronek - poinformowała oficjalna strona klubu.
 
S 0

solkowy

Użytkownik
Cytat za Gazetą Wyborczą:
&quot;Według naszych informacji przedstawiciele klubu od kilku tygodniu negocjują z rosyjskim biznesmenem od lat prowadzącym swe interesy w Szwajcarii. Rozmowy są bardzo bliskie pozytywnego finału. Nowy inwestor miałby wykupić pakiet kontrolny 51-procent akcji Korony, 49-procent pozostanie w rękach miasta. Ogłoszenie tej decyzji ma nastąpić 14 stycznia&quot;
Nadchodzą lepsze czasy dla Korony? Traktowałbym tę informację ze sporą rezerwą, bo w ostatnich miesiącach wielu było już tych inwestorów, którzy mieli &quot;już, zaraz&quot; inwestować w klub. Nadzieja w tym, że wiadomość tę podała Wyborcza, która jeśli chodzi o kielecki rynek jest bardziej wiarygodnym źródłem niż lokalne Echo Dnia, które informowało o poprzednich inwestorach. Nowy inwestor ma ponoć mocno zainwestować już teraz przekazując pieniądze na ściągnięcie dwóch, trzech zawodników na wysokim poziomie, żeby zwiększyć szansę na załapanie się Korony do pierwszej ósemki już w tym sezonie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Norbert Witkowski podpisał półroczny kontrakt z Górnikiem natomiast 2-Letnią umową z klubem związał się Robert Jeż.
Czyżby wielki powrót Jeża do Górnika ? Oby słowak się spisał.
Krzysztof Mączyński nie jest już piłkarzem Górnika Zabrze. 26-letni pomocnik podpisał nowy kontrakt chińskim zespołem Guizhou Renhe i teraz tam będzie rozwijał swoje umiejętności. Taką oficjalną informację podała strona internetowa zabrzańskiego zespołu.
Eurosport.pl

Trochę zmian w Zabrzańskiej ekipie oby przed Wiosną wróżyło to dobrze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Krzysztof Mączyński nie jest już piłkarzem Górnika Zabrze. 26-letni pomocnik podpisał nowy kontrakt chińskim zespołem Guizhou Renhe i teraz tam będzie rozwijał swoje umiejętności. Taką oficjalną informację podała strona internetowa zabrzańskiego zespołu.
Warto dodać, że Mączyński za cały kontrakt zarobi ok. 6,5 mln zł, więc chyba kontrakt życia dla tego piłkarza.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Mączyński sam przyznał ze jest przeciętnym piłkarzem i że to kontrakt życia
Ale news dnia to sprzedaż Legii przez ITI !!!
Oby nie było jak w przypadku Józefa W.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Oby nie było jak w przypadku Józefa W.
Bogusław Leśnodorski to postać, która nie wzięła się znikąd, nie ma pojęcia o piłce czy samym klubie to przecież prezes Legii. Większą niewiadomą pozostaje Dariusz Mioduski. Ukazał się wywiad z nim,
na podstawie którego można stwierdzić, że nie jest ani szaleńcem ani narwańcem. Pomysł na klub ambitny i niełatwy do realizacji ale na pewno zadanie, którego można się podjąć i osiągnąć założony wynik czyli zbudowanie silnego, regularnie występującego w europejskich rozgrywkach klubu.
Mnie natomiast ciekawi czy wypali pomysł aby transfery były pokrywane przy udziale sponsorów.
Osobiście liczę, że nowym właścicielom uda się zrealizować założenia ponieważ będzie to oznaczało także rozwój pozostałych (głównie czołowych) klubów w Polsce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
ITI sprzedało Legie i szum jakby Abramowicz lub inny oligarcha ją kupił.Ja aż takim optymistą nie jestem choć kibicuje każdemu klubowi w Polsce w szczególnie jak gra w eliminacja europejskich pucharów bo w końcu ile można wlec się w ogonie europy i grać w pierwszych i drugich rundach z jakimiś Kazachami,Azerami czy Walijczykami.Jak chcą budować potęgę niech budują tylko żeby ta potęga znaczyła coś w Europie bo co roku kalkuluje sobie ile możemy ugrać do krajowego rankingu UEFA i na które miejsce wskoczyć co równało by się ze startem od późniejszych rund,a dziwnym trafem zawsze moje kalkulacje zderzają się z rzeczywistością i okazuje się że mamy tych punktów połowę mniej niż zakładałem.Co do samej wizji to jestem gdzieś po środku bo Legia już w tej chwili jest w stanie utrzymać się z kasy od sponsorów więc obaj panowie nie będą musieli zbyt dużo wkładać choć jeśli chcą zrealizować swoje plany to muszą włożyć kasę lub znaleźć kolejnego inwestora,inaczej nic z tego nie będzie.Jeśli chodzi o rozwój naszej piłki to z tym bym podyskutował bo przyjmując że ten plan wypali im choćby w 50% to Legia będzie takim BATE Borysów czyli zdominuje ligę i co jakiś czas czyli sezon dwa zagra w Lidze Mistrzów a wtedy przepaść finansowa będzie jeszcze większa tak jak jest to na Białorusi.Owszem korzyść może jakaś będzie bo chęć dogonienia i wyprzedzenia liderem podnosi morale tylko jeśli lider będzie poza zasięgiem to pogoń się skończy i to dość szybko a trenerzy innych klubów znów będą uskuteczniać gadkę w stylu &quot;Legia jest o poziom wyżej i przerasta naszą ligę&quot; ,zresztą już część z nich to robi.Na koniec mój scenariusz a mianowicie uważam że zbyt dużo się nie zmieni bo Legia daję radę sama się utrzymać,dochodzi kasa z transferów więc jest już dobrze a obaj panowie będą wprowadzać tylko zmiany kosmetyczne tłumacząc że potrzeba inwestora z dużymi pieniędzmi aby wybić się ponad przeciętność.

P.S. Tak na marginesie to te wszystkie teorie kibiców na stronach związanych z Legią o początku końca,młodym Kulczyku i podzieleniu losu Polonii są dość zabawne.Potem się dziwią że mają opinie nierozgarniętych osiłków szukających okazji do zadymy (bez urazy)
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Od poniedziałku treningi ze Slaskiem rozpoczna. Wojtek Pawłowski bramkarz wypozyczony na pol roku z opcja przedłużenia o kolejny.

Flavio Paixao brat Marco. Skrzydłowy.

Oraz grajacy na prawej obronie lub defensywnym pomocniku Tom Hateley.
No i potwierdzone
Flavio Paixao piłkarzem Śląska, ale od 1. Lipca. Władze starają się ściągnąć go już teraz.

Tom Hateley zostanie prawdopodobnie odpalony, z drużyną trenuje Japończyk Sato, który ma szanse pokazać się w dzisiejszym spraingu ze Ślężą.
 
T 283

teilweise

Użytkownik
Witam Panowie, chciałem się zorientować o Pawła Olkowskiego z Górnika Zabrze. Chłopak zakontraktował się w FC Koln od lipca 2014 r. Ma być on alternatywą dla Miso Brecko. Co o nim sadzicie? Zespół z Kolonii pewnie będzie występował od przyszłego roku w 1 Bundeslidze i Olkowski będzie miał zapewne szanse wystąpić w pierwszym składzie w razie jakichś absencji innych obrońców. Co możecie o nim powiedzieć. Wiadomo, że polska liga a niemiecka liga to przepaść, ale czego można po nim się spodziewać na boisku? Ma szanse odnaleźć się w szybkiej i ostrej grze?
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Brazylijczyk Guilherme podpisał dzisiaj roczny kontrakt z Legią. Do Legii trafił on na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu z Ole Brasil. Ostatnie sezony spędził on w Portugalii. Dziwna sprawa ogólnie dla mnie, bo grał dłuższy czas w Portugalii, a tu nagle pojawia się jakiś podrzędny brazylijski klub, który go wypożycza. Zawodnik, który nie łapał się w słabszych klubach portugalskich ma być wzmocnieniem mistrza 38-milionowego kraju? Przypuszczam, że będzie to zawodnik pokroju Raphaela Augusto, z którego Legia nie ma żadnego pożytku...Choć chciałbym się mylić. ????
 
julek 421

julek

Użytkownik
Brazylijczyk Guilherme podpisał dzisiaj roczny kontrakt z Legią. Do Legii trafił on na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu z Ole Brasil. Ostatnie sezony spędził on w Portugalii. Dziwna sprawa ogólnie dla mnie, bo grał dłuższy czas w Portugalii, a tu nagle pojawia się jakiś podrzędny brazylijski klub, który go wypożycza. Zawodnik, który nie łapał się w słabszych klubach portugalskich ma być wzmocnieniem mistrza 38-milionowego kraju? Przypuszczam, że będzie to zawodnik pokroju Raphaela Augusto, z którego Legia nie ma żadnego pożytku...Choć chciałbym się mylić. ????
Tutaj wyjaśnienie:
Opinie na temat twojego przyjścia do Legii są bardzo dwuznaczne. Paweł Kieszek i Michał Grunt, twoi byli koledzy klubowi, bardzo cię chwalą, natomiast kibice przejawiają rozczarowanie, bo spodziewali się głośniejszego nazwiska niż piłkarz rezerw Bragi.
Spędziłem pięć lat w Bradze, występowałem w portugalskiej ekstraklasie, Lidze Europy, a w ostatnich miesiącach nie grałem wyłącznie ze względu na moją sytuację kontraktową. Kończyła mi się umowa, ale nie doszedłem z klubem do porozumienia, żeby ją odnowić. Klub nie chciał pozwolić mi się pokazać, więc uniemożliwił mi granie. Rozumiem jednak, że kibice podchodzą do mnie z nieufnością - nie wiem, czy ogląda się tu ligę portugalską - ale to normalne. Jak już zacznę grać, postaram się zyskać ich zaufanie.
półtora roku temu gościem interesowały się kluby takie jak Man City, Juve czy Barcelona. Ogólnie wśród kibiców Legii większość podchodzi negatywnie, a mi się wydaje że może nas wszystkich zaskoczyć i będzie wzmocnieniem dla 1 drużyny a nie drugiej jak się żartuje. Oby ;)

a co do tego klubu
Ostatnia sprawa. Legia wzięła cię na roczne wypożyczenie nie z Bragi, ale z drużyny o nazwie Ole Brasil, tak?
Menedżer: O to proszę pytać kluby. Guilherme niech odpowiada na pytania związane z piłką.

Ale jeśli Legia zdecyduje się go wykupić, to do kogo się zwraca?
Menedżer: Odpowiedź nie należy do Guilherme. Nie powinien się na ten temat wypowiadać. To sprawa klubów.
 
Z 753,8K
Koniec wojny o Stolarskiego. Wybrał... Lechię Gdańsk


Jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodników Wisły Kraków, Paweł Stolarski, podjął decyzję o swojej przyszłości. Nie będzie kontynuował kariery przy Reymonta. Nie wybrał także oferty Legii Warszawa czy jednego z klubów zagranicznych. Postawił na Lechię Gdańsk.
- Przykro mi, że muszę opuścić klub, którego jestem wychowankiem, ale z drugiej strony ulga, bo w końcu skończył się ten malutki horror. Ciągłe dzwonienie, pisanie SMS-ów, plotki, że idę tu czy tam... Starałem się o tym nie myśleć, ale musiało mi to siedzieć w głowie i było to dla mnie męczące - powiedział w rozmowie z ***********.

Nastolatek ustalił wszystkie szczegóły trzyletniego kontraktu z gdańszczanami. Podpisze go najwcześniej 28 stycznia, kiedy osiągnie pełnoletność. Trafi tam pod skrzydła Michała Probierza, który wprowadził go do pierwszej drużyny &quot;Białej Gwiazdy&quot;. Nie wiadomo jedynie, czy już wiosną, czy dopiero latem.
Odejście Stolarskiego to ogromna porażka trenera Franciszka Smudy. Ostatnio przekonywał na łamach mediów, że młody obrońca podpisze nowy kontrakt z klubem. Nic z tego. Właśnie postawa &quot;Franza&quot; sprawiła, że piłkarz nie widział dla siebie miejsca w Krakowie. W czwartek został przesunięty do trzecioligowych rezerw.
- Chciałem zostać w Wiśle, ale kiedy usłyszałem w wywiadzie od trenera Smudy, że jestem po prostu za słaby na Ekstraklasę... Trener powiedział wszystko. Nie widzi mnie w swojej drużynie, widocznie ma inną wizję, widocznie nie jest nam po drodze i tak się musiało stać. Cieszę się, że Lechia zgłosiła się z konkretną ofertą - wyjaśnił.
Stolarskiego łączono także z Legią Warszawa, Juventsem Turyn i RB Lipsk.

futbol news
 
Z 753,8K
Zagłębie Lubin ma nowego piłkarza, posiłki z... Kazachstanu


Broniące się przed spadkiem z ekstraklasy Zagłębie Lubin dokonało kolejnego transferu. Tym razem lubiński klub związał się z portugalskim defensywnym pomocnikiem - Manuelem Curto. Piłkarz ma za sobą grę w kilku klubach ze swojej ojczyzny, ale ostatni sezon spędził w... Kazachstanie jako zawodnik FC Taraz.

Portugalczyk już od dłuższego czasu trenował z zespołem Zagłębia i przekonał do siebie trenera Oresta Lenczyka. Nowy piłkarz podpisał z lubińskim klubem roczny kontrakt. W Kazachstanie, w barwach FC Taraz Curto zagrał w 13 ligowych meczach, strzelił cztery gole i zanotował trzy asysty.

Futbol news
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja bym chciał w tym momencie poruszyc transfer Dominika Furmana do francuskiej Tuluzy. - Legia Warszawa zarobi na Nim około 2,7 miliona euro a 300 tysięcy euro pójdzie jako prowizja dla menedżerów. Furmi ma zarabiac do końca kontraktu czyli do 2018 roku około 250 tysięcy euro za sezon - śmieszne pieniądze, biorąc pod uwagę fakt że w Legii 320 tysięcy euro zarabia ktoś taki jak Helio Pinto (zapamiętałem liczbę z tekstu PS przed dwumeczem ze Steauą) czy po około 200 tysięcy euro za sezon Radovica czy Kuciaka.
Moim zdaniem śmieszna sprawa, ale z drugiej strony świetny ruch Legii, ponieważ bez znacznego ubytku w składzie do kasy klubu wpłynęło prawie 12 milionów złotych. - Furmi wyróżniał się w polskiej lidze tym, że potrafił rzucic piłkę na drugie skrzydło, zaasekurowac obrońcę, raz na trzy stałe fragmenty które wykonywał mijały pierwszego obrońce i w sumie... 2,7 miliona euro - świetny biznes.
Czy coś takiego wystarczy we Francji? - Moim zdaniem chłopak ma przeciętne szanse na to, żeby się tam szybko rozwinąc i powiedzmy w przeciągu dwóch następnych lat uciec do jeszcze lepszego klubu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Śląsk Wrocław potwierdził wypożyczenie Wojciecha Pawłowskiego z Udinese Calcio.
Zawodnik będzie występował między słupkami Wojskowego Klubu Sportowego do 31 grudnia 2014.

Pawłowski został wypożyczony do ojczyzny przez swój obecny klub, Udinese Calcio. Ostatnie miesiące spędził jednak na wypożyczeniu w zespole US Latina Calcio, który występuje we włoskiej Serie B. Tam również nie dane było mu grać.

- Bardzo się cieszę, że udało mi się przekonać trenera Stanislava Levego do swoich umiejętności. Przychodzę do Śląska nie tylko po to, by odbudować swoją formę, ale przede wszystkim pomóc drużynie w osiągnięciu dobrego wyniku sportowego. Jestem przekonany, że wiosną Śląsk wróci na należne mu miejsce - wypowiedział się na łamach strony internetowej klubu nowy bramkarz Śląska.

Pawłowski jest wychowankiem Bałtyku Koszalin. Jako senior był bramkarzem Lechii Gdańsk, po czym w 2012 roku przeniósł się do włoskiego Udinese. Piłkarz ma ponadto na swoim koncie występy w młodzieżowej reprezentacji narodowej.
transfery.info
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
Ze względu na rażące złamanie regulaminu dyscyplinarnego Rafał Murawski i Bartosz Ślusarski zostali ukarani przesunięciem do drużyny rezerw - poinformował Lech Poznań na oficjalnej stronie internetowej.
Obaj zawodnicy w trybie natychmiastowym opuścili zgrupowanie pierwszej drużyny. Na piłkarzy nałożone zostały także kary finansowe.
Za: lech.poznan.pl
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Semir Stilić piłkarzem Wisły Kraków
Wisła Kraków podpisała półtoraroczną umowę z ofensywnym pomocnikiem Semirem Stiliciem.
Bośniak dołączy do drużyny Białej Gwiazdy, która przebywa w Grodzisku Wielkopolskim. Tam też Semir spotka swojego byłego szkoleniowca z czasów gry w Poznaniu – Franciszka Smudę.
źródło:wisla.krakow.pl
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom