>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Dyskusje o Bundeslidze w sezonie 2020/2021 - Newsy, Transfery, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-11 o 15.29.53.png

Zrzut ekranu 2020-07-11 o 15.31.40.png

Zrzut ekranu 2020-07-11 o 15.31.58.png


Nowy sezon o mistrzostwo Niemiec w sezonie 2020/21 rozpocznie się 18 września, a zakończy 22 maja - poinformowała tamtejsza federacja piłkarska (DFB). Tytułu bronić będzie Bayern Monachium, a o czwarta tytuł z rzędu króla strzelców powalczy Robert Lewandowski.


Zapraszamy do dyskusji



 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bartosz Białek z Zagłębia Lubin przeszedł do Wolfsburga. Kwota to prawdopodobnie 5 milionów euro + procent(y) z kolejnych transferów, co jest rekordem klubu z Lubina. Białek dopiero w ostatnim sezonie zadebiutował w Ekstraklasie, ale zrobił to w wielkim stylu, debiutował dzień przed swoimi 18-tymi urodzinami przeciwko Rakowowi, sprawił sobie najlepszy prezent strzelając bramkę i dokładając asystę, ogólnie w miedziowych barwach wystąpił w 19 spotkaniach, zdobył w tym czasie 9 goli i 4 asysty. Więcej o tym zawodniku można przeczytać w ciekawym temacie successful successful gdzie przedstawia sylwetki różnych zawodników.

Magical Snap - 2020.08.20 09.32 - 001.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Robert Gumny przechodzi z Lecha Poznań do FC Augsburg

Magical Snap - 2020.09.02 21.13 - 001.png

Prawy obrońca Kolejorza zamienia Poznań na Augsburg. Kwota transferu to 3 miliony euro + bonusy. Augsburg w zakończonym sezonie zajął 15 miejsce w Bundeslidze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Ondrej Duda zmienił barwy. Trafił do 1. FC Köln.

Słowacki ofensywny pomocnik podpisał z ekipą z Kolonii kontrakt ważny do 30 czerwca 2024 roku. Wszystko wskazuje na to, że Hertha otrzymała za Dudę siedem-osiem milionów euro.
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
RB Lipsk pozyskał Justina Kluiverta z Romy.
21-latek został wypożyczony do 30 czerwca 2021 roku za milion euro. Wbrew wcześniejszym spekulacjom, w umowie zawartej pomiędzy klubami nie znalazła się opcja ewentualnego transferu definitywnego.
Justin Kluivert dołączył do RB Lipsk jako następca Ademoli Lookmana nie tak dawno wypożyczonego do Fulham i będzie grał w koszulce z numerem 21.

Bouna Sarr został zaprezentowany jako nowy zawodnik Bayernu Monachium.
Boczny defensor przenosi się do Bayernu Monachium na zasadzie transferu definitywnego z Olympique'u Marsylia za kwotę wynoszącą 10 milionów euro i po zaliczeniu obligatoryjnych testów medycznych związał się z nowym pracodawcą do 30 czerwca 2024 roku.

Mattéo Guendouzi został zaprezentowany jako nowym zawodnik Herthy.
Środkowy pomocnik dołączył do berlińskiego zespołu na zasadzie odpłatnego rocznego wypożyczenia z Arsenalu, który z tego tytułu zainkasuje cztery miliony euro.
W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami nie znalazł się zapis umożliwiający drużynie z Bundesligi dokonanie definitywnego wykupu 21-letniego zawodnika po zakończeniu sezonu.

Douglas Costa będzie w trwającym sezonie reprezentował barwy Bayernu Monachium.
Doświadczony skrzydłowy przeszedł do mistrza Niemiec na zasadzie rocznego wypożyczenia z Juventusu. W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami brakuje opcji transferu definitywnego. Brazylijczyk nie narzekał na brak zainteresowania swoją osobą, ale mimo to czekał aż do ostatniego dnia letniego okna transferowego z podjęciem decyzji, mającej wpływ na jego przyszłość, i zdecydował się wrócić do Bayernu Monachium, gdzie występował już w latach 2015-2017.

Hoffenheim poinformowało o pozyskaniu Ryana Sessegnona na zasadzie wypożyczenia z Tottenhamu.
Sessegnon przenosi się do Hoffenheim, gdzie ma występować na zasadzie wypożyczenia. Strony doszły do konsensusu i zawarły umowę, na mocy której powinien on grać w Bundeslidze do 30 czerwca 2021 roku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Od sezonu 2021/22 niemiecka Bundesliga nie będzie transmitowana przez Eleven Sports i Canal Plus.
Nordic Entertainment Group (NENT Group) poinformował, że od przyszłego sezonu - za pośrednictwem platformy Viaplay - będzie pokazywał Bundesligę w Polsce.

sport.pl
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Borussia Dortmund potwierdziła wcześniejsze doniesienia „Bilda” - Lucien Favre nie jest już jej trenerem.

Favre stracił pracę po sobotniej porażce ze Stuttgartem, który pokonał dortmundczyków aż 5:1. Razem ze Szwajcarem klub opuszcza jego asystent, Manfred Stefes. Władze Borussii poinformowały, że do końca sezonu zespół poprowadzi Edin Terzić - drugi z asystentów Favre’a
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Wydaje mi się, że Szoboszlai wybrał odpowiedni kierunek. W większym klubie mógłby nie mieć zbyt wielu szans na regularne występy, a Lipsk może okazać się odpowiednim miejscem na dalszy rozwój i gwarancję na większą liczbę minut na boisku. Jestem bardzo ciekawy jak sprawdzi się na niemieckich arenach, ale bez wątpienia to spory talent.

Warto jeszcze tutaj dodać, że Szoboszlai podpisał umowę do 30 czerwca 2025 roku i dostał koszulkę z numerem 17. Wedle doniesień niemieckiej prasy Lipsk przeleje Salzburgowi 25 milionów euro, czyli kwotę zapisaną w kontraktowej klauzuli Węgra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +75
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
Witam, czy znacie może jakąś stronę gdzie można sprawdzić kto będzie sędziował mecz w bundeslidze? na dfb.de, bundesliga.com, bundesliga.pl pokazuje kto będzie sędziował mecz dzisiejszy a interesują mnie mecze które zostaną rozegrane w dniu jutrzejszym. z góry dziekuje za pomoc
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Witam, czy znacie może jakąś stronę gdzie można sprawdzić kto będzie sędziował mecz w bundeslidze? na dfb.de, bundesliga.com, bundesliga.pl pokazuje kto będzie sędziował mecz dzisiejszy a interesują mnie mecze które zostaną rozegrane w dniu jutrzejszym. z góry dziekuje za pomoc
pisałem o tym kiedyś, że z powodu koronawirusa wyznaczeni sędziowie są badani 24h przed rozpoczęciem meczu, dlatego oficjalna informacja co do arbitra podawana jest często rano na głównej stronie DFB około godz. 10:00, wcześniej nie znajdziesz :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
pisałem o tym kiedyś, że z powodu koronawirusa wyznaczeni sędziowie są badani 24h przed rozpoczęciem meczu, dlatego oficjalna informacja co do arbitra podawana jest często rano na głównej stronie DFB około godz. 10:00, wcześniej nie znajdziesz :)
oto mi chodziło :) dziękuje wszystkim za pomoc (y)(y)
 
J 0

jmrz06

Użytkownik
Witajcie,

Nie wiem, czy to dobry temat na takie rozważania, ale co myślicie o rozpoczęciu progresji na win Schalke? Nie wygrali meczu od 17.01.2020 w lidze, a kurs na ich zwycięstwo (mało prawdopodobne co prawda) z Wieśniakami wynosi 4.00 na fortunie.

Terminarz mają dość ciężki, zwłaszcza w obecnej dyspozycji, i po analizie wychodzi mi dopiero potencjalna szansa na zwycięstwo w 25/26 kolejce z Mainz u siebie. Wcześniej mają Lipsk, Dortmund, Bayern, wyjazdy do Wolfsburga i Bremy... Kiepsko to dla nich wygląda,ale wiadomo, że to tylko sport i każda seria, nawet najgorsza musi się kiedyś skończyć. Przyjmując start progresji od tego meczu z Hoffenheim od 2zł to gdyby do meczu z Mainz nie wygrali to na to spotkanie należałoby szykować 2048zł (lecz mogę się mylić, liczyłem na szybko).
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Peter Bosz już nie poprowadzi Bayeru Leverkusen. Holenderski trener stracił pracę po koszmarnych występach zespołu w 2021 roku.
Jego miejsce zajmie Hannes Wolf, który będzie trenerem tymczasowym szóstego zespołu Bundesligi.

Natomiast po sezonie Borussie Moenchengladbach ma poprowadzić Xabi Alonso.
 
Otrzymane punkty reputacji: +175
S 182

szczur-89

Użytkownik
Zakażenia koronawirusem w zespole Herty Berlin. Niedzielny mecz z Fc Mainz został przełożony. Druzyna udała się na 14 dniowa kwarantanne.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Oliver Glasner trenerem Eintrachtu Frankfurt :cool:

Kontrakt podpisany do końca sezonu 2023/2024. Mnie jako kibica SGE bardzo to cieszy. Spory wkład w osiągnięcia Wolfsburga, szczególnie przy awansie do Ligi Mistrzów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom