>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
bebad 46

bebad

Użytkownik
Postawi zapewne na Hilario. W meczach przed sezonowych pokazał że jest w formie.
SAF odpowiedział na pytania kiedy wrócą kontuzjowani zawodnicy.
Ferdinand - 6 tyg
Vidic - 4-5 tyg
Rafael - 10 tyg
Hernandez - nie wiadomo
Fletch, Evra i Valencia już są gotowi do gry.
Jak widać defensywa mocno osłabiona. Ciekawe jak będzie ją układał SAF.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Joel Campbell zawodnikiem Arsenalu


Kanonierzy sfinalizowali transfer 19-letniego napastnika Joel Campbella - poinformował w piątek klub. Kostarykańczyk jest czwartym zakupem londyńczyków w letnim okienku transferowym.

Campbell grał ostatnio w zespole Deportivo Saprissa. Ma na swoim koncie sześć występów w pierwszej reprezentacji Kostaryki i brał udział w tegorocznym turnieju Copa America. Dla drużyny narodowej zdążył strzelić już nawet dwa gole.

Jego przyjście do Arsenalu anonsowane było już wcześniej, ale transakcja została sfinalizowana dopiero po powrocie piłkarza z MŚ do lat 20, które rozgrywane były na stadionach w Kolumbii.

Campbell jest czwartym nowym piłkarzem londyńczyków. Wcześniej klub sprowadził Carla Jenkinsona, Gervinho oraz Alexa Oxlade-Chamberlaina.

 
biscan 153

biscan

Użytkownik
Shaun Wright-Phillips nie dla Boltonu?
Szanse managera Boltonu Owena Coyle&#39;a na sprowadzenie pomocnika Manchester City, 29-letniego Shauna Wright-Phillipsa gwałtownie zmalały za sprawą wczorajszej oferty, złożonej przez francuski Paris St Germain.
Bogaty klub, będący własnością katarskich szejków zaoferował za reprezentanta Anglii 2,5 mln. funtów gotówką oraz tygodniówkę, spełniającą wszelkie wymagania piłkarza.
Czasu na podjęcie decyzji zostało już niewiele, gdyż okienko transferowe zostanie zamknięte wraz z końcem miesiąca.
Zdaniem agenta zawodnika Wayne&#39;a Lindsay&#39;a, decyzji jeszcze nie podjęto. Wright-Phillipsowi najbardziej zależy na pozostaniu w północno-zachodniej Anglii i dlatego skłonny był przyjąć niezbyt atrakcyjną finansowo ofertę Boltonu, odrzucając jednocześnie dużo korzystniejsze propozycje Wigan Athletic i Stoke City.
Ekipy z Reebok Stadium od początku nie stać było na wypłacanie zawodnikowi pensji, zagwarantowanej kontraktem z Manchester City. Atutami w przetargu była jednak gwarancja regularnych występów, osoba managera Owena Coyle&#39;a, odpowiadający Wright-Phillipsowi styl gry drużyny oraz kilku dobrych znajomych w składzie.
Lukratywna oferta PSG może jednak sprawić, iż doświadczony gracz zdecyduje się opuścić Premier League.
Jeszcze niedawno, manager Roberto Mancini nie chciał słyszeć o odejściu Wright-Phillipsa. Jednak nieuwzględnienie piłkarza w składzie poniedziałkowego meczu PL ze Swansea City (4:0) oznacza zmianę koncepcji włoskiego szkoleniowca. Według opinii fachowców, był to znak, dający graczowi wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Najbliższe dni dadzą nam odpowiedź, kto nim będzie.
www.bolton-wanderers.pl
Bardzo ciekawe. Po kontuzji Lee transfer nowego skrzydlowego wydaje sie nie zastapiony, a tu nagle PSG sie wmieszalo. Co prawda Shaun dzisiaj trenowal z druzyna, bo widzialem go dzisiaj jak wyjezdzal z Carrington i kiedy zapytalem, czy w koncu zobacze go w Bolton czy nie, tylko sie usmiechnal i powiedzial, ze niedlugo sie dowiem. Osoboscie, trzymam kciuki, ze zostanie na Wyspach.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Mata przechodzi z Valencii do Chelsea


Piłkarz reprezentacji Hiszpanii Juan Mata przechodzi z CF Valencia do Chelsea Londyn. Jego dotychczasowy klub poinformował o zawarciu porozumienia. O pozyskanie tego ofensywnego zawodnika zabiegał portugalski trener Chelsea Andre Villas Boas.

Według hiszpańskiego dziennika Marca Walencja otrzyma za mistrza świata z 2010 r. około 28 milionów euro.

Jeśli Mata przejdzie testy medyczne, to za kilkadziesiąt godzin założy zarezerwowaną dla niego koszulkę The Blues z numerem 10.

 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Widzę na różnych forach i portalach sportowych euforię w stosunku do City,po dwóch kolejkach wróży im się już Mistrzostwo,daleki jestem od takiego rozumowania,jak dla mnie pękną po kilku kolejkach,tej drużynie potrzeba trochę więcej czasu,sądzę,że pierwsza strata pkt wpłynie negatywnie na formę drużyny,chociaż z drugiej strony patrzę obiektywnie kto może im w tym sezonie zagrozić i......oprócz rywala zza miedzy nie widzę żadnego poważnego kandydata,choć może w końcu L&#39;pool wróci na starą dobrą ścieżkę i wygra coś większego,bo od sukcesów w LM 6 lat temu,nie było ich za wiele,a fajnie było by ponownie usłyszeć hymn LM na Anfield.
 
M 135

mhm

Użytkownik
orientuje sie ktos u jakiego buka dostepne sa zaklady H2H sezonowe? Chce postawic Bolton przed Arsenalem. Uwazam ze &quot;klub murzyna&quot; w tym sezonie bedzie gral totalny piach natomiast Bolton pokazal kawalek solidnej pilki w 2 pierwszych meczach i cos ugra w tym sezonie.
Kurs 51 w WH ze Bolton bedzie w top4 ale jednak to za wysokie progi moga byc. Przeczuwam tak 5-6 miejsce a Arsenal 7-8.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Giggs z największą liczbą występów w Premier League



37-letni Ryan Giggs bije kolejne rekordy. Mecz z Tottenhamem Hotspur w drugiej kolejce Premier League był jego 614. występem w angielskiej lidze.

Walijczyk wyprzedził tym samym obrońcę Tottenhamu Hotspur, Steve&#39;a Perrymana, który w lidze angielskiej wystąpił 613 razy.

Giggs występuje w Manchesterze od sezonu 1990/91. W tym czasie strzelił dla Czerwonych Diabłów 110 bramek.

W poniedziałek na boisku pojawił się w 81. minucie zmieniając Cleverleya. 6 minut później uczcił wyjątkowy jubileusz precyzyjnym podaniem na głowę Wayne&#39;a Rooneya, który zamienił je na bramkę.

United pokonali Tottenham 3:0 i po dwóch kolejkach Premier League mają na swoim koncie komplet punktów.

 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Samir Nasri w Manchesterze City

Arsenal can confirm that they have agreed terms for Samir Nasri to move to Manchester City.

(www.arsenal.com)
Arsenal FC oficjalnie potwierdza, że osiągnięto porozumienie w sprawie transferu Samira Nasriego do Manchesteru City.
23-latek, który bronił barw
The Gunners przez trzy lata, nie pojedzie z zespołem Kanonierów do Włoch na rewanżowe spotkanie z Udinese. Zamiast tego Francuz uda się do Manchesteru na testy medyczne.
(www.kanonierzy.com)
Niestety Arsene Wenger daje chyba lekko ciała w tym oknie transferowym. Sprzedał praktycznie dwóch najlepszych zawodników w linii pomocy, a w zamian nie kupił nikogo. Wzmocnił za to i tak dobrze obsadzany atak. Oj z Udine może nie być lekko
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Grający dotychczas w Chivas de Guadalajara Ulises Dávila będzie zawodnikiem Chelsea - informuje &quot;Goal.com&quot;. 20-letni ofensywny pomocnik Ulises Dávila jest wychowankiem Chivas de Guadalajara. Chelsea zapłaci za młodzieżowego reprezentanta Meksyku 1,75 mln funtów. Według &quot;De Telegraaf&quot; Dávila najbliższy sezon spędzi na wypożyczeniu w Vitesse.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Samir Nasri w Manchesterze City
czyli Nasri wybrał jednak pieniądze. Jeszcze nie dawno zarzekał się , że chce wygrywać puchary i nie zależy mu na pieniadzach , tym transferem raczej udowonił co innego.
Arsenal kontynuuje swoją politykę kupić tanio sprzedać drogo a od czasu do czasu kupić drożej. Nie dość , że wielkie peroblemy w tym sezonie , już na samym początku to rozsprzedali to mieli najlepszego.
Ciekawi mnie jak im wyjdzie ten sezon , w sumie mamy jeszcze tydzień okienka ale nie zanosi się na większe zakupy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jeszcze nie dawno zarzekał się , że chce wygrywać puchary i nie zależy mu na pieniadzach , tym transferem raczej udowonił co innego.
Kondrad z góry zakładasz, że City nic w tym sezonie nie osiągnie, a ManU tak...A ja bym City nie przekreślał i dał im szansę.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Kondrad z góry zakładasz, że City nic w tym sezonie nie osiągnie, a ManU tak...A ja bym City nie przekreślał i dał im szansę.
w sumie szybciej doczekałem się takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałem ????
nie da się zbudować w sezon czy dwa ekipy do wygrywania najwazniejszych trofeów , żadna kasa nie pomoże. Niechby sobie kupili Messiego Ronaldo i innych ale od ręki nic nie zwojują bo nie będzie zgrania. Mancini to w połowie mądry trener , w miarę stara się zgrywać zespół ale pod naciskiem pewnie zarządu dalej kupuje i wystawia co raz nowych zawodników.

W tym sezonie 5-8 ma odejść. Kilku jeszcze pewnie dojdzie, napastników tyle że obsadził by ekipy z naszego kraju po ligi okręgowe. A czy myślisz że same gwiazy i gawiazdeczki w ekipie to dobrze ? nie sądzę.

Young jasno postawił sprawę przy swoim transferze. Chcę grać w LM i kasa mnie nie obchodzi , zgodził się na dość niskie zarobki , przecież w City miałby 2x większe zapewne. A i Mancini by nim nie pogardził bo to jeden z lepszych skrzydłowych ligi.

Również uważam że City będzie mocne ale nie na tyle aby zdobyć mistrzostwo.
 
bebad 46

bebad

Użytkownik
czyli Nasri wybrał jednak pieniądze. Jeszcze nie dawno zarzekał się , że chce wygrywać puchary i nie zależy mu na pieniadzach , tym transferem raczej udowonił co innego.
Nie wiadomo jakie miał inne oferty o ile wogle miał. Dużo mówiło się o Man Utd ale raczej wydaje się że odpuścili tego grajka.
Young jasno postawił sprawę przy swoim transferze. Chcę grać w LM i kasa mnie nie obchodzi , zgodził się na dość niskie zarobki , przecież w City miałby 2x większe zapewne. A i Mancini by nim nie pogardził bo to jeden z lepszych skrzydłowych ligi.
Trochę zaprzeczasz sam sobie ;) City też gra w LM.
Walą mnie transfery City, niech sobie kupują kupują i jeszcze raz kupują. Ci zawodnicy to jednak jest klasa i z pewnoscią pogodzić im się z ławką nie będzie łatwo. To już nie będzie czysta rywalizacja o miejsce w składzie tylko fochy itd ;) zresztą oni tam w głowie nie mają zbytnio poukładane.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ludzie dziwicie sie, czego kadra Arsenalu sie sypie ?
Spójrzmy prawdzie w oczy....
Wenger miał wzmacniac swoj sklad, a tu co ? Zamiast wzmiacniac to go osłabił i to dośc solidnie. W tym momencie jestem niemal pewny, że Arsenal żegna sie z TOP4 i wejdzie do niej Liverpool lub Tottenham.
Wenger kupił sobie gówniarzy do składu i mysli ze taką ekipą wygra PL ?? HeHeHe...

MAN UTD
MAN CITY
CHELSEA
LIVERPOOL/TOTTENHAM

Tak sie to wszystko skonczy. Manchester City pojedzie na Emirates Stadium i włoży 2, 3 bramki Szczęsnemu,....to samo będzie jak przyjadą Czerwone Diabły.
Nie gadajcie pierdół, że odeszli za kase itp.
Wy oczywiscie jestescie wierni i bylibyscie wierni jednemu klubowi i nie szlibyscie nigdy za kase....nie i w cale ???? Prosze was....
Poszedł tam gdzie ma szanse cos osiągnac.....Manchester City to w tym momencie 3 siła Anglii jesli nie 2.....
Man United jest po za zasiegiem i mówie to jako Obiektywny kibic.
Jedyna ekipa, która sie solidnie wzmocniła na każdej pozycji. . . no i City. Tyle ze tam nie ma umiarów gotówkowych i szastają kasą jak tylko wlezie ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
w sumie szybciej doczekałem się takiej odpowiedzi jakiej oczekiwałem
Dobrze, że zdążyłeś zacytować, bo standardowo wiadomość została usunięta ;)
Powiem Ci tak. Można mieć swoje zdanie i przekonania, ale nigdy nie można czegoś twierdzić na pewno. Ja tam wole dać zawsze szansę danemu teamowi i na koniec ocenić. A Ty z góry zakładasz, że nic nie zdobędą ???? Dopóki piłka w grze...a przecież dopiero początek sezonu.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
City nic nie osiągnie, no może obronią CC, zobaczymy jak będą się spisywać jak będzie trzeba grać na kilku frontach, City będzie musiało wybrać albo LM albo EPL, moim zdaniem nie mają mentalności zwycięzców i jak nie wychodzi im to sami sobie robią presję... Nasri w City, cóż oby nie skończył jak Adebayor ;)
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
czyli Nasri wybrał jednak pieniądze. Jeszcze nie dawno zarzekał się , że chce wygrywać puchary i nie zależy mu na pieniadzach , tym transferem raczej udowonił co innego.
Ma większą szansę na zdobywanie trofeów w City niż Arsenalu więc nie rozumiem w ogóle tej wypowiedzi.
nie da się zbudować w sezon czy dwa ekipy do wygrywania najwazniejszych trofeów ,
Ta ekipa jest już budowana trochę dłużej i bez większych problemów można stwierdzić że z każdym sezonem jest progres.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom