>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Start sezonu zagrożony z powodu zamieszek w Anglii?​


Pod znakiem zapytania stoi start sezonu Premier League. Z powodu zamieszek w Londynie i w innych miastach Anglii odwołano zaplanowany na środę mecz towarzyski Anglia - Holandia. Policja i kluby zdecydują, czy weekendowe spotkania będą bezpieczne.

Lokalne siły policyjne mają za każdym razem stwierdzić, czy są w stanie zachować porządek w związku z meczem. Na razie nie ma obawy, o potencjalne zadymy przy okazji spotkań Premier League, ale w związku z dynamicznym rozwojem sytuacji władze ligi są w stałym kontakcie ze wszystkimi klubami. To kluby w porozumieniu z policją mają podejmować decyzję o ewentualnym odwołaniu meczów.

W sobotę w Londynie mają się odbyć trzy mecze Premier League. - Tottenham podejmuje na White Hart Lane Everton, Fulham zagra z Aston Villą, a Queens Park Rangers zmierzy się z Boltonem. W Championship na własnym boisku rywali podejmują londyńskie Millwall, Crystal Place i Watford, a także Birmingham City. To właśnie w Tottenhamie doszło do pierwszych zamieszek w czwartek, po śmierci 29-letniego człowieka który najprawdopodobniej zginął w strzelaninie z policją.

Środowy mecz Anglii z Holandią odwołano, podobnie jak wtorkowy sparing Ghany z Nigerią, który miał się odbyć na stadionie Watfordu położonym na północny zachód od centrum Londynu. Nie odbędą się zaplanowane na wtorek i środę londyńskie mecze Pucharu Ligi. Angielscy reprezentanci są zawiedzeni, ale &quot;rozumieją powody takiej decyzji i w pełni ją popierają. FA w specjalnym oświadczeniu dodaje, że &quot;cała drużyna apeluje o spokój i o zaprzestanie zamieszek&quot;.

Kapitan reprezentacji Anglii Rio Ferdinand na twitterze wyraża się ostrzej: &quot;Nie mogę spać. Oglądam to w telewizji. To szaleństwo. Oni nie mają respektu przed policją, może będą mieli przed wojskiem? Nie twierdzę, że należy eskalować przemoc, ale może obecność wojska sprawi, że pomyślą dwa razy, zanim coś zrobią&quot; - napisał. &quot;Te zamieszki są bez sensu. Dlaczego ludzie robią to własnemu krajowi, własnemu miastu? To zawstydzające. Proszę, przestańcie&quot; - napisał z kolei Wayne Rooney.

 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
22-letni defensywny pomocnik Radosav Petrovic podpisał czteroletni kontrakt z Blackburn Rovers. Przez ostatnie trzy sezony w Partizanie Belgrad Petrovic zagrał w 70 meczach w lidze i strzelił 17 goli. Sumy transferu nie ujawniono.

 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Piłkarz reprezentacji Anglii Matthew Upson, występujący do tej pory w West Ham United, zagra w nowym sezonie w Stoke City. 32-letni obrońca trafił do trzynastego zespołu Premiership na zasadzie wolnego transferu.

To drugie w ostatnim czasie wzmocnienie obrony ekipy Stoke. Wcześniej klub pozyskał byłego reprezentanta Anglii, któremu wygasła umowa z londyńskim Tottenhamem - Jonathana Woogate&#39;a.

Upson rozpoczął karierę w Luton Town. Występował także w Arsenalu Londyn i Birmingham City. W West Ham United był od 2007 roku - rozegrał w jego barwach 131 meczów ligowych, strzelając cztery gole.

Wystąpił w 21 spotkaniach w drużynie narodowej. Zadebiutował w meczu z RPA w maju 2003 roku. Uczestniczył w mistrzostwach świata 2010, w których Anglia odpadła w ćwierćfinale.

 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Liverpool uzgodnił z Newcastle kwotę transferu hiszpańskiego obrońcy, Josego Enrique. Sumy nie ujawniono.

Liverpool negocjuje teraz z Enrique warunki kontraktu. Jeszcze w czwartek piłkarz ma przejść badania medyczne.

25-latek przeszedł do Newcastle z Villarrealu w 2007 r. i od dłuższego czasu był podstawowym zawodnikiem &quot;Srok&quot;.

Ostatnio były reprezentant Hiszpanii U-21 rozwścieczył jednak trenera Alana Pardewa, krytykując jego politykę transferową na Twitterze.

Enrique napisał, że ostatnie transfery klubu nie dawały mu szans na walkę o wysokie cele w angielskiej ekstraklasie.

 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Oficjalnie: Vorm w Swansea
Swansea City pozyskała na za kwotę 1,7 milona euro bramkarza FC Utrecht, Michela Vorma. Reprezentant Holandii z beniaminkiem Premier League związał się kontraktem na najbliższe trzy lata.
Występ 27-letniego bramkarza w meczu z VVV-Venlo był pożegnalnym w barwach Utrechtu. Siedmiokrotny reprezentant Holandii został zaprezentowany w czwartek jako nowy gracz Swansea City.
- Premier League to najlepsza liga na świecie. Rozmawiałem z przyjaciółmi (van Persiem, van Nistelrooy&#39;em) na ten temat. Chwalili sobie grę w tym kraju. Dlatego ciesze się z transferu do tego klubu. Zapowiada się ekscytujący sezon - powiedział bramkarz.
Vorm przyznał następnie, że śledził wynik Swansea w zeszłym sezonie kiedy do tego klubu również z Utrechtu odszedł Cedric van der Gun.
anglia.goal.pl
 
G 35

gesio

Użytkownik
osłabiony Arsenal przed meczem z Newcastle
W pierwszym meczu obecnego sezonu Arsenal, który zmierzy się z Newcastle będzie musiał poradzić sobie bez kilku kluczowych piłkarzy. W spotkaniu tym na pewno nie zobaczymy Ceska Fabregasa i Samira Nasriego. Obaj piłkarze mają odejść z klubu jeszcze w tym tygodniu. Ponadto kontuzje wykluczyły z gry Abou Diaby&#39;ego i Jacka Wishere&#39;a.
Były obawy, że nie zagra również Robin van Persie, jednak Arsene Wenger stwierdził, że Holender powinien być dostępny w sobotę. Podobnie sytuacja wygląda z Kieranem Gibbsem, który ostatnio narzekał na drobny uraz.
Do składu po urazach wracają także Theo Walcott i Thomas Vermaelen.
Myślę że jest to dość ważne info dla obstawiających ten mecz.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
osłabiony Arsenal przed meczem z Newcastle

W pierwszym meczu obecnego sezonu Arsenal, który zmierzy się z Newcastle będzie musiał poradzić sobie bez kilku kluczowych piłkarzy. W spotkaniu tym na pewno nie zobaczymy Ceska Fabregasa i Samira Nasriego. Obaj piłkarze mają odejść z klubu jeszcze w tym tygodniu. Ponadto kontuzje wykluczyły z gry Abou Diaby&#39;ego i Jacka Wishere&#39;a.
Były obawy, że nie zagra również Robin van Persie, jednak Arsene Wenger stwierdził, że Holender powinien być dostępny w sobotę. Podobnie sytuacja wygląda z Kieranem Gibbsem, który ostatnio narzekał na drobny uraz.
Do składu po urazach wracają także Theo Walcott i Thomas Vermaelen.

Myślę że jest to dość ważne info dla obstawiających ten mecz.
ważne jeżeli napiszesz jak bardzo osłabione jest Newcastle, gdyż ich osłabienia,
przy tych które wypisałeś gości moim zdaniem są zdecydowanie większe.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Oficjalnie: Park podpisał nową umowę!

Park Ji-Sung podpisał nowy kontrakt z Manchesterem United! Reprezentant Korei Południowej przedłużył swój pobyt na Old Trafford do końca sezonu 2012/13.
Trzydziestoletni pomocnik w 2005 roku trafił do ekipy Red Devils przechodząc z holenderskiego PSV Eindhoven. Od tego czasu rozegrał 177 występów z diabłem na piersi, przy czym zaliczył 24 bramki. Pod wodzą Sir Aleksa Fergusona Ji zdobył Klubowe Mistrzostwo Świata, Ligę Mistrzów, cztery tytuły Mistrza Anglii i trzy złote medale za krajowe puchary.
&quot;Park na przestrzeni kilku ostatnich lat, stał się dla nas bardzo ważnym ogniwem. Ma wielkie umiejętności i jeszcze większą wytrzymałość, a w ostatnich sezonach nabył talent do strzelania bardzo cennych goli. Jest popularnym członkiem zespołu, a jego doświadczenie na poziomie krajowym i międzynarodowym jest bezcenne dla młodszych graczy&quot; - powiedział Sir Alex Ferguson.
&quot;Cieszę się z każdej spędzonej minuty w Old Trafford. Jestem zadowolony z faktu, iż jestem częścią tego klubu. Zespół jest w trakcie budowy, a nadchodzi kolejny ekscytujący sezon, w którym kluczową rolę mogą odegrać młodsi zawodni. Liczę, że będę mógł utrzymać możliwość regularnej gry w pierwszym składzie z diabłem na piersi&quot; - mówił zadowolony Park Ji-Sung.
manusite.pl
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
panowie skoro to dyskusja to mysle ze moge o cos zapytac, mianowicie co sie dzieje ze arsenalem, w tamtym sezonie grali moim zdaniem najladniejszy futbol dla oka na wyspach, teraz sprzedali clichiego za marne 8(?) baniek, to mozna jakos wytlumaczyc perspektywiczny gibbs, wczoraj odszedl cesc, a pisza ze nasri tez ma odjesc, powiedzcie mi fani arsenalu co robi wenger, kto ma ich zastapic, co dalej ?
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Fabregas jeszcze nie odszedł, ale fakt, że to już chyba kwestia czasu. Co mógł w tym przypadku zrobić Wenger? Myślę, że nic. Zatrzymywanie piłkarza na siłę nie ma sensu, a i tak długo trwała ta transferowa saga z jego udziałem. Skoro chce, to niech szuka szczęścia gdzie indziej.
Nie wydaje mi się, aby odejście Hiszpana miało ogromne znaczenie w kontekście postawy całego zespołu. Wystarczy wspomnieć ostatni sezon, w którym Fabregas wprawdzie jakiś czas był kontuzjowany, ale jak grał, nie pokazywał nic nadzwyczajnego. Wilshere i Nasri zostawiali go w cieniu i właśnie odejście Francuza byłoby dla mnie bardziej przykre. Fakt jest jednak taki, że Samirowi za rok kończy się umowa. Wenger nie ma w zwyczaju płacić piłkarzom bajońskich tygodniówek, więc jeśli Nasri zostanie to najprawdopodobniej za rok odejdzie za darmo.
Co do Clichy&#39;ego - fakt, Wenger według mnie dał plamę. Obrońca na pewno wart jest większych pieniędzy, bo za wyjątkiem paru wpadek, grał solidnie. Nie wiem czy nie lepiej, aniżeli Sagna na prawej stronie.
Zostaje mieć nadzieje, że za pieniądze ze sprzedaży, Wenger kupi naprawdę klasowego pomocnika. Kibice domagają się też obrońcy, a dotychczas w klubie pojawił się Oxlaid-Chamberlain i Campbell - obaj ofensywnie usposobieni. Nie piszę już o Gervinho, a o tych ostatnich transferach.
Czas pokaże, jak poradzą sobie w tym sezonie &quot;Kanonierzy&quot;. Ja wierzę, jak co roku zresztą w mistrzostwo, bo po prostu muszę wierzyć. Murawa zweryfikuje czy Arsenal po wielu latach posuchy będzie w stanie grać dobry, równy futbol od sierpnia do maja następnego roku.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fabregas jeszcze nie odszedł, ale fakt, że to już chyba kwestia czasu. Co mógł w tym przypadku zrobić Wenger? Myślę, że nic. Zatrzymywanie piłkarza na siłę nie ma sensu, a i tak długo trwała ta transferowa saga z jego udziałem. Skoro chce, to niech szuka szczęścia gdzie indziej.
Również się z tym, zgadzam i dobrze tu pasuje określenie , ze z niewolnika nie ma pracownika. Fabregas chciał odejść do Barcelony , choć za dużo na ten temat nie mówił. Mi jednak trochę szkoda , że odszedł. Pasował do Arsenalu , dobry kapitan... szkoda. Czy Fabregas jest do zastapienia ? Jest na pewno. Ale ja nie chcę się w tej kwestii wypowiadać.
Czas pokaże, jak poradzą sobie w tym sezonie &quot;Kanonierzy&quot;. Ja wierzę, jak co roku zresztą w mistrzostwo, bo po prostu muszę wierzyć. Murawa zweryfikuje czy Arsenal po wielu latach posuchy będzie w stanie grać dobry, równy futbol od sierpnia do maja następnego roku.
Ja jestem pewien tergo , że będzie taki okres , ze Kanonierzy nie będą mieli sobie równych i w Premier League , i w Europie i na świecie. Zawsze mają taki okres , pytanie tylko jak długi ? Ja co roku stawiam Arsenal do grona walki o najwyższe cele , i w tym nie jest inaczej.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Spekulację są zawsze, choć o pomocnikach jest dość cicho. Juan Mata to już według Wengera sprawa zamknięta. Prawdopodobnie były rozmowy z Jadsonem, ale trudno coś więcej napisać.
Piszesz, &quot; na miejsce Samira i Cesca&quot;, ale ja póki co nie wierzę, że odejdą obaj.
 
super_pit3r 16

super_pit3r

Użytkownik
cesc wczoraj oficjalnie odszedl, nasriego nie maja czym za3mac..cienko cienko..
Kanonier0392 / Oficjalnie jeszcze nie odszedł... Może oficjalnie według mediów, a to różnica.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
@up

ale jest mowa o jakims pomocniku na miejsce samira i cesca?
jesli nie zatrudnia nikogo to nie maja szans na mistrza, beda sie bic o LE
Cesc raczej odejdzie, zbyt długo ta saga transferowa trwa.
O Nasrim trochę przycichło ostatnio.

Nawet jak obaj odejdą to raz , że z ich transferów około 50mln powinno być , a odszedł przecież jeszcze Clichy. Wenger pewnie do pomocy kogoś kupi , a jak nie to już nie raz pokazywał , że nie waha się stawiać na młodzież , i żebyśmy czasem nie mieli nowej kolejnej już wykreowanej gwiazdy przez Wengera , tak więc spokojnie.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Toure wrócił do treningów
Obrońca Manchesteru City, Kolo Toure wrócił w poniedziałek do treningów z zespołem - donosi Daily Mail. Czarnoskóry zawodnik był ostatnio zawieszony przez klub za stosowanie środków niedozwolonych.
Zawodnik był zawieszony na sześć miesięcy po tym, jak pozytywnie przeszedł testy na obecność środków niedozwolonych. Najwcześniej zawodnika ponownie w barwach Manchesteru City zobaczymy 10 września. Wtedy The Citizens na Etihad Stadium zagrają z Wigan.
W poniedziałkowym trneingu przed meczem ze Swansea City wziął udział również Mario Balotelli.
anglia.goal.pl
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Rodzina Glazerów, do której należy Manchester United – piłkarski mistrz Anglii, rozważa sprzedaż części akcji klubu na giełdzie w Singapurze. Chce w ten sposób pozyskać środki na redukcję gigantycznego zadłużenia.

Jak donosi BBC, oferta publiczna jest jedną z opcji branych pod uwagę przez amerykańskich właścicieli ManUtd. Na giełdę miałoby jednak trafić nie więcej niż 25 proc. akcji, co pozwoliłoby Glazerom zachować pełną kontrolę nad klubem. Szacuje się, że w przypadku powodzenia oferty, mogliby pozyskać w ten sposób 400 mln funtów (657 mln dol.).

Analitycy szacują, że stale rosnąca popularność futbolu w Azji może pomóc im w uzyskaniu wyższej ceny sprzedawanych akcji, poprzez zainteresowanie ofertą samych kibiców. – Fani zapłacą więcej, by powiedzieć, że posiadają część Manchesteru United – mówi Stephen Schechter, prezes londyńskiego banku inwestycyjnego Schechter Co.

Najbardziej utytułowany angielski klub był już notowany na giełdzie w Londynie, ale po przejęciu przez Amerykanów papiery &quot;Czerwonych Diabłów&quot; zostały wycofane z obrotu.

Amerykańskie kłopoty

Problemy finansowe 19-krotnych mistrzów Anglii zaczęły się w momencie, kiedy klub trafił w ręce Glazerów. Aby sfinansować transakcję zakupu, bracia zaciągnęli bowiem spore kredyty. W marcu br. należąca do nich spółka Red Football Joint Venture, która jest właścicielem United, poinformowała, że w ubiegłym roku zanotowała stratę w wysokości ok. 109 mln funtów.

Strata wynikała po części z jednorazowych kosztów związanych z emisją obligacji o wartości 526 mln funtów, mających zastąpić długoterminowe kredyty zaciągnięte w bankach przez RFJV. Na ujemny wynik poprzedniego roku fiskalnego (zakończonego 30 czerwca 2010 r.) wpłynął również brak przychodu ze sprzedaży kluczowych zawodników. Rok wcześniej zyski właściciela &quot;Czerwonych Diabłów&quot; wyniosły 21 mln funtów, głównie dzięki wartemu 80 mln funtów transferowi Cristiano Ronaldo do Realu Madryt.

Również w marcu prezes ManUtd, David Gill, poinformował, że dług samego klubu wynosił 370 mln funtów.

Azjatycka ziemia obiecana

United posiada ponad 300 mln kibiców na całym świecie, ale aż ponad 190 mln z nich mieszka w Azji. Patrząc z tej perspektywy, wybór giełdy w Singapurze nie powinien zatem nikogo dziwić.

– Działając w ten sposób, będą mieli solidny przyczółek w Azji. Stworzą sobie również możliwość pozyskania nowych sponsorów – ocenia Ben Heyhoe Flint z firmy Fuse Media, będącej częścią Omnicom Media Group, międzynarodowej grupy marketingowej specjalizującej się w planowaniu i realizacji strategii komunikacji reklamowej, marketingowej i korporacyjnej. – Finansowo, układa się to w logiczną całość – dodaje Flint.

Azja staje się coraz ważniejszym rynkiem nie tylko dla United. Kolejne kluby doceniają potencjał drzemiący w tym rejonie świata i starają się przekuć go w wymierny sukces finansowy. Wiele drużyn modyfikuje w tym celu swoje plany przygotowań przedsezonowych i zamiast tradycyjnych zgrupowań w Turcji czy na Cyprze, coraz częściej lata do Azji. Powiew zmian dotarł nawet na Emirates Stadium i zmusił trenera Arsenalu Londyn, Arsene&#39;a Wengera, do wyjazdu z zespołem na letni obóz treningowy do Malezji i Chin, zamiast do Austrii, gdzie od lat udawali się &quot;Kanonierzy&quot;.

Włodarze Premier League chcieli posunąć się jeszcze o krok dalej i wprowadzić do kalendarza rozgrywek dodatkowo 39. kolejkę spotkań, która miałaby być rozgrywana na boiskach azjatyckich. Pomysł na razie wprawdzie upadł, ale pokusa zarobienia dużych pieniędzy z pewnością okaże się zbyt wielka, by nie skorzystać z niej w przyszłości.

 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Petr Cech nie zagra przez najbliższy miesiąc z powodu kontuzji kolana, której doznał podczas treningu - poinformował w czwartek Andre Villas-Boas. To bardzo zła wiadomość w kontekście zbliżającego się spotkania z Manchesterem United.
Czeskiego bramkarza możemy nie zobaczyć w zaplanowanym na 14 września spotkaniu z Manchesterem United w ramach rozgrywek Premiership. Jak wiemy, The Blues poważnie myślą o mistrzostwie kraju dlatego mecz z obrońcami tytułu jest niezwykle ważny.
Villas-Boas zadecyduje teraz na kogo postawić - do wyboru ma Hilario oraz młodego Rossa Turnbulla.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom