>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje nt. angielskiej piłki nożnej

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Działacze Fulham doszli do porozumienia z AZ Alkmaar w sprawie transferu Moussy Dembele. Na dniach Belg powinien przenieść się do Premier League za sześć milionów funtów.
Reprezentant Belgii będzie pierwszym zakupem nowego trenera Fulham Marka Hughesa, który zastąpił na tym stanowisku Roya Hodgsona.
Londyńczycy potrzebują nowego napastnika po tym, jak zespół opuścili Erik Nevland i Stefano Okaka. W kadrze widnieje jeszcze Andrew Johnson, ale reprezentant Anglii zmaga się z problemami zdrowotnymi.
Dembele po przejściu testów medycznych podpisze czteroletni kontrakt z londyńskim klubem.
--------------------------------------------------------
Tottenham Hotspur pozyska na zasadzie transferu definitywnego młodego napastnika rodem z Hondurasu, Anthony&#39;ego Lozano. 17-latek wpadł w oko trenerowi Harry&#39;emu Redknappowi podczas kilkudniowych testów w klubie z White Hart Lane.
Honduranin przypadł do gustu trenera Tottenhamu i jeśli otrzyma pozwolenie na prace, wkrótce podpisze kontrakt z angielskim klubem.
Lozano ma na swoim koncie 11 bramek w ośmiu spotkaniach kadry Hondurasu U-17.
źródło : anglia.goal.pl
 
camillo 9

camillo

Użytkownik

Chelsea Football Club jest zachwycony mogąc ogłosić, że 4-letni kontrakt z klubem podpisał reprezentant Brazylii, Ramires.

Pomocnik otrzymał wczoraj pozwolenie na pracę, a dziś przeszedł testy medyczne.
Ramires był zachwycony z powodu sfinalizowania transakcji. Nie będzie mógł co prawda zagrać już jutro, ale od przyszłego tygodnia będzie już trenował z zespołem.
&quot;Każdy zawodnik na świecie marzy o grze dla Chelsea, to dla mnie wspaniała okazja, dam z siebie wszystko by odpłacić za okazane zaufanie, jestem bardzo zadowolony.&quot;
Menadżer, Carlo Ancelotti dodał: &quot;To wspaniały zawodnik, świetny pomocnik, jest bardzo młody i będzie przyszłością reprezentacji Canarinhos, mam nadzieję, że także i Chelsea.&quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Fakt jest następujący ????

Zgodnie z zapowiedziami, Manchester City pozyskał z Interu Mediolan napastnika Mario Balotelliego. 20-letni zawodnik w piątek pomyślnie przeszedł testy medyczne na City of Manchester Stadium i podpisał z nowym pracodawcą pięcioletni kontrakt. Kwota odstępnego wyniosła około 24 mln funtów (29 mln euro).
Balotelli, który we wtorek zadebiutował w reprezentacji Włoch w meczu z Wybrzeżem Kości Słoniowej, jest piątym nabytkiem Citizens tego lata. Wcześniej klub z Eastland zatrudnił Jerome&#39;a Boatenga, Davida Silvę, Yaya Toure i Aleksandara Kolarova.
Menedżer Roberto Mancini nie krył zadowolenia z tego transferu, podkreślając duży potencjał zawodnika, z którym wcześniej pracował w Interze.
- Myślę, że Mario jest jednym z najlepszych zawodników w Europie w swoim przedziale wiekowym i jestem szczęśliwy, że będę mógł znowu z nim pracować. Jego styl gry pasuje do Premier League i jako, że jest młody, ma duże szanse na dalszy rozwój. Jest silnym i ekscytującym piłkarzem, a kibice City będą lubili oglądać jego grę - powiedział Mancini.
Balotelli od debiutu w grudniu 2007 roku zagrał w barwach Nerazzurri w 86 spotkaniach, zdobywając w nich 26 goli.
źródło :anglia.goal.pl
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Arsenal Football Club is today delighted to announce that its most successful manager, Arsène Wenger, has signed a three year extension to his current contract, taking his tenure at the Club to June 2014.
Wenger, the longest-serving manager in the Club’s history, is as committed as ever to leading the team in the challenge for trophies at the highest level, as well as continuing to produce the sumptuous football for which Arsenal has become synonymous with during his 14 year reign.
Arsène Wenger said: “My heart belongs to Arsenal and my desire is to see this team win silverware.
“My commitment and drive are as strong and fresh as ever. Signing a new deal means that I can see this talented group of players reach their potential. Trust me, they are ready to deliver.
“With my staff and players we are in front of an exciting challenge and we are looking forward to achieving much success.”
Arsenal chairman Peter Hill-Wood stated: “We are thrilled that Arsène has signed an extension to his contract. He has masterfully transformed this football club over the last 14 years and the exciting and compelling football we play under his stewardship is admired the world over.
“Arsène is a very talented man and we believe the young, exciting team he has nurtured over the past five years will reward his and the fans’ patience with silverware.”
During his time with the Gunners, Wenger has revolutionised the Club not only through the brand of successful football the team plays but also through his detailed and insightful input into the design of the state-of-the-art training centre at London Colney and the layout of the players’ and technical staff areas at Emirates Stadium.
Wenger has steered Arsenal to seven major trophies over the last 14 years, including the 2003/2004 Premier League title without losing a single game. In each of his 13 full seasons at Arsenal, the Club has qualified for the UEFA Champions League - Europe’s premier club competition- an achievement matched only by Manchester United and Real Madrid.
http://www.arsenal.com/news/news-archive/ars-ne-wenger-signs-contract-extension







Także Wenger zostaje na dłużej i przedłuża kontrakt i budujemy skład na miarę oczekiwań. Ten sezon musi być udany i mam nadzieje pełen zwycięstw zwłaszcza z odwiecznymi rywalami.​
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Napastnik Manchesteru City, Carlos Tevez nie rozmawia z menedżerem tego klubu, Roberto Mancinim - donosi angielska prasa.
Mimo, iż w meczu przeciwko Tottenhamowi Argentyńczyk przywdziewał opaskę kapitańską, jego relacje z włoskim trenerem pozostają bardzo złe. Powodem takiego stanu rzeczy jest niedawna wypowiedź Manciniego dotycząca nowego nabytku, Mario Balotelliego.
- Jeśli poradziłem sobie z Bellamy&#39;m oraz Tevezem dam sobie radę z Balotellim - stwierdził wówczas menedżer The Citizens.
Trudno powiedzieć jak zakończy się cały spór, lecz argentyński snajper z pewnością nie ma zamiaru opuszczać Anglii, o czym przypominał wielokrotnie.
Gwiazdki strzelają fochy, to było do przewidzenia. Nie sądziłem tylko że aż tak szybko, bo pierwszym zremisowanym meczu. Zresztą jest też pierwszy któremu się przestało już podobać w City
Manchester City prowadzi negocjacje z Arsenalem Londyn w sprawie transferu Shaya Givena na Emirates Stadium - donoszą angielskie media.
Tuż przed startem nowego sezonu Premier League Given podkreslał, że będzie chciał odejść z klubu jeśli nie będzie miał zagwarantowanej pozycji nr 1. Jak podkreśla 34-letni Given &quot;nie zamierza siedzieć na ławce rezerwowych&quot;.
W podobnym tonie wypowiada się Manuel Almunia, dotychczasowy bramkarz nr 1 Arsenalu Londyn, twierdzi, że jest gotowy odejść z klubu jeśli nie będzie miał zagwarantowanej gry w podstawowej jedenastce Kanonierów
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Manchester City podał na swojej oficjalnej stronie informację o rocznym wypożyczeniu Craiga Bellamy&#39;ego do Cardiff City, klubu angielskiej Championship. Jutro w Południowej Walii odbędzie się prezentacja zawodnika, który już w najbliższy weekend zadebiutuje w nowej drużynie w meczu przeciwko Doncaster Rovers.
O poważnym zainteresowaniu Bellamy&#39;m ze strony Cardiff City informowaliśmy wczoraj
&quot;Zawsze chciałem grać w Cardiff. Moja żona i dzieci żyją tutaj i tęsknię za nimi od tych pięciu lub sześciu lat. Nie mogę tego zupełnie wykluczyć&quot; - mówił 31-letni skrzydłowy na temat możliwości transferu do rodzinnego miasta.

transfery.info
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Cavalieri zamieni Liverpool na Cesenę
Cesena Calcio pozyskała bramkarza Liverpoolu Diego Cavalieriego - poinformowały włoskie media. Według nieoficjalnych informacji 28-letni bramkarz przenosi się do Włoch na zasadzie rocznego wypożyczenia z opcją definitywnego transferu.
Cavalieri do zespołu The Reds trafił w 2008 roku z Palmeiras za około 3,6 miliona euro, ale nie zdołał wywalczyć sobie miejsca w podstawowym składzie.
źródło : Anglia
 
M 0

marian38

Użytkownik
Nie wiem czy to odpowiedni temat ale szukam danych dotyczących średnich kursów na MU i Chelsea w poprzednich sezonach.
Czy ktoś posiada takie dane ?
 
M 0

marian38

Użytkownik
Chciałem obliczyć jaki można uzyskać zysk grając przez cały sezon na MU i Chelsea , oczywiście chodzi o średnie wartości.

Co do tych kursów to są te ustalone przed spotkaniem czy może w trakcie ?
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Milner w Manchesterze, Ireland w Aston Villi
Manchester City dopiął transfer kolejnego piłkarza - Jamesa Milnera z Aston Villi. 24-letni pomocnik, który łącznie kosztował 26 milionów funtów, podpisał pięcioletnią umowę. Jako część transakcji w odwrotnym kierunku powędrował Stephen Ireland.
Milner zadebiutuje prawdopodobnie już w poniedziałkowym meczu z Liverpoolem. Nie został natomiast uprawniony do występu w rozgrywkach Ligi Europejskiej. Jutro Manchester City zmierzy się z rumuńską Timisoarą.
transfery.info
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
OFICJALNIE

Moussa Dembele jest pierwszym piłkarzem który wzmocni Fulham od objęcia posady trenera przez Marka Hughesa. Reprezentant Belgii występował dotąd w holenderskim Alkmaar.
Jak poinformowała internetowa strona Fulham, 23-letni Dembele podpisał trzyletni kontrakt.
źródło: sport.pl
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Blackpool pozyskało w środę nowego zawodnika. Do drużyny beniaminka Premier League przybył 25-letni defensor Maccabi Haifa - Dekel Keinan. Jest to siódmy letni zakup zespołu prowadzonego przez Iana Hollowaya.
Izraelczyk, który podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o 12 miesięcy, zadebiutuje w barwach nowego zespołu w czasie najbliższego meczu z Arsenalem.
----------------------------------------------------
Dorian Dervite po czterech latach opuszcza White Hart Lane. 22-letni Francuz, który rozegrał tylko jedno spotkanie w pierwszym zespole Tottenhamu, przenosi się do Villarrealu.
Dervite przybył do Londynu w 2006 roku z Lille. Liczne kontuzje kolana uniemożliwiły mu jednak przebicie się do pierwszego zespołu. 22-latek powrócił do gry w minionym sezonie i występował w zespole rezerw. Mimo dobrych opinii nie zdołał niestety przekonać do siebie menedżera Kogutów, Harry’ego Redknappa.
------------------------------------------------------
Środkowy obrońca Celticu, Darren O’Dea, grać będzie do 17 stycznia w Ipswich Town. Wypożyczenie Irlandczyka do drużyny z Championship jest efektem jego słabej postawy w defensywie wicemistrza Szkocji.
23-letni piłkarz rozegrał w drugiej połowie ubiegłego sezonu 19 spotkań ligowych po powrocie z Reading.
Jego pozycja w klubie znacznie osłabła po transferze Szweda Daniela Majstorovicia
------------------------------------------------------
Napastnik Liteksu Łowecz, Ivelin Popov zaakceptował w czwartek warunki Blackburn Rovers i jeśli otrzyma pozwolenie na prace, podpisze kontrakt z angielskim klubem.
Popov przejdzie teraz testy medyczne i podpisze kontrakt, o ile otrzyma pozwolenie na prace. Szczegóły finansowe nie zostały ujawnione. Nieoficjalnie mówi się o kwocie odstępnego w wysokości trzech milionów euro.
22-letni napastnik zdobył trzy bramki w 15 spotkaniach reprezentacji Bułgarii.
anglia.goal.pl

------------------------------------------------------------
Rodrigo Possebon nie jest już zawodnikiem Manchesteru United. Brazylijczyk, który w 2008 roku przeszedł do drużyny &quot;Czerwonych Diabłów&quot; za 3,5 miliona euro podpisał dzisiaj czteroletni kontrakt z Santosem. Na razie nie jest znana suma transferu.
- To zaszczyt być w takim klubie jak Santos. Jest to wyjątkowa szansa i zamierzam ciężko pracować, by dać z siebie wszystko. Mam nadzieję, że czeka mnie tutaj wiele występów - powiedział były już pomocnik Manchesteru United.
Sir Alex Ferguson wiązał z młodym Brazylijczykiem wiele planów na przyszłość. Ostatecznie jednak 21-latak odchodzi z Old Trafford, ale on sam nie traktuje tego jako porażki. - Pobyt w Europie to było wspaniałe doświadczenie. Teraz chcę jednak jak najszybciej zaadaptować się do nowych warunków.
mufc.pl
 
G 0

gringoradek

Użytkownik
Szefowie Aston Villi poszukują odpowiedniego kandydata na miejsce Martina O&#39;Neilla. Chęć do pracy zdążył wyrazić były selekcjoner reprezentacji Argentyny Diego Maradona. Do Argentyńczyka dołączył teraz Ronald Koeman.
Żródło: anglia.goal.pl

Szczerze mówiąc.. Jeżeli Maradonna zostanie trenerem AV, stawiam przeciwko nim w ciemno ;D
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie licz na Maradonę ???? kiedyś w jakimś reportażu o mundialach widziałem jak kibice w Anglii &quot;kochają&quot; tego gościa za &quot;Boską rękę Diego&quot;. Wątpię aby właściciel AV go nawet chciał. Nie po ostatnim mundialu i &quot;zarzutach&quot; wobec Diego. Ja natomiast sądzę , że szanse może dostać trener który aktualnie prowadzi zespół. Jeszcze w kilku meczach może po prowadzić zespół. Jak nie będzie efektów to pewnie będzie zmiana, ale po obiecującym początku myślę , że szanse może dostać.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ciężki uraz młodego zawodnika Arsenalu
Młody zawodnik Arsenalu Londyn, Emmanuel Frimpong nie zagra w tym sezonie w barwach The Gunners. Młody zawodnik zerwał więzadła krzyżowe w kolanie podczas treningu rezerw.
18-latek miał szanse zagrać w barwach pierwsze zespołu w najbliższym sezonie. Ciężki uraz wykluczył go jednak z gry na około osiem miesięcy.
źródło : Anglia
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Tottenham Hotspur jest bardzo blisko pozyskania francuskiego obrońcy Williama Gallasa - informuje BBC Sport. 32-letni zawodnik ma w piątek przejść badania medyczne, po których złoży podpis pod rocznym kontraktem. Na White Hart Lane trafi na zasadzie wolnego transferu, po tym jak z końcem ostatniego sezonu wygasł jego kontrakt z Arsenalem Londyn.
Gallas będzie drugim zawodnikiem, który wzmocni latem drużynę Harry&#39;ego Redknappa. Wcześniej kontrakt z Tottenhamem podpisał Brazylijczyk Sandro.
anglia.goal.pl
------------------------------------------------------
Oficjalna strona Hull City poinformowała, że 3-letni kontrakt z klubem podpisał Jay Simpson, napastnik Arsenalu Londyn. Młodego zawodnika obserwowało także kilka innych klubów Championship, między innymi Bristol City i Leeds United
W czasie pobytu na Emirates Stadium Simpson strzelił dla Arsenalu dwa gole w trzech spotkaniach Pucharu Ligi. Częściej był jednak wypożyczany do słabszych klubów: Milwall, West Bromu i Queens Park Rangers.
Napastnik najprawdopodobniej odnotuje debiut w drużynie Tygrysów już w najbliższą niedzielę, w spotkaniu przeciwko Watford.
transfery.info
------------------------------------------------------
I jeszcze smaczny newsik ;)
Reprezentant Holandii Rafael van der Vaart przyznał, że jeśli będzie zmuszony do tego, aby jeszcze podczas letniego okna transferowego opuścić Real Madryt, to Manchester United jest klubem, do którego sam piłkarz bardzo chciałby przejść!
Van der Vaart będzie z pewnością zmuszony opuścić Królewskich w związku ze wzmocnieniami linii pomocy Realu. Transfer Mesuta Ozila jest dla Holendra niezbyt dobrą wiadomością, gdyż wiąże się on z mniejszą ilością gier w podstawowym składzie wicemistrza Hiszpanii.
27-letni piłkarz przyznał jakiś czas temu, że nie zamierza odchodzić z klubu. Teraz wszystko uległo zmianie i Holender chyba będzie musiał szukać nowego pracodawcy. W grę wchodzi tylko transfer do United, gdyż gra w innych, mniejszych klubach Refaela po prostu nie interesuje.
- Nigdy nie zagrałbym w barwach innego, hiszpańskiego klubu. Prawda jest taka, że odchodząc z Realu Madryt, jedynie transfer do Manchesteru United nie jest krokiem wstecz dla piłkarza - powiedział Holender w wywiadzie dla Daily Express.
- United to ogromny klub i jeśli tylko wyraziliby ochotę do negocjacji ze mną, bez wahania usiadłbym do stołu i wszystkiego wysłuchał.
- Jeśli działacze Manchesteru United zaoferowaliby mi grę w pierwszym składzie, wtedy sytuacja jaka jest w Realu nie pozostawiałaby mi nic innego, jak przenieść się na Old Trafford. Alex Ferguson to wspaniały trener i nigdy nie przeszedłbym do zespołu, w którym nie wierzyłbym, że mogę coś wygrać. W tym przypadku wybór byłby bardzo prosty.
- Manchester United to klub, w którym sukces jest nieunikniony. To wielki bodziec dla mnie na tym etapie kariery. Jeśli po rozmowach z Jose Mourinho będę wiedział, że w kolejnym sezonie nie ma dla mnie wielkiej szansy na częste występy, to swoją przyszłość widzę tylko w Premiership - zakończył.
devilpage.pl
------------------------------------------------------------
Edgar Davids wraca do profesjonalnej piłki. Holender podpisał kontrakt z drugoligowym angielskim klubem, Crystal Palace.
37-letni Davids trenował już z nowymi kolegami i jest zachwycony z szansy powrotu do gry.
&quot;To ekscytujący moment dla klubu i dla mnie. Będę chciał cieszyć się grą i pokazać wszystko co potrafię&quot; - powiedział Davids dla oficjalnej strony klubu.
Davids od dwóch lat nie grał w piłkę, po tym jak skończył mu się kontrakt w Ajaxie.
W Crystal Palace doświadczony Holender będzie wynagradzany, tylko jeśli będzie grał w meczach ligowych i pucharowych.
transfery.info
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Arsenal zmiażdżył Blackpool, hat-trick Walcotta
Z nieba do piekła przenieśli się w sobotę piłkarze Blackpool. Beniaminek w pierwszej rozgromił na wyjeździe Wigan Athletic, by teraz sromotnie przegrać z Arsenalem w Londynie 0:6. Bohaterem spotkania był Theo Walcott [fot], który ustrzelił hat-trick i walnie przyczynił się do pierwszego zwycięstwa Kanonierów w tym sezonie.
Na początku spotkania goście potrafili przez kilkanaście minut grać z Arsenalem jak równy z równym. Na bramkę strzeżoną przez Manuela Almunię strzelali David Vaughan i Gary Taylor-Fletcher, lecz bez efetktów. Tymczasem Kanonierzy wykorzystali swoją pierwszą dogodną okazję. W 13. minucie podopieczni Arsene&#39;a Wengera przeprowadzili składną, zespołową akcję. Tomas Rosicky podał do Andreia Arshavina, a ten wyłożył piłkę Walcottowi [fot], który uderzył w długi róg i było 1:0.
Od tego momentu na boisku dominowali gospodarze, którzy nie zamierzali spocząć na laurach i coraz odważniej atakowali. W 23. minucie znowu w głównych rolach wystąpili Rosicky, Walcott i Arshavin. Dwaj pierwsi wymienili podania i reprezentant Anglii dośrodkował w pole karne, gdzie Arshavin uderzył z woleja, lecz Matt Gilks popisał się znakomitą interwencją i sparował ten strzał.
Dziewięć minut później bramkarz Blackpool nie miał już za dużo do powiedzenia, kiedy to reprezentant Rosji pokonał go uderzeniem z rzutu karnego. Jedenastkę sprokurował Ian Evatt, który sfaulował Marouane Chamakh, za co otrzymał czerwoną kartkę. Liczebna przewaga tylko ułatwiła zadanie gospodarzom, którzy po siedmiu minutach zdobyli trzecią bramkę. Jack Wilshere popisał się znakomitym podaniem do Walcotta, a ten płaskim strzałem pokonał Gilksa.
Tuż przed bramkarz The Seasiders uratował swój zespół przed utratą czwartego gola, broniąc strzał Chamakha. Po przerwie nie było jednak w stanie powstrzymać naporu rywali. Już cztery minuty po wznowieniu gry na 4:0 dla Arsenalu podwyższył Abou Diaby, wykorzystując dośrodkowanie swojego rodaka Bacary&#39;ego Sagna.
W 58. minucie było już 5:0. Tym razem Diaby wystąpił w roli podającego, wykładając piłkę Walcottowi, a ten skompletował hat-trick, posyłając piłkę w długi róg bramki Blackpool. Trzy minuty mógł paść szósty gol dla Kanonierów. Arshavin podał do Chamakha, który w sobie znany tylko sobie sposób strzelił nad poprzeczką z paru metrów.
Reprezentant Maroka zrehabilitował się w 83. minucie, gdy po rzucie rożnym wykonanym przez Robina van Persiego celnie główkował i zdobył swoją pierwszą bramkę w Premier League. Do końca spotkania gospodarze starali się jeszcze podwyższyć rezultat, ale ostatecznie nie uległ on już zmianie.
Arsenal - Blackpool 6:0 (3:0)
1:0 Walcott 13&#39;
2:0 Arshavin 32&#39; (k)
3:0 Walcott 39&#39;
4:0 Diaby 49&#39;
5:0 Walcott 58&#39;
6:0 Chamakh 83&#39;
Czerwona kartka: Evatt (Blackpool)
źródło : Anglia

Rasiak na Cyprze
Napastnik Grzegorz Rasiak przeniósł się z Reading do AEL Limassol. 31-letni zawodnik nie miał szans na regularną grę w barwach Royals i za rozwiązał za porozumieniem stron swój kontrakt, by przenieść się na Cypr. Były reprezentant Polski podpisał z nowym pracodawcą dwuletnią umowę.
W barwach Reading Rasiak zagrał w 36 spotkaniach, zdobywając w nich dziesięć bramek, w tym niedawno zwycięską w meczu Carling Cup z Torquay United. Wcześniej wychowanek Olimpii Poznań w Anglii grał także w barwach Southampton, Watford, Bolton Wanderers, Tottenhamu i Derby County.
źródło : Anglia
Oficjalnie: Diamanti w Brescii
Tak jak przewidywaliśmy wcześniej, Alessandro Diamanti podpisał kontrakt z Brescią Calcio. Włoski rozgrywający, ostatnio występujący w angielskim West Ham, przeniósł się do beniaminka ligi włoskiej na zasadzie transferu definitywnego.
27-latek związał się z Leonessą pięcioletnią umową. Już dziś weźmie udział w pierwszym treningu drużyny, a oficjalna prezentacja zaplanowana jest w jutrzejsze południe.
Zadowolenia z udanego zakupu nie ukrywał właściciel Brescii, Gigi Corioni. - Z Diamantim w składzie mamy szansę nawet na kwalifikację do Ligi Europy! Jego sposób gry bardzo przypomina mi naszą legendę, Roberto Baggio - wyjawił z zachwytem.
Diamanti jest kolejnym, po Ederze, znaczącym wzmocnieniem siły ofensywnej Brescii przed nowym sezonem.
źródło: Anglia


Cavalieri trafił do Ceseny
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, bramkarz Liverpoolu Diego Cavalieri trafił do Ceseny. Początkowo 27-letni Brazylijczyk miał zostać wypożyczony, ale ostatecznie doszło do transferu definitywnego. Kwota odstępnego ani długość kontraktu piłkarza nie została ujawniona.
Cavalieri trafił do The Reds w 2008 roku z Palmeiras, ale od tego czasu wystąpił w zaledwie dziesięciu spotkaniach. W Serie A będzie mógł zadebiutować w sobotnim meczu z Romą.
źródło: Anglia
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Possebon oficjalnie w Santosie
Pomocnik Manchesteru United, Rodrigo Possebon został w czwartek oficjalnie piłkarzem brazylijskiego Santosu. 21-latek został sprzedany za 400 tysięcy funtów.
Transfer Possebona zostałby sfinalizowany już w zeszłym tygodniu, gdyby nie pewne niedociągnięcia. Ostatecznie jednak udało się transfer dopiąć na ostatni guzik i w czwartek Brazylijczyk podpisał czteroletni kontrakt.
źródło : Anglia

Wenger potwierdza: Squillaci zawodnikiem Arsenalu
Szkoleniowiec Arsenalu Londyn potwierdził w czwartek finalizację transferu Sebastiena Squillaciego (fot) z hiszpańskiej Sevilli. Angielski klub zapłacił za francuskiego obrońcę 6,5 miliona funtów.

30-letni obrońca nie będzie mógł wystąpić w spotkaniu ligowym z Blackburn, ale będzie mógł za to zagrać w rozgrywkach Champions League, bowiem nie zagrał w dwumeczu Sevilla - Sporting Braga.
Arsene Wenger w rozmowie z dziennikarzami potwierdził transfer Francuza: - Potrzebowałem środkowego obrońcę, doświadczonego, potrafiącego grać również na prawej stronie - Sebastian spełnia moje oczekiwania. Wierzę, że sprawdzi się w Premiership i będzie wielkim wzmocnieniem.
źródło : Anglia

Ultimatum Hodgsona dla Barcelony
Trener Liverpoolu, Roy Hodgson ma dość zamieszania wokół osoby Javiera Mascherano i z tego powodu dał przedstawicielom FC Barcelony ultimatum - jeśli negocjacje nie zakończą się sukcesem do końca tygodnia, Argentyńczyk zostanie na Anfield Road.
Trener angielskiego klubu nie chce czekać do 31 sierpnia na finalizacje transferu, bowiem nie będzie miał czasu na zainwestowanie zarobionych pieniędzy we wzmocnienia.
Mundo Deportivo sugeruje w czwartkowym wydaniu, że Barcelona włączy do transakcji Martina Caceresa.
Przypomnijmy, że pierwsze oferta katalońskiego klubu, opiewająca się o kwotę 20 milionów euro, została odrzucona.
źródło : Anglia
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Meksykański obrońca Carlos Salcido przeniósł się z PSV Eindhoven do angielskiego Fulham.
30-letni wszechstronny obrońca podpisał 3-letni kontrakt i kosztował około 1,6 mln funtów.
Salcido rozpoczynał karierę w meksykańskim zespole Guadalajara. W 2006 roku przeniósł się do PSV, a teraz w Fulham ma być głównie zastępcą na lewej stronie Paula Konchesky&#39;ego, który niedługo ma podpisać kontrakt z Liverpoolem.
Źródło: Fulham FC
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom