>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, newsy, ciekawostki świata żużlowego

zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Cos niesamowitego. Szczerze nie wierzylem w to ze bedzie w pelni sprawny itd. Super sprawa!
Pamiętam jak rok temu przed sezonem byłem w klubie po karnet, mega padało, chłopaki mieli mieć trening i Kenni siedzi w kasie i zarywa młodziutką księgową. Babka nie mogła mi znaleźć karnetu, strasznie się motała, jeszcze Kenni ją zagaduje i babka nie ogarniała, a Kenni patrzy na mnie i na kumpla i takim śmiesznym polskim mówi: &#39;&#39;Blondiiinka?&#39;&#39; - gość mnie wtedy rozbroił ???? Mega pozytywny facet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
W GP powinno jeździć piętnastu najlepszych na świecie. Jeśli Emil chce to jak najbardziej dzikus mu się należy, bo na pewno jest najlepszym zawodnikiem spoza cyklu.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Twoje zdanie i ja je szanuję, jednak kompletnie się nie zgadzam. Co to znaczy należy w tym wypadku ? Jak jest taki najlepszy, to na pewno sobie spokojnie poradzi przechodząć przez eliminacje i za dwa lata jedzie o mistrza świata. Ten cykl jest w tym roku tak mocno obsadzony, w porównaniu do poprzednich lat, że przy podobnym składzie poradzi sobie bez jaśnie pana Emila. Należeć, to się może Nickiemu, który pewnie od 15 czy więcej lat jeździ w GP a nie Emilowi czy Łagucie, którzy łaskawie wzieli by udział i czekają na zaproszenie.
Pozdro ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do ruskich to niech powalczą o to Grand Prix a nie czeka sobie na zaproszenie. Rozumiem,że miał kontuzje itd. Niech jeździ i wywalczy awans. Dlaczego ma dostać dzikusa? Wcale rewelacyjnie w tym sezonie się nie spisywał.
Harris to oczywiście przegięcie no ale jak wiemy zawsze dają swojemu. Liczę na to,że wreszcie się opamietają i dadzą któremuś z młodego pokolenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z taką jazdą jak pod koniec sezonu to na bank podniesie poziom...
Nie mówię,że Emil jest słaby ale jestem za tym,żeby dzikusy dostawali zawodnicy którzy się wyróżniali w danym sezonie a nie za nazwisko bo tak to ciągle tych samych byśmy oglądali.
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
Naprawde? Ok, to wytlumacze.
Emil jechal, jak jechal, bo kiedy inni lapali forme, rozjezdzali sie itp to on musial sie leczyc i jak wrocil w czerwcu czy tam lipcu to nie mial szans (czasu) na zlapanie odpowiednio wysokiej formy, na swoim wysokim poziomie.
Nie mierzmy wszystkich jednakowa miara typu &quot;chcesz jechac w GP? to sobie awansuj poprzez zmudne kwalifikacje&quot;. Wystarczy jeden defekt sprzetu w finale i juz jestes w dupie, bo nie masz marginesu bledu.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Dudek, Vaculik czy Lindgren również nie mieli marginesu błędu - takie rzeczy jak defekty czy taśmy są wpisane w ten sport i taki argument to nie argument. Awansowała taka trójka ? czy przez przypadek ? Absolutnie nie. Zasłużyli w 100%... i taki Emilek miałby duże problemy z nimi powalczyć - o ile by zechciał łaskawie wystartować.
Nie wiem na czym polega fenomen Ruskich ale... no proszę Was. Od lat kombinują, robią sobie cyrki rok w rok w DPŚ i jeszcze dzikie karty mają dostawać? Emil jak Emil... ale Łaguta ? Śmiało się wypowiada, że mu obiecano... ? Widzę tą jego mordę to aż żal bierze człowieka. On myśli, że jest pępkiem świata - a jak widać wiele ludzi go popiera i tylko w tym utwierdza. Nic bardziej mylnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 26,7K

iti

Użytkownik
Po to sa dzikie karty, zeby je przyznawac tym, ktorzy chca walczyc w GP z czolowki. Niewielu jest takich zawodnikow. W zasadzie tylko Emil, bo Vaculik awansowal (tak, w tym sezonie nieco cieniowal w porownaniu do poprzednich sezonow).
I ja tutaj mowie o Emilu, o Griszy nie mam zdania.
Taki Emilek nie mialby szansy awansowac do GP Challenge, bo przez pol sezonu byl kontuzjowany. W moim odczuciu to wystarczajacy argument zeby DK mu przyznac jezeli chce wrocic. Wole Emilow niz Harrisow, Bjerre, Lindgrenow (mimo, ze jedzie super sezon) i innych badziewiakow.
Btw Emil do GP nigdy nie awansowal.
To jak wg was powinna wyglądać 15nastka w GP?
Jutro na spokojnie postaram sie cala pietnastke wymienic zeby nikogo nie pominac na szybko.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
nie trzymaj nas w niepewności BSI nie może się doczekać ????
dla mnie dla zabawy :
na teraz 8 Greg, Jason, Tai, Bartek, Chris, Piotrek, Maciek, Fryderyk
z eliminacji: Patryk, Martin, Kenio
Dzikie karty: Nicki, PUK, Zagar, Hampel
Tak bym życzeniowo widział dzikusy a dadzą pewnie: Nicki Emil ktoś z dwójki PUK- Zagar i brytyjczyk nie wiem czy Lambert jest gotowy na taki cykl, ale możliwe, że on. Jarkowi nie dadzą bo naszych sporo, ale może na spokojnie awansuje przez eliminacje, co dla niektórych jest niepojęte ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Lindgrena w to nie mieszaj proszę Cię bo on dodał dużego kolorytu w tym sezonie. Jego widowiskowa a nie rzadko ostra jazda budziła sporo kontrowersji ale i fajnej pozytywnej dyskusji.
Niech Emil się sprawdzi w GP Challenge a jak przez jakiś defekt czy coś w tym stylu nie awansuje wtedy można pomyśleć i dzikusie.
Warto dzikusa dać komuś kto startuje w GP spisuje się nieźle ale przez kontuzje traci szanse na walkę o utrzymanie. Również zawodnicy którzy byli bliscy utrzymania mogą starać się o GP
Grand Prix to elita która w sezonie wygląda najlepiej.
Niech pojezdzi cały sezon i niech go wyniki bronią bo za zasługi z lat ubieglych to jak dla mnie dzikus się nie należy.
 
I 26,7K

iti

Użytkownik
To jak wg was powinna wyglądać 15nastka w GP?
Hancock
Doyle
Woffinden
Zmarzlik
Holder
Pawlicki
Janowski
Lindgren
Lindbaeck
Pedersen
Iversen
Sayfutdinov
Kasprzak
Vaculik
Zagar
W obwodzie Dudek (wahalem sie pomiedzy nim, a Kasprzakiem), Kildemand czy Laguta.
To wedlug mnie bylby optymalny sklad GP, a tacy stali uczestnicy jak Harris czy Jonsson wrecz obnizaja jego poziom.
Harris poza jednym osmym miejscem oscyluje w okolicach najgorszego zawodnika w historii.
Jonsson poza jednym sezonem konia kiedy byl wicemistrzem to jedzie dno i trzy metry mulu.
 
Do góry Bottom