>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
firer 886

firer

Użytkownik
witam. gra ktoś w Otobet? szybko limity dają i jak duże są te limity jeśli już je dają?
ostatnio jak cos tam chce zagrac to usuwaja typ z oferty , czekaja az bet.365 wystawi kursy i dopiero wracaja z linia ???? mega profesjonalna firma ????
 
bybejita 307

bybejita

Użytkownik
Ale sie wkurzyłem ???? Obrabiałem sobie od wczoraj bonusik 5 Ojro na takim tureckim buku bybet i kurde po dzisiejszej Japonii U23 i Korei U23 było 170 Ojro i mogłem wypłacać już, podobno wypłacalny ahahah. Wchodze a tutaj nie moge się zalogować bo pisze że nie ma takiego emaila w bazie, no to sie rejestruje znów i pisze że zajęty email hahaha, a szkoda bo z 5 do 170 w nockę to dobry wynik ????
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
on podobno kręci nosem na tą umowę z Reebokiem bo ma mocnych sponsorów
Nie dziwie sie. Gdybym byl fighterem, mial hajs i bylbym pozadany przez ufc to bym zrobil z ta umowa reeboka nieprzyzwoite rzeczy ????

PS. Kiedy jest ASG? Zawsze bylo jakos w lutym i pamietam, ze co roku mozna tam napelniac kieszenie wszelkimi overkami ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Nie dziwie sie. Gdybym byl fighterem, mial hajs i bylbym pozadany przez ufc to bym zrobil z ta umowa reeboka nieprzyzwoite rzeczy ????

PS. Kiedy jest ASG? Zawsze bylo jakos w lutym i pamietam, ze co roku mozna tam napelniac kieszenie wszelkimi overkami ????
14 luty

No tak ale gra u zagranicznych jest nie zgodna z prawem ehh :/
dlatego ja gram tylko u PL buka :spokodfhgfh:
 
belo 106

belo

Użytkownik
zdążysz sobie pograć, ale nawet dla bonusu się warto zarejestrować
dzięki, no widzę bonus fajny dosyć wszedł, tylko żeby się nie okazało jak w Betano gdzie po jednym zakładzie przyznali mi limity na 20zł i później męczarni trochę było żeby to obrócić.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom