>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
na next sezon powinni sciagnac jeszcze Travice, Parodiego i Kovara
to by byla paczka
????
Travica aktualnie klaszcze w kwadracie Cwelbanku, potezny Żiri to nie wiem czy na meczach za bandami jeszcze siedzi, z kolei Parodi pelni role takiego Murila w Maceracie, taki drugi libero ktory czasem wejdzie z lawki ????
bylaby cala banda &quot;niespelnoincyh talentow badz upadlych gwiazd&quot; ????
macerata vel 2 ;D
Bez podśmiechujek z Maceraty :razz:
Kovar to cały czas kontuzję ma, z Parodim nie wiem co się stało że Cebula go ze składu wygryzł. Travica natomiast nie pasuje go grania w siatkówkę tylko do wystawiania także niepotrzebnie od Ruskich uciekał, on tam pasował.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
cygi
jak myślisz, Chelsea odpuści FA Cup żeby nie zbłaźnić się bardziej w lidze czy wręcz przeciwnie?
bo przeciwnik z wysokiej półki w niedzielę ????
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
cygi

jak myślisz, Chelsea odpuści FA Cup żeby nie zbłaźnić się bardziej w lidze czy wręcz przeciwnie?

bo przeciwnik z wysokiej półki w niedzielę ????
Wiem, że pytasz cygiego, ale ja Ci odpowiem, że wjadą na pełnej w FA Cup. Inna sprawa, że sportowo można z MK Dons przegrać, a coś na ten temat wie van Gaal ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ted nie wytrzymał sędziowania w meczu siatkówki i zamknął swój temat :|
jak Dragic wróci to Heat się dzisiaj przełamują
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
cygi
jak myślisz, Chelsea odpuści FA Cup żeby nie zbłaźnić się bardziej w lidze czy wręcz przeciwnie?
bo przeciwnik z wysokiej półki w niedzielę ????
nie będzie za dużo rotacji imo
teraz nie mieli meczu w tygodniu to większość podstawy zagra żeby utrzymać rytm meczowy
jak ktoś przemęczony czy jakiś drobny uraz to odpocznie
ale za typowanie pucharów się nie zabieram przed podaniem składów zazwyczaj :razz:
@up
już kiedyś sobie otwierał tylko po to by wstawić typ i zamknąć
nie wytrzymał presji bosco i Jannka ;-)
 
K 0

karodt

Użytkownik
Siemka Panowie powie mi ktoś czy ma ktoś konto na Sts-ie i czy w takim buku z podatkiem też idzie coś ugrać czy to raczej małe realne ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom