>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Maroon śmiałeś się z Cavs, zresztą wszyscy beke kręcili że GSW ich niszczy, tutaj może być podobnie jak Popp ich nie pozbiera w szatni. Rozbici totalnie teraz są.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Za szybkie tempo nakręcają GSW, i Spurs jest strasznie pogubione. Masa TO, już mają więcej niż średnio w sezonie w meczu.
widzę mecz, Ginobili chciał jak Curry za plecami przełożyć ale nie umi :cool:
SAS drewniane jak MU, to od piszczela to do kolana.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Maroon śmiałeś się z Cavs, zresztą wszyscy beke kręcili że GSW ich niszczy, tutaj może być podobnie jak Popp ich nie pozbiera w szatni. Rozbici totalnie teraz są.
Spurs grają bez swojego kluczowego gracza na wyjeździe

ty to porównujesz do meczu Cavs ?
 
ksznicz 408

ksznicz

Użytkownik
albo im płaci po prostu ????
O to bym go nie podejrzewał...
Hingis - była ustawiona jako singielka wyśmienicie, ale poznała Radzia i ... gra w deblach.
Vaidisova - świetna juniorka, z dobrymi perspektywami i całkiem nieźle zarobiona (przed Radziem miała ponad 5 baniek zielonych z kortu i kontraktów... ), ale poznała Radzia... zakończyła karierę i... gra obecnie w ITF&#39;ach...
Kvitova - przyjemna dziewczyna, ale od czasu kiedy poznała Radzia to... zaczęła miewać częstsze kontuzje... =D
Na koniec perełka - Safarzova - przez wiele lat z Tomkiem... ale po Hopmanie i niepowodzeniu Czechów... widywana była częściej z Radkiem, niż ze swoim ówczesnym narzeczonym...
Osobiście myślę, że Stepanek to artysta i bardzo dobry słuchacz... ???? Ma pewnie świetną &#39;&#39;bajerę&#39;&#39; dostosowaną na potrzeby jego partnerek... ^^
Jestem jedynie przekonany, że naszej Adze nie pomagał dojść... na szczyt kariery =D
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
nie, nie porównuję Spurs do Cavs, bardziej chodzi mi teraz o wynik. Spurs zagubione totalnie i w obronie i w ataku.
no rozumiem o co chodzi

ale nawet jak doyebią im na ostro to jednak co innego przegrać na wyjeździe a co u siebie 30 pkt jak Cavs

Grałeś coś ?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
no rozumiem o co chodzi

ale nawet jak doyebią im na ostro to jednak co innego przegrać na wyjeździe a co u siebie 30 pkt jak Cavs

Grałeś coś ?
Masz rację, ale tak myślę że oni w tym sezonie są jednak poza zasięgiem, oglądałem w tym sezonie sporo meczów GSW i są jeszcze lepsi niż rok temu. Spurs do Cavs nie ma co porównywać, bo wiadomo że o klasę przynajmniej lepsi. Ja mimo że jestem fanem LeBrona to potrafię dostrzec jego minusy i wady.

Grałem over 102,5 do HT, pisałem wcześniej że over do HT biorę bo w 2 połowie włączą difens ???? A Ty?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Masz rację, ale tak myślę że oni w tym sezonie są jednak poza zasięgiem, oglądałem w tym sezonie sporo meczów GSW i są jeszcze lepsi niż rok temu. Spurs do Cavs nie ma co porównywać, bo wiadomo że o klasę przynajmniej lepsi. Ja mimo że jestem fanem LeBrona to potrafię dostrzec jego minusy i wady.

Grałem over 102,5 do HT, pisałem wcześniej że over do HT biorę bo w 2 połowie włączą difens ???? A Ty?
ja jestem w szoku bo mam Sacto i over Cousinsa a on stoi na 7 zbiórkach od połowy 2 kwarty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom