>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [404]

Status
Zamknięty.
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Totolotek wszystko kiepskie
bonus kiedyś mieli fajny bo go obróciłem na zwrotach za strzelców którzy nie zagrali :razz:
ale to było jak wchodzili na rynek zakładów w sieci, pewnie się ogarnęli trochę
@up

na pewno można powiedzieć że są o wiele niższe niż w przypadku zagranicznych buków
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
ja pie*dole ale posucha w dziale nba

powoli mi to forum przypomina bet1x2.net, tez sie tak po cichu wykruszali

ps. tylko nie piszczcie tekstow typu &quot;sam napisz jakas analize a nie psioczysz&quot;, bo kiedys tez nie pisalem, a bylo ich wiecej i mozna bylo swoje przemyslenia poprzez wywodami kilku gosci co sie orientowalo dobrze u mudzynow
Niestety ;] Bizon91 gdzie zawsze kosił w NBA czy to w HP podawał swoje typy praktycznie codziennie, Karmol się wykruszył, maroon też rzadko co sypnie, Seweryn praktycznie nic nie daje, easy zaginął i już lipa jest w dziale :-|
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Cygeiro dzięki za odp czyli można powiedzieć że grając u ziemniaka nie mam szans na powodzenie ????
prosta sprawa jak jestes skuteczny to zarobisz tylko że mniej
jak jesteś AKA SHAKALEM to nie ma znaczenia czy grasz u buka w necie czy ziemniaka bo i tak jesteś na mega minusie i odbijasz sobie sprzedając typy na blogu za cenę średniej hawajskiej w pizzeri
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Niestety ;] Bizon91 gdzie zawsze kosił w NBA czy to w HP podawał swoje typy praktycznie codziennie, Karmol się wykruszył, maroon też rzadko co sypnie, Seweryn praktycznie nic nie daje, easy zaginął i już lipa jest w dziale :-|
taka karma (grupy zamknięte , fejbuki , skype , gg i inne) , przyjdą następni (albo i nie )
 
matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Japierdziele ale jaja, kiedy jaja podaje bety ;d
Molchanov utrzymal serwis ale mega spina, 1 set 2-6 w dupe, w drugim *0-2 i musial 4 serwisy utrzymac zeby pokryc ten over 17.5 , byly ze 2-3 BP po drodze ale udalo sieeee
 
K 0

karodt

Użytkownik
prosta sprawa jak jestes skuteczny to zarobisz tylko że mniej
jak jesteś AKA SHAKALEM to nie ma znaczenia czy grasz u buka w necie czy ziemniaka bo i tak jesteś na mega minusie i odbijasz sobie sprzedając typy na blogu za cenę średniej hawajskiej w pizzeri
Ale w takim razie jak najlepiej grać u ziemniaka ?
No bo granie Lokomotyw po 1.15 nie ma szans bo podatek zjada wiec jakiego sposobu się złapać ?
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
prosta sprawa jak jestes skuteczny to zarobisz tylko że mniej

jak jesteś AKA SHAKALEM to nie ma znaczenia czy grasz u buka w necie czy ziemniaka bo i tak jesteś na mega minusie i odbijasz sobie sprzedając typy na blogu za cenę średniej hawajskiej w pizzeri
Serio? Jaki to blog? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom