>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
Ostatnio to widze dobra patola sie rozprzestrzenia. Zaczynajac od Fonfe, po tym graczu i Shakalu ????
Wszyscy wroca jak Homel, z nowym budzetem ????
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Włoska siata zawsze musi podnieść ciśnienie
Pesaro - Trentino 12-10 --&gt; 12-13 --&gt; 13-14 --&gt; 15-14 --&gt; 15-17

:;/:
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Ostatnio to widze dobra patola sie rozprzestrzenia. Zaczynajac od Fonfe, po tym graczu i Shakalu ????
Wszyscy wroca jak Homel, z nowym budzetem ????
To jest straszne, to jest wciągające, a gdzie zdrowy rozum, rozsądek?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ostatnio to widze dobra patola sie rozprzestrzenia. Zaczynajac od Fonfe, po tym graczu i Shakalu ????
Wszyscy wroca jak Homel, z nowym budzetem ????
z nich się śmiejesz a w VIP typach też dobra patola jest teraz to twierdzicie że ,,temat się broni&#39;&#39;
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
@glowa - tak mi sie skojarzylo - bo tez pisales ze ostatnie oszczednosci wjebales ????
@krzysiu - przeciez sam nie tak dawno spamowales ludziom na pw o hajs... wiec te pytania kierujesz do siebie tak ?
 
zabek 3,6K

zabek

Forum VIP
z nich się śmiejesz a w VIP typach też dobra patola jest teraz to twierdzicie że ,,temat się broni&#39;&#39;
No ale tam temat przynosi zysk, a to nie o to chodzi?
Smieje sie z patologi, ze ktos nie umie zarzadzac budzetem do takiego stopnia, ze musi brac pozyczki. Ja mam bankroll na gre okolo 0,5% mojego ogolnego budzetu. Nie widze sensu zwiekszania tego. A jesli ktos laduje cala kase w bukmacherke, ba nawet bierze pozyczki to powinien udac sie do specjalisty jak najszybciej.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
@glowa - tak mi sie skojarzylo - bo tez pisales ze ostatnie oszczednosci wjebales ????
@krzysiu - przeciez sam nie tak dawno spamowales ludziom na pw o hajs... wiec te pytania kierujesz do siebie tak ?
ja piszę do ogółu, sam nie jestem wzorem do naśladowania, ale niech każdy zajmuje się sobą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom