>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
wujekpiter 114

wujekpiter

Użytkownik
Wczoraj Ci UoL odwaliło co? Jak zrobili tego doubla na topie myślałem, że masz mecz ale jednak diamondprox nic nie zrobił potem..
Ostatnio mi wszyscy odwalają, aż już się zaczynam bać o Immortals :razz:

UoL początek łądnie ale potem kompletne 0, wgl te picki. Oddali Nielsowi Kalistę, a do tego corki + ez na taki tanky team...
 
majkeloo 10

majkeloo

Użytkownik
Ostatnio mi wszyscy odwalają, aż już się zaczynam bać o Immortals :razz:

UoL początek łądnie ale potem kompletne 0, wgl te picki. Oddali Nielsowi Kalistę, a do tego corki + ez na taki tanky team...
Mi się wydaje że po prostu Diamond cassio powinien szybko zgankować kilka razy a on zrobił 2:0 i tyle poczekał aż amazing wróci do tej gry...
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
czasami jej 1 serwis siądzie i tyle, nie wiem gdzie znalazłeś więcej plusó po stronie Mladenovic
Po prostu Mladenovic z całego meczu wygladała pewniej przy podaniu, dopóki nie zaczeła celować w siatki.
Gavrila to wybiegała i dobrze, bo ją zagrałem.

ale jeszcze się nie skończyło
 
galica13 522

galica13

Użytkownik
No nieźle buki to zrobili, 2.10 na Nicka przed meczem, a tutaj powinno być 3 na jego seta, bo on nie ma szans przełamać, ba! on nawet nie ma szans dojść do tie-breaka bo w którymś swoim gemie zawsze sie zagotuje :d a nawet jakby był tie to i tak by go przegrał ????
Czyli seta ugra ???? ale czy drugiego i trzeciego? ja wierzę! w cygana xd
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Gavrilova @ 1.99 Marathon
✅
starczy emocji i nerwów ????
Piszesz tak, bo pograłeś Gavrilovą od rogera? Większego hipokryty to w tym HP nie widziałem.
sam to zagrałem po 1 gemie w 1 secie, więc zejdź ze mnie
Po prostu Mladenovic z całego meczu wygladała pewniej przy podaniu, dopóki nie zaczeła celować w siatki.
Gavrila to wybiegała i dobrze, bo ją zagrałem.

ale jeszcze się nie skończyło
DF i drugi serwis pomogły wygrać mecz ????
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
No nieźle buki to zrobili, 2.10 na Nicka przed meczem, a tutaj powinno być 3 na jego seta, bo on nie ma szans przełamać, ba! on nawet nie ma szans dojść do tie-breaka bo w którymś swoim gemie zawsze sie zagotuje :d a nawet jakby był tie to i tak by go przegrał ????
wiem, że po fakcie, ale idealny timing miałeś :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom