>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Ja mam takie pytanie jak było 18-12 i mogli kopać za 1pkt i byłoby 19-20 to zrobili jakieś coś innego po przyłożeniu i grali normalną akcje. O co tam chodziło? Mieli tak jakby możliwość zagrania jednej akcji i przyłożenie dawałoby im 2pkt?
Jakieś pomysły na overki czasowe z AO na uni?
Stasiu z Miłoszem - zdecydowanie.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Przy 20:12 mogli kopnąć za 3 pkt mieć 20:15 i potem by zdobyli 7 pkt i by było po spotkaniu.
TYmczasem Cards szybkie 3 and out, a na fieldzie przyszły MVP ligi

 
P 213

pln123

Użytkownik
Ja mam takie pytanie jak było 18-12 i mogli kopać za 1pkt i byłoby 19-20 to zrobili jakieś coś innego po przyłożeniu i grali normalną akcje. O co tam chodziło? Mieli tak jakby możliwość zagrania jednej akcji i przyłożenie dawałoby im 2pkt?
1 pkt nic nie robil, wciaz by przegrywali, a czasu zostalo 12 sekund
e: gdyby gostkowski nie spudlowal extra point, to nie musieli by 2pkt attempt robic
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Ja mam takie pytanie jak było 18-12 i mogli kopać za 1pkt i byłoby 19-20 to zrobili jakieś coś innego po przyłożeniu i grali normalną akcje. O co tam chodziło? Mieli tak jakby możliwość zagrania jednej akcji i przyłożenie dawałoby im 2pkt?



Stasiu z Miłoszem - zdecydowanie.
Dokladnie tak jak to opisales.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja mam takie pytanie jak było 18-12 i mogli kopać za 1pkt i byłoby 19-20 to zrobili jakieś coś innego po przyłożeniu i grali normalną akcje. O co tam chodziło? Mieli tak jakby możliwość zagrania jednej akcji i przyłożenie dawałoby im 2pkt?



Stasiu z Miłoszem - zdecydowanie.
tak jakby się udało to zamiast 1 pkt za kop dostajesz 2 za akcje
 
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
magik
ust karty muzycznej!, ust wejść in, menedżer ustawień dźwięku, też tak miałem... nie pamiętam dokładnie jak to się nazywało, jutro poszukam tego bo idę spać
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Popatrzcie co robi O-Line Panthers. ???? Cam sobie stoi i ma spokojnie 3 sekundy na rzut.

mało ich oglądasz. To topowa ofensywa w lidze. Wróci benjamin to w ogóle będzie miazga system.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
A ja oglądałem patrzę wynik mówię co oni się tak wszyscy spinają jak i tak przegrają nawet jak przyłożą i kopną, bo tamci by musieli chyba nagle piłkę z rąk wypuścić i Patriots akcje zrobić jeszcze punktową ???? .
#januszteam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom