>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
To nie mój styl aby sie prosić nie znajomego wole wziąść biore zaraz w zaplo.pl 4500 oddam drugie tyle ale z honorem i wiara że juz grał nie będę. To mnie zmotywuje.
To po co tu siedzisz, skoro nie chcesz już grać? Zaraz ktoś napisze o jakiejś pewce, uznasz że odbijesz się od dna i błędne koło się zamyka. W domu trzeźwijącego alkoholika nie trzyma się alkoholu, analogicznie tutaj. :p
 
daamiano1 995

daamiano1

Użytkownik
:grin:

Ponad minuta opóźnienia w transmisjach, do bettingu kompletnie się nie nadaje. Mogli by płatną zrobić, bez opóźnień, bo weeb.tv to jest ***** skandal co oni zrobili z tą telewizją.
Nie no jasne ze sie nie nadaje, na niektorych kanalach jest tez obraz szybszy niz dzwiek czasami...
Jednakze taka ilosc kanalow, w takiej jakosci w dodatku za darmo jest calkiem niezle. Tymbardziej ze normalnie smiga na S5 i w pracy mozna zabic czas
 
T 19,6K

tadzin

Użytkownik
To nie mój styl aby sie prosić nie znajomego wole wziąść biore zaraz w zaplo.pl 4500 oddam drugie tyle ale z honorem i wiara że juz grał nie będę. To mnie zmotywuje.
gdzie masz mozg
btw
ktos podawal tego kosza ukrainskiego rano jakos dzieki ????
 
siekiera512 557

siekiera512

Użytkownik
Jak wczoraj uslyszalem ze jest peffka z nfl to sam do siebie sie usmialem ???? Pamietam jak to juz kiedys byla pewka z tego smiesznego sportu po 1.16 od Maroona i oczywiscie wtopa ???? Widze dzisiaj idze wam rownie dobrze, chociaz tyle ze kurs wyzszy ale efekt ten sam
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Jak wczoraj uslyszalem ze jest peffka z nfl to sam do siebie sie usmialem ???? Pamietam jak to juz kiedys byla pewka z tego smiesznego sportu po 1.16 od Maroona i oczywiscie wtopa ???? Widze dzisiaj idze wam rownie dobrze, chociaz tyle ze kurs wyzszy ale efekt ten sam
Zagraj sobie over turetow, może skośne Koreańczycy wyklikają
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
:grin:


Ponad minuta opóźnienia w transmisjach, do bettingu kompletnie się nie nadaje. Mogli by płatną zrobić, bez opóźnień, bo weeb.tv to jest ***** skandal co oni zrobili z tą telewizją.
Jak ktoś nie stawia to jak za free to Telewizjada jest ok. Ja korzystam z Goldvod, i jak kiedyś zacinało często w weekendy tak teraz działa to w miarę dobrze. Jak za 19 zł za miesiąc to jest w porządku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom