>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Franciszku,
bądźmy obiektywni w dziale piłka też zdarza się, że masówki lubią dać ciała, choćby nie tak dawna Fiorentina czy Leicester z Aston
dzisiaj chyba trzeba przyjrzeć się Deportivo z Valencią
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
Wawo martwi mnie to że mimo 2 postów z gratulacjami trafienia pięknego kuponu nie odpowiedziałeś mi i nie pozdrowiłeś swojego forumowego kolegi

pozdrawiam serdecznie
Witaj,
przepraszam, spożywalem sniadanie po cieżkiej nocy moj drogi kolego forumowy. Pozdrawiam Cie serdecznie i zycze wygrywajacych typow w niedziele
 
M 418

maat

Użytkownik


Zwycięzcą konkursu na poprawne wytypowanie kolejnego betu do płaczu został KubaRKS, serdecznie gratuluję i pozdrawiam serdecznie. ????
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Franciszku,

bądźmy obiektywni w dziale piłka też zdarza się, że masówki lubią dać ciała, choćby nie tak dawna Fiorentina czy Leicester z Aston

dzisiaj chyba trzeba przyjrzeć się Deportivo z Valencią
Bo trza dobrze wyselekcjonować takie masówy

To że będzie masówka Aston z Lester było pewne już po wygranej Leicester nad Kogutami. Jaki Janusz odpuści sobie zagranie kursu @2,20 na lidera z ostatnią drużyną w tabeli? I wtedy wynik może być tylko jeden, a właściwie dwa - wygrana Villi albo remis

Ale taki np. Tottenham wczoraj był niezatapialny, bo Palace tragiczna forma

Więc bywa różnie
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bo trza dobrze wyselekcjonować takie masówy
To że będzie masówka Aston z Lester było pewne już po wygranej Leicester nad Kogutami. Jaki Janusz odpuści sobie zagranie kursu @2,20 na lidera z ostatnią drużyną w tabeli? I wtedy wynik może być tylko jeden, a właściwie dwa - wygrana Villi albo remis
Ale taki np. Tottenham wczoraj był niezatapialny, bo Palace tragiczna forma
Więc bywa różnie
kurs na Leicster śmierdział aż po Melbourne.
Kogutów żałuję, że nie ruszyłem, bo korciło
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom