>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [403]

Status
Zamknięty.
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Atletico teraz tak łatwo nie będzie miało, Deportivo ładnie sobie radziło w przerwie teraz, ze dwa razy ich oglądałem, ostatnio derby z Americą zrobili
Ale jednak klasa, ciekawe jaki kurs będzie na zwycięstwo jak Deportivo wygra dziś, wtedy by się grać opłacało, bo teraz 1,5 to kupa

Odpale na razie Kolumbów, jak będzie nuda to lece w Meksyk

Atlas mi sie widzi, że dziś powalczy z Monterrey
Monterrey celuje ogólnie w mistrzostwo pake mają fest,Atlas mi się kojarzy z ekipą własnego podwórka ale nic nie wiadomo jak Cardona będzie dzień to ich zajedzie w ofensywie
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Deportivo słupek już
Właśnie Monterrey oglądałem wszystkie mecze na razie i główna broń to są tacy no cierpliwi. Funes Mori celuje co ma, teraz się Sanchez obudził, bo dwa pierwsze mecze to strasznie marnował, dobrze się ich w sumie ogląda, chociaż Puebla ich tam parę razy stłamsiła ale ich przeczekali ładnie
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Właśnie w tym problem, że nie ma tam adresu fizycznego. No zobacz sam



znaczy się nie ma adresu w zaawansowanych właściwościach modemu
W urządzeniach USB nigdy się w to nie bawiłem, u Ciebie bieda w opcjach. A ta ostatnia opcja z listy (Set the physical NIC..)?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
ostatnio rzadko wchodze i coś o meczach pisze jak ma wolne to wolnych chwilach tutaj wbijam i z dwa zdania naskrobie w sumie kiedyś temat z Meksykiem działał prężnie
Zawsze 2-3 zdania możesz w dziale skrobnąć, a tam więcej osób odwiedzi i przeczyta i post nie zniknie w gąszczu po kilku min. Zachęcam ;)
 
vicious7 82

vicious7

Użytkownik
Lamb, Batum, Zeller out z Hornets. Do tego wczoraj mieli OT. 1.80 na Knicks mimo ich kontuzji mózgu to trochę mało, ale chyba warto, bo wczoraj się opierdalali.
 
deepred 916,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Nie żeby jechali, ale żeby chociaż coś pokazali. A ten mecz w ich wykonaniu to było takie: przyjedziemy, stworzymy pozory, że nam się chce i wrócimy do domu.

@deep, masz coś na noc z enejdżel? :cool:
Bolts póki co.
 
wawo 15,1K

wawo

Użytkownik
dobra dzis leci na grubasie z AO
Djokovic win first set!
Tsonga +2,5
Berdych win
na rano LOKOMOTYWA Fedex o ile kursik wzrosnie
 
soldier31 8K

soldier31

Użytkownik
W urządzeniach USB nigdy się w to nie bawiłem, u Ciebie bieda w opcjach. A ta ostatnia opcja z listy (Set the physical NIC..)?
Po kliknięciu prawym przyciskiem myszy wyskakują tylko opcje : Enable/Disable. Gugluje to teraz to czegoś może się dowiem.
Cały wieczór walczę z tym modemem ...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom