>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
G 35

griszalaguta

Użytkownik
te mistrzostwa to jedna wielka zagadka,poziom taki wyrownany że dzis mnie nie zdziwi jak Polska wygra,zwlaszcza że jest druga faza grupowa i chyba niektórzy się oszczedzaja w tych pierwszych meczach
Francja wygrywa dziś z nami i ma 4 pkt w drugiej fazie i tam sobie poluzują bo i tak bedą w strefie medalowej
 
kamillo0103 338

kamillo0103

Użytkownik
te mistrzostwa to jedna wielka zagadka,poziom taki wyrownany że dzis mnie nie zdziwi jak Polska wygra,zwlaszcza że jest druga faza grupowa i chyba niektórzy się oszczedzaja w tych pierwszych meczach
Tyle że teoretycznie drugi skład Francji i tak jest spokojnie na poziomie I składu Polaków. A wygrać będzie chciał każdy żeby z większą ilością punktów wyjść z grupy, potem będzie łatwiej bo punkty przechodzą
 
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Zgłoszono anonimowo stronę Jeremy Chardy Officiel z powodu zawierania treści lub symboli propagujących nienawiść.


Dziękujemy za zgłoszenie treści, które Twoim zdaniem nie spełniają naszych standardów społeczności. Zgłoszenia takie jak Twoje są potrzebne, by Facebook mógł być bezpiecznym i przyjaznym miejscem. Zapoznaliśmy się ze zgłoszoną przez Ciebie stroną, ze względu na treść propagującą nienawiść ale stwierdziliśmy, że nie narusza ona dokumentu Standardy społeczności.
Jak przy po 4 się połamał, forumek nie działał to płaczek musiał jakoś wyrazić swoją frustrację. :p
 
gracz17 56

gracz17

Użytkownik
W bonusie karnawałowym pisze że minimalny kurs na kuponie to 1,7 chce postawić 1,74 a przy zakceptowaniu pisze ze minimalny to 1,75 picery jedne.
 
ted 12,8K

ted

Forum VIP
ale debile siedza w tej komisji UE, skad oni ich biora a hajsu pewnie lodu
te szwaby szprychajace swinskim jezykiem, niech zajma sie swoim bagnem
 
5567 719

5567

Użytkownik
Podziwiam tego tlumacza. Zawsze się zastanawiałem jak oni to tak w zasadzie równo z wypowiedzią tlumacza. &quot;W czasie rzeczywistym&quot; ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom