>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
magician 2,9K

magician

Użytkownik
odpaliłem strama do NBA jak podaliście i pierwsze co widzę to flopa tego żałosnika pieprzonego Varejao ????
Schwartzman obronił setową i przełamał, serwis na set
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
2. set Schwartzman @2.00, Millman gra baaardzo słabo póki co, jak przełamuje, to dzięki jakimś błędom przeciwnika, rzadko coś dobrze zagra. ciągle gra przez środek kortu, jeszcze serwis słabo
✅
teraz ciekawe jak zacznie Millman, im dalej w mecz tym trochę bardziej agresywnie zaczyna grać, ale ciągle ma spory zapas, więc na 3. seta na razie nic nie gram i czekam. jak będzie to samo to trzeba znowu tak grać chyba
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
Raonić szybko robotę skończył, oby tak dalej to na forumku stracisz rangę &quot;drewnianego Miłosza&quot;.
Nie ma chyba piękniej grającej drużyny niż GSW, to jest po prostu poezja. Jeszcze Spurs grają naprawdę super koszykówkę oprócz nich.
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Raonić szybko robotę skończył, oby tak dalej to na forumku stracisz rangę &quot;drewnianego Miłosza&quot;.
Przecież tą rangę stracił już w poprzednim sezonie. To już nie jest takie drewno jak kiedyś. Zrobił spory progres.
V. King z breakiem i Mona dzwoni po psychiatrę na kort. :razz:
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Przecież tą rangę stracił już w poprzednim sezonie. To już nie jest takie drewno jak kiedyś. Zrobił spory progres.
V. King z breakiem i Mona dzwoni po psychiatrę na kort. :razz:
Ja bym powiedział, że w 2014, po poprzedni rok miał bardzo przeciętny, a drugą część po kontuzji rzekłbym - słabą.
Ale już to dawno dawno powtarzałem - Raonic nie jest drewniany.
Hobbit : niezapomniana Australijska przygoda
w rolach głównych Schwartzman , Nishioka i Dudi Sela
???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom