>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Wiz trochę pobronili, PTB poceglili i mamy na obecną chwilę dobrą drogę do wygranej.
Obie drużyny bronić nie potrafią, więc wszystko rozejdzie się o formę rzutową w 2 połowie. Wiz u siebie powinni dominować ;]
 
bob94 465

bob94

Użytkownik
Wiz trochę pobronili, PTB poceglili i mamy na obecną chwilę dobrą drogę do wygranej.
Obie drużyny bronić nie potrafią, więc wszystko rozejdzie się o formę rzutową w 2 połowie. Wiz u siebie powinni dominować ;]
Czemu grasz na Pingwiny?;)
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
????

Ja już sobie dałem spokój z graniem DeRozana, Lowry&#39;ego i wszelkich betów związanych z Raptors (no chyba, że przeciwko nim). Teraz tylko wyśmiewam ich nieudolne próby rzutów i to jak Kyle robi 2/9 do HT praktycznie co mecz. ????
DRz to praktycznie co mecz overki robi nawet do HT wiec nie kumam o co Ci chodzi. Kyle zawsze był w jego cieniu i sporo cegli warto wiec uderzac w jego under.
 
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
dawno włoskiego kosza nie typowałem, poszedł bet na Avellino win. Mniejsza o to ze mają -3, ale nie pierwszy raz 1Q gruby over, druga kwarta cegła
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
Czemu grasz na Pingwiny?;)
A) Crosby w końcu w formie.
B) Dali Habs 49 strzałów, sami oddali 22
C) Przeciwko LA oddali 16 strzałów
D) Wygrali tylko 2x w regulation w ostatnich 14 meczach co świadczy o tym, że męczą się niesamowicie

Sami Pens dali sobie ostatnio : 22,25,21 czyli nieźle grają w defensywie, a sami oddali 32,40,25

Transfer Hagelina, który rozkręci się w Pitts.

Nie przeraża mnie występ Zatkoffa bo i Elliot nie broni jakoś wybitnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom