>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
damianprz 3,8K

damianprz

Użytkownik
Chemik ładnie gwałci brzydki włoski zespół
Jak tam z waszą Skrą? Bez szans na seta?
Bo widziałem burzliwe dyskusje w tym temacie wczoraj
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Panowie da się odwołać kupon zagrany w fortunie? Chodzi o Czelka w Rio mieli grać na Clayu a graja w hali bo ciagle pada.. nie podpada to pod jakąs nagłą zmianę warunków czy coś ?
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Właśnie także się zastanawiam
Przeciez kursy wystawiali pod gre na Clay&#39;u a zmiana na hale może już faworyzować przeciwnika.. pograłem dubel Pereire + Eliasa niby lekko ale na przyszłość dobrze wiedzieć..

Też ciekawe czy jak kupon wejdzie to oni nie anulują stwierdzając, że &quot; zmiana nawierzchni &quot; :/
 
alves94 560

alves94

Użytkownik
zawsze to samo kiedy wezme coś z forum ????
Dzisiaj 3/4 z lajwow, ktore podalem w hp. Wziales akurat ten, ktory nie wszedl (mimo, ze Hurkacz odlamal na 4-4 i wtedy zostal znowu przelamany na 5-4), wiec juz wiadomo kto zapeszyl ????
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
Dzisiaj 3/4 z lajwow, ktore podalem w hp. Wziales akurat ten, ktory nie wszedl (mimo, ze Hurkacz odlamal na 4-4 i wtedy zostal znowu przelamany na 5-4), wiec juz wiadomo kto zapeszyl ????
Nie żebym tam hejtował, to po prostu moje szczęscie, tak właśnie popatrzyłem, że na ostatnie 42 typy 6 nie trafiłem z czego 4 z forum ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom