>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Dyskusje na Tematy Bukmacherskie [402]

Status
Zamknięty.
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Goffin właśnie się połamał 7 raz z rzędu ???? Nie wiem czy ma kontuzje czy co mu dolega, ale w tenisie mężczyzn to i tak lekki powód do wstydu :p
@up
Jak on wygra utrzymując cały czas taką ilość błędów to będę w szoku :p
 
macias00 6,5K

macias00

Użytkownik
Eurosport Player - największe gunwo jakie może być. Za te 15zł, co im przelałem ze Skrilla to miałbym niezły obiad. A tak muszę się męczyć, bo żre w ch.uj pamięci i na dodatek opóźnienia są. ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Eurosport Player - największe gunwo jakie może być. Za te 15zł, co im przelałem ze Skrilla to miałbym niezły obiad. A tak muszę się męczyć, bo żre w ch.uj pamięci i na dodatek opóźnienia są. ????
Co racja to racja, ukraińskie streamy 100 x lepsiejsze, są LIVE a nie z ponad 40-sek opóznieniem. Minus że przewijanie działa bez dźwięku, tutaj EPL nadrabia. Po RG 2015 zrobili nowy interfejs playera który niestety ssie.
 
wmarczyk10 64

wmarczyk10

Użytkownik
Eurosport Player - największe gunwo jakie może być. Za te 15zł, co im przelałem ze Skrilla to miałbym niezły obiad. A tak muszę się męczyć, bo żre w ch.uj pamięci i na dodatek opóźnienia są. ????
Własnie sie zastanawialem nad zakupem tego, wiec nie polecasz?
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
Delbo set i 3:0 z działu na ⛔
Nadal uważam, że typ był dobry.
Olivo powinien zostać zdyskwalifikowany, bo rzuca czary na zawodników ????
Gość dostaje 50 tysięcy za udział w drugiej rundzie i robi przez 2 sety 40UE i 5 DF ????
To są kosmiczne statystyki :p
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
wchodze w przełamania w tym meczu i oby podtrzymalli passe 8 orzelaman na set :d
a goffi wziol tego medicala czy dopiero wezmie ??
Nic mu nie było oprócz swędzenia pochwy,a ten medical to miał być po to, żeby wybić z rytmu rywala, więc uznał, że obejdzie się :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom