>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Przed 18 na pewno nie wyjdą na dłużej niż godzinę gry. Dobrze że jutro już ma być normalna pogoda i środa też w miarę. Od czwartku powtórka z rozrywki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Najgorsze jest to chyba, że oni po każdej przerwie z powodu deszczu mają obowiązek zagrać tą małą rozgrzewkę, a jak będą siadać co 3 gemy to tylko wydłuża te przerwy.
 
madritista94 571

madritista94

Użytkownik
zgadzam sie , i wyniki moga byc przez to tez dziwne , wiadomo niekotrzy potrzbuja wejsc w gre ... a takie ciagle przerwy moga powodowac sensacje
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
No i mamy pierwszą sensację Cilic aut w pierwszej rundzie, Murray też nie najlepiej wygląda ze Stepankiem,jakby odpadl to by była jeszcze większa sensacja
 
daavid5 671

daavid5

Użytkownik
W zeszłych latach na pewno finały były dostępne w William Hill. Nie wiem jak było ze wcześniejszymi rundami.
 
D 570

duff999

Użytkownik
Oglądał ktoś finał męskiego debla? Byłem na weselu i niestety nie mogłem , a bardzo jestem ciekaw na jakim poziomie grali Bryanowie i jak wygladali na returnie?
Jak grał Marc Lopez ?
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
Przy podaniu Marca mieli dużo szans na przełamanie, ale mały zawsze dobrze pod siatką wychodził i niwelowali to z Felkiem. Taka prawda że Lopezy to już w II secie powinni ogarnąć. Zasłużenie wygrali, chociaż nie widziałem pierwszego seta.
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Przy podaniu Marca mieli dużo szans na przełamanie, ale mały zawsze dobrze pod siatką wychodził i niwelowali to z Felkiem. Taka prawda że Lopezy to już w II secie powinni ogarnąć. Zasłużenie wygrali, chociaż nie widziałem pierwszego seta.
Nie przesadzajmy z tym że zasłużenie wygrali. Oni do tego finału dopchali się strasznie, prawda jest taka, że ich nie powinno być już dawno, ale mega fart sprzyjał aż do wczoraj i się udało. Brayany przez większość czasu trzymały swój serwis bardzo pewnie a przy podaniach Hiszpanów mieli mnóstwo szans na przełamanie, oczywiście większość przy serwisie Marka. Moim zdaniem Amerykanie przegrali to spotkanie bo cały czas do oporu nabijali Feliciano pod siatką a on się nie dawał na to nabierać i większość kończył. Mimo wszystko mecz godny finału był ;)
 
T 86

tenisowywariat

Użytkownik
To co, że do finału się dopchali jak w samym meczu o tytuł pokazali naprawdę dobry tenis? Finały rządzą się swoimi prawami i nikt nie patrzy na poprzednie mecze...
To że obijali Felka to racja, czasami aż nadto, a ten miał albo dużo szczęścia przy niektórych volleyach albo takie wyczucie. Bryani sami sobie winni, bo końcówka trzeciego seta w ich wykonaniu po prostu słaba. Dwa podania z rzędu stracić to troszkę nie w ich stylu.
 
midq 677

midq

Użytkownik
potwierdzam, były kursy w marthonie, kilka razy zarobiłem na augerze, dobrze ze zapomniałem o finale
 
Do góry Bottom