>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje na temat tenisa, turniejów itd.

M 493

milo93

Użytkownik
Dzisiaj to klapek show co dotknie to psuje stoi na siatce prosta piłka on prosto w siatke cienko to widze z Matkowskim...
 
W 0

winettou

Użytkownik
Pytanie do Magica90



Mam pytanie odnosnie tego zakladu:
Thiem vs Mayer
over 10.5 set 1 |2,62| Bet365

Wszedlem w niego grubiej(jak na mnie), i teraz zastanawiam sie czy nie cofnac zakladu ze strata i pojechac grubo na 9,5. Wiem, ze wyniku nie znasz chodzi mi tylko o Twoje zdanie czy zaklad 10,5 nadaje sie do ostrzejszego grania.
 
fazi2007 77

fazi2007

Użytkownik
Organizacja Wimbledonu jak narazie to totalna porażka. Jak zawodniczki Kvitova/Makarova mogą tkwić jeszcze w 2 rundzie, kiedy inne czekają już w 4 rundzie na swoje mecze. Ciekawe jak to rozwiążą, Kvitova lub Makarova będą chyba musiały grać 2 mecze dziennie ???? Zamiast dać je na pierwszy kort z zadaszeniem, to grają gdzieś na boku.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje z Marią Kirilenko? Jakoś straciłem ją z oczu i nie widziałem już jej w żadnych turnieju ze 2 sezony? Skończyła karierę, zajmuje się czymś innym, czy co z nią? Jest jeszcze młoda jeśli chodzi o koniec kariery a to nie wątpliwe strata takiej zawodniczki dla WTA i nie chodzi mi o jej grę.
 
O 0

oranje

Użytkownik
Wie ktoś co się dzieje z Marią Kirilenko? Jakoś straciłem ją z oczu i nie widziałem już jej w żadnych turnieju ze 2 sezony? Skończyła karierę, zajmuje się czymś innym, czy co z nią? Jest jeszcze młoda jeśli chodzi o koniec kariery a to nie wątpliwe strata takiej zawodniczki dla WTA i nie chodzi mi o jej grę.
Rok temu urodzila dziecko, także może już nie zdecydować się coś grać dalej ????
 
ludy 59

ludy

Użytkownik
Patty Schnyder urodziła dziecko, wróciła w tamtym roku i pyka sobie w czelkach for fun ????
 
matiee 407

matiee

Użytkownik
witajcie. wiadomo już kto zagra w jakby nie było głównym turnieju przyszłego tygodni tj. Citi Open w Waszyngtonie ?
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie systemu obrony puktow za turniej z zeszlego roku, ogolnie jak to wyglada. I jeszcze pytanie co jezeli jakis turniej zostal usuniety z kalendarza i w jego miejsce wszedl inny tej samej rangi ? Albo jezeli startuja tak jak teraz 2 turnieje 250 i zawodnik doszedl do finalu w jednym w zeszlym roku a teraz w tym roku gra w tym drugim. Jak to wygląda jeżeli chodzi o aspekt obrony punktow rankingowych. Z gory dzieki.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mam pytanie odnosnie systemu obrony puktow za turniej z zeszlego roku, ogolnie jak to wyglada. I jeszcze pytanie co jezeli jakis turniej zostal usuniety z kalendarza i w jego miejsce wszedl inny tej samej rangi ? Albo jezeli startuja tak jak teraz 2 turnieje 250 i zawodnik doszedl do finalu w jednym w zeszlym roku a teraz w tym roku gra w tym drugim. Jak to wygląda jeżeli chodzi o aspekt obrony punktow rankingowych. Z gory dzieki.
Broni się punkty za tygodnie, a nie za poszczególne turnieje.
43 tydzień 2013 ATP Kałuszyn 250 wygrałeś masz 250 punktów
43 tydzień 2014 ATP Piaseczno 250 przegrałeś w finale masz 150 punktów, tyle co finalista - bez znaczenia gdzie grałeś rok temu
 
Do góry Bottom