>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Dyskusje, ciekawostki...

Status
Zamknięty.
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
Faktem, z wszyscy maja po 30, ale 30 to nie tez 36.
Shaq idac do Miami tez nie mial 24.

Pograja kilka lat, PO moim zdaniem takim skladem na wschodzie murowane.
Co to jest NY czy Philly?
NJ tez niemrawo gralo w sezonie, a Tor blysnelo.
Po bankowe.

Faktem jest, ze oddali kilku zawodnikow, al AL z nich najlepszy. Ladnie gral jak Pierce sie polamal.

Koles co wygral konkurs wsadow, taki se, Robinson w NY tez wygrywal, a gral padake w meczach, no raz blysnal jak mu trojki wchodzily i nie wiadomo bylo czy zostanie.

Maja gwiazdy, sa wyrobnicy np House
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Moim zdaniem ten pomysł zupełnie nie wypali przede wszystkim Garnett to już wiekowy gracz a Bostonowi potrzeba młodych ;)

Myślę , że przesadzasz Patrolinho . 30 lat na takim poziomie to dopiero początek dla wielu koszykarzy ????
Poza tym 5 perspektywicznych graczy za 1 staruszka :?: Bez sensu ... Boston w poprzednim sezonie mógł osiągnąć wiele jednak liczne kontuzje zawodników im na to nie pozwoliły ... Gomes i Jefferson tych 2 nie puściłbym za nic ... Przede wszystkim zbierali doświadczenie i widać było, że robili postępy
Jedynym perspektywicznym zawodnikiem z tego grona ( czyt. potencjalny All Star ) to Al Jefferson . Gerald Green fajnie , że robi fajne dunki ale gracz z niego beznadziejny . To samo Telfair . W streetballu obaj by wymiatali ale w NBA raczej nie osiągną wiele ( chyba , że ktoś im poprzestawia w głowach ) . Sebastiana dodatkowo chcieli już dawno opchnąć . Gomes rzeczywiście fajny zapychacz składu . Ale też nic z niego wielkiego nie będzie , bo ani z niego SF ani PF . O Ratliffie szkoda gadać . Przeszedł tylko dlatego , że w przyszłym roku zejdzie jego kontrakt ( 12 mln $ ) i będzie można kogoś pozyskać z FA . Według mnie to i tak mało jak na takiego mistrza jak Kevin Garnett . Przecież to jest KG ! Według mnie jeden z 3 najlepszych koszykarzy NBA ! ( obok Allena i Pierca ???? żart ) . Istny dominator . Przy nim łatwiej będzie grać i centrom i SG , SF-om A oddali oni 6 zawodników za których zmienników mogą pozyskać w 1-2 lata . A nie zdziwię się jak i teraz ,bo oni nic wielkiego nie grali a każdy kto trafia do NBA ,a olbrzymi potencjał i może stać się ważnym ogniwem zespołu z znikąd jak da mu się szanse jak choćby Gibson w tym sezonie . Teraz już z 3-4 zakupią z FA ( Pollard , House + jeszcze ktoś w tym sezonie + 2 z draftu ) . W przyszłym roku podpiszą z jakimś 32-33 latkiem za MDE ( 5.5 mln $ ) i idą na mistrza . Już w ogóle pomijam fakt , że teraz do Bostonu chętnie za minimalną pensję dla weteranów będą chcieli przychodzić stare gwiazdy , którym marzy się mistrzostwo . Już teraz mówi się o Paytonie , powrocie Reggie Millera ( plotka akurat :p ) , Chrisie Webberze ( to byłby błąd ) , Mutombo itd. W tym roku jeszcze się nie uda według mnie ale za rok zbudują taką pakę , że szkoda gadać . Już teraz to wygląda świetnie . Bo zarówno Pierce jaki i Ray Allen i KG zawsze grali nie pod siebie a pod zespół . Pierce będzie tą największym liderem . A Allen skupi się na rzucaniu z czystych pozycji ( penetracje Pierce , podwajanie KG to idealnie pasuje dla Raya ) , KG na obronie i liderowaniu pod tablicami . Jak dla mnie nawet teraz jak nic półfinał konferencji mają . A jak jeszcze pozyskają weteranów na ławę to będzie Finał ;-)

..Moim zdaniem Boston będzie grał jeszcze większą klapę niż w poprzednim sezonie ... Ta drużyna szła w dobrym kierunku tylko właściciele stracili cierpliwość .... Także strata Greena moim zdaniem będzie bolesna ... Tak jak napisał Jacques jeśli nie pozyskają jeszcze kogoś to będzie nie lada rozczarowanie ... A wątpię żeby ktoś z lepszych zawodników zasilił Celtów ???? I tak na marginesie to Minessota może teraz nieźle namieszać
Patrz powyżej odnośnie pozyskania nowych graczy . A Minnesotta bez jaj . Z takim składem i z takim trenerem ten rok mają znowu stracony . KG trzymał ten zespół na poziomie 10 msc. praktycznie sam . Teraz jak dla mnie będą najsłabsi na zachodzi . Ajć ;/ Dopiero za rok jak zejdzie 11 mln Ratliffa , 3 mln Griffina to może zakontraktują jakiegoś All stara ale nie widzę przyszłości WIlków na szczycie . NIe mają żadnej gwiazdy . Mnóstwo wysokich i długich kontraktów dla przeciętniaków. Obym się mylił ale jak dla mnie przerwa z PO będzie trwała wliczając ostatnie sezony z nawet się nie zdziwie jak z 10 lat ... Chyba , że Foye czy inny debiutant ( będą mieli teraz sporo dobrych picków ) okaże się gwiazdą ...

Sixers chyba znów obejda się bez PO :;/: Czekam na jakieś wzmocnienia bo draft nic nie zmieni jeśli mamy rywalizować z takimi drużynami.
No niestety 76ers rozstając się z Webberem i szczególnie AI sami sobie zgotowali taki los . Za rok jak będą mieli do wydania 30 mln $ !! ( kończące się kontrakty Webber + McKie + Ollie ) to mogą naprawdę wrócić na szczyt. Mają fajną podstawę do mocnego zespołu . Teraz to co mają powinno im pozwolić wykreować nowe gwiazdy , zgranie zespołu . Może nawet powalczyć o 8 msc. Za rok lub dwa pozyskać będą mogli kogo tylko będą chcieli z FA ( możliwe , że w 2008 będzie dostępny m.in. Marion , Chris Paul , Arenas , Jamison , Artest , Brand , Maggette ). W sumie w zeszłym roku grali o wiele lepiej niż się to wydawało . Także może i w tym roku sprawią jakąś fajną niespodziankę . Oby ...
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A ja mam pytanko z innej beczki :p kiedy zaczynają się ME mężczyzn w ???? :?:
Dokłądnie zaczynają sie 3 września a kończą 16.

No niestety 76ers rozstając się z Webberem i szczególnie AI sami sobie zgotowali taki los .
Tak sie zastanawiałem czy nie wyszło na dobre że pozbyli sie tych graczy. Webbera w ogóle nie żałowałem, marne staty, ciągle na coś narzekał, gdy trafił do Detroit nagle wyzdrowiał itp. Lepiej wyszło że go nie ma, więcej mogli pograć młodzi i przyszły zespół zaczął sie zgrywać.
Iversona naprawdę było szkoda, łezka się w oku kręciła jak czytałem obszerne artykuły o tym co zrobił dla Philly itp. ale cóż, może nie będzie lepiej dla klubu że pozbyli się takiego zawodnika ale lepiej na pewno dla niego. W Denver ma wreszcie szansę na to swoje wymarzone mistrzostwa którego był tak blisko w finałach gdzie przegrali z LAL. Ale też patrząc z drugiej strony, AI już powoli zaczął sie starzeć a wymagał wielkiej kasy. Czy nie lepiej już zacząć stawiać na młodych którzy wymagają mniejszych pieniędzy a w przyszłości mogą przynieść te finały konferencji czy nawet finały NBA. Nie najciekawszy był ten ostatni sezon, przyszły może też być średni, ale to tylko rok, poczekam. Cos czuję że za rok, moze za dwa lata dużo ludzi zacznie lubić Sixers, tak samo jak teraz zaczynają lubić Boston i tak samo jak rok temu lubili Miami.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Eddie Griffin nie żyje

W ubiegłym tygodniu w Houston doszło do wypadku. Samochód wjechał pod pociąg, doszło do eksplozji. Od razu nie udało się zidentyfikować ofiary. Policja dzięki karcie uzębienia zdołała dociec kto zginął. Tą osobą był 25-letni Eddie Griffin.

Według policyjnego śledztwa koszykarz, który w piątkową noc prowadził swój samochód, zignorował znak ostrzegający, że zbliża się do przejazdu kolejowego. Efektem było zderzenie z nadjeżdżającym pociągiem.

Griffin na świat przyszedł 30 maja 1982 roku. Do NBA trafił w wieku dziewiętnastu lat z college&#39;u Seton Hall. W draftcie 2001 wybrali go Houston Rockets. W zespole z Teksasu spędził dwa lata. Następnie przez trzy kolejne sezony bronił barw Minnesota Timberwolves. Ostatni nie był dla gracza mogącego grać na pozycjach 3/4 udany. Sprawiał problemy wychowawcze i miał problemy z nałogami. Za używanie narkotyków został w styczniu 2007 zawieszony przez NBA na pięć spotkań. Dwa miesiace później &quot;Leśne Wilki&quot; zwolniły zawodnika.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Witam ????
Dawno już nie pisałem na tym forum, jakoś tak się złożyło.
Oglądałem sobie ostatnie mecze DBE i doszedłem do wniosku, że wreszcie w tym naszym kraju koszykówka może stanąć na wyższym poziomie niż dotychczas. Może nawet powoli zacznę skłaniać się do powiedzenia że.... Prokom zanika. W tym sezonie grają słabo czego konsekwencja było zwolnienie Besta i Wolkowyskiego. Z Polpakiem grali niemrawo, w Eurolidze z CSKA zagrali ładnie (widziałem na żywo ???? ) ale przegrana z Żalgirisem w wygranym meczu to było lekkie przegięcie. Ciekawe co będzie dalej z Mistrzami Polski.
Zaskakuje Atlas który jak na razie po wspaniałych meczach wygrał je wszystkie. Polpak też gra niespodziewanie dobrze, potwierdza to przynajmniej wygrana z Prokomem jednak sporą różnicą punktową.
W dzisiejszym meczu wyśmienicie zagrał Anwil. Dobra gra na deskach, równie dobra gra na obwodzie. Może uda im się odzyskać mistrzostwo ?
Wszystko to utwierdza mnie w przekonaniu że zapowiada się bardzo ciekawy sezon. Szkoda tylko że Viking postanowił wycofać się z rozgrywek ponieważ w tamtym sezonie ich mecze były niezwykle ciekawe.
A co wy myślicie o sezonie 2007/2008 ? Bo widzę ze dawno nikt w tym temacie nie pisał, a szkoda bo ciekawy jest moim zdaniem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nieiwem gdzie to napisac.
Ostatnimi czasy mecze NBA moglem spokojnie ogladac na nba.com
lecz dzis nie moge, wyskakuje jakies okienko i musze podac ID uzytkownika. Tzn ze juz nie zobacze meczy na nba.com ?
 
J 0

jabool

Użytkownik
nie zobaczysz meczów na nba.com. promocja była do 6 listopada, do tego czasu wszyscy spokojnie mogli ogladac. teraz jedni moga inni nie i nikt nie wie od czego to zalezy. jesli juz takiej mozliwosci nie masz to miec jej juz nie bedziesz.
Normalnie League Pass kosztuje 150 $ z tego co mi sie wydaje, problem jest tego rodzaju, ze ta przyjemnosc jest niedostepna w polsce...(a zalezy to chyba od tego czy w danym panstwie jakas stacja ma prawa do transmisji. u nas niestety ma, dlatego o LP mozemy jedynie pomarzyc).
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
hmmm, to ciekawe z tym NBA league Pass, na rojadrirecta linki no p2p otwieraja sie w 80% meczow i mozna ogladac normalnie w dobrej jakosci i po angielsku a nie meczyc sie po chinsku. Ciekawe czemu, skoro to jest platne
 
krzysiek131 0

krzysiek131

Użytkownik
wiecie może czy jakaś polska stacja transmituje mecze NBA, albo chociaż daje powtórki? ostatecznie jakie stacje zagraniczne transmitują, najlepiej takie które mogą być na satelicie ???? ?
internetowe transmisje u mnie nie pojda - za wolny net:/
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
A u mnie League Pass działa normalnie.
A NBA była, nie wiem jak teraz na Canal+. Kiedys pamiętam oglądałem również na DSF ale to dawno było.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom