>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dyskusja LIVE

Status
Zamknięty.
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Aby nie zaśmiecać głównych wątków utworzyłem temat, gdzie możemy dyskutować na temat bieżących wydarzeń, które dzieją się obecnie na koszykarskich parkietach na całym świecie.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
O, fajnie. Będę przynajmniej miała gdzie marudzić ???? Bo to co robią Mavericks w 4 kwarcie to zaczyna wołać o pomstę do nieba.
9-27. Jeszcze Toronto to weźmie? 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Myślę że i tak Dallas wygra. Takie cuda dziś dzieją się nie tylko za oceanem. Basket Poznań dziś prowadząc po 3 kwartach z Sokołem Łańcut bodaj 6 punktami czwartą kartę rozpoczął wynikiem ... 0-27.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Może i Dallas by wygrało ale... gdybym nie postawiła kuponu. Po prostu załatwiłam Raptors ładne zwycięstwo. Mnie to absolutnie nie dziwi i nie gniewaj się @neutralny jeśli stawiałeś na Dallas ​​​​​, głupio wyszło . ????
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Uwielbiam takie mecze!

Tylko zamiast dać stówką po 3 kwartach to niecierpliwie zapakowałem ośmioma po połowie.

 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@auxi wszystko wszystkim ale nie uwierzę, że po 3 kwarcie z tak grającym Toronto byłbys w stanie postawić grubsze pieniądze na win Raptors przy ich 23-punktowej stracie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 23 grudnia 2019 00:10 przez galica13@auxi
Co taki pewny byłeś?
Czy po prostu lubisz ryzyko
@kamilcia21  No jak mogłem być pewny? Nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości.
Mam taki swój specyficzny styl gry. Taka moja taktyka.
@neutralny  Szczerze to po 3 kwarcie bym się nie odważył nawet stówką. Po 3 karcie przełączyłem już patrzeć po innych kanałach. No na Takie comebacki to nie gram
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Generalnie jeśli chodzi o typowanie LIVE i NBA mogę  podzielić się z Wami swoimi subiektywnym wrażeniem.
Póki co, to chyba się sprawdza, bo plus/minus nie jest źle.
Głownie jeśli chodzi o pierwszą kwartę.... wychodzą naprzeciw siebie dwie drużyny i zapodają taką mało taktyczną grę. Od kosza do kosza, sporo strat, sporo rzutów za trzy. Takie sprawdzanie formy strzeleckiej - wejdzie nie wejdzie.
Załóżmy, że grają ze sobą dwie w miarę równe drużyny z kursami na win jednych i drugich  1,8 i typ przedmeczowy w singlu 1,8 x 0,88 podatek .... gdzie tu value przy równych drużynach?
Załóżmy, że w tym meczu typujemy zwycięstwo gospodarzy.
Czekamy na pierwszą kwartę ( a kto powiedział,że w bukmacherce trzeba się spieszyć )  - niech chłopaki postrzelają , a nóż widelec z tej strzelaniny wyjdą goscie na plus 10. Kurs rośnie na gospodarzy i w tedy jest okazja do postawienia swojego typu.... nie po kursie 1,8 ale po powiedzmy 3,0. Jesli przed meczem chcemy wziąc 1,8 nie wiedząc co będzie dalej - weźmy 3,0 ( prowadzenie 10pkt to nie to samo co końcowy handicap +10 )
Ze swoich obserwacji ( długoletnich )  widzę , że po pierwszej kwarcie ( 2 równe teamy ) jeśli gospodarze wychodzą na plus - to raczej wiozą to do konca , wiec stawianie po mniejszym kursie na home-team  już nie ma sensu a obstawianie gości to znowu większe ryzyko. Gdy jednak goście wychodzą na prowadzenie.... kurs na gospodarzy wzrasta do min. 3,0 - wtedy wg mnie opłaca się atakować. Z moich obserwacji wynika, że to gospodarze ( przy wyrównanych teamach ) częściej odrabiają straty. ( własna hala, - jednak w sezonie zasadniczym chcąc być później w playoffach u siebie trzeba wygrywać )  Tu dochodzi tez statystyka.... przy wyrównanych drużynach przedmeczowe typowania są 50/50 wiec kurs 3,00 to statystycznie value na gospodarzy.
Załóżmy że w dzisiejszym meczu Phoenix - Denver typuje  zwycięstwo Phoenix. kurs 2,5. ( A takie mam przeczucie, że Booker odpali i własna hala i wogóle bedzie win ) 
Po co ja mam to stawiać niepewnie  po kursie 2,5 ? Czekam nocy... niech mi to Denver w tej strzelance z pierwszej kwarty wyjdzie na plus +/-10 .... kurs rośnie do 4,0 i wtedy stawiam. Wole postawić na niepewne 4,0 niż niepewne 2,5. Czy na 3 mecze u siebie jednego statystycznie nie powinno wygrać Phoenix? jesli tak... to po kursie 4,0 w dystansie mam value.


Edit.... Przykład aktualny ( teraz )  z ligi francuskiej
Gospodarz przegrywa po pierwszej kwarcie 14:18. Nie wiem czy wygra.... czy mi to wejdzie czy nie.... ale po kursie 3,25 statystycznie go biorę . Nie wiem - nie znam się na Francji... typ na podstawie tabeli, na statystykę ( Lyon - 0 porażek, LaMans chyba nie takie ostatnie gamonie )



Po 2 kwarcie jest 37:33  - i nawet się nie emocjonuję.... bo jak nie teraz to następnym razem bedzie dobrze. 50% skuteczność trafności wystarczy.

 
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
@auxi podzielam Twoje zdanie. Sam gram single na live, jednak nie ograniczam się do NBA, a szukam raczej na całym świecie. Jednak ja mam inną taktykę, która też póki co się sprawdza. Mianowicie chodzi mi o coś takiego o czym niedawno wspomniałeś. Gdy na minutę do końca jest remis a kursy 1.40 na gospodarzy, gdy realnie szanse są fifty fifty. Mój sposób polega na tym, że czekam ostatniej kwarty a jedna z drużyn prowadzi najlepiej 5-6 punktami, bądź wynik oscyluje w okolicach remisu. Na 2-3 minuty przed ostatnim gwizdkiem kursy tak wariują, że to jest niepojęte. A te 2-3 minuty w koszykówce to wieczność. Ostatnio kilkukrotnie udało mi się złapać kursy w okolicach 8.00 na jedną i drugą z drużyn w czwartej kwarcie. Fakt, że weszło na farcie, bo wygrana po game winerze, ale nawet na remis przy takich kursach można się zabezpieczyć. Wiadomo, że nie stawiałem tego za miliony, bo nadal to dopracowuję i staram się zbadać temat na dłuższą metę, jednak wiem na pewno, że można na tym zarobić. Oczywiście to na dłuższą metę będzie trudne do grania za większe stawki bo w legalnych bukach zaraz wejdą takie limity, że będę mógł tylko pograć za 2zł. Niemniej jednak coś jest w tym Twoim graniu live, szczególnie w baskecie, bo tu 2-3 trafione rzuty z rzędu przewracają ofertę do góry kołami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Jak już rzucamy przykładami to polecam przyjrzeć się spotkaniu we Francji pomiędzy Nanterrere i Cholet i na to, jak będą się zachowywać kursy. Oglądam i zaraz zaczyna się czwarta kwarta. Zobaczymy, czy coś ciekawego się wydarzy.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 23 grudnia 2019 21:16 przez neutralny@auxi podzielam Twoje zdanie. Sam gram single na live, jednak nie ograniczam się do NBA, a szukam raczej na całym świecie. Jednak ja mam inną taktykę, która też póki co się sprawdza. Mianowicie chodzi mi o coś takiego o czym niedawno wspomniałeś. Gdy na minutę do końca jest remis a kursy 1.40 na gospodarzy, gdy realnie szanse są fifty fifty. Mój sposób polega na tym, że czekam ostatniej kwarty a jedna z drużyn prowadzi najlepiej 5-6 punktami, bądź wynik oscyluje w okolicach remisu. Na 2-3 minuty przed ostatnim gwizdkiem kursy tak wariują, że to jest niepojęte. A te 2-3 minuty w koszykówce to wieczność. Ostatnio kilkukrotnie udało mi się złapać kursy w okolicach 8.00 na jedną i drugą z drużyn w czwartej kwarcie. Fakt, że weszło na farcie, bo wygrana po game winerze, ale nawet na remis przy takich kursach można się zabezpieczyć. Wiadomo, że nie stawiałem tego za miliony, bo nadal to dopracowuję i staram się zbadać temat na dłuższą metę, jednak wiem na pewno, że można na tym zarobić. Oczywiście to na dłuższą metę będzie trudne do grania za większe stawki bo w legalnych bukach zaraz wejdą takie limity, że będę mógł tylko pograć za 2zł. Niemniej jednak coś jest w tym Twoim graniu live, szczególnie w baskecie, bo tu 2-3 trafione rzuty z rzędu przewracają ofertę do góry kołami.
@neutralny Zgadzam sie!!! 
Koncówki są idealne do gry ... a 2-3 minuty to wieczność a  5-7 pukntów przewagi to nic. Praktykuję ;)
Tu pisałem o pierwszej kwarcie .... tak jako... powiedzmy "wstęp do rozdziału"
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Cholet szybko odskoczył w czwartej kwarcie, więc nie było co czekać na końcówkę (chyba, że mecz odbywałby się w Toronto). Przełączyłem się więc na Chalon, a tam co widzę ? Gospodarze prowadzą pięcioma punktami, do końca meczu 7 minut, a kurs na gości 10.00 (gra 17 drużyna w tabeli z 12, czyli poziom porównywalny). Obecnie jest remis i niecała minuta do końca.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
cytat z dnia 23 grudnia 2019 21:44 przez neutralnyCholet szybko odskoczył w czwartej kwarcie, więc nie było co czekać na końcówkę (chyba, że mecz odbywałby się w Toronto). Przełączyłem się więc na Chalon, a tam co widzę ? Gospodarze prowadzą pięcioma punktami, do końca meczu 7 minut, a kurs na gości 10.00 (gra 17 drużyna w tabeli z 12, czyli poziom porównywalny). Obecnie jest remis i niecała minuta do końca.
OOo to pewnie brałbym to. 
Ale nie sledziłem i nawet nie wiem co i jak we francuskiej. Ty @neutralny wziąłeś 10 ?

Haha u mnie LaMans o którym nie wiem nic weszło ;)
 
neutralny 430,1K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Nie, nie mogłem znaleźć nigdzie streama, a nie stawiam nic live, jak nie oglądam na żywo. Ostatecznie porażka jednym punktem. Ale takich meczów dziennie jest naprawdę cała masa. A LeMans miałem pograne pre, więc tu trochę się dziwię, że złapałeś taki kurs przy ich prowadzeniu, bo pre było chyba 2.80, a tu było do przewidzenia, że Lyon będzie miał kłopot.
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Wiele wskazuje, że Le Mans jednak wygra. Chyba. Bo prowadzą 85-74 ale nie mam minut na Sofie. Po wyniku kwarty domyślam się, że to końcówka. 
 
M 32

mateuszn91

Użytkownik
Czy myślicie, że wysoka forma AEK w meczu z Panatinaikosem może dziś objawić się z bardzo wysokim zwycięstwie z Polskim Cukrem Toruń  w kosza? 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom