>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

R 0

rrafaello1

Użytkownik
jest moze jakies rosyjskie forum o typac khl???znacie takowe???nie zebym mowil ze to jest zle, bardzo czesto czerpie wiedze i typy nie tylko w hokeju...wielki dzieki...szukalemu wujka G. ale jakos nie bmoge znalesc...z gory dzieki za info...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
jest moze jakies rosyjskie forum o typac khl???znacie takowe???nie zebym mowil ze to jest zle, bardzo czesto czerpie wiedze i typy nie tylko w hokeju...wielki dzieki...szukalemu wujka G. ale jakos nie bmoge znalesc...z gory dzieki za info...
Ja czasami zaglądam na vprognoze.ru jak się zarejestrujesz to będziesz widział typy najbardziej skutecznych użytkowników. Są też analizy. Warto czasem też zerknąć na ihockey.bet/prognoz/khl co prawda to nie forum, ale chłopak pisze ciekawe dłuższe analizy i czasami pomagają wybrać typ. Poza tym to na championat.ru w zakładce СТАВКИ można znaleźć fajne analizy no i jest kilku gości godnych uwagi na Blogabet.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Do Metallurga wraca trener Pelino. W poprzednim sezonie pracował w Jarosławiu, a z Magnitką już dwa razy wygrywał Gagarina. Ciekawy ruch.
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Jokerit dzisiaj mnie absolutnie nie przekonuje i wynik póki co zasłużony dla Vityazia. Myślę, że drużyna z Podolska dowiezie zwycięstwo :)

Edit po 2 tercji
Od straty drugiego gola wyglądają tylko gorzej i gorzej imo
 
Ostatnia edycja:
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Słabo w przewadze jak na jedną z najlepszych drużyn pod tym względem. Może jakoś im się poszczęści :)
nawet nie można powiedzieć, że trochę zabrakło szczęścia, bo szczęścia wyjątkowo dopisuje w obronie tym razem 🤔

Jokerit przycisnął koło 48-50 minuty w przewadze, ale czasu może już być za mało. Jestem zaskoczony, że na tyle w ataku pozwala fińska obrona..

*EDIT3*
Wyrównanie w przewadze. Zobaczymy co dalej ;d

*EDIT4*
i to jest Jokerit jaki znam.Wyrównali i w końcu zaczęli porządnie atakować i kontrolować mecz. Końcówka meczu, Vityaz 2 Jokerit 3 💪🏻

*EDIT5*
22 sek. Przed końcem w przewadze na 3-3! Moim zdaniem zasłużenie, cały mecz grali lepiej w moim odczuciu

*EDIT6*
Vityaz w karnych :)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
W sumie to nie wiem po co ten Podolsk dodałem. Wiadomo było że taki kurs może zwiastować tylko jedno, ale będę trzymał za nich kciuki :p
 
Do góry Bottom