>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Droga do zawodowego typera.

Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 00:21 przez tyrion77+Co do reszty Twojej odpowiedzi ....byłbym sie w stanie zgodzić z Twoim tekstem gdyby nie jeden defekt ...jesli nie traktujemy Nagrody Nobla jako odnosnik , spoko - nie ma problemu - załóżmy, że się zwyczajnie mylę (zdaniem Boga mylić sie jest rzeczą ludzką). 
Podaj mi jakikolwiek odnosnik na , którego podstawie możmy wyciagnąć inny winosek niz ten o którym piszę
myślę, że nie do końca się jednak rozumiemy, nie mam żadnych dowodów ani nie zamierzam ich szukać, słowo klucz w mojej poprzedniej wypowiedzi było, że żadna z tu obecnych Pań nigdy nie powiedziała, że jest zawodową typerką, która z tylko z grania się utrzymuje. Od początku tylko powtarzam, że forum jest dla wszystkich i wszystkich należy szanować bez względu na to czy jest się facetem czy kobietą, normalna (według mnie) cecha każdego człowieka, dlatego nie rozumiem Twoich ataków na kobiety obstawiające sobie mecze, co w tym złego, że dziewczyna lubi oglądać mecze przy okazji obstawi sobie dla zabawy kilka kuponów, czasami uda się wygrać na jakieś kosmetyki czy przysłowiowe waciki, czasami przegra. Gracza, który ma skuteczność 100% nie żadnego na świecie i nie ma tu znaczenia czy jest to facet, kobieta, zawodowy typer czy gość grający taśmy u  naziemnych. Mam znajomego, który co weekend ogląda z żoną sobie mecze, przeważnie Anglię razem obstawiają i nie raz były takie weekendy, że ona trafiła więcej niż on, myślę, że bardzo fajna sprawa jak mają takie wspólne hobby. Nie każdy traktuje bukmacherkę jak pracę, dla niektórych jest to zabawa lub sposób spędzania wolnego czasu po dniu czy tygodniu w swojej pracy, takie odstresowanie i dodatkowe emocje przy oglądaniu meczu.
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
cytat z dnia 11 stycznia 2020 10:24 przez rondaniHagi oczywiscie ze mozna zarabiac na platnych typach, zamknietych forach i ustawkach insiderach itp
ja chcialem napisac ze sa inne drogi. O platnych mozna pisac elaboraty.
kolega w sumie wystrzelil z ta matematyka to pokazalem przyklad ze na kuponie 10 meczow w naziemnych podatek jest tylko raz.
ale to nie jest glownym przedmiotem dyskusji tylko chcialem zaznaczyc ze dziwni rozni ludzie sa, rozne maja motywacje.
pozostale info oczywiscie bardzo ciekawe.
ale to ze ktos w stanach wygral precedens to nie znaczy ze w pl tak bedzie jak sie dowiaduje takie kwiatki ze grajacy u bukmachera nie jest kpnsumentem firmy
wspolczuje wam troche tego kraju hehe
podatek tylko raz , ale zapominasz już, że każdy zakład ma swoją marżę narzuconą przez bukmachera i czym więcej spotkań dasz razem tym większa jest marża bukmachera , co sprawia , że dawanie większej ilości meczów razem sprawia , że bukmacher ma nad Tobą gigantyczną przewagę marży. 
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 02:27 przez _danonek_

podatek tylko raz , ale zapominasz już, że każdy zakład ma swoją marżę narzuconą przez bukmachera i czym więcej spotkań dasz razem tym większa jest marża bukmachera , co sprawia , że dawanie większej ilości meczów razem sprawia , że bukmacher ma nad Tobą gigantyczną przewagę marży. 
danonku - podatek jest od kwoty !!! i czy zrobisz 100 zakładów za 100 zł - na 10 000 zł czy zawrzesz 1 tylko zakład za 10 000 ...to kwota podatku bedzie taka sama (różnica to 0,01 % ) - prosze nie pisz o tym więcej bo to .........słabe 

Natomiast to co piszesz o marży to 100% racji - ale to sprowadza sie do tego, że lepiej grac single niż .....kombi - upraszczając . DLaczego nasi dzieki podatkowi zyskują ta przewagę o której piszesz - bo uniemozliwiaja zakłady singlowe (tu mamy 100% racji) 

PoZdro :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
@tyrion77+ Twoim zdaniem moderatorzy na forum zarabiają miesięcznie ok. 2000 zł albo nawet więcej? Nie wiem skąd Ty masz takie informacje, ale dałbym sobie głowę uciąć, że zarabiają duuuużo mniej, zwłaszcza w dzisiejszych czasach(nie chodzi mi tu o czasy Koronawirusa, ale o moment, kiedy najlepsi bukmacherzy odeszli z powodu ustawy hazardowej,a razem z nimi większość forumowiczów). Mnóstwo for bukmacherskich upada, w tym niektóre naprawdę duże.

2000 zł to dla Ciebie psie pieniądze? Skoro robisz tutaj za takie wielkie panisko, to mam propozycję- zorganizuj konkurs, w którym pula nagród wyniesie 2000 zł, skoro to są takie ochłapy. Wtedy będzie można trochę poważniej traktować to co piszesz na forum, bo póki co trzeba na to patrzeć z przymrużeniem oka.

To jest właśnie "urok" internetu, że każdy może pisać co chce oraz udawać kogo chce. Patrząc na wysyp różnych cudaków na forum w ostatnim czasie, to niebawem zapewne wejdzie tu ktoś kto będzie się chwalić, że jest multimilionerem, wszystko dzięki bukmacherce.

Pisać każdy może, ale jak przychodzi do czynów, to już tak dobrze nie jest. Wpłać adminowi te ochłapy w postaci 2000 zł, on zorganizuje jakiś konkurs albo nawet kilka, a wtedy będzie można brać na poważnie to co piszesz, bo póki co to jesteś taką trochę inteligentniejszą wersją adamo80, czyli dużo mówisz, a nic nie robisz????
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 00:39 przez tyrion77+

Odpowiem Ci jutro i napisze wszystko co wiem w tej dziedzinie ....dziś już nie ma mocy :) konta przygotowuje do gry :))) trzeba pokazać , że jestem debilem , żeby później szło na nich grac normalnie - swoją drogą pytanie kto jeszcze dostał bonus w Betsafe/Betson wpłać 2000 dopiszemy Ci 2000 kolejne do konta :) 

PoZdro !!
olki dolki to czekam, chyba ze dostaniesz bana do tego czasu ;p wiesz, ze wlasnie zalozylem konto w betcity :) rynek sie skurczyl, wiec firmy bukmacherskie sila rzeczy musza sie otworzyc :) w sumie przy kilku milionach ukraincow w polsce moglbym zrobic to wczesniej :) ciekawe kto jeszcze przyjmuje polakow a wczesniej tego nie robil :) 

co do uzytkownika elhi cohen to podal wystarczajaco duzo danych aby powtarzac jego metode :) we wczesniejszych przypadkach opisywal co i dlaczego obstawia... potem to powtarzal. w jego typach wystepowal pewien schemat... dane sa... wspominal, ze wczesniej takie rzeczy sie dzialy, wiec znajac miejsce i czas... pozycje w tabeli zainteresowanych druzyn oraz wynik z przeszlosci... mozna zobaczyc, ze do takich sytuacji dochodzilo w pewnych okreslonych okolicznosciach. zreszta sam to pisal wprost jakie warunki musza zaistniec aby cos sie stalo xd 

edit;

nie wiem jak zrobic, zeby pisac pod tym cytatem xd ale jest zupelnie odwrotnie i bukmacherzy to najwieksi dostepni 'uzyteczni idioci' daja wszystkie mozliwe dane, analizuja wszystko... nie trzeba nic robic tylko czytac dane :) 
cytat z dnia 4 kwietnia 2020 18:23 przez valueanalyst
 Ktoś kiedyś powiedział, że gra przeciwko bukmacherowi w sposób w pełni uczciwy wygląda tak, że nawet jeśli czujesz się specjalistą to grasz przeciwko całej grupie specjalistów jednocześnie z drugiej strony oraz ich przewadze w postaci 10% marży (już nie wspominając o osobach, które są zmuszone odprowadzać podatki od gier w polskich zakładach) i trochę prawdy w tym jest. Gra jako forma rozrywki nadaje się dla każdego kto potrafi mieć nad tym kontrolę. Gra dla zysku, nie wspominając o utrzymywaniu się z tego jak pokazują statystyki już nie. I tutaj niestety patrząc na przekrój statystyczny najbardziej pasowałby cytat Lema o idiotach. 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 4 kwietnia 2020 18:23 przez valueanalystWiadomo jak jest. Po co zaklinać rzeczywistość. Przecież zysk osób związanych zawodowo z tym forum, to nic innego jak reflinki i pieniądze od każdego przegranego zakładu. Tak to po prostu działa. Zawsze pojawia mi się uśmiech na twarzy jak widzę kolejne cudowne metody typu kombinowane progresje, które zawsze prowadzą do tego samego i rzeszę przyklaskujących kiedy temat robi jakiś czas zysk. Ktoś kiedyś powiedział, że gra przeciwko bukmacherowi w sposób w pełni uczciwy wygląda tak, że nawet jeśli czujesz się specjalistą to grasz przeciwko całej grupie specjalistów jednocześnie z drugiej strony oraz ich przewadze w postaci 10% marży (już nie wspominając o osobach, które są zmuszone odprowadzać podatki od gier w polskich zakładach) i trochę prawdy w tym jest. Gra jako forma rozrywki nadaje się dla każdego kto potrafi mieć nad tym kontrolę. Gra dla zysku, nie wspominając o utrzymywaniu się z tego jak pokazują statystyki już nie. I tutaj niestety patrząc na przekrój statystyczny najbardziej pasowałby cytat Lema o idiotach. 
Ja tylko czekam aż rynek bukmacherski zacznie działać już chociaż tak w połowie jak sprzed pół roku i twoje cudowne typy które potroją twój kapitał w 3 tygodnie . Już kilkunastu było takich cudoznawców .
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik


naprawde bana daliscie uzytkownikowi tyrion bo mial inne zdanie niz Wy ? widze nick przekreslony

Forum z dnia na dzien spada na psy, coraz mniej kumatych ludzi pisze i nie dziwota jak takie osoby tutaj decyduja o banach i o tym co mozna pisac, a co nie

Brak slow, jeden moderator lepszy od drugiego, zerowe pojecie maja o grze, a kozaka i cwaniaka strugaja w necie

 

Temat fajny, ale w dalsze dyskusje nie bede sie puszczal, a mialem taki zamiar, paru chlopakow naprawde ogarnia temat - zycze Wam powodzenia, my sobie poradzimy zawsze i nawet przy obecnej sytuacji na rynku sportowym.

 

 
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 10:19 przez malyenter1

Ja tylko czekam aż rynek bukmacherski zacznie działać już chociaż tak w połowie jak sprzed pół roku i twoje cudowne typy które potroją twój kapitał w 3 tygodnie . Już kilkunastu było takich cudoznawców .
a w obecnej sytuacji nie da sie zarobic?

Gra bardzo duzo spotkan, esporty, tenisy stolowe itp itd - wszedzie mozna znalezc spore value

Chociazby mecze widmo sprzed tygodnia / dwoch gdzie mozna bylo zarobic krocie jesli ktos zdazyl wyplacic srodki z bukmacherow

Ktos grajac popularne rynki i pod tabelki z soccerway nigdy nie zarobi i obecna sytuacja zmusza go do nie grania - na tym rynku i tak sie w dluzszej perspektywie nie zarobi

Dla goscia, ktory zarabia regularnie to nie ma znaczenia czy gra pilke, tenis , konie czy esport - zarobi zawsze, mniej lub wiecej

 

Jeden pozadny minus tej epidemii to taki, ze grajac spore value przy tak okrojonym rynku dostajesz limit z miejsca po jednym zakladzie w wiekszosci firm, ale co zrobic, dla kumatego goscia konta to nie problem
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
tyrion77 dostal bana za lamanie regulaminu. nie, ja go nie zglosilem, ale na poprzedniej stronie waldi pisal za co beda lecialy bany...  wiec to bylo do przewidzenia, ze za obrazanie innych - a to raczej robil - dostanie bana tymczasowego. nie wiem czy jest hedonistą czy ma biasy jak korwin. nie wiem na ile czasu dostaje sie takiego bana, ale ostatnio pojawil sie uzytkownik rondani po ktoryms banie z kolei... wiec jest szansa, ze jednak odpowie na moje pytania :) chyba ze nie bedzie chcialo mu sie tutaj juz wchodzic, bo to tez jest prawdopodobne :) a moze ktokolwiek inny odpowie na moje pytania? 

malyenter widze pewien schemat dzialania w twoich wpisach. siedzisz cicho dopóki komuś sie noga nie powinie a potem jak ktos jednak ma racje - uzytkownik ksawery iksinski - to dalej siedzisz cicho...

jest takie powiedzenie "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." 

uzytkownik valueanalyst napisal, dlaczego wydluzyl okres grania... sam zreszta napisales, ze to dobry pomysl w obecnej sytuacji...

nie wiem czy jestes trollem czy probujesz sie w ten sposob dowartosciowac. czasem wspominasz o jakiejs swojej genialnej progresjii na nhl... jest tak genialna, ze nie moze ujrzec swiatla dziennego?

nie, nie sledze innych uzytkownikow, chociaz niektorym tak sie pewnie wydaje... wiecie co to mnemotechnika? w natloku informacji mimowolnie zapamietujemy rzeczy, ktore sie wyrozniaja na tle innych. tak dziala ludzki mozg, nawet moj i tyle.

prosze moderacji o nie zamykanie tematu, bo sa tutaj osoby, ktore jednak chca sie czegos nauczyc i wyciagaja wnioski z tego co ktos pisze nawet jak w oczach niektorych wydaje sie to bezsensu. 

edit; tyrion pisal cos o koniu i jakies porownania dziwne dawal, wiec do przewidzenia byl ban... posta juz nie ma. to bylo latwiejsze do przewidzenia niz przewidywanie wynikow meczow xd

edit; a i tak hitem jest to, ze jeden uzytkownik co sie tutaj wypowiadal udowodnil czarno na bialym, ze jest zawodowym typerem to nikt mu nie zadaje pytan. a jedyna osoba co mu zadawala pytania uznala, ze nie podaje tutaj typow, wiec sie nie da sprawdzic jego statystyk... widocznie kazdy zyje w swojej 'bance informacyjnej'.

ja nie zadaje mu pytan, bo te droge znam i dla mnie jest oczywista. chcialbym inne poznac i tyle.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 11:39 przez przestrzalninjatyrion77 dostal bana za lamanie regulaminu. nie, ja go nie zglosilem, ale na poprzedniej stronie waldi pisal za co beda lecialy bany...  wiec to bylo do przewidzenia, ze za obrazanie innych - a to raczej robil - dostanie bana tymczasowego. nie wiem czy jest hedonistą czy ma biasy jak korwin. nie wiem na ile czasu dostaje sie takiego bana, ale ostatnio pojawil sie uzytkownik rondani po ktoryms banie z kolei... wiec jest szansa, ze jednak odpowie na moje pytania :) chyba ze nie bedzie chcialo mu sie tutaj juz wchodzic, bo to tez jest prawdopodobne :) a moze ktokolwiek inny odpowie na moje pytania? 

malyenter widze pewien schemat dzialania w twoich wpisach. siedzisz cicho dopóki komuś sie noga nie powinie a potem jak ktos jednak ma racje - uzytkownik ksawery iksinski - to dalej siedzisz cicho...

jest takie powiedzenie "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi." 

uzytkownik valueanalyst napisal, dlaczego wydluzyl okres grania... sam zreszta napisales, ze to dobry pomysl w obecnej sytuacji...

nie wiem czy jestes trollem czy probujesz sie w ten sposob dowartosciowac. czasem wspominasz o jakiejs swojej genialnej progresjii na nhl... jest tak genialna, ze nie moze ujrzec swiatla dziennego?

nie, nie sledze innych uzytkownikow, chociaz niektorym tak sie pewnie wydaje... wiecie co to mnemotechnika? w natloku informacji mimowolnie zapamietujemy rzeczy, ktore sie wyrozniaja na tle innych. tak dziala ludzki mozg, nawet moj i tyle.

prosze moderacji o nie zamykanie tematu, bo sa tutaj osoby, ktore jednak chca sie czegos nauczyc i wyciagaja wnioski z tego co ktos pisze nawet jak w oczach niektorych wydaje sie to bezsensu. 

edit; tyrion pisal cos o koniu i jakies porownania dziwne dawal, wiec do przewidzenia byl ban... posta juz nie ma. to bylo latwiejsze do przewidzenia niz przewidywanie wynikow meczow xd

edit; a i tak hitem jest to, ze jeden uzytkownik co sie tutaj wypowiadal udowodnil czarno na bialym, ze jest zawodowym typerem to nikt mu nie zadaje pytan. a jedyna osoba co mu zadawala pytania uznala, ze nie podaje tutaj typow, wiec sie nie da sprawdzic jego statystyk... widocznie kazdy zyje w swojej 'bance informacyjnej'.

ja nie zadaje mu pytan, bo te droge znam i dla mnie jest oczywista. chcialbym inne poznac i tyle.
Ja tylko czekam na ten okres , który w końcu przyjdzie . A to żeteraz nie gra to sam popieram bo naprawdę nie ma co grać. Zacytuj gdzie napisałem że jest genialna ta progresja ? Jest dobra do codziennego grania bo codziennie są mecze a liga jest długa i jest dużo meczy. Tematu za bardzo nie da się ogarnąć bo za dużo jest pisania a za mało czasu . Teraz jak właśnie zauważyłeś nie udzielam się za bardzo bo jak coś napiszę to od razu jest dużo odzewów . A odnośnie użytkownika @ksaweryiksinski0 nie nie odzywam się ale zauważ  po ilu postawionych zakładach zaczął wychodzić na prosto przy stawce jedna jednostka równa 1000 PLN to teraz obliczając yield ile by mu wyszedł? 
nie odzywam się też wtedy tylko i wyłącznie kiedy komuś podwinie się noga tylko chcę znać te mega ekstra systemy czy też programy które niektórzy zawodowi typerzy tutaj mają a nie chcą się podzielić z nami. Większość też neguje grę polskich bukmacherów bo podatek 12% na wejściu. ale nie licząc tego że przy wypłacie z zagranicznego konta też pobierany jest spory procent plus do tego jeszcze przewalutowania gdzieniegdzie i ryzyko utraty kapitału także nie zgadzam się z tymi "zawodowcami".chyba że ktoś mieszka za granicą ale to wątpię żeby udzielał się tutaj na polskim forum . No i ostatnio wspaniały zawodowiec który tylko i wyłącznie utrzymuje się z bukmacherki @tyrion77 . Ktoś taki u udzielałby rad normalnym początkującym typerom ? Wątpię . 
Jeszcze raz odnośnie wpisów czasami nie wiadomo czy odzywać się czy nie , bo niektórzy mogą właśnie tak stwierdzić jak ty że odzywam się jak komuś dzieje się trochę gorzej także myślę że lepiej troszkę zaprzestać nie odzywać się dać sobie spokój  oglądać tylko z boku czekać na rozwój sytuacji i wtedy nie będzie ani żadnych pretensji , ani żadnych insynuacji . Niektórzy nieodzywają się miesiącami . Myślę że czasami warto wziąć przykład. Pozdrawiam.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
nie wiem, pewnie -0,5 procent albo mniejsza wartosc ujemna tzn. blizsza zeru przy takim przemiale.

powinienem napisac w cudzyslowie 'genialna progresja' wspominasz o niej kiedy ktos przeczy temu, ze progresja to rozsadny wybor. nie wiem w ktorym miejscu dokladnie, ale... zaufaj mi jestem hazardzista xd no przeciez ktos jeszcze wspominal... chyba ze to chodzilo o ciebie jak pisal, ze ktos go neka... 

  sciagnij sobie wersje demo i bedziesz wszystko wiedzial xd pewnie wiecej takich rzeczy na necie znajdziesz, nie wiem nie szukalem ja nie potrzebuje.

https://www.betsys.com/en/demo/

https://www.sts.pl/pl/footmenu/o-star-typ-sport/o-firmie/  



 
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 15:32 przez przestrzalninjanie wiem, pewnie -0,5 procent albo mniejsza wartosc ujemna tzn. blizsza zeru przy takim przemiale.

powinienem napisac w cudzyslowie 'genialna progresja' wspominasz o niej kiedy ktos przeczy temu, ze progresja to rozsadny wybor. nie wiem w ktorym miejscu dokladnie, ale... zaufaj mi jestem hazardzista xd no przeciez ktos jeszcze wspominal... chyba ze to chodzilo o ciebie jak pisal, ze ktos go neka... 

  sciagnij sobie wersje demo i bedziesz wszystko wiedzial xd pewnie wiecej takich rzeczy na necie znajdziesz, nie wiem nie szukalem ja nie potrzebuje.

https://www.betsys.com/en/demo/

https://www.sts.pl/pl/footmenu/o-star-typ-sport/o-firmie/


???
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
cytat z dnia 5 kwietnia 2020 10:19 przez malyenter1

Ja tylko czekam aż rynek bukmacherski zacznie działać już chociaż tak w połowie jak sprzed pół roku i twoje cudowne typy które potroją twój kapitał w 3 tygodnie . Już kilkunastu było takich cudoznawców .
Pisz co chcesz, papier wszystko przyjmie.
To nie jest tak, że teraz nie zarabiam - nie mógłbym sobie na to pozwolić, a jeśli nawet mógłbym to po prostu nie widzę w tym sensu - zarabiam cały czas tylko inaczej. Gwarantuję Ci, że jak rynki ruszą to mocno się zdziwisz kiedy temat zakończy się tak jak napisałem. Z tego co zauważyłem, to gracze tacy jak @tyrion77, którzy faktycznie mają pojęcie o bukmacherce dostają "bana" za pisanie prawdy. Szkoda. PS. Obecnie nadal robię zyski, tyle, że nie każde zagranie mogę opublikować publicznie a z uwagi na obecnie dostępne rynki gram praktycznie wyłącznie zagrania Live.
​​​​​​Są zdarzenia, na których pewność zagrania wynosi 100%. Jakbym chciał ten temat zamknąć nie uwzględniając stawkowania to zrobiłbym to 1 typem...
Chyba oczywistym jest, że nie o wszystkich zdarzeniach można pisać publicznie. 

​​​​​​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Uwaga ogólna. Argumenty ad personam nie powinny mieć miejsca. W odniesieniu do kobiet wygląda to szczególnie niedżentelmeńsko ale każdy też zasługuje na drugą szansę więc myślę, że niniejsza wymiana poglądów i jej konsekwencje również mogą być jakąś nauką.

Merytoryka bez wycieczek personalnych to jest chyba to co nas wszystkich interesuje.

Chciałbym się do dyskusji włączyć merytorycznie ale w związku z prezentowanym przeze mnie podejściem do bukmacherki mogę zrobić to jedynie ogólnie. Zachęcam do tworzenia oprogramowania pomagającego w typowaniu. Osobiście, próbuję stworzyć takie narzędzie, które pozwoli mi się urwać z zasad gry proponowanych przez oddsmakerów. A przynajmniej, uniezależnić się od informacji podawanych przez bukmacherów w liczbach konstytuujących kursy. I grać w tym zakresie na swoich warunkach. (edycja: literówki)
 
Ostatnia edycja:
NeverLie2Me 6

NeverLie2Me

Użytkownik
Pytanie początkującego typera: co jest złego w graniu progresją? Oprócz faktu, że jak buk się jorgnie co wyprawiasz, to limity w sekundę dostaniesz.
 
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
A anakon
Co do kont aby nie łamać regulaminu zapraszam na priv. Udzielę informacji.

NeverLie2Me NeverLie2Me
Jest co najmniej kilka rzeczy, które wykluczają grę progresją. Zaczynając od tego, że na niskich poziomach zysk jest żaden, poprzez to, że na wysokich zabija Cię czarna seria, kończąc na tym, że na konkretne zdarzenia są konkretne limity.
 
NeverLie2Me 6

NeverLie2Me

Użytkownik
Ok, wychodząc z założenia, że coś się spier... w ogóle nie ma sensu grać. Ale w "normalnych" czasach czarna seria? Ok, ile można tak utopić? 5 kolejnych? To chyba jeszcze nie tragedia. Poza tym są fora, strony, które w "słabszej dyspozycji" mogą podpowiedzieć Ci co grać, można kombinować, że nie tylko singel etc. Mnogość zakładów daje wiele opcji, takie moje zdanie. Mi to całkiem wychodziło. Pierwszy próg od 1k PLN.
 
W 869

williamson

Użytkownik
Pisz co chcesz, papier wszystko przyjmie.
To nie jest tak, że teraz nie zarabiam - nie mógłbym sobie na to pozwolić, a jeśli nawet mógłbym to po prostu nie widzę w tym sensu - zarabiam cały czas tylko inaczej. Gwarantuję Ci, że jak rynki ruszą to mocno się zdziwisz kiedy temat zakończy się tak jak napisałem. Z tego co zauważyłem, to gracze tacy jak @tyrion77, którzy faktycznie mają pojęcie o bukmacherce dostają "bana" za pisanie prawdy. Szkoda. PS. Obecnie nadal robię zyski, tyle, że nie każde zagranie mogę opublikować publicznie a z uwagi na obecnie dostępne rynki gram praktycznie wyłącznie zagrania Live.
Są zdarzenia, na których pewność zagrania wynosi 100%. Jakbym chciał ten temat zamknąć nie uwzględniając stawkowania to zrobiłbym to 1 typem...
Chyba oczywistym jest, że nie o wszystkich zdarzeniach można pisać publicznie.
Pisz co chcesz, papier wszystko przyjmie. Zakładam się, że Twoja robota na forum polega obecnie na ściągnieciu na Siebie uwagi, jakobyś miał jakaś unikalną wiedzę, dzięki której jako jedyny zarabiasz w obecnych czasach, na niedostepnych dla innych śmiertelników typach.
Co to może mieć na celu? już wyjaśniam - zapewne jest to zwykła manipulacja, i zachęta by ludzie do Ciebie pisali na priv, i pewnie tam się dowiedzą, że jak się z Tobą skontaktują poza forum to się taką wiedzą podzielisz ( oczywiscie odpłatnie) bo sam na bank niczego takiego nie masz, i nie generujesz co za tym idzie zysku. A jeśli tak jest, to dawaj skany gry tych super typow (ze stawkami oczywiscie widocznymi)
burbon przeciw sodowej, że racja jest po mojej stronie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
valueanalyst 462

valueanalyst

Użytkownik
Ok, wychodząc z założenia, że coś się spier... w ogóle nie ma sensu grać. Ale w "normalnych" czasach czarna seria? Ok, ile można tak utopić? 5 kolejnych? To chyba jeszcze nie tragedia. Poza tym są fora, strony, które w "słabszej dyspozycji" mogą podpowiedzieć Ci co grać, można kombinować, że nie tylko singel etc. Mnogość zakładów daje wiele opcji, takie moje zdanie. Mi to całkiem wychodziło. Pierwszy próg od 1k PLN.
No to gwarantuję, że szybko utopisz. Człowiek uczy się na błędach, pytanie po co je powielać, takich "geniuszy" były setki tysięcy. Nie znam ani jednej osoby, która zarabia na typowej grze progresywnej w dłuższej perspektywie czasowej. Pierwszy próg od 1k progresją? Albo nie wiesz o czym piszesz albo dopiero zaczynasz.
 
Do góry Bottom