>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Droga do Mistrzostwa

marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
STATYSTYKI

Kupony 22-40#

▶Kupony: 11/19 [57%]
▶Typy:15/23 [65%]
▶Postawione/Wygrane:1551,26/1652,61
▶Bilans:✅101,35zł
▶Yield:✅6,53%


Kupony: 1-40#

▶Kupony: 21/40 [52%]
▶Typy:32/52 [54%]
▶Postawione/Wygrane:2190,26/2330,50
▶Bilans:✅140,24zł
▶Yield:
✅6,40%



Fatalnie..kupon który zawalił Anderlecht mnie dobił i kończę 40 kuponów z takim wynikiem, gdyby wygrali oj to by było fajnie tak to niestety nic z tego nie ma i trzeba odrabiać spore straty..Jutro mam już jeden typ który zagram za dość sporą stawkę.Muszę się odbić od dna bo zamiast +360 mam +140 i to bardzo boli że jeden głupi mecz zawala całą dalszą grę.

Pozdrawiam i do jutra
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#41

▶Robin Haase - Sergiy Stakhovsky
▶typ: Sergiy Stakhovsky 1.70

▶Robert Farah - Stephane Robert
▶typ:Stephane Robert 1.35

▶Lukasz Kubot - Julio Silva
▶typ:Lukasz Kubot 1.25

▶AKO:2.87
▶stawka:100zł
▶ew.wygrana:287zł

Taki tripel narazie już mam pare typów na oko na finał wieczorny, wybiore jeden i zagram. Po 13 się pojawi
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#42

▶FC Porto - Sporting Braga
▶typ:OVER 10.5 strzałów celnych na bramkę 1.85

▶stawka:150zł
▶ew.wygrana:277,50zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#43

▶Romain Jouan - Paolo Lorenzi
▶typ:Lorenzi 1.30

▶Sebastian Rieschick - Alejandro Falla
▶typ:Falla 1.30

▶Borussia Mönchengladbach - VfL Bochum
▶typ:Borussia 1.65

▶AKO:2.78
▶stawka:50zł
▶ew.wygrana:139,42zł

Trzy ostatnie kupony to totalne wtopy.. Jeśli ten nie wejdzie to chyba przerwa na dwa trzy dni
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#41

▶Robin Haase - Sergiy Stakhovsky
▶typ: Sergiy Stakhovsky 1.70⛔

▶Robert Farah - Stephane Robert
▶typ:Stephane Robert 1.35✅

▶Lukasz Kubot - Julio Silva
▶typ:Lukasz Kubot 1.25✅

▶AKO:2.87
▶stawka:100zł⛔
▶ew.wygrana:287zł


Kupon#42

▶FC Porto - Sporting Braga
▶typ:OVER 10.5 strzałów celnych na bramkę 1.85⛔

▶stawka:150zł⛔
▶ew.wygrana:277,50zł

Kupon#43

▶Romain Jouan - Paolo Lorenzi
▶typ:Lorenzi 1.30✅

▶Sebastian Rieschick - Alejandro Falla
▶typ:Falla 1.30✅

▶Borussia Mönchengladbach - VfL Bochum
▶typ:Borussia 1.65⛔

▶AKO:2.78
▶stawka:50zł⛔
▶ew.wygrana:139,42zł
STATYSKI ZA MAJ
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#1

▶R. Bopanna/A. Qureshi - P. Andujar/G. Garcia-Lopez
▶typ: 2:0 dla Bopanna/Qureshi 1.40✅

▶Janko Tipsarevic - James Ward
▶typ:Tipsa -3.5g 1.85✅

▶AKO:2.59
▶stawka:20zł
▶ew.wygrana:51,80zł ✅✅

Czas na marzec narazie typy będą podawane bardzo żadko jednak z czasem będzie lepiej mam nadzieje ze pod koniec czerwca ruszę już pełną parą na nowo.. Za Maj staty uzupełnie niebawem
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Znowu wracam :razz:

dziś typy grane ale ten temat będzie miał inną formę niż ostatnio. dziś suche typy od jutra zaczynam lipiec myśle ze te dwa dni nikomu nie zaszkodzą ????

na dziś

Kupon

FC Santa Coloma - F91 Dudelange 2 1.60

SP Tre Fiori - Valletta FC ( 1. - 0 ) 2 1.65

AKO:2.64
Stawka:20.00
ew.wygrana:52.80

bez żadnej edytcji typy zagrane lecz nie będę ich liczył od jutra jedziemy na ostro
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
LIPIEC


I znowu nadchodzi czas kiedy od bukmacherki nie da się uciec ???? . trzeba wrócić i zacząć wygrywać żeby troszkę pieniążków wleciało. Będę się starał robić tygodniowe podsumowania i oczywiście miesięczne.

W lipcu to dla mnie kibica Wisły eliminacje do Ligi Mistrzów. Mam nadzieję że przejdą Skonto i będziemy walczyć o ta LM. Ale również mecze Jagi, Śląska i Legii będą ważne dla nas jeśli chodzi o ranking i pewnie coś się postawi z tych meczy. I oczywiście Liga Światowa ostatnia runda i wielki finał. Oczywiście powoli rozpocznie się walka w Europie pod koniec miesiąca. Tenis również będzie bardzo popularny w Lipcu.

Generalnie będę często pisał o Polskim sporcie i dużo stawiał na naszych różne typy zakładów. Nie mam celu.. no może jeden: wygrać dużo kasy i dobrze się bawić.. to jest moje założenie na lipiec..Nie podam ile kasy chce wygrać ale nie dam się zwariować stawki małe spokojne i potem coraz większe..

Dziennie będę grał sporo kuponów często będę wybierał dwa trzy takie główne a reszta dla zabawy ew. szukanie niespodzianki.






Już jutro pierwsze typy!!​
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
No to jazda


Kupon#1

▶Bernard Tomic - Novak Djokovic
▶typ: Djoko -2.5 1.75⛔

▶stawka:35zł⛔
▶ew.wygrana:61,25zł


Kupon#2

▶Bernard Tomic - Novak Djokovic
▶typ: Djoko 1.12✅

▶Jo Wilifred Tsonga - Roger Federer
▶typ: OVER 37.5 g 1.85✅

▶AKO:2.09
▶stawka:25zł
▶ew.wygrana:52,36zł ✅✅


Dziś 1/4 Wimbledonu mecze dość łatwe do przewidzenia ale ja poszukałem trochę lepszych kursów i zagrałem takie dwa kupony. Djoko nie powinnien dać Tomiciowi żadnych szans i nie będzie chciał stracić dużo sił w tym meczu. Tsonga gra na trawie naprawde dobrze i tutaj widzę bardzo zacięty mecz i OVER gemowy. Dziś jeszcze widzę mecze siatkówki może jakiś nożnej..
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
VS




TYP:WISŁA KRAKÓW 1.75✅✅ (Betsson)

Dziś Wisła Kraków rozegra swój drugi sparing podczas obozu w Holandii. Mecz odbędzie się w Bocholt o godzinie 19:00
Będzie to trzeci sparing Wisły podczas przygotowań do nowego sezonu i walki o LM. Pierwszy Wisła rozegrała jeszcze w Polsce i rozjechała MKS Sławków 9:0. Podczas obozu w Holandii trener Maaskant zafundował swoim graczom wiele ciekawych zajęć co powoduje że atmosfera w ekipie Mistrza jest naprawdę bardzo dobra i to widać po ich wypowiedziach i zaangażowaniu na treningach. Drugi sparing to już mecz z Litexem Łowecz Mistrzem Bułgarii. Wisła wygrała ten mecz bardzo zasłużenie 2:1 warto powiedzieć że straciła bramkę po indywidualnym błędzie nowego obrońcy. Całe spotkanie Wisła przeważała i dowodem tego były dwie bramki Genkova. Wisła zagrała w składzie: Pareiko – Lamey, Jaliens, Jovanović (60&#39; Bunoza), Paljić – Sobolewski, Wilk (46&#39; Nunez), Melikson (46&#39; Kirm) – Małecki, Genkov (67&#39; Boguski), Iliev (67&#39; Garguła) Dziś Wisła zagra z już 3 ligowym Rot-Weiss Oberhausen. Czemu już? Ponieważ Niemcy spadli z 2.Bundesligi i w nowym sezonie zagrają w 3 lidze. Z ich strony wyczytałem że to będzie ich pierwszy sparing a poza tym dopiero dwa dni temu spotkali się po przerwie i wznowili treningi.. WAŻNE: Wisła dziś zagra bez Sergei Pareiko, Kew Jaliens, Radosław Sobolewski, Maor Melikson i Andraż Kirm. Są to dość duże osłabienia jednak Wisła ma na tyle szeroką kadre że załata te dziury spokojnie. Jeśli chodzi o bramkę to zagra Jovanic w obronie pokaże się zapewne nowy duet Wisły i będzie chciał pokazać Robertowi żeby stawiał na nich. W środku zapewne zagra Nunez za Meliksona, Garguła za Sobola. Atak bez zmian Małecki Genkox Iliev..

Wiadomo to jest sparing liczy się styl a nie wynik. Ale uważam że Wisła wygra spokojnie ten mecz 3 ligowe ekipy nawet z Niemiec Wisła powinna połykać drugim składem. Są nowi którzy się chcą pokazać. Dobry występ ostatnio z Litexem. Kurs 1.75 bardzo ciekawy ja poczekam tak do 18:00 wtedy będzie wiadomo jakim składem wyjdą i jeśli zagrają wynalazki typu Burliga, Brud to odpuszczę to spotkanie..

Kupon#3

▶1. RW Oberhausen - Wisla Kraków
▶typ:Wisła Kraków 1.75✅

▶stawka:35zł
▶ew.wygrana:61,25zł ✅✅
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#6

▶R.Bopanna / S.Mirza - M.Damm / R.Voracova :
▶typ:R.Bopanna / S.Mirza1.35✅

▶Albert Ramos Vinolas - Simone Vagnozzi
▶typ:Ramos Vinolas 1.43✅

▶AKO:1.93
▶stawka:24zł
▶ew.wygrana:46.33zł ✅✅

Takie coś na teraz potem wrzuce kupon na LE
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik


Dziś pierwsze mecze I rundy Ligi Europejskiej. Wydaje sie najłatwiejszej do typowania bo dużo ekip z Andory, Wysp Owczych itp.. Ja znalazłem kilka par które w połączeniu dają fajne AKO..
VS
ÍF Fuglafjørðu - KR Reykjavik
TYP:KR Reykjavik 1.40 ✅✅


Starcie po między ekipą ÍF Fuglafjørour z Wysp Owczych a KR Reykjavik z Islandii. Oba kraje do mocarstw nie należą. Jednak ekipa z Wysp Owczych nie ma chyba o czym mówić w starciu z ekipą ze Stolicy Islandii. ÍF Fuglafjørour do pucharów dostali się z czwartego miejsca dzięki wygraniu pucharu przez w-ce mistrza kraju EB/Streymur. Obecnie liga już trwa w najlepsze i po 13 kolejkach zajmują przedostatnie 9 miejsce z dorobkiem 12 pkt. i do lidera tracą już 19 pkt. u siebie też słabo zdobyli tylko 4 pkt 1-1-4. Ogólnie ekipa złożona głównie z graczy mieszkających na wyspach owczych wyjątkiem jest dwóch Serbów i Nigeryjczyk. Warto dodać że to będzie debiut w Europie tej drużyny. Ekipa z Reykjaviku do pucharów dostała się po dość słabym sezonie i zajęciu 4 miejsca ze stratą do mistrza 6 pkt. Sezon w lidze Islandzkiej w której obecnie gra 12 drużyn również trwa po 8 kolejkach KR Reykjavik jest liderem z dorobkiem 20 pkt 6-2-0. Czyli druga strona tabeli niż ich rywale..Ogólnie ekipa z Wysp Owczych to kopciuszek. KR gra co roku w pucharach z różnym skutkiem ale od kilku lat pierwszą rundę przechodzą spokojnie wygrywając ze swoimi rywalami. Na Faroe Islands nie mają daleko. Mecz rozegrany będzie w Torshavn bo stadion &quot;gospodarzy&quot; nie spełnia wymogów na I rundę LE.. Klub malutki nic nie grają.. KR Reykjavik na fali wygrali ostatnie mecze w lidze będą chcieli spokojnie przejechać się po ekipie z Wysp Owczych..



VS

Fulham - NSÍ Runavík
TYP: Fulham wygra do zera 1.25 ✅✅


Tutaj krótko. Fulham chyba każdy zna dobra Angielska firma która na pewno nie zlekceważy takiego rywala. Pewnie będą chcieli powtórzyć sukces z roku 2010 czyli finał LE . Wtedy zaczynali od III rundy ale te dwie pierwsze powinni bez problemu przejść. Typ że wygrają do zera wydaje mi się pewniejszy od OVER 2.5 bramki stracić nie powinni a mogą wygrać np. 2:0 i wtedy OVER W plecy a kurs bardzo podobny. W ostatnim sezonie zajęli 3 miejsce co dało im prawo do pucharów. Teraz po 13 kolejkach 4 miejsce. Ligi Wysp Owczych i Angielskiej chyba nie trzeba porównywać.


VS


UE Santa Coloma - Paks
TYP:paks 1.30✅✅

Typ już dobrze opisany. Węgrzy którzy w tamtym sezonie zajęli 2 miejsce ze stratą tylko 5 pkt. do mistrza. Jak wiadomo kilka ekip z Węgier często miesza w pierwszych rundach pucharów. Jednak tutaj nie ma co mieszać ekipa która staje naprzeciw im to pół amatorska ekipa z Andory. Mimo że są mistrzem wiele tutaj nie powinni szukać. W tamtym roku piłkarze z Andory oberwali baty od FK Mogren z Czarnogóry 0:2 0:3. Kurs fajny POLECAM


Kupon#8

▶UE Santa Coloma - Paks
▶typ:Paks 1.30✅

▶ÍF Fuglafjørour - KR Reykjavik
▶typ:KR Reykjavik 1.40✅

▶Fulham - NSÍ Runavík
▶typ:Fulham wygra do zera 1.25✅

▶AKO:2.28
▶stawka:40zł
▶ew.wygrana:91,20zł✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
I ostatni kuponik na dziś

Kupon#9

▶Jagiellonia Bialystok - FC Irtysh Pavlodar
▶typ: Irtysh nie strzeli 1.62✅

▶Keflavik - Valur
▶typ:OVER 1.5 1.18✅

▶AKO:1.91
▶stawka:30zł
▶ew.wygrana:57,35zł ✅✅
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Dziś widze tylko ten jeden kupon miałem grać linię o 1 wyższą ale nie bede kombinował

Kupon#10

▶Jo Wilifred Tsonga - Novak Djokovic
▶typ:powyżej 40.5 gemów 1.72✅

▶Rafael Nadal - Andy Murray
▶typ: powyżej 40.5 gemów 1.76⛔

▶AKO:3.03
▶stawka:30zł⛔⛔
▶ew.wygrana:90,82zł
Będę coś jeszcze dziś szukał ale marno to widze
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
A jednak dziś będzie jeszcze trochę ????

USA-Serbia typ: USA -13,5 pkt 1.85 (U19)⛔⛔

Czekałem specjalnie na końcówke meczu Egipt-Chiny i tam Egipcjanie prowadzą z Chinami bardzo wysoko czyli ok. 15 pkt.. Nie będę pisał zbyt dużo nowości USA to USA młodych mają świetnych zapewne wygrają tak jak większość takich imprez. Wczoraj 116-60 z Egiptem dziś Serbowie lepszy wydawało by się zespół od Egiptu ale jak narazie Egipt robi wszystkim psikusa i prowadzi z Rosją. Wczoraj Serbowie wygrali tylko 5 pkt z Chinami. Wiadomo mecz meczowi nie równy ale jeśli na czyste zwycięstwo USA dają 1.10 to na -13,5 1.85 jest super kursem który poporstu trzeba brać.. Serbowie skład mieszany połowa z 92 połowa z 93 rocznika. USA przyjechało wszystkimi chłopakami z 1992 roku i oczywiście wszyscy z NCAA. Taki kurs treba brać. Myślę że Amerykanie nie będą kalkulowac tutaj i wysoko pokonają Serbów żeby mieć spokój przed Chinami.


Kupon#11

▶Serbia-U19 - Stany Zjednoczone U19 Handicap ( 13.5 : 0 ) : 2
▶typ:USA -13.5 1.85⛔

▶stawka:35zł⛔⛔
▶ew.wygrana:64.75zł
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kupon#12

▶ Rafael Nadal - Andy Murray
▶typ:Murray +2.5 1.30✅

▶ Bulgaria - Rosja
▶typ:Bułgaria +1.5 1.60✅

▶AKO:2.08
▶stawka:40zł
▶ew.wygrana:83,20zł ✅✅
 
Do góry Bottom