>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Drineczki - co polecacie?

princeas 11

princeas

Użytkownik
Zbliża się moje ćwierćwiecze i ostra biba, tzn. nie chciałbym, żeby polegała na piciu wodzi na umór (wiem, że nie wydaje Wam się to normalne :razz: ), tylko na konsumpcji mniej lub bardziej wytwornych drinków. I tu pada pytanie:

Jakie drinki polecacie? Jakie piliscie/robicie/smakowały Wam i dawały powoli/szybko/umiarkowanie po głowie?

Jak macie jakieś propozycje, to piszcie skład, ilości do wymieszania itd.

Od razu zaznaczę, że nie jestem jakimś nowicjuszem w świecie alkoholi, w klubach pija się różne rzeczy i ewentualnie kilka z nich pojawi się na imprezie, ale chciałbym też zaskoczyć czymś nowym. Także, liczę na Waszą pomoc ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Jeśli będą koleżanki, możesz zaserwować im drink o nazwie Pocałunek Anioła. Typowy drink dla kobiet ponieważ jest słodki. 25 ml malibu, 25 ml adwokatu, sok bananowy + owoce do dekoracji. Robi wrażenie przyozdobione kawałkiem pomarańczy i kiwi na brzegu kieliszka a między owocami słomka.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja bym im polał spirytus z Red Bullem :p fajnie wygląda i mocno kopie , a tak poważnie spróbuj Sprite oraz Wyborowa gruszkowa , A najlepiej to weź Tequille , cytryne i sól zrobisz wrażenie tylko żębyś po meksykańsku nie zaczął gadać ;)
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Ja tam wychodzę z podobnego założenia co MadAngel.
Wódka z ogóreczkami i styknie xD
A tak serio to Wściekłe psy, nie wiem czy kojarzysz, ale elegancko wchodzą i podoba mi się w nich to, że żołądek nie boli po ich piciu, a po czystej się zdarza.

Ja bym im polał spirytus z Red Bullem :p fajnie wygląda i mocno kopie , a tak poważnie spróbuj Sprite oraz Wyborowa gruszkowa , A najlepiej to weź Tequille , cytryne i sól zrobisz wrażenie tylko żębyś po meksykańsku nie zaczął gadać ;)
To już lepiej spiryt z wódką, żeby za mocny nie był :p
Dobi, nie ma języka meksykańskiego :-|
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
tequilla przeszła mi przez myśl
wściekłe też wchodzą w gre
ten pocałunek anioła nieźle wygląda, więc pannom może się spodobać
ale ile gości tyle gustów, wiadomo, że na pewno będą tacy, co będą woleli banieczki ponad wszystko, czy wódke z redbullem (tacy już sobie poradzą beze mnie:p ) ale będą też tacy, którym wódka przez gardło nie przechodzi i wolą poczuć jakąś wytworną mieszankę:p
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
zubrowka z jablkowym
rum z colą
wódka z wodą/piwem/
słyszałem o wisniówce z cola? :?
Olo // Ted, to Ty pijesz coś poza czystą??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
z takich jeszcze efektowniejszych to ciekawie wygląda nektar bananowy (musi być gesty) z wódką smakową - np. Soplica wiśniowa. Najpierw lejesz sok a później wlewasz kieliszek wódki powoli środkiem. Powstają efektowne czerwone fale.
Na zlocie potestujemy twoje pomysły :p // edit Marcin
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Tequila dobra jest na takie imprezy:grin: Zawsze to jakaś urozmaicenie niż zwykła czysta:razz:
Albo może kamikadze? Proste przygotowanie, fajny kolor i fajnie się pije;)
 
maxx4 0

maxx4

Użytkownik
Całkiem przyzwoity pod wzgledem smaku i wygladu jest drink kamikadze ????
Sok cytrynowy (lub kwasek jak kto woli) blue bols + bolsik
Bardzo standardowy drink ale są gusta i guściki ;)
 
marti 2

marti

Użytkownik
wściekłe to cudo ;)
moim &quot;koleżanką&quot; bardzo smakuje drink, który często robie, ale nazwy nie znam ???? składniki: Polska wiśniowa (ja tam leje na oko), uzupełniam sokiem bananowym, plasterek cytryny i kostki lodu, smaczny smaczny ;)

edit: aaa nie przeczytalem, Nikifor napisal podobny ;]
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
chcesz iść na ilość to polecam tzw &#39;zupę&#39; /przynajmniej tak wśród moich znajomych to nazywamy :p /
bierzesz duży garnek, wlewasz pół litra wódki /polecam żołądkową gorzką czystą/, dwa piwa /najczęściej robimy na jasnych piastach/ oraz półtorej litrowego sprite&#39;a. rozlewasz elegancko chochelką po szklanicach. smakuję bardzo dobrze, bania po tym ładna. idealny trunek na imprezy w kameralnym gronie na domówce ;)
 
mariuszd4 0

mariuszd4

Użytkownik
princeAS

Lejesz pół kieliszka wódki, później trochę na dno syropu cytrynowego, następnie napełniasz kieliszek do końca jakimś sokiem limonkowym, spritem, 7-upem i można śmiało pić. Na koniec można również kieliszek nakryć cytryna i porządnie wstrząsnąć, polecam ????

Jeśli chodzi o drink to wódka, cola i trochę soku bananowego a będzie miało posmak kawowy ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
prince
Jak chcesz mieć wystrzałowe drinki to nie tylko smak się liczy Wygląd też ???? Polecam zakupić kieliszki z lodu albo jakieś inne np. świecące się. Nie jest to drogie a bajer niesamowity.
Do tego oczywiście jakieś Jagermeistry (od razu mu się kac vegas przypomina ???? ) limoncello, grenadyna, blue curracao czy inne &quot;kolowanki&quot; + dużo lodu i mieszać po swojemu ????
A z ciekawszych drinów :
Vesper drik - drink Jamesa Bonda
SKŁADNIKI:
3 miarki Gordon Ginu
1 miarka wódki
pół miarki Kina Lillet
skórka cytrynowa
lód
SPOSÓB PRZYGOTOWANIA:
Intensywnie wstrząsać razem z lodem, a następnie dodać spiralkę ze skórki cytryny. Dla mniej wtajemniczonych dodajemy, że Kina Lillet jest rodzajem likieru owocowego, produkowanego we Francji od 1895 roku i nazywanego &quot;the apéritif of Bordeaux&quot;. W Polsce jest to trunek trudno dostępny, możemy go jednak swobodnie zastąpić wytrawnym wermutem {(moc 12-20%) w tej samej proporcji.
Cassisina - short drink
SKŁADNIKI:
50 ml wódki
1/8 limony
20 ml likieru creme de cassia
3-4 kostki lodu, pokruszone
SPOSÓB PRZYRZĄDZANIA:
Do szklanki typu old-fashioned wycisnąć sok z limony. Włożyć pokruszony lód i dodać pozostałe składniki. Mieszać łyżką barową przez 8-10 sekund. Zaraz podawać.
Ja bym im polał spirytus z Red Bullem :p
Ach ten Dobi ????
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
Jeśli będą koleżanki, możesz zaserwować im drink o nazwie Pocałunek Anioła. Typowy drink dla kobiet ponieważ jest słodki. 25 ml malibu, 25 ml adwokatu, sok bananowy + owoce do dekoracji. Robi wrażenie przyozdobione kawałkiem pomarańczy i kiwi na brzegu kieliszka a między owocami słomka.
Ja osobiście wole czystą ;) ale zainteresował mnie właśnie ten drink i sobie zrobiłem
.Stwierdziłem że jest elegancki!! NAPRAWDĘ POLECAM!!!!
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Absolut gruszkowy lub waniliowy + Sprite - smakuje ekstra, w zależności ile wódki polejesz tym bardziej daje się we znaki.
Biały rusek - wódka, mleko, likier (kawowy albo kokosowy).
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
JD+ice+coke ;) albo Jim Beam+sprite+cytrynka+lod , a jak nie chcesz wydawac tyle na alkohol to w Bierdonce jest &quot;Golden Loch&quot;, tez daje rade.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ze wcześniej wymienionych: wściekłe i kamikadze - ale to znają wszyscy - szczególnie na ślunsku.
Z innych to rum z colą i... cox/kox/koks czyli:
łyżeczka cukru do ust i kielon rumu z kawą (taką do parzenia) - genialne.
szczególnie w Czechach z rumem bozkov tuzemsky
 
Do góry Bottom