>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Dream Match Tennis pro

norek89 0

norek89

Użytkownik
Jakis pajac gra pod moim nickiem i sie napina. Tak dla informacji, gram tylko po umówieniu sie tutaj na forum, inaczej nie... :-| ( co za ludzie)
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
bam, chciałem wbić do Ciebie, ale &quot;Join failed&quot; wyskoczyło.
no właśnie.
raz pyknie, raz nie.
Norek, gralem z Toba teraz?
potwierdzisz?
edit: ok, to nie TY.
uwaga, ktos podszywa sie pod Norka.
rzuca *****mi na lewo i prawo ... co za typ.
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Dawid.400 --&gt; słuchaj sku*** wiem że to czytasz, i wiem że to Ty sie pode mnie podszywasz w DMT. I co Ci z tego pajacu?? Chcesz coś udowodnić to prosze zapraszam na priv porozmawiamy. Pipko.
 
pezio 33,1K

pezio

Użytkownik
Dawid.400 --&gt; słuchaj sku*** wiem że to czytasz, i wiem że to Ty sie pode mnie podszywasz w DMT. I co Ci z tego pajacu?? Chcesz coś udowodnić to prosze zapraszam na priv porozmawiamy. Pipko.

Rozkmiń inaczej, skoro się podszywa to Ci zazdrości czegoś widocznie. ;)
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Dobra gra, ale trzeba ją opanować najpierw i zabawa fajna, wczoraj nic mi nie szło, dziśiaj sporo treningu, wcześniej z komputerem nawet seta nie mogłem ugrać dziś już w challangu druga runda nawet i porażka z Roddickiem po dobrej walce - 5:7, jednak gra z komputerem a gra z graczem online to inna bajka: Król Julian mnie oświecił przed chwilą wygrywając ze mną do zera w setach, kurde same auty a z kompem tak ładnie wszystko wchodziło ; )
Gra ktoś ?
edyta/ 23:51: No lepiej, bodajże 6:3,6:2 i 6:5 z kimś z forum, porażki ale po sporej walce.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Dobra gra, ale trzeba ją opanować najpierw i zabawa fajna, wczoraj nic mi nie szło, dziśiaj sporo treningu, wcześniej z komputerem nawet seta nie mogłem ugrać dziś już w challangu druga runda nawet i porażka z Roddickiem po dobrej walce - 5:7, jednak gra z komputerem a gra z graczem online to inna bajka: Król Julian mnie oświecił przed chwilą wygrywając ze mną do zera w setach, kurde same auty a z kompem tak ładnie wszystko wchodziło ; )
Gra ktoś ?
ja mogę jak założysz
 
Do góry Bottom