>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Dochodowy system d'alambert (symulacja)

G 0

generalnie.git

Użytkownik
IF Sylvia - Östers IF Typ 2 (2,00)
(4.20) 10 zł - o [490,00 zł]
Eskilstuna City FK - Värmbols FC Typ 2 (2.10)
--------------------------------------------------------------------------------
Słowenia U19 - Białoruś U19 Typ 1 (2.20)
(5.06) 20 zł - x [571,20 zł]
Holandia U19 - Rosja U19 Typ 1 (2.30)
--------------------------------------------------------------------------------
IK Oddevold - Västra Frölunda IF Typ 1 (2.15)
(4.10) 10 zł - o [561,20 zł]
IK Sleipner - Husqvarna FF Typ 1 (1.95)
--------------------------------------------------------------------------------
Korea Południowa -Arabia Saudyjska Typ 1 (2.10)
(3.465) 20 zł - o [541,20 zł]
Super Reds - Woodlands Wellington Typ 1 (1.65)
--------------------------------------------------------------------------------
Bułgaria U21 - Izrael U21 Typ 2 (2.70)
(4.59) 30 zł - x [648,90 zł]
Macedonia - Islandia Typ 1 (1.70)
--------------------------------------------------------------------------------
Albania - Gruzja Typ 1 (1.90)
(4.275) 20 zł - o [628,90 zł]
SC Oberpullendorf - Purbach Typ 1 (2.25)
--------------------------------------------------------------------------------
Ekwador - Argentyna Typ 2 (2.40)
(5.04) 30 zł - o [598,90 zł]
Wenezuela - Urugwaj Typ 2 (2.10)
--------------------------------------------------------------------------------
BayerLever U19 - Borussia Dort U19 Typ 1 (2.30)
(5.75) 40 zł - x [788,90 zł]
Home United - Gombak United Typ 1 (2.50)
--------------------------------------------------------------------------------
ISS Admira - Stadlau Typ 2 (2.40)
(3.60) 30 zł - x [886,90 zł]
Post SV - SV Geradorf Stammersdorf Typ 1 (1.50)
--------------------------------------------------------------------------------
FC Futura - Lopa Lohja Typ 2 (1.95)
(4.3875) 20 zł - o [866,90 zł]
FK Daugava 90 - FK Tranzits Typ 1 (2.25)
--------------------------------------------------------------------------------
Jönköpings Södra - Mjällby AIF Typ 2 (2.10)
(4.41) 30 zł - x [969,20 zł]
Kolding FC - Lyngby BK Typ 2 (2.10)
--------------------------------------------------------------------------------
FCV Dender EH - KSV Roeselare Typ 1 (2.10)
(4.62) 20 zł - o [949,20 zł]
Royal Antwerp FC - Lierse SK Typ 1 (2.20)
--------------------------------------------------------------------------------
Carolina Rahawks -Portland Timbers Typ 1 (1.65)
(3.30) 30 zł - o [919,20 zł]
CD Jalapa - CSD Municipal Typ 2 (2.00)
--------------------------------------------------------------------------------
Richmond - Altona Magic Typ 1 (2.25)
(3.9375) 40 zł - o [879,20 zł]
DPMM FC - Geylang United Typ 1 (1,75)
--------------------------------------------------------------------------------
Innsbrucker AC - Jenbach Typ 1 (2.10)
(5.88) 50 zł - x [1123,20 zł]
Kirchberg - SPG Reichenau/Union 1B Typ 1 (2.80)
--------------------------------------------------------------------------------
Francja (młodzi) - Chile (młodzi) Typ 1 (2.10)
(6.09) 40 zł - o [1083,20 zł]
Oberwart - SC ESV Parndorf 1919 (A)Typ 2 (2.90)
--------------------------------------------------------------------------------
Southern Stars - FC Clifton Hill Typ 1 (2.20)
(5.06) 50 zł - o [1033,20 zł]
South Springvale - Eastern Lions Typ 1 (2.30)
--------------------------------------------------------------------------------
Fortaleza CE - Juventude RS Typ 1 (2.10)
(4.725) 60 zł - x [1256,20 zł]
Manta FC - CD Espoli Typ 1 (2.25)
--------------------------------------------------------------------------------
Alviks IK - Solleftea GIF FF Typ 1 (2.10)
(5.88) 50 zł - x [1502,20 zł]
UralEkaterinburg-Anzhi Makhachkala Typ 2 (2.80)
--------------------------------------------------------------------------------
Anundsjö IF - Robertsfors IK Typ 1 (2.35)
(5.875) 40 zł - o [1462,20 zł]
Friska Viljor FC - IFK Lulea Typ 1 (2.50)
--------------------------------------------------------------------------------
FC Egg - SC Röthis Typ 1 (2.25)
(5.0625) 50 zł - o [1412.20 zł]
FC Lauterach- SCAustria LustenauA Typ 1 (2.25)
--------------------------------------------------------------------------------
Inti Gas Deportes - Juan Aurich Typ 1 (2.25)
(5.2875) 60 zł - o [1352.20 zł]
Tecnico Universita- LDU Portoviejo Typ 1 (2.35)
--------------------------------------------------------------------------------
Botafogo RJ - Santos SP Typ 2 (2.55)
(7.395) 70 zł - o [1282.20 zł]
Deportivo Quito - LigaDepUni Quito Typ 1 (2.90)
--------------------------------------------------------------------------------
FC Dallas - Houston Dynamo Typ 2 (2.30)
(5.175) 80 zł - x [1616.20 zł]
Washington DC United -Chicago Fire Typ 1 (2.25)
--------------------------------------------------------------------------------
Skelleftea FF - Östersunds FK Typ 1 (2.05)
(4.305) 70 zł - o [1546.20 zł]
Team Strömmen - Röa Typ 1 (2.10)
--------------------------------------------------------------------------------
Como Calcio - US Alessandria Typ 1 (2.20)
(6.49) 80 zł - x [1985.40 zł]
FC Rosengard - IK Sleipner Typ 1 (2.95)
--------------------------------------------------------------------------------
Västeräs SK - Degerfors IF Typ 1 (2.30)

Lilleström SK - Fredrikstad FK Typ 2 (2.90)
--------------------------------------------------------------------------------
Valerenga IF - Stabaek IF Typ 1 (2.25)

Croatia Sesvete - NK HrDragovoljac Typ 1 (2.20)
--------------------------------------------------------------------------------
Throttur Reykjavik - IBV Vesyjar Typ 2 (2.45)

Municipal Iquique - Evern De Vi Typ 1 (2.20)
--------------------------------------------------------------------------------
Gremio Barueri SP - Avai SC Typ 1 (1.90)

Palmeiras SP - Cruzeiro MG Typ 1 (1.95)
--------------------------------------------------------------------------------


Pomiędzy dwoma meczami jest zapisany łączny kurs , stawka oraz aktualny budżet. &quot;x&quot; oznacza trafiony , &quot;o&quot; oznacza pudło. Gram od 6 dni.

Co o tym sądzicie ?


Edit : niektóre są jeszcze nie uzupełnione bo jeszcze się nie rozegrały ;]
 
M 0

mppoznan

Użytkownik
jezeli grasz mecz z współczynnkiem np. 2.2 na Twoją wygraną, to jaki wspołczynnik mniej wiecej jest na druzynę przeciwną ?
 
G 0

generalnie.git

Użytkownik
jezeli grasz mecz z współczynnkiem np. 2.2 na Twoją wygraną, to jaki wspołczynnik mniej wiecej jest na druzynę przeciwną ?
Zazwyczaj 2.7. Warto też podkreślić ,że gram w serwsie http://www.bet-at-home.com. Jak wiadomo ten buk ma strasznie niekorzystne kursy w porównaniu do innych więc u konkurencji kurs pominien byc jeszcze korzystniejszy. Wybrałem ten serwis ponieważ ma on bardzo przejrzystą strukturę i dobrze jest w nim planować mecze na następny dzień.
 
G 0

generalnie.git

Użytkownik
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Como Calcio - US Alessandria Typ 1 (2.20)
(6.49) 80 zł - x [1985.40 zł]
FC Rosengard - IK Sleipner Typ 1 (2.95)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Västeräs SK - Degerfors IF Typ 1 (2.30)
(6.67) 70 zł - o [1915.40 zł]
Lilleström SK - Fredrikstad FK Typ 2 (2.90)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Valerenga IF - Stabaek IF Typ 1 (2.25)
(4.95) 80 zł - o [1835.40 zł]
Croatia Sesvete - NK HrDragovoljac Typ 1 (2.20)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Throttur Reykjavik - IBV Vesyjar Typ 2 (2.45)
(5.39) 90 zł - o [1745.40 zł]
Municipal Iquique - Evern De Vi Typ 1 (2.20)
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Gremio Barueri SP - Avai SC Typ 1 (1.90)
(3.705) 100 zł - x [2015.90 zł]
Palmeiras SP - Cruzeiro MG Typ 1 (1.95)
----------------------------------------------------------------------------------------------------


Oto wyniki wczorajszych spotkań (aż szkoda,że na ostatnim wybrałem taki mały kurs ???? ) Wypłacam dzisiaj kasę ponieważ tym dalsze kroki przy tej stawce podstawowej tym wieksze ryzyko strat. W buku zostawiam 1000 zł a reszte wydam na to o czym od dawna marzyłem -tradycyjnym łuku węgierskim ;]
Powodzenia przy waszych zakładach !
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Nie wim czy dobrze rozumiem : grasz dwa zdarzenia na kupon, tak aby łączne ako było w okloichach ~5, a system de&#39;lambert ?

Jesli tka to masz duzo czescia ze bez znajomosci piłki trafiasz takie kursy ????
 
G 0

generalnie.git

Użytkownik
Nie wim czy dobrze rozumiem : grasz dwa zdarzenia na kupon, tak aby łączne ako było w okloichach ~5, a system de&#39;lambert ?

Jesli tka to masz duzo czescia ze bez znajomosci piłki trafiasz takie kursy ????
Tak dokładnie. Kurs około 5 a założenia takie jak autor tematu.
Szczęście ma tu mało do gadania. Grałem wcześniej 3 tygodnie &quot;na kartce&quot;. I wychodziło to samo a nawet lepiej. Przy tym systemie aby byc na 0 wystarczy że wejdzie 20 % kuponów.Aby coś wygrać styknie 25 % sukteczności. Oczywiście i dalej tym % wygranej jest mniejszy. Zawsze jednak można się wycofać i grać od nowa i kosić +1000 zł przy każdym podejściu. Jeśli obstawiasz okolo 5 razy dziennie - co wymaga trochę zaangażowania - taką kwote uzyskasz w okoły tydzień.
Najważniejsze jest to by nie ulegać emocją i trzymać się założonego kursu i stawek. Nie zaszkodzi oczywiście zaryzykować raz na kilka kuponów kurs 6.50 ale nie może to się wymknąć z pod kontroli. Jak idzie ekstremalnie źle należy się wycofać nawet ze stratą kilku % podstawowego kapitału i zacząć od nowa.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Skoro typy wybierałeś &quot;na pałę&quot; to nie mów, że szczęście ma tu mało do gadania. Raz się udało, ale na dłuższą metę wątpię, żeby system się sprawdził. Jakby obstawianie było takie poste to buki już dawno poszliby z torbami.
 
G 0

generalnie.git

Użytkownik
Skoro typy wybierałeś &quot;na pałę&quot; to nie mów, że szczęście ma tu mało do gadania. Raz się udało, ale na dłuższą metę wątpię, żeby system się sprawdził. Jakby obstawianie było takie poste to buki już dawno poszliby z torbami.
Fajnie ,że masz własne zdanie na ten temat. A o buki się nie martw - zawsze sobie odboją na tych ,którzy liczą na tzw. &quot;szczęście&quot;
Pozdrawiam
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Fajnie ,że masz własne zdanie na ten temat. A o buki się nie martw - zawsze sobie odboją na tych ,którzy liczą na tzw. &quot;szczęście&quot;
Pozdrawiam
Albo ja czegoś nie rozumiem albo sam sobie zaprzeczasz. W pierwszym twoim poście piszesz, że polegasz wyłącznie na szczęściu, a potem mówisz, że szczęście ma mało do gadania i że buki odbiją sobie na tych którzy liczą na szczęście.
A po za tym chyba źle zrozumiałeś moje intencje. Odebrałeś mój post jako atak na Twoją osobę a ja nie miałem zamiaru nikogo atakować. Po prostu zauważyłem pewną nieścisłość, a jako, że gram już od kilku lat to uważam, że twój system na dłuższą metę nie zda egzaminu. Jeśli się mylę, to proszę przekonaj mnie jakoś.
Pozdrawiam ????
 
G 0

generalnie.git

Użytkownik
Macie poniekąt racje. Pisząc o szczęściu miałem na to myśli czy konkretny zakład wejdzie czy nie wejdzie a nie o całym systemie gry. Źle to określiłem - jak na szczęście te zjawisko jest zbyt regularne - nazwał bym to pewną prawidłowością choć zapewne znajdą się tacy którzy uznaja to za herezję. Co do sprawdzania sie na dłuższą metę sądze ,że ten system ma przyszłość. Grając łącznie 120 zakładów (90 testujac na kartce i 30 w &quot;realu&quot;) nie miałem dłuższych serii porażek niż 5 która zdarzyła się jeden raz. Na dobrą sprawę nie będzie katastrofy jak taka seria potrwa nawet 10 meczów ponieważ wygrana z jedenastego i zysk ze wcześciejszych sprawią ,że mój budżet podstawowy nie zostanie naruszony. Zachęcam do testowania tego sposobu najpierw tylko teoretycznie w notatniku, sami to zobaczycie. Według moich obliczeń wyjście powyżej około dwunastego kroku przestaje być rentowne ale już wtedy zysk powinien byc na tyle wysoki aby z czystym sumieniem wycofać się z gry.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Reasumując wybierasz typy bez żadnej analizy, gdzie kursy kształtują się w granicach 2,2-2,7 i łączysz je w double.
Heh chyba sam muszę to sprawdzić (oczywiście na sucho).
 
G 0

generalnie.git

Użytkownik
Reasumując wybierasz typy bez żadnej analizy, gdzie kursy kształtują się w granicach 2,2-2,7 i łączysz je w double.

Heh chyba sam muszę to sprawdzić (oczywiście na sucho).
No wiesz. Jakaś tam drobna selekcja jest zawsze np. gdy goście mają dosyć wysoki kurs tylko dlatego bo są gośćmi, niezależnie do nich formy. Ale jak pisałem na piłce się nieznam poza kilkoma ogólnymi założeniamu którymi rządzi się każda dyscyplina.
 
M 0

mppoznan

Użytkownik
Tak dokładnie. Kurs około 5 a założenia takie jak autor tematu.
Szczęście ma tu mało do gadania. Grałem wcześniej 3 tygodnie &quot;na kartce&quot;. I wychodziło to samo a nawet lepiej. Przy tym systemie aby byc na 0 wystarczy że wejdzie 20 % kuponów.Aby coś wygrać styknie 25 % sukteczności. Oczywiście i dalej tym % wygranej jest mniejszy. Zawsze jednak można się wycofać i grać od nowa i kosić +1000 zł przy każdym podejściu. Jeśli obstawiasz okolo 5 razy dziennie - co wymaga trochę zaangażowania - taką kwote uzyskasz w okoły tydzień.
Najważniejsze jest to by nie ulegać emocją i trzymać się założonego kursu i stawek. Nie zaszkodzi oczywiście zaryzykować raz na kilka kuponów kurs 6.50 ale nie może to się wymknąć z pod kontroli. Jak idzie ekstremalnie źle należy się wycofać nawet ze stratą kilku % podstawowego kapitału i zacząć od nowa.
no ja generalnie tez nie znam sie na sporcie nic a nic,, nawet nie wiem co obstawiam czasami, czy jest to tenis czy koszykówka... ;)..
ale jest na plus. . bo system dobry, aczkolwiek ja mam 2-3 mecze na kuponnie i łączne ako 2,2,
a krok 50% ze stawki podstawowej...

natomiast co do wycofywania sie w tym systemie, nie wiem czy to dobry pomysl, lepiej dobrać tak stawkę podstawową zeby kapitał za szybko sie nie konczył przy czarnych seriach..
 
M 0

mppoznan

Użytkownik
Reasumując wybierasz typy bez żadnej analizy, gdzie kursy kształtują się w granicach 2,2-2,7 i łączysz je w double.

Heh chyba sam muszę to sprawdzić (oczywiście na sucho).
w sumie tak sie zastanawiam, czy typy na 2,2 - 2,7 to są jakie stypy które mozna analizowac czy tez typy, w których trzeba liczyc na szczescie, bo są za wysokie...
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Bardzo dobry system. Kiedyś z niego korzystałem. Z czystym sumieniem polecam. Warto nawet dodać więcej niż 2 zdarzenia, co znacznie podbije kurs.
 
maciekdmd 6

maciekdmd

Użytkownik
Ten twój system wogóle się niczego nie trzyma a granie 5-6 razy dziennie mówi samo za siebie ze jest to gra opierająca się o szczęście ..
Jeżeli grasz tak na prawdziwe pieniądze i tak typujesz to za niedługo będziesz bankrutem.
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Siemka myślę że jest to bardzo dobry system i przeanalizuje go w weekend. Mam zamiar czymś takim grać. Potrzebne są na pewno drobne poprawki, idea jest bardzo podobna jak w oscylatorze za to jest to metoda bardziej zrozumiała. Myślę, że gdy zaczynają się duże stawki trzeba po prostu zaczynać od nowa bo wiadomo czym to się może skończyć. A jak jesteśmy na plusie zauważalnym to od razu, bo i po co to ciągnąć. Zwiększa się stawkę w takich systemach po to by zniwelować straty z poprzednich zakładów.
 
T 10

tosiek

Użytkownik
Ten twój system wogóle się niczego nie trzyma a granie 5-6 razy dziennie mówi samo za siebie ze jest to gra opierająca się o szczęście ..

Jeżeli grasz tak na prawdziwe pieniądze i tak typujesz to za niedługo będziesz bankrutem.

To jest logiczne, że grając systemem &quot;d&#39;alambert&quot; dużo ryzykujemy. Stosując ten system mój budżet cały czas się wahał. Bywały takie tygodnie, że miałem sporo pieniędzy, po to by je stracić w kolejnych. Mimo wszystko jak się boisz spróbuj grać &quot;na sucho&quot;, a zobaczysz, że to działa. Polecam rozkładanie zdarzeń na cały tydzień i przeprowadzanie wnikliwych selekcji. W okresie bogatej oferty piłkarskiej za pomocą tego systemu można odnieść spore korzyści.
 
Do góry Bottom