>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Dlaczego warto pojechać na zlot

enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Koledzy wypisali większość argumentów, więc ja tylko uzupełnię kilkoma zdjęciami.
Na zlocie forumka można spotkać wiele znanych osobistości świata sportu


Najbardziej wysportowani forumowicze mogą liczyć na uścisk dłoni Prezesa (niestety na uśmiech nie mogli, bo Prezes zachował #pokerface) oraz na przekazanie całodniowego karnetu upoważniającego do pisania w DNTB co się chce


Zawsze na koniec odbywa się obiad integracyjno-happyendowy, po którym dla najtrzeźwiejszej osoby (najtrudniejszy konkurs na zlocie) wręczane są sztabki złota wprost od EloPeji
 
goly78 17

goly78

Użytkownik
***** , po **** wchodziłem w ten temat ......zona mnie zajebie jak jej jeszcze wyskocze ze się wybieram na zlot z forum bukmacherskiego .
 
S 0

sportfanowiec

Użytkownik
Koledzy wypisali większość argumentów, więc ja tylko uzupełnię kilkoma zdjęciami.
Na zlocie forumka można spotkać wiele znanych osobistości świata sportu
Najbardziej wysportowani forumowicze mogą liczyć na uścisk dłoni Prezesa (niestety na uśmiech nie mogli, bo Prezes zachował #pokerface) oraz na przekazanie całodniowego karnetu upoważniającego do pisania w DNTB co się chce
Zawsze na koniec odbywa się obiad integracyjno-happyendowy, po którym dla najtrzeźwiejszej osoby (najtrudniejszy konkurs na zlocie) wręczane są sztabki złota wprost od EloPeji
Z faktu że nowi uczestnicy nie mogą pisać prywatnych wiadomości, piszę tutaj. Witam. Też jestem z Poznania, może się zgadamy co do wyjazdu na ten zlot, ja planuję pojechać samochodem. Jestem zainteresowany i to będzie mój pierwszy wyjazd.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Koszty podróży + (koszty alkoholu jaki wypijesz + koszty jedzenia jakie zjesz + koszty noclegów) x ilość dni.
Część zapewne będzie i na żużlu w stolicy, więc można zrobić mini powtórkę z Torunia jakby byli chętni.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Koszt noclegu: 140zł za 4 doby (35PLN za dobę, więc myślę że cena atrakcyjna)
koszt transportu: zobacz rozkład PKP i wyświetli się cena biletów
koszt alkoholu: w dużym stopniu jest darmowy, bo administracja FB będzie sponsorowała.
koszty jedzenia: tak jak O(M) tyle ile zjesz tyle zapłacisz. Jest kuchenka w domkach, sa sklepy, są tanie restauracje.
Generalnie nie będą to wysokie koszty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Czyli koszt wyjazdu to około 400 zł, przynajmniej tak mi się wydaje.
Mam jeszcze jedno pytanie, czy zostało już wybrane dokładne miejsce?
 
Do góry Bottom