>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

DFB-Pokal (Puchar Niemiec) 2012/2013

Status
Zamknięty.
borntofight 98

borntofight

Użytkownik
Z dzisiejszej oferty na Puchar Niemiec wybrałem 2 spotkania które gram do tripla razem z underem w CdR. A mianowicie Schalke+under 3,5 w meczu Bayernu . Jeśli chodzi o mecz Schalke to myślę że sprawa oczywista,że muszą dzisiaj zapewnić sobie awans w Pucharze w lidze totalna klapa od 5 spotkań nie potrafią wygrać,co ma swoje odzwierciedlenie w tabelii (dopiero 7 lokata). Mecz mają u siebie co z pewnością wpłynie na nich mobilizująco. W poprzedniej kolejce rozprawili się z rywalem u siebie bez żadnych problemów wbijając im 3 bramki przy czym nie tracąc żadnej. Dodatkowym bodźcem,który powinien zadziałać na piłkarzy to gra przy nowym trenerze, po zwolnieniu Stevensa aktualnie to stanowisko objął asystent byłego trenera. Mainz w ostatniej kolejce pewnie rozprawiło się ze Stuttgartem wygrywając 3:1 w lidze,a jeśli chodzi o Puchar to w poprzedniej kolejce na wyjeździe pokonali Rossbach 4:0. Rotacje w składzie jakieś tam będą jednak zważywszy na fakt,że Liga już się zakończyła to nowy trener może pozwolić sobie na wystawienie optymalnego ligowego składu. Także kurs 1,70 na zwycięstwo biorę bez zawahania oraz polecam dodatkowo awans Schalke po 1,34.

Jeśli chodzi o drugi mecz to Bayern zmierzy się na wyjeździe z Augsburgiem,który zajmuje przedostatnią lokatę w tabeli. Jeśli chodzi o Bayern to niespodziewanie w ostatniej kolejce Ligii Niemieckiej zremisował na własnym stadionie z Borussią M. 1:1,a jeśli chodzi o Augsburg zremisowli oni na wyjeździe 1:1 z Furth. Ostatnie spotkanie Bayernu z Augsburgiem 0:2 dla Bawarczyków dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku, jednak kurs 1,25 na wygraną Bayernu na kolana nie powala dlatego też szukam innego typu i myślę że typ na poniżej 3,5 bramki w tym meczu po kursie 1.60 jest warte uwagi. Bayern jak to Bayern ten mecz pewnie wygra spodziewam się wyniku takiego jak w ostatnim meczu tych drużyn czyli coś w okolicach 0:2 0:3 co wystarczy,aby mój typ wszedł.

A więc słowem podsumowania mam po granego tripla Schalke+Bayern under 3,5+w meczu Malagi under 2,5 co daje nam przyjemne ako 4,54 kursy z bwin&#39;a.

Jestem pod wrażeniem jaką żenadę zagrało Schalke może i kij jeszcze jakby skończyło się 1-1 i mielibyśmy dogrywkę a tu podanie przez pół boiska i Schalke stoi jak wryte łącznie z oszołomem Hildebrandem ⛔ ostatni raz gram za jakiekolwiek pieniądze na tych oszołomów z Gejzerkiszen
 
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
Po głębszym namyśle odpuszczam KSC-Freiburg. KSC jest w formie, mecze pucharowe są ciężkie i pomimo, że Freiburg jest klasę wyżej od trzecioligowca, to różnie tu może być. Niby z Brunszwikiem wygrali pewnie, jednak mamy etap wyżej i napinka zwłaszcza drużyn z niższych lig będzie większa. Kurs na Freiburg leci i z drużyną w formie, do tego na ich terenie nie warto go grać (abstrahując od wyniku) EDIT KSC nie ma nic do stracenia, zagrają bez presji i pomimo że Freiburg w lidze radzi sobie ładnie, to innego typu meczu można się dziś spodziewać. Over wydaje się lepszym typem, jednak nie jestem pewien czy KSC zagra na tyle odważnie, aby pójść na wymianę ciosów. Ich seria robi wrażenie i pierwsza połowa może być zachowawcza z obu stron i stopniowo zespoły będą się badać, co nie sprzyja graniu overa, jak 0-0 będzie widnieć po pierwszych 45 minutach. Różnica klas jest, jednak piłkarze KSC nie będą pełnić w tym meczu roli chłopca do bicia. Równie dobrze może skończyć się dogrywką.
FT: 0-1
Fortuna @ 1.90 ⛔ wydaje się, jak ktoś niżej zauważył lepszym betem. Offenbach bez formy, z Unionem wygrali 2-0, jednak to Berlińczycy mieli przewagę, z tym, że nie umieli jej udokumentować. Nic dwa razy się nie zdarza.

FT: 2-0

Kurs na Schalke nie ma żadnego value, w ich sytuacji z trenerem juniorów na ławce .+0.75 na Mainz co podał t0mson także je straciło, za ponad 2 można było grac, teraz już kurs znacznie spadł i value malutkie. No bet w tej chwili
EDIT
ewentualnie Mainz (+0.5) @ 2.14 ✅
FT: 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Ja wybieram na dzisiaj 2 spotkania. Drużyna Hannoveru po ostatnim słabszym meczu ligowym przyjeżdża do Dortmundu. Trener Mirko Slomka nie będzie miał kłopotów z motywowaniem swojej drużyny na to spotkanie, liczę na ciekawy mecz. U gospodarzy ciągły problem z grą defensywną.
BVB vs Hannover
BTS @1,80 Bet365
Do Wolfsburga wybiera się dzisiaj drużyna aptekarzy. Wiadomo że gospodarze mają swoje problemy, jednak w tym meczu będą mogli zagrać bez większej spiny. Między tymi drużynami w ostatnim czasie mogliśmy oglądać niezłe mecze z bramkami. Ja liczę dzisiaj że Wolfsburg pokażę coś ciekawego z przodu, przecież mają odpowiednich piłkarzy do tego.
Wolfsburg vs Bayer
BTS @1,57 Bet365
 
M 837

marcios

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Dyscyplina: Piłka Nożna, Puchar Niemiec
Data i godzina spotkania: 19.12.2012 rok – 19:00
Spotkanie: VfL Bochum – TSV 1860 Monachium
Typ: X
Kurs: 3,44
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:

Przed nami dziś cztery kolejne mecze 1/8 finału Pucharu Niemiec, w meczu który wybrałem na Rewirpower-Stadion miejscowe Bochum podejmie drużynę TSV 1860 Monachium. Będzie to 1 mecz, który wyłoni kandydata do gry w dalszej fazie tegoż pucharu bowiem nie ma meczy rewanżowych. Faworyta tego meczu ciężko wskazać, może minimalnym faworytem są piłkarze z Bochum ponieważ mają atut własnego boiska, ale TSV według mnie piłkarsko jest lepszym zespołem więc wychodzi mi tu remis w tym meczu i spróbuję zagrać taki właśnie oto typ, spodziewam się sporo walki od początku do koca spotkania i dogrywki a nawet rzutów karnych. Jest to pojedynek dwóch zespołów z Niemieckiej 2 Bundesligi, w lidze lepiej radzi sobie zdecydowanie TSV, które zajmuje 6 miejsce w tabeli, Bochum jest na 15 miejscu i ma tylko 4 punkty przewagi nad strefa spadkową. Za remisem w tym meczu przemawia też fakt, że TSV to typowo remisowa drużyna w lidze mają najwięcej remisów ze wszystkich drużyn aż 9 w 19 meczach, Bochum ma 5 remisów w 19 meczach więc średnio, ale dodatkowo utwierdza mnie w zagraniu na remis fakt, że w 2 ostatnich meczach granych na Rewirpower-Stadion padały remisy 0-0 i 2-2 w tym ostatni mecz był grany stosunkowo niedawno bo 3 miesiące temu. Tak więc dla mnie tu dziś mecz typowo na remis, nikt raczej nie będzie ostro ryzykował w tym meczu i przede wszystkim zespoły będą zwracały uwagę na to by nie stracić gola a jak się uda to coś strzelić, dla mnie mecz na 0-0 ewentualnie 1-1 i dogrywka i tak też stawiam.

Przewidywane składy:

Bochum: Esser - Rothenbach, Maltritz, Acquistapace, Chaftar - Rzatkowski, Sinkiewicz, Dabrowski, Goretzka - Dedic, Aydin

TSV: Kiraly - Volz, Schindler, Bülow, Tomasov - Wannenwetsch, Bierofka - Stoppelkamp, D. Halfar - Lauth, Wood

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Borussia Dortmund - Hannover 96 : Handicap ( 0 - 2. ) Typ:2 Kurs:2,06 Betsson
Kurs kolejny już raz zaniżony, w ogóle w Bundeslidze kurs poniżej 1,50 nie ma prawa bytu - zapamiętajcie sobie to, bo można sobie praktycznie co kolejkę znaleźć jakąś promocję na handi &quot;słabszej&quot; drużyny. Jeśli chodzi o samo sedno sprawy, to H96 nie ustępuje BVB aż tak diametralnie, co więcej taki piłkarz jak Diouf byłby sporym wzmocnieniem, uważam nawet że jest lepszym napastnikiem od Lewandowskiego. Ostatnio forma Hannoveru dość nierówna, ale w tej drużynie drzemie potencjał i w meczu bezpośrednim, kiedy być, albo nie być, jak tu, zagrają na sowim optymalnym poziomie. Borussia wygrała z Hoffenheim, ale wynik strasznie mylący, w meczu wcale nie wyglądała jakoś nadzwyczajnie, nadal to nie jest &quot;ta Borussia&quot;, w dodatku rywal jakim był Hoffenheim nie wymagał wiele, dlatego in minus że tak mało BVB pokazała, zaznaczę golę ładne, ale to nie był silny Dortmund. Przeczucie podpowiada mi, że możemy spodziewać się dogrywki w tym spotkaniu, ale nie chcę grać remisu, skoro taki kurs na plus dwa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Borussia Dortmund - Hannover 96
Hannover +1 1/2, +2 - kurs 1,90 ComeOn ⛔ (ale widząc co się dzieje zrobiłem blokadę przy 2:0 na Borussia (-1) po kursie 1,80 i wyszedłem jakoś)
BTS - kurs 1,74 ComeOn ✅
Tak jak koledzy wyżej też tak zakładam, iż Hannover to nie jest pierwsza lepsza drużyna do bicia. Niestety nie mam konta (na razie) na betsson a u buków u których mam +2 jest po żałośnie niskim kursie, dlatego pewna modyfikacja i +1 1/2, +2. BTS dlatego, że ostatnio nawet beniaminek strzelił Borussi więc tym bardziej jest to tu możliwe.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
nie zgodze się z adwersażem... hannover to owszem moze nie jest drużyna do bicia..natoniast borussia to jest klasa sama w sobie, 1/8 LM, z 1 miejsca mowi sama za siebie..o majstrze moga zapomnieć, o wygraniu LM , też, dlatego jedyna opcją gry w LM bedzie puchar niemiec...i na tym sie skupia
Po pierwsze nie żyj przeszłością - faza grupowa Ligi Mistrzów za nami i forma z niej również. Obecnie graja mocno przeciętnie - na Hoffenheim kwadrans dobrej gry w II połowie wystarczył. Na Hannover to będzie za mało. BTS jak najbardziej realny.
Poza tym z Pucharu Niemiec masz awans do Ligi Europy, a nie Ligi Mistrzów. Twój wpis niestety wniósł niewiele i był niestety daleki od prawdy.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Przed chwilą odbyło się losowanie ćwierćfinałów DFB Pokal:
Die Spiele des Viertelfinales des DFB-Pokals 2012/2013
Kickers Offenbach vs VfL Wolfsburg
FC Bayern München vs Borussia Dortmund
VfB Stuttgart vs VfL Bochum
1. FSV Mainz 05 vs SC Freiburg
I już mamy hit FCB vs BVB ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




W tym temacie dyskutujemy od spotkaniach DFB-Pokal z wyłączeniem meczu Bayernu z Borussią, na ten przygotuję oddzielmy temat. Nie mam zbyt wiele czasu, więc zapowiedź porywająca nie będzie. Wolfsburg dobrze wygląda, choć kurs zaniżony, za to bardzo dobrze wygląda Bochum nie dla tego, że są jakąś silną drużyną, ale dlatego że Stuttgart jest słaby. Nie sugeruję gry all in, ale jakiś dodatkowy handicap w stronę gości może być ciekawy. Mainz - Freiburg, tyle ile ludzi, tyle zdań, bez wyraźnego faworyta.

Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dla Wolfsburga sezon już stracony, kolejny stracony sezon. Biorąc pod uwagę kadrę, zaplecze finansowe to dla tej drużyny brak europejskich pucharów jest czymś niewiarygodnym. Nie będę jednak wchodzi w szczegóły, przytaczał historii tego kluby bo każdy ją zna, a jeśli nie to niech odpali Google. Zwycięstwo w DFB-Pokal da Wilkom Ligę Europy, z której bardzo by się ucieszyli. Nowe władze, nowa myśl jak od niedawna w Wolfsburgu zarządza maiłaby pierwszy sukces. BVB zagra z Bayernem więc jeden mocny rywal odpada, w Pucharze Niemiec jest tylko jeden mecz, nie ma rewanżu. Myślę, że przy odrobinie szczęścia Vfl ma szanse ten puchar wygrać, oni też o tym wiedza, dlatego dziś grają o zwycięstwo. Natomiast Kickers Offenbach, to jest drużyna ze środka 3 Ligi, nie śledzę tych rozgrywek na bieżąco, ale widzę, że tracą wiele bramek.Myślę, że nie są rywalem dla Wolfsburg, 3 Liga - Bundesliga, zbyt duży przeskok, no teraz stawką jest półfinał.
Offenbacher Kickers - VfL Wolfsburg Typ:2 Kurs:1,57 Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mzrm 13

mzrm

Użytkownik
Jednak Kickers gra u siebie, jeśli postawi tzw. &quot;autobus&quot; a Wolfsburg po raz kolejny pokaże swoją nieskuteczność w tym sezonie, to nie wiem czy nie warto zaryzykować 1X.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jednak Kickers gra u siebie, jeśli postawi tzw. &quot;autobus&quot; a Wolfsburg po raz kolejny pokaże swoją nieskuteczność w tym sezonie, to nie wiem czy nie warto zaryzykować 1X.
W ten sposób to wszystkie mecze można rozumieć i wskazywać na korzyść drużyny słabszej. W Hiszpanii często słabsze kluby stawiają &quot;autobus&quot; w spotkaniach z Barceloną, Realem i z tego co obserwuję to rzadko on jest skuteczny. Podobnie i tu, oczywiście że Kickers zagra z kontry, ale to nic nie zmienia, dalej są słabszą drużyną i niespodzianką będzie choćby remis.
 
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
popieram kurs nie odzwierciedla ryzyka bardzie opłacalne jest 1x po kursie koło 2.5 bo myślę ze szanse sa 50 na 50, ok 3 liga szału nie ma tak jak gra Wolfsburgu wszystko by można było zrozumieć ale wygrana kick nad fruht i dusseldorf daje do myślenia, puchary rządzą sie swoimi prawami jak prześledzimy wszystkie mecze w pucharze to pewnie więcej jest przypałów niż zwycięstw &quot;faworyta&quot; wszystko zależy od zaangażowania po puchar...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Po jakimś momencie na boiskach znowu zobaczymy niemieckie kluby. Teraz cztery zespoły powalczą o Puchar Niemiec. Od razu zaznaczę Bayern i Freiburg w jakimś sensie udokumentowały swoją obecność w półfinale postawą, pozycją w lidze. Zaś obecność Wolfsburga i Stuttgartu nadal w stawce jest zaskoczeniem, teraz tylko jeden mecz i okazuję się że zagrają w Lidze Europejskiej, mimo że sezon w tych przypadkach stracony. Jak to mówią, puchary rządzą się swoimi prawami, tym bardziej w Niemczech gdzie o awansie decyduje jeden mecz. Napisałem, że awans do finału daje udział w LE, będzie tak dlatego, że Bayern na 99% wywalczy to trofeum tym samym Vfb czy SCF dostaną bilet do Europy niejako w prezencie. Skupmy się na dwóch parach, w pierwszej sprawa jasna (chyba) Bayern wygra/awansuje. Drugi mecz znacznie ciekawszy, w ostatnim czasie Stuttgart płynie z wiatrem, rozgrywa naprawdę dobre spotkania, rywal jednak trochę z tych trudniejszych. Freiburg to mały klub, o mało bogatej historii, aczkolwiek mają dziś duże ambicję. Finał bowiem byłby wielkim wydarzeniem nawet jeśli by go przegrali, w dodatku LE – choć niewykluczone, że awansują z ligi. Co nie zmienia faktu, że Freiburg nad wyraz rozpieszcza kibiców i jest świadomy swojej siły.
Zapraszam do dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Dla Stuttgartu DFB to jedyna szansa na Puchary. Sezon w ich wykonaniu jest fatalny mimo sporego potencjału jakim dysponują. Niby grają u siebie ale to żaden handicap dla tej ekipy. Można śmiało stwierdzić, że w tym sezonie ekipa ze Stuttgartu zdecydowanie lepiej radzi sobie na obcych obiektach. Freiburg z drugiej strony zajmuję wysoką lokatę i z obecną formą do końca sezonu powinno spokojnie sobie zapewnić miejsce dające prawo gry w Europejskich pucharach tylko czy to będzie LM ? Szczerze wątpię. Freiburg w ten sposób może sobie zrobić tylko krzywdę, moim zdaniem nie są jeszcze gotowi na LE a co dopiero na LM. Obie ekipy ostatnio wygrały na własnych obiektach. Stuttgart zasłużenie pokonało słabe Gladbach zaś Freiburg podobnie ale ze stratą bramki wygrał dwoma bramkami. Obie ekipy w ostatnich spotkaniach miały słabych rywali, bynajmniej ich dyspozycja w tamtym dniu była po prostu bardzo przeciętna. Piłkarsko lepiej wygląda Stuttgart. Motywacji po obu stronach, forma na obecną chwile obu ekip podobna i ciężko tutaj wskazać faworyta. Jak coś grać to tylko opcje (0) ale w którą stronę to radziłbym poczekać na LIVE.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Bayern - Wolfsburg
Bayern -1.5 @ 1.50 PaddyPower ✅
Ciężko napisać analizę pod coś tak oczywistego, ale parę zdań spróbuję skleić. Bayern na własnym stadionie ostatnio rezerwowym składem zmiażdzył Nurnbergę 4-0 i HSV 9-2. Z Wilkami będzie podobnie, bo nie mają po swojej stronie żadnych argumentów. Nie będzie Frąka, ale poza nim przewiduje się najmocniejszą jedenastkę Bawarczyków. Za kontuzjowanego Kroosa bardzo dobrze radzi sobie Shaqiri. W miejsce Francuza oczywiście Robben. Ofensywę dopełnią zapewne Mandzukic i Muller, ale nawet jak Heynckes coś porotuje to drużyna na jakości i tak nie straci. Lahm, kapitan drużyny mówi: &quot;Chcemy dotrzeć do finału, chcą tego również nasi kibice oraz pracownicy - wszyscy chcą jechać do Berlina.&quot;, a za nim trener: &quot;Musimy wrzucić swój najwyższy bieg - w przeciwnym razie możemy przeżyć rozczarowanie&quot;. Widać, że jest spięcie. Cel Bayernu na ten sezon jest jasny - wygrać wszystko co się da. Wilki kręcą ostatnio słabe wyniki. 2-2 z Hoffenheim i Nurnberg(oddane z 2-0, to takie &quot;wolfsbuegowe&quot;) oraz 1-1 z Fortuną u siebie. Nędzy w żaden sposób nie zamazuje jakimś cudem ugrany po drodze remis w Leverkusen. Bayern nakryje ich czapką. Każda kombinacja w stronę Bayernu wydaje się być uzasadniona, ja pobieram bardzo bezpieczne handi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zastanawiałem się co dziś ruszyć w tym spotkani i może to i głupie, ale chyba wybieram BTS. Ostatnio Bawarski zespół ma passę czterech spotkań bez straconej bramki, to nie jest żaden argument - tak wiem, ale czy Bayern aż tak potrafi się skupić na defensywie, może gdyby była większa stawka to owszem. Lecz teraz będzie typowo Bayern wystrzela sobie awans i chyba można liczyć na chwilę nieuwagi, więc może Wolfsburg. Zwróciłem na ten typ uwagę bo kurs wysoki, aż 2,1. Spore value, zwłaszcza zapowiada się, że Bayern zakręci się koło czterech strzelonych bramek. Wilki szans nie mają praktycznie, jeśli o czymś myślą to muszą zaatakować, jak strzelą bramkę pierwsi to przynajmniej mają co bronić. Jak nie to Bayern strzeli pierwszy i tak będzie strzelał, co 15- 20 minut do końca meczu.
Bayern München - VfL Wolfsburg Typ:BTS Kurs:2,1 Bet365
I jeszcze:
Robben strzeli Kurs:1,9 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Chcesz powiedzieć że awans do finału Pucharu Niemiec to nie jest wysoka stawka? Z pewnością stawka jest wyższa aniżeli ostatnie mecze Bundesligi, które nie wiedzieć czemu prasa uznała za ważne w kontekście mistrzostwa. Jak dla mnie to Bayern zdobył mistrzostwo na przełomie stycznia i lutego, teraz tylko wygrali matematycznie.
Taktyka na strzelenie gola to taktyka każdej drużyny naprzeciwko której staje Bayern. I co? Kończy się masakrą, zmiażdżeniem i gwałtem. Czym Wolfsburg może zagrozić Bayernowi to nie mam pojęcia. Może zadziała efekt ex-bawarczyka i strzeli Olić? Może jakiś głupi stały fragment gry? A może rozluźnienie jak w meczu z HSV ;)
No naprawdę typowo piłkarskich szans na bramkę Wilków nie widzę, także ten bts trochę jakby na siłę ;)
EDIT: Okej, zwracam honor ;)
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chcesz powiedzieć że awans do finału Pucharu Niemiec to nie jest wysoka stawka?
Może źle ująłem, chodziło mi tylko o to, że i tak pewnie wygrają dlatego potraktują ten mecz bez spiny.
No naprawdę typowo piłkarskich szans na bramkę Wilków nie widzę, także ten bts trochę jakby na siłę
Kurs mi się podoba, dlatego spróbowałem. Myślę, że są szanse. Może właśnie jakiś fart, albo jakieś rozluźnienie i wówczas strzelą.
 
S 37

szczepanirydlo

Użytkownik
W pierwszym składzie Bayernu zabraknie (oprócz zawieszonego Francka) Boatenga i Alaby. W ich miejsce van Buyten i Contento. Ale i tak myślę, że Bayern powinien wygrać spokojnie mecz. Pograłem -1 (bezpieczniej) jak Paweł. Myślę, że Wolfsburg nie strzeli. Ich ostatnie mecze to więcej szczęścia niż umiejętności. No ale niedługo się okaże czy Darius znowu nie miał nosa... ???? W weekend już raz poszedłem za swoją intuicją i pograłem przeciwko Dariusowi na Mainz... Oczywiście nie miałem racji ????

Bayern:
Neuer - Lahm, van Buyten, Dante, Contento - Martinez, Schweinsteiger - Robben, Müller, Shaqiri - Mandzukić
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom