>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

DFB-Pokal (Puchar Niemiec) 2012/2013

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Info o składach z oficjalnej strony BVB:
VFR AALEN - BORUSSIA DORTMUND
VfR Aalen:
Fejzic - Traut, Barth, B. Hübner, Buballa - A. Hofmann, Leandro - Lechleiter, Dausch, Aydemir - Reichwein
Nie zagrają: Mössmer, Schulz
Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Kehl - Reus, Götze Großkreutz - Lewandowski
Ławka rezerwowych: Langerak - Kirch, Löwe, Santana, Bittencourt, Leitner, Perisic, Schieber
Niepewni występu: brak
Nie zagrają: Bender, Blaszczykowski, Owomoyela
Faktyczny skład BVB na dzisiaj to:

Borussia Dortmund:
Weidenfeller - Piszczek, Subotic, Hummels, Schmelzer - Gündogan, Leitner - Perisic, Götze Großkreutz - Lewandowski
Ławka rezerwowych: Langerak - Kirch, Löwe, Santana, Reus, Kehl, Schieber
Tak więc z zapowiadanego skłądu nie zagra od początku jedynie Reus oraz Kehl. W ich miejsce Leitner oraz Persic.
BVB over 2.5 gola @2.00 Bet365
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Wg mnie lepiej pograć Aalen - BVB 2/2 @ 1.62✅ WilliamHilll. To, że wystawiony mocny skład nie znaczy, że będą grać na 100%. Strzelą bramkę, potem będą trzymać, kilka zmian i różnie może być z jakimiś handicapami czy overami.
 
polakko20 170

polakko20

Użytkownik
Bayern - Kaiserslautern
under 2,5 gola
3,70
Expekt

Przed nami srodowe mecze Pucharu Niemiec. W jednym z nich zmierzy się aktualny lider Bundesligi Bayern z 3 druzyną drugiej ligi Kaiserslautern. W tym pojedynku bez wątpienia faworytem są gospodarze. Zwycięzą, ale czy przekonowująco, nie sądze. Trzeba brac pod uwage fakt, że Bayern juz w sobote zagra trudne ligowe wyjazdowe spotkanie z Hamburgiem. Zatem w tym pojedynku Pucharowym nie spodziewam się najsilniejszego skladu. Na pewno trener da pokazac się zmiennikom. Kaiser zagra dopiero swoj ligowy mecz w poniedziałek więc dzis spodziewam się wielkiej motywacji ze strony gości. Dla Kaiserslautern będzie to jeden z wazniejszych spotkan w tym sezonie bowiem na codzien w lidze nie ma tak wielkich klubów do rywalizacji. Druzyny z 2 ligi często stawiają wysoko poprzeczke klubom z Bundesligi. Dzis moze byc podobnie bowiem Kaiserslautern nie zaznał jeszcze w tym sezonie porażki, na 11 spotkan ligowych 5 wygrali i 6 zremisowali. Pilkarze gosci w zeszlym sezonie spadli do 2 ligi i dzis mają okazje pokazac swoim kibicom, że warto na nich liczyc i że powrót do Bundesligi jest mozliwy. Do tego potrzebny jest dobry mecz przeciwko Bayernowi. W tym pojedynku skusze się na typ zwiazany z golami a konkretnie under 2,5. Kurs na ten zakład wynosi aż 3,70, mnie przekonuje. Uwazam, że realnym wynikiem moze byc 1-0 lub 2-0 dla gospodarzy. Po golu Bayern moze pilnowac wyniku i skonczyc mecz jak najmniejszym kosztem sił. Mam nadzieje, że klub Borysiuka stanie na wysokosc zadania i przeciwstawią się potędze niemieckiej piłki.
under 3,5 gola 2,12
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Kiedyś takie spotkania mogliśmy oglądać w Bundeslidze, no ale pewnie za jakiś czas Kaiserslautern wrócić do BL i znowu będziemy świadkami tej rywalizacji na najwyższym szczeblu. No bo nie ukrywajmy, Bayern mimo porażki z ubiegłego weekendu przymknie trochę oko na ten mecz. Prawdopodobnie w dłuższym wymiarze czasowym zobaczymy: Pizarro, Shaqiriego, Tymoshchuka, Rafinhe, ja nie chce mówić, że zagra drugi skład, raczej tak nie będzie, ale raczej też zobaczymy kilku rezerwowych czy to od pierwszej minuty, czy po przerwie. Jeśli Bayern nie zagra na maksa to tu o cudownej grze nie mam mowy, oczywiście przejdą ten etap rozgrywek i znajdą się w następnym. Tylko Kaiserslautern może bramkę strzelić, czy stworzyć zagrożenie, w ogóle uważam Kaiserslautern za drużynę, która zajmowałaby miejsce koło 10 w tabeli gdyby, gdyby, gdyby nie spadli. Dziś na pewna, bo po wynikach z 2BL widać, że są na poziomie Freiburga, czy Stuttgartu, popisy strzeleckie napastników Diabłów zdają się temu świadczyć: Idrissou siedem goli, a Bunjaku bramek sześć. Mój typ na ten mecz to 2-1/ 2-0 a proponuje zagrać Kl+ 3.

Kaiserslautern +3 bramki Kurs:1,85 Williamhill
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Hannover 96 - Dynamo Drezno 1 @ 1,35 (Unibet)
Kurs nie za duży, ale moim zdaniem warto podbić sobie ako. Dynamo w słabej formie, w październiku bez zwycięstwa, zajmują 14. miejsce w 2. Bundeslidze. Hannover jest podrażniony po frajerskiej porażce z Borussią M&#39;Gladbach (z 2:0 na 2:3), więc będą starali się zrekompensować kibicom niedzielny występ. Hannover na 90% wyjdzie najmocniejszym składem, już w 1. rundzie pucharu z Nottingen grali pełną ekipą, więc wątpię aby tym razem było inaczej.
Powodzenia.
Lipa. Uwalili kupon.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik

Skład Bayernu i K&#39;lautern wg Bild
Jak dla mnie Bayern może się męczyć w ofensywie i o ile awans Bawarczyków jest raczej pewny, to na wielkie strzelanie się nie zanosi.
K&#39;lautern na poziomie Stuttgartu? Nie róbmy jaj ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
K&#39;lautern na poziomie Stuttgartu? Nie róbmy jaj
Dlaczego nie ;). Stuttgart w tym sezonie strasznie chimeryczne, dopiero co byli na dole tabeli, teraz się odbili. Może nie ta kasa, nie ta renoma, inne personalia, ale w bezpośredniej rywalizacji drużyna K&#39;lautern nie byłaby na straconej pozycji.

Bild wydaje się potwierdzać moje przypuszczenia na temat składu i jestem jeszcze bardziej przekonany do mojego typu.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik

Skład Bayernu i K&#39;lautern wg Bild
Jak dla mnie Bayern może się męczyć w ofensywie i o ile awans Bawarczyków jest raczej pewny, to na wielkie strzelanie się nie zanosi.
K&#39;lautern na poziomie Stuttgartu? Nie róbmy jaj ????
Borysiuk nie zagra,bo na wczorajszym treningu doznał urazu.Tak więc ten skład na pewno nie jest dzisiejszy.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Zanim choinka zapłonie na niemieckich boiskach, zawodnicy mają do rozegrania spotkania DFB Pokal. Już dziś wiemy, że dla wielu drużyn te rozgrywki będą w pewnym sensie nagrodą pociesznie, bo nie ukrywajmy kilka zespołów przystąpiło do sezonu z myślą o mistrzostwie i teraz muszą to zweryfikować. Na pewno Polonia Dortmund o srebrnej paterze może zapomnieć, niemniej prestiżowe będzie dla niej zwycięstwo w Pucharze, byłaby to obrona tytułu. Na prawdę interesująco wygląda rywalizacja Wolfsburg z fenomenalnym, niesamowitym Leverkusen, z Kießlingiem, strzelcem dwunastu goli. Jest to absolutny hit rundy, nie wiedzieć czemu kolejny raz Orange sport nie pokazuje hitu, aczkolwiek nie chcę osadzać, możliwe że mają prawa do dwóch spotkań. Betem rundy Freiburg, będący w wybornej formie, zespól który dopiero co rozprawił się z Schalke, zagra z rywalem z ligi numer trzy o ile się nie mylę, i oczywiście jest murowanym faworytem, zwłaszcza że chyba w tym sezonie obrali sobie za cel awans do europejskich rozgrywek, albo w ogóle coś osiągnąć w lokalnych rozgrywkach. Przypomnę, że zespół Freiburga bardzo dobrze rokuje już któryś z rzędu sezon, więc nie jest to jakaś niespodzianka. Słowo jeszcze na temat Bayernu, mecz standardowy jak na nich, łatwe zwycięstwo, kilku zmienników w składzie, ale nie powinni specjalnie na tym stracić.​
Zapraszam do dyskusji.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja zacznę :].
Karlsruher - SC Freiburg Typ:2 Kurs:1,75 Betsson
Freiburg w wybornej formie, wyniki świetne, piąte miejsce w tabeli, raczej o LM nie powalczą, bo będzie trudno, ale całkiem możliwe że zobaczymy ich w przyszłorocznej Lidze Europy. Karlsruher to rywal z trzeciej ligi i to jest moim zdaniem za duży przeskok, choć nie ukrywa ostatnia seria zwycięstw trochę mnie niepokoi, ale też liczę na przełamanie i jednak na tą różnicę klas.
FC Augsburg - Bayern München Typ:2 Kurs:1,28 Betsson
Tu po najniższej linii oporu, Bayern raczej bez najmniejszego problemu przejdzie do kolejne rundy, nawet jeśli zagrają zmiennicy. Rezerwy FCB są i tak lepsze od podstawowego składu Augsburga.
Schalke 04 - FSV Mainz Typ: BTS Kurs:1,5 Betsson
Prawdopodobnie trener Mainz gra przeciw swoim, jeszcze nie ma parafki, ale Tuchel jest głównym kandydatem na stanowisko szkoleniowca Schalke. Nie szukam tu jakiejś teorii spiskowej, ale komuś ta informacja może się przydać. Faworytem tej rywalizacji jest Mainz, oferta trochę mnie śmieszy patrząc na grę Schalke i nieskuteczność Huntelaara, ale Schalke musi, chyba musi ten mecz wygrać. Mainz na pewno z ich dzisiejszą grą strzeli, w Schalke zaś urosła ambicja i wzrosło poirytowanie, więc bramkę też pykną.
Klejcie z tego dubla, tripla, grajcie singlami - wasza wola ;).
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
VfB Stuttgart - Köln
▶ VFB (-1.25) @ 2.04 pinnacle ⛔
Kolonia aż razi po oczach nieskutecznością. Tutaj może być podobnie jak z Pauli. Tylko fartownie wywalczony remis, to jedyne co mogą ugrać, męczyli się z Wormatią i poważnie tych rozgrywek nie traktują. Stuttgart będzie ich cisnął, Kolonia zagra z kontry, do czego ma predyspozycje, jednak przy takiej skuteczności jak pokazują w 2 BL będzie ciężko ich skrzywdzić. Koln z Sandhausen zagrali słabo i myślami już na przerwie świątecznej
FT: 2-1
Bochum - Munich 1860
opisze później, jakby Lauth nie grał to sprawa byłaby oczywista Bochum (-0.25) lub bezpieczniej (0). Skłaniam się ku DNB, bo Bochum ma coś do udowodnienia, z drugiej strony Lauth w składzie, to pokaźny wzrost morale TSV. Tak na razie na sucho - remis, opisze jednak później, bo trzeba ten mecz przemyśleć i typ może się zmienić
FT: 3-0
Cytat:
Napisał darius010 -&gt;
Karlsruher - SC Freiburg Typ:2 Kurs:1,75
KSC ma pozycje w lidze spokojna i zmierzają do powrotu do 2 BL, dlatego mogą całkowicie skupić się na tym meczu. Ogólnie KSC lubi się napinać na własnym terenie, owszem różnica klas jest, jednak Kauczinski to dobry motywator i Freiburg może mieć ciężką przeprawę z nimi - pamiętajmy, że to Puchar i niespodzianki się zdarzają. Nie mam dobrego przeczucia co do tego meczu, opisze go także później
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
KSC ma pozycje w lidze spokojna i zmierzają do powrotu do 2 BL, dlatego mogą całkowicie skupić się na tym meczu. Ogólnie KSC lubi się napinać na własnym terenie, owszem różnica klas jest, jednak Kauczinski to dobry motywator i Freiburg może mieć ciężką przeprawę z nimi - pamiętajmy, że to Puchar i niespodzianki się zdarzają. Nie mam dobrego przeczucia co do tego meczu, opisze go także później
Powiem Ci szczerze, że ja też nie jestem pewny tego spotkania. Bo widziałem tu kiedyś (okazyjnie) Karlsruher i ta ich seria, wszystko to naprawdę imponuje jak na trzecią ligę. Z drugiej strony Freiburg, robi jeszcze większe wrażenie, grają na poziomie absolutnego topu BL, nawet na tle Bayernu wyglądali nieźle. Co więcej na oficjalnej stronie BL stworzono ranking &quot;Asy rundy jesiennej&quot;, jako trener wygrała Christian Streich, właśnie szkoleniowiec Freiburga, o którym w superlatywach wypowiadał się jakiś czas temu Jupp Heynckes. Wszystko mi mówi, że goście wygrają, może nawet pograją o trumf w rozgrywkach, jeśli utrzymają formę.
Ale oczywiście puchar, to nie liga, tu może to wyglądać zgoła inaczej i to jest to czego się obawiam.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja pogralem dubla Bayern+Dusseldorf tak dla zabawy bez większej analizy. Ako wyszlo ponad 2 więc nie ma krzywdy a prawdopodobieństwo moim zdaniem spore. Obie ekipy mają stabilna pozycję w lidze i twierdzę że wygrają swoje spotkania
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bayern ma dzień po dniu mecz, więc rotacja w składzie musi być. Myślę, że Bawarczycy będą z Augsburgiem chcieli zagrać na &quot;0&quot; z tyłu i postarają się strzelić choć tą jedną bramkę.
Do tego nie oszukujmy się, ale coś w tej &quot;maszynie&quot; pękło i już nie grają tak jak przez większość sezonu. Te dwa zespoły niedawno się spotkały i wygrał na wyjeździe Bayern, choć pierwszą bramkę strzelił Muller z karnego i to pod koniec pierwszej połowy. Wcale w tamtym meczu na pogrom się nie zanosiło. Wynik padł 0:2.
Jutro na pewno bym nie grał Bayernu po kursie 1,25 w pucharze. Nie śledzę bardzo rozgrywek w Niemczech, ale przypomnijmy sobie ostatnio Real który przegrał na wyjeździe 2:1, też w pucharze.
 
W 0

wielki

Użytkownik
Karlsruhe-Freiburg
myśle że jak na trzecioligowy zespół 5 meczy bez porażki to i tak sporo ale każda seria się kiedyś kończy zwłaszcza z tak dobrze grającym zespołem w tym sezonie jak Freiburg, który moim zdaniem będzie walczył o puchary europejskie i jeśli nie w lidze to widze ich w pucharze niemiec.
Myśle że potencjał druzyny Freiburga da im pewną wygraną
Offenbach-F.Dusseldorf
Co do tego spotkanie również stawiałbym w roli zdecydowanych faworytów drużynę Fortuny
już w 2 bundeslidze pokazali swoją moc. Po awansie początek dobry pozniej przyszła lekka zadyszka ale widać że wrócili na właściwy tor i zaczynają się oswajać ale co do pozycji w lidze bardziej stawiał bym ich w tym sezonie w środku tabeli a co za tym idzie większe skupienie się na pucharze niemiec gdzie faktycznie moga zajść daleko
tak więc pewna wygrana Fortuny
 
t0mson 639

t0mson

Forum VIP
Schalke-Mainz
Ostatnio zwolniona Holendra i nagle ma się poprawić atmosfera ? Może coś się ruszy dziś ale kursy nie odzwierciedlają obecnej formy i stawiają Mainz w roli mocnego przegranego ? Mainz to nie pachoły do bicia, na wyjazdach potrafią zdominować ale to jednak Schalke i będzie o to ciężko ja jednak się nie boję bo sytuacje zawsze stwarzają i są strasznie groźni szczególnie Muller, który pokazał świetną formę w meczu z H96 ;) Dla mnie ogromne Value na Mainz i gram bezpiecznie. W dodatku to puchar i wielce prawdopodobny remis.
Mainz +0,75 @2,05
3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jutro na pewno bym nie grał Bayernu po kursie 1,25 w pucharze. Nie śledzę bardzo rozgrywek w Niemczech, ale przypomnijmy sobie ostatnio Real który przegrał na wyjeździe 2:1, też w pucharze.
Puchar Króle nie jest punktem odniesienia, bo tam Real może pozwolić sobie na wpadkę i odrobić to w rewanżu. W DFB nie ma spotkań rewanżowych, więc Bayern musi wygrać żeby przejść dalej już dziś. Warto sobie Bayern wrzucić do jakiegoś dubla moim zdaniem, oczywiście jeśli ktoś preferuj takie zakłady.
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Ostatni mecz Bayernu w tym sezonie i potem już przerwa zimowa. Wszystkie siły pujdą na to spotkanie więc spora szansa że postrzelają dzisiaj, zwłaszcza że gospodarze powinni skupić się na pozostaniu w lidze a nie walce w pucharze niemiec.
Augsburg vs Bayern
Bayern over 2,5 bramki @1,83 Bet365
Schalke podejmie na własnym boisku Mainz. Oglądałem ostatnie spotkanie dzisiejszych gospodarzy, zaciekawiło mnie co się dzieje z tą drużyną, dlaczego odnoszą tak słabe wyniki. Kto widział ich ostatni mecz i zapewne nie tylko ostatni, przyzna iż mają spore problemmy w grze defensywnej. Mainz zaskakuje w obecnym sezonie i myślę że stać ich nawet na wyeliminowanie dzisiejszych rywali.
Schalke vs Mainz
BTS @1,61 Bet365
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
Osobiście skleiłem sobie dubelka Freiburg ✅ + Bayern.
Bayern zagra ze słabym Augsburgiem, który ma większe problemy niż puchar. Bayern dąży do zdominowania ligi i pucharu. W Monachium liczą na dublet - to ostatni mecz w roku, dlatego Bawarczycy powinni ogarnąć spokojnie. Dzisiaj w ataku na pewno Mario Gomez, pewnie coś ustrzeli.
Freiburg gram, bo Darius mnie przekonał. Ogólnie widziałem ich ostatnio z Bayernem i Schalke - grali bardzo dobrze. Są w dobrej formie, KSC w swojej lidze również miażdży, ale to nie ten poziom i dzisiaj liczę na pewny win gości.
W bet365 wyszło ako over 2, co mnie cieszy.
_______
Edit: Karlsruher - Freiburg 0:1 ✅, Augsburg - Bayern 0:2 ✅
Freiburg oglądałem w 2. połowie trochę na farcie dowiózł zwycięstwo - wynik idzie w świat, awans jest. Bayern również wygrał. Przyjemne ako na ✅✅✅
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ja długo się zastawiałem między awansem Freiburga a Fortuny , wybrałem druga opcje .
Freiburg idzie dobrze w lidze a puchary to zawsze inna bajka , przeciwnik nie dość że derbowy to w świetnej formie , passa kilkunastu meczów bez porażki , strzelają ostatnio bardzo dużo goli .
Fortuna też gra z 3 ligową ekipą ale forma rywali zdecydowanie słabsza , mają problemy w lidze (7 ostatnich meczów to 5 porażek ) , ostatni mecz 1-5 z liderem ligi . U siebie Offenbach nie straszy , mają bilans 5-2-5 więc nie można powiedzieć że są drużyną własnego boiska. Przeciętny rywal , Fortuna może nie jest jakaś świetna i z mocniejszymi rywalami gra średnio , ale z rywalem który będzie się bronił mogą pokazać swoją siłę .
Fortuna @1.85⛔
Forutna awans @ 1.5⛔
bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom