>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Derby Trójmiasta: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk 30.10.2016 18:00

Status
Zamknięty.
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP

Unibet
W 14 kolejce Lotto Ekstraklasy hitowo zapowiada się pojedynek w Gdyni gdzie dojdzie do Wielkich Derbów Trójmiasta. Dwie mocno zwaśnione drużyny oraz sytuacja &quot;kibicowska&quot;, która miała miejsce w miniony weekend na pewno dodadzą dodatkowego smaczku tej rywalizacji.
Po jednej stronie mamy Arkę, która budowana jest na piłkarzach &quot;z charakterem&quot; dających się pokroić z żółto-niebieskie barwy natomiast z drugiej strony mam skupisko gwiazd, którzy przyszli &quot;z nazwiskiem&#39; aby wprowadzić gdańską drużynę do europejskich pucharów.
Kto okaże się w tej rywalizacji lepszy?

Zapraszam do dyskusji!
 
wlkp1922 164

wlkp1922

Użytkownik
Arka przed tym spotkaniem ma pewne problemy kadrowe a mianowicie zabraknie paru przywiazanych i &quot; charakternych &quot; piłkarzy. Napewno nie zobaczymy kapitana Miroslava Bozoka (P 13/2) który pauzuje za czerwona kartke, Michał Marcjanik (O 12/0) miał wycinany wyrostek i tez napewno nie zagra. Antoni Lukasiewicz (P 13/0) w piątek doznal urazu i jego wystep jest mało prawdopodobny. W obliczu tych i wczesniejszych brakow w skladzie Arki i wspaniałej formy Lechi stawiam Lechia DNB @ 1.83 2/10 bet365. Gdynianie dodatkowo grają dzisiaj (wtorek) w PP na wyjezdzie i trener zapowiedział zmiany w skladzie co w tej sytuacji jest oczywiste. Warto dodać ze biletów na derby juz niema więc w niedziele zobaczymy komplet widzów.
 
betxp 230

betxp

Użytkownik
Tak się składa, że wczoraj obserwowałem trening Lechii i na chwile zaszedłem. Jednocześnie Arka grała mecz na Bytovii. Wiadomo, derby są derbami. Kibice Arki mówią, że to dla nich mecz dekady, ale czy to poniesie Arke do zwycięstwa? Brak Łukasiewicza, Bożoka i Marcjanika to są ogromne osłabienia Arki. Zwłaszcza brak tego pierwszego, który na początku sezonu był jednym z lepiej odbierających piłkarzy w Ekstraklasie. To było widać w meczu z Bytovią, gdzie tylko szczęściu Arka może zawdzięczać tak niską porażkę. Na dzień dzisiejszy Arka miesiąc musi grać dwoma stoperami. Środek pola w pucharowym meczu Arki nie istniał. A to będzie kluczowy aspekt tych derbów. Jeśli Arka nie zaatakuję Lechii to przy takich brakach w obronie może liczyć się z wysoką porażką.

Po stronie Lechii nie wystąpi Rafał Wolski, ale on akurat nie był w najwyższej formie. Sebastian Mila wszedł po kontuzji i też dzięki niemu Lechia wyciągnęła mecz z Piastem. W Lechii uważają, że to kolejny mecz o 3 punkty i obojętnie z kim by Lechia grała. To piłkarze są ostro nabuzowani. To, że poprawili dynamikę, pisałem już przed meczem z Zagłębiem.

Kurs na Lechię przy takich osłabieniach Arki powinien brzmieć 2.00, nie 2.60. Taką różnice spokojnie pobieram po średniej stawce

Lechia wygra, (2.60) średnia stawka [bet365]
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
@betxp
Antek to wojownik i wierzę, że lekarze go postawią do niedzieli na nogi. Zresztą on sam mówi, że nie dopuszcza myśli aby w niedziele miało go zabraknąć na boisku. Strata Marcjanika to duże no dobra - bardzo duże osłabienie w obronie. Para Sołdecki - Sobieraj mocno doświadczona, ale może zabraknąć dynamiki w pojedynkach sprinterskich. Na bokach zapewne Warcholak i Zbozień więc o te pozycje jestem spokojny. Na obecną chwilę pewny gry w drugiej linii jest jedynie Marcus na prawym skrzydle i Hofbauer w środku pola. Pod nieobecność Bożoka być może Grzesiu Niciński zdecyduje się na Adiego Błąda, który zdecydowanie nakrywa czapką Rashida. Na 10 i 9 każdy widzi Rafała Siemaszko i Pawła Abbotta, którzy są obecnie w lepszej formie od duetu Szwoch - Zjawiński.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Po jednej stronie mamy Arkę, która budowana jest na piłkarzach &quot;z charakterem&quot; dających się pokroić z żółto-niebieskie barwy natomiast z drugiej strony mam skupisko gwiazd, którzy przyszli &quot;z nazwiskiem&#39; aby wprowadzić gdańską drużynę do europejskich pucharów.
Szczególnie dwaj podstawowi zawodnicy Arki - Jałocha, Szwoch dają się pokroić za barwy zółto-niebieskie :zoltakartka: pestka7 od kiedy ? przecież kilkanaście dni temu pozowali na tle stadionu w Gdyni do zdjęć pokazując znak &quot;L&quot;.
Nazywasz ekipe lidera - skupiskiem gwiazd - skoro ich stać ?
Gdyby w Arce byłyby większe pieniążki sytuacja byłaby podobna.. ???? niestety rzeczywistość jest taka że nie stać was nawet na porządnego napastnika i biegacie z Abbotem i Zjawińskim czyli zawodnikami którzy liczby w Ekstraklasie posiadają żenujące w każdym z klubów.
Debry rządzą się swoimi prawami i tutaj pójdę w stronę underu bramkowego. Arka ostatnio w kryzysie, wracają koszmary z I ligi gdzie nie potrafią wygrać na własnym boisku. Lechia na wyjazdach jest do ukąszenia przez wszystkich rywali, nie posiadają tego polotu co na własnym boisku. Powinniśmy zobaczyć walkę na boisku i raczej żadna z drużyn nie będzie się próbowała wychylić przez dłuższy fragment meczu. Wynik zakręci pewnie w koło 0-0,1-1,0-1.
Under2.5 1.74 Unibet
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Skoro już tak piszesz o ich &quot;legijnej&quot; akcji to zapewne wiesz, że za tym wszystkim stoi kobieta z ..marketingu? Obaj są wypożyczeni z Legii. Ale do rzeczy. Jałocha sam osobiście na następny dzień poprosił o spotkanie z osobami decyzyjnymi na Arce i przeprosił za to zachowanie zaznaczając, że da z siebie 1929% w każdym spotkaniu. Jeżeli śledzisz poczynania żółto-niebieskich to zapewne wiesz w jak wielu spotkaniach w tym sezonie ratował nam skórę?

Szwochu również (tyle, że za pośrednictwem mediów) przeprosił. On jednak gra całą rundę słabo (wyłączając mecz z Ruchem gdzie zagrał genialnie) i jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Siemaszko, który Arkę (uwierz mi bo znam go bardzo dobrze) ma wydziaraną w sercu. Tak charakternej Arki nigdy nie było, a na ambicji w tej lidze można ograć każdego.

Tak Lechia to skupisko gwiazd, która jeszcze w tamtym sezonie miała problem z utrzymaniem w dłuższym dystansie wysokiego poziomu co o niemal nie zakończyło się grą w fazie spadkowej..
Jak słusznie jednak zauważyłeś teraz gra uległa poprawie co widać na ich grze przed własną publicznością. Jednak jeżeli chodzi o ambicje i boiskowy charakter to przewaga żółto - niebieskich jest zdecydowana.

Arka ostatnio w kryzysie, wracają koszmary z I ligi gdzie nie potrafią wygrać na własnym boisku
Ale chyba nie mówisz o zeszłym sezonie? Bo tam w 17 rozegranych spotkaniach zaledwie 2 razy musiała uznać wyższość rywala zaznaczając, że druga z tych porażek miała miejsce 23 października ubiegłego roku i trwała do ... 1 października bieżącego roku czyli przez niemal rok! Wskaż mi proszę drugą w Polskiej elicie drużynę, która przez podobny okres w ostatnim sezonie notowała niemal identyczny bilans.

Ja na ten mecz widzę dwa rozwiązania - rzuty rożne gospodarzy lub żółte kartki w meczu. Pozostaje jedynie czekać na ofertę kursową na oba te zdarzenia.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Arka over 4.5 rzutu różnego @ 1.70 betano ⛔ 0
Czysto statystycznie. Arka rożnych u siebie nabija sporo. W Gdyni brakuje typowej &quot;9&quot; przez co sytuacje często kończone są również uderzeniami zza 16, które bramkarze często parują na rzuty rożne. Do kadry wraca Sambea, który jest właśnie tego typu zawodnikiem, że lubi oddać w meczu 2-3 strzały zza pola karnego. Do tego dochodzi gra skrzydłami, szczególnie prawym gdzie sporo miesza dwójka Zbozień - Marcus. Jak dotąd rożne Arki w Gdyni:
- Pogoń (4 rzuty rożne)
- Piast (7 rzutów rożnych)
- Cracovia (7 rzutów rożnych)
- Zagłębie (10 rzutów rożnych)
- Śląsk (7 rzutów rożnych)
- Ruch (7 rzutów rożnych)
- Wisła (5 rzutów rożnych)
Dla mnie to główny bet tego spotkania. Typowanie 1 X 2 mija się w derach z celem więc pozostaje coś takiego co wygląda na rozsądny typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 0

valub

Użytkownik
Jeśli weźmiemy pod lupy wszystkie aspekty sportowe, formę obu drużyn i sytuacje kadrową to mamy knockout Lechii w pierwszej rundzie i zagranie handicapu Lechia(-1) 4,75 wydaje się bardzo dobrą inwestycją. Po ostatnich meczach Arki z Portowcami i Bytovią zwycięstwo Gdańszczan wydaje się niezagrożone
 
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Przepraszam bardzo ale jak widzę że osoba pisząca analizę jest z miasta dwóch zespołów które mają grać ze sobą to od razu ją &quot;olewam&quot;. Olewam w sensie nie brania ją pod lupę do obstawiania meczu. Przyjmuję po prostu ją do wiadomości.
Ostatnio były derby w Łodzi. Jako wieloletni kibic ŁKS-u miałem niesamowitą ochotę napisać u nas wielometrową analizę popartą niezbitymi dowodami ze Widzew nie ma prawa ugrać chociażby punktu. I dobrze że jej nie napisałem. Wszystkie czynniki wskazywały że pierwszy raz od wielu lat ŁKS był faworytem. Forma, ŁKS gospodarzem, liczna zdobytych punktów, strzelonych i straconych goli, absencje u gości ble ble...a jak to się skończyło ? Wymęczone 2:2.
Moi mili..to są derby i każdy wynik jest możliwy. Koniec kropka.
Czekam na analizy ludzi nie powiązanych mentalnie i uczuciowo w żaden sposób z Arka i Lechią.
Pzdr/Psycho
 
P 30

puciaq

Użytkownik
Panowie, czy któryś z bukmacherów oferuje zakład na KARTKI na dzisiejsze derby? Linię 5,5 po np. 1,83 bym atakował (wtedy też mogę się rozwinąć, chociaż wyjaśnienie jest dość proste), ale czy w ogóle istnieje temat?

Z góry dzięki za odnośniki ????
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Typ: x2
Kurs: 1,42
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Taki kurs do dubla idealny a wydaje mi się, że ten typ wejdzie spokojnie. Derby derbami ale forma obu ekip jest z goła odmienna, Arka z meczu na mecz gra coraz gorzej a ich forma z początku sezonu już dawno odleciała co innego Lechia Gdańsk grają najlepszą piłkę w ekstraklasie i jeśli wygrają dzisiaj to ich przewaga już wzrośnie na 7 punktów nad 2 ekipą (oczywiście jeśli Jagiellonia przegra swój mecz co jest dużo prawdopodobne).
W ekipie Arce mimo braku formy dochodzą kontuzje i pauzowanie za kartki, mowa tu o Bozoku, kontuzjowani są Marcjanik oraz Łukasiewicz i ok sam mówi, że nie wyobraża sobie że w tym meczu nie zagra ale nie będzie przygotowany na 100%.
W Lechii brak kontuzji, Peszko w kapitalnej formie do tego dochodzą tacy zawodnicy jak Wolski, Krasić, bracia Paixao, Kuświk no jest w czym wybierać. Polecam ten typ a nawet brać czystą 2.
Powodzenia.
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Zdecydowanie zgadzam się przedmówcami, spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami. Ostatnie mecze derbowe to głównie zwycięstwa Lechii, ale to było na tyle dawno, że nie ma co się H2h sugerować. Spodziewam się dzisiaj w Gdyni raczej nudnego widowiska, oscylującego w granicach remisu 0:0 lub 1:1. Gdańszczanie grają bardzo bezkompromisowo w tym sezonie - do tej pory zanotowali tylko jeden podział punktów. Na wyjazdach grają raczej underowo i tutaj powinno być podobnie.
Arka z kolei przegrała ostatnie dwa mecze w Gdyni i są naładowani ambicją i chęcią przełamania złej passy. Jednak czy to wystarczy do zatrzymania lidera? Dowiemy się za 3 godziny ;) Przewiduję remis z lekkim wskazaniem na gospodarzy, a do tej predykcji znalazłem ciekawy bet.

Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Remis - 1 No bet(Wygrana gospodarzy – brak zakładu)
Kurs: 2.00 ✅ jak w maslo
Buk: Betsafe
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
osobiście mimo obrazu gry tylko czekałem kiedy Arka to wyrówna,a tak na prawdę kiedy ta piłka cudownym zbiegiem okoliczności zostanie wyłożona jak na tacy jednemu z drewnianych piłkarzy Arki i do końca meczu nic już dziwnie się nie wydarzy. Te derby różniły się zdecydowanie od poprzednich kilku które Lechia wygrała. Otóż wtedy były to mecze beniaminków i ligowych przeciętniaków bez faworyta dzis były to derby potęgi z Gdańska z beniaminkiem. Czyli jednym słowem teraz był faworyt na którego warto było trochę kasy zagrać...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom