>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Demokratyczne obstawianie - Szalony projekt 10 wspaniałych

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Idea przewodnia tego pomysłu to myśl: &quot;Co dwie głowy to nie jedna&quot;.
Chodzi oto, aby zebrać grupę przykładowo 10 osób, może być więcej lub i mniej, ale pozostańmy przy dyszce. Każda osoba z grupy wpłaca 10 zł (czyli tyle co czteropak piwa czy jakaś mała pizza ;)). Główna osoba ma budżet i jest tak jakby skarbnikiem wspólnym, każdy może wypłacić swoje kosztowności kiedy tylko zechce, na jego miejsce wskoczyłby nowy członek.
Teraz najważniejsze - aby każdy z członków podał typ, albo chociaż kilka osób i wraz z całą grupą podejmujemy decyzję czy jesteśmy za typem czy nie, można też się wstrzymać od głosu. Tak jak w demokracji jeżeli typ uzyska większość to go gramy. Możemy w ramach demokratycznych wyborów ustalić jak gramy, ale ja na początku sugeruję 10 zł na typ.
System w ramach - testu, wspólnej zabawy, czasami najbardziej absurdalne pomysły są tymi najlepszymi. :grin:
Piszcie co o tym sądzicie, kto by chciał dołączyć, co można jeszcze wdrożyć do tego projektu, każdy pomysł będzie brany pod uwagę - bardziej tu chodzi o sprawdzenie takiego grania jak to ma się wszystko do rzeczywistości.
Oczywiście każde za, przeciw i nie wiem będzie monitorowane, tak abyśmy wszyscy wiedzieli kto miał częściej rację, a kto nie.
*Jeżeli temat jest niezgodny z regulaminem forum to proszę o jego zamknięcie.
Demokracja: https://www.youtube.com/watch?v=jmMm2GEFx2w
 
astana 439

astana

Użytkownik
Szalony pomysł,filmik pięknie to obrazuje,boję się,że może być nawet gorzej,ale co mi tam,wchodzę.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja tez z checia bym sie zapisal do tej &quot;dyszki&quot; ????
Mysle, ze pomysl niezly. Moze kazda osoba, kazdego dnie przedstawia 1 typ i z tych typow wybiera sie ten 1 ktory zostanie poparty najwieksza liczba glosow ???? Mysle, ze fajnie mozna ten pomysl rozwinac bo moze byc poczatkowo sporo niejasnosci - jak w demokracji ???? .
 
P 0

puffy

Użytkownik
Chciałbym dołączyć i już mam propozycje na typ:
Philadelphia 76ers wygra mistrzostwo NBA @wchujdużo
Jak sam napisałeś czasami absurdalny pomysł okazuje się najlepszym, więc czemu nie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja również posłużę się krótką sceną z Dnia Świra by skomentować ten pomysł
Chciałbym dołączyć i już mam propozycje na typ:
Philadelphia 76ers wygra mistrzostwo NBA @wchujdużo
Jak sam napisałeś czasami absurdalny pomysł okazuje się najlepszym, więc czemu nie
No i znalazlo sie dwoch pierwszych cwaniakow, ktorzy w zyciu nic nie wymyslili, ale sa pierwsi do krytykowania innych za ich pomysly...
@AKA_SHAKAL
Jak nadal bedziesz chcial zorganizowac ten plan ktory miales to smialo mozesz pisac na PW ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
@AKA_SHAKAL
Jak nadal bedziesz chcial zorganizowac ten plan ktory miales to smialo mozesz pisac na PW ????
Przecież ja go cały czas realizuje, temat wisi zaledwie 2,5 godziny, a już mamy zapełnione 4 miejsca:
Skarbik, pomysłodawca, opiekun projektu, geniusz: AKA SHAKAL
Calanau
Wlodar
astana
Pozostało jedynie 6 wolnych miejsc. Jak będzie komplet, napiszę prywatną wiadomość do osób które wchodzą w skład 10 wspaniałych.
Ja to widzę tak, że przykładowo do godziny 10:00 na drugi dzień, mamy możliwość wypowiedzenia się na jakiś dany typ, czy jesteśmy za czy przeciw, najwyżej będę na PW pytał, albo ustalimy, że kto się nie wypowie ten jest za, żeby nie było bajzlu. Z czasem to się wszystko ogarnie ;) zobaczymy czy nie pójdziemy szybko z torbami.
Ewentualnie zawsze możemy z dużym wyprzedzeniem typować np. tylko weekendy, a w tygodniu &quot;demokratyzować się&quot; (nie mylić z onanizować) w temacie. :cool:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Idea przewodnia tego pomysłu to myśl:
&quot;Co dwie głowy to nie jedna&quot;.
A to jako ilustracja w/w idei:

Na przełomie 2013 i 2014 roku w Maroku przyszło na świat nietypowe cielę. Zwierzę ma dwie głowy. Właściciele nadali mu imię &quot;Sana Saida&quot;, co po arabsku znaczy &quot;szczęśliwego nowego roku&quot;.
Życzę powodzenia i tej idei z demokracją w tle, zrodzonej na początku Nowego 2016 Roku.
 
jozzy22 668,5K

jozzy22

Użytkownik
????
Mysle, ze pomysl niezly..
Pewnie,że pomysł niezły. Powiem więcej w zakładzie pracy mamy właśnie coś w tym stylu. Jest nas 5 i wspólnie obstawiamy na 1 konkretny typ z którym zgadza się większość. Całkiem fajnie się na tym wychodzi o ile sensownie rozmysla się nad typem,a w ciągu 8 godzin zmiany można wiele dobrego wymysleć
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Jak mawia Korwin demokracja to najgorsze, co może być. Dwóch meneli spod budki z piwem ma więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytetu. Demokracja to rządy głupców, bo głupich jest zawsze więcej niż mądrych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Ilość członków 7/10, jeszcze 3 wolne miejsca:
AKA SHAKAL
Calanau
Wlodar
astana
Independent
DBoniem
Richi

- - - - -
Hekkau - Niestety tylko 1 napisany post Cię wyklucza
pshemyslav - 0 postów jak wyżej, niestety
Jest dużo stron gdzie mozna głosować na dany typ i monitorować co cieszy się największą popularnoscią.
Tak wiem o tym, ale co innego ma się klikanie tak po prostu dla zabawy na jakiejś stronce, a co inne ściśle określona GRUPA INWESTYCYJNA WYSOKIEGO RYZYKA :cool:.
Czekam na pozostałe 3 osoby, piszę PW, przeprowadzam składkę i oficjalnie potwierdzam kto jest, a kto nie i ruszamy ???? .
 
kingston1892 5

kingston1892

Użytkownik
Zestawiłem dzisiejsze spotkania piłki nożnej ze strony oddsportal pod względem popularności. Wziąłem pod uwagę te typy , które cieszyły się ponad 50% poparciem , czyli demokratycznie, jak w temacie.
mecz/procent/typ/wynik/śr.kurs
Zaragoza - Huesca 75% 1 3-3 2.00 ⛔
Ath Bilbao - Las Palmas 87% 1 2-2 1.55 ⛔
Rio Ave - Tondela 91% 1 2-3 1.67 ⛔
Everton - Tottenham 57% 2 1-1 2.95 ⛔
Leganes - R. Oviedo 55% 1 1-1 2.04 ⛔
Santa Clara - Olhanense 74% 1 1-0 2.14 ✅
Almeria - Llagostera 90% 1 2-1 1.90 ✅
Lugo - Numancia 84% X 2-3 3.30 ⛔
Albacete - Ponferradina 57% 1 2-2 2.05 ⛔
Coruxo FC - Santander 82% 1 1-0 2.15 ✅
Granada CF - Sevilla 82% 2 2-1 1.92 ⛔
Crystal Palace - Chelsea 52% 2 0-3 2.20 ✅
Platanias FC - AEK 55% 2 0-3 3.00 ✅
13 spotkań - 5 ✅ 8 ⛔
spotkania 51-60% 2✅ 3⛔
61-70% brak
71-80% 1⛔
81-91% 2✅ 4⛔
Chciałem zaznaczyć że często ponad 100 osób bierze udział przy owych propozycjach typów. Tak poglądowo...
 
K 66

krzychu323

Użytkownik
Pomysł bardzo fajny kiedyś w kilku osobowym gronie kolegów z pracy analizowaliśmy mecze głownie te najciekawsze lub tylko jeden dziennie i efekty były pokaźne...
Powodzenia panowie trzymam kciuki za temat i grę !!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom