>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Demokratyczne obstawianie - Szalony projekt 10 wspaniałych

Status
Zamknięty.
K 66

krzychu323

Użytkownik
Pomysł bardzo fajny kiedyś w kilku osobowym gronie kolegów z pracy analizowaliśmy mecze głownie te najciekawsze lub tylko jeden dziennie i efekty były pokaźne...
Powodzenia panowie trzymam kciuki za temat i grę !!!
 
bogart 14

bogart

Użytkownik
Pomysł bardzo fajny kiedyś w kilku osobowym gronie kolegów z pracy analizowaliśmy mecze głownie te najciekawsze lub tylko jeden dziennie i efekty były pokaźne...
Powodzenia panowie trzymam kciuki za temat i grę !!!
Pokaźne? To dlaczego przestaliście to robić? Już byście byli milionerami. :razz:
 
T 19,3K

tadzin

Użytkownik
czyli demokratycznie
i to ze przygniatajaca wiekszosc ludzi na zakladach przegrywa (czyli dlugoterminowo tak grajac na 100% wyjdziesz na minus) to maloistotne. to tylko nieublagana statystyka.
nie mylic ze swastyka.
 
picca 32

picca

Użytkownik
Idąc za słowami Kingstona i Tadzina, uważam, że większość nie może mieć racji.
Mimo to liczę, że Wam się uda - jak nie wygrać, to chociaż zrozumieć, że w gronie demokratów powstanie opozycja... i dla premiera aka skarbnika itd. ;)
@Szakal cudze wydasz, swoje będziesz musiał oddać. ;)
 
K 15

kolewacz

Użytkownik
Jeśli jest jeszcze wolne miejsce to jak najbardziej jestem chętny.
P.S
Aka wysłałem do Ciebie pw, ale nie wiem czy doszło. Dosyć dziwnie funkcjonuje skrzynka na moim koncie...
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
szkoda ze sugerujesz sie postami, no ale Twój wybór, Twoje zasady
Nie to, że ja nie chcę tylko 10 wpisów = możliwość wysyłania PW. Bez tego to by było ciężko.
Posiadamy już komplet 10/10 GRUPY INWESTYCYJNEJ WYSOKIEGO RYZYKA:

AKA SHAKAL - Wybieram Pinnacle
Calanau - Potwierdzenie wybrał Pinnacle
Wlodar
Independent - Potwierdzenie wybrał Bet365
DBoniem - Potwierdzenie wybrał Bet365
Richi

kokosy - Potwierdzenie wybrał Bet365
Brokers - Potwierdzenie wybrał Pinnacle
wersus
kolewacz - Potwierdzenie wybrał Bet365

Pinnacle: 3 głos - Wyższe kursy
Bet365: 4 głosy - Większa oferta
Wysłałem do wszystkich PW - czekam 48 godzin na potwierdzenie. W tym poście będę edytował kto potwierdził.
- - - - -

astana - Wykluczony, brak możliwości PW
Hekkau - Niestety tylko 1 napisany post Cię wyklucza
pshemyslav - 0 postów jak wyżej, niestety
krata34 - Tylko 2 wpisy to za mało
 
cock 756

cock

Użytkownik
Szakal po przeczytaniu postu Gela się załamałem... Odpowiedzialność? Chcecie nauczyć się wspólnie szanować pieniędzy na wspólnej stówie, czy co? Nie ogarniam... Nie umiem... Przerósł mnie ten projekt...
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Po co myśleć - wystarczy grać &quot;fixy&quot; które Szakal sprzedawał - a przynajmniej próbował....
Grając typy od niego z pewnością osoby z tego tematu jak i całego forum przejdą w krótkim czasie na zasłużoną bukmacherską (i nie tylko) emeryturę....
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
48 godzin minęło, nie dostałem potwierdzenia od wszystkich. Uważam, że pomysł umarł na tym etapie śmiercią naturalną.
Powód: Brak zaangażowania wszystkich członków GIWR ;).
Ja się wypisuje z tej &quot;demokracji&quot;, uciekam podobnie jak Tusk z Polski do Brukseli. Oczywiście temat będę śledził uważnie, o ile ktoś podejmie próbę dalej być może z mniejszą ilością osób?
 
betme 138

betme

Użytkownik
Założyciel postu ma wysoką reputację, czemu nie zaufaliście?
Inaczej do tego podejdę, wybierzcie z listy jeden, dwa lub wszystkie typy, albo wszystkie odrzućcie (wybierzcie odwrotnść). Losowo pod dyskusję daję jutrzejsze mecze:
Norwegia - Niemcy 1 2,05
Raonic - Murray 2 1,40
Marseille - Lille 2 5,00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom