>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

delanON TOUR

Fortuna bonus
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
ATP Sydney SF

De Minaur Alex vs Paire Benoit

De Minaur Alex @1.97 unibet ✅
Uważam ze to będzie najcięższy sprawdzian dla Alexa w tym turnieju, mimo to mocno w niego wierze. W poprzednich analizach juz trochę o nim pisałem, teraz po meczu z Lopezem jestem jeszcze bardziej pewny jego gry. Jak tylko rozgryzł Hiszpana zaczął go zalewac passing shotami, po czym ładnie usypiał go nudną grą żeby skończyć szybką piłka w ostatnie centymetry kortu. Gra mega dojrzale, owszem zdarza mu się podpalić ale to ułamek jego błędów, których popełnia zwyczajnie mało. Można mu zarzucicjedynie słaby drugi serwis i wypomnieć kilka podwojnych, ale to jak już pisałem siedzi w cieniu jego gry. Jak sam powiedział jest na fali, i wg mnie ta fala się tutaj dalej utrzyma, bo jak połknie Paire to potem z górki po puchar. I tego siętrzymam ;)
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
ATP Sydney F

Medvedev Daniil vs De Minaur Alex

De Minaur Alex -1.5 game @1.85 Unibet
Liczyłem, że zamiast Medvedeva będzie tutaj Fognini i będzie to formalność, no ale ten postanowił dać się zbić juz w półfinale. Alex w meczu z Paire zagrał trochę gorszy tenis niż np. z Lopezem, bylo więcej ue niz zazwyczaj, ale o ile to nie jest tendencja spadkowa to na Rosjanina sił jeszcze wystarczy.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
AO Q-3R

Novak Dennis vs Soeda Go
Soeda Go -2.5 games @1.90 1xbet
Po raz kolejny idę w Japończyka w tych kwalifikacjach, przeciwnik podobny do poprzedniego czyli grajek poziomu futuresów, młodszy i dużo mniej ograny. Bez niespodzianki, Soeda powinien go zjeść.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
AO 1R

Jako, że to pierwsza runda, wszytko gram za pół stawki.

Kukushkin Mikhail vs Gojowczyk Peter
Gojowczyk Peter -2.5 games @1.72 1xbet
Gojowczyk rozpoczął sezon znacznie lepiej niz jego przeciwnik, ktory dodatkowo w swoim ostatnim meczu skreczował, co może podważać jego formę na AO. Ale pomijając już ten fakt, Niemca widziałem kilkukrotnie w akcji w tym roku i wg mnie jest on tu mocnym faworytem.

Donaldson Jared vs Ramos Albert
Donaldson Jared -1.5 games @1.95 1xbet
Kursy wg mnie rozstawione nie do końca równo, dlatego chętnie pobieram ten typ. Ramos to typowy ziemniak, a Donaldson, chociaż mniej doświadczony, jest dużo bardziej ograny na hardzie. Jeśli wziąć pod uwagę spotkania w tym sezonie to po stronie Donaldsona widzimy m.in. wygrane z Simonem czy Thompsonem, a po stronie Ramosa 2 porazki (swoją drogą z innymi clayowcami).

Kokkinakis Thanasi vs Daniil Medvedev
Daniil Medvedev @2.25 1xbet
Kursy na otwarciu były na poziomie 1.7 vs 1.8, wiec spora masówka poszła w stronę gospodarza. Ja idę w druga stronę, bo nie widzę tylu argumentów za Kokkinakisem żeby pobierać go po kursie 1.5. Medvedev ostro wszedł w sezon, wygrał turniej w Sydney obijając w finale mojego faworyta De Minaura, i po m.in. tym pojedynku moge stwierdzic, że jest w dobrej formie na zjedzenie kangura.

Zverev Mischa vs Chung Hyeon

Chung Hyeon -1.5 set @1.60 unibet zwrot
Nie widzę tutaj szansy dla Zvereva na ugranie wiecej niż jednego seta. Chung 10 lat młodszy, szybki, zwinny i w dobrej formie, w przeciwieństwie do Mischy.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Querrey Sam vs Feliciano Lopez
Over 3.5 sets @1.53
Paire Benoit vs Garcia Lopez Guillermo
Paire Benoit @1.40
Berdych Tomas vs De Minaur Alex
Over 3.5 sets @1.62

AKO @3.47 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
AO 2R
Schwartzman Diego vs Ruud Casper
Ruud Casper @4.00 Unibet
Ruud Casper +6.5 games @1.85 Unibet
Over 34.5 games @1.80 Unibet

No powariowali z tymi kursami, ale ja nie narzekam tylko biorę. Gram z dwóch powodów: widziałem mecz Schwartzmana z Lajovicem, który powinien się wstydzic ze tego nie wygrał, a drugi jest taki, że go po prostu nie lubię. Fakt, miał całkiem nie zły poprzedni sezon zarówno na clayu jak i na hardzie ale teraz to już nie to samo, momentami oczy bolały od oglądania go. Gdyby Lajovic nie wyrzucał co trzeciej piłki na aut a co piątej w kosmos zbierając tym samym chyba nie całe 100 UEs to odesłałby go do domu. Ruud naturalnie tez nie zagrał nie wiadomo jak, ale i przeciwnika miał w lepszej formie, i serwis ładniej siedział, i te wymiany czasem dało się oglądać. Mecz wg mnie 40-60, wiec gdyby tu były kursy na poziomie 1.5 vs 2.2 to bym się może zastanawiał, ale 4.0 na Norwega biorę z chęcią. Oczywiście ostrożniejmożna pograć na Handi setowe bądź over setowy
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Seppi Andreas vs Karlovic Ivo
Seppi Andreas -2.5 games @1.96 1xbet
Jak dla mnie Dr Ivo, którego pełen wachlarz zagran opisuje termin serve&amp;volley, w końcu polegnie. Seppi w gazie i w dobrej formie, na pewno znajdzie pomysł jak podyrygować Karlovicem, któremu dzisiaj dodatkowo bardziej nie będzie chciało się biegac po korcie i odbijać piłki.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Rennes Challenger 1R
Gombos Norbert vs de Schepper Kenny
de Schepper Kenny @1.95 1xbet
Uchiyama Yasutaka vs Pospisil Vasek
Pospisil Vasek -2.5 games @2.04 1xbet
Ymer Elias vs Stakhovsky Sergiy
Ymer Elias @1.92 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
AO SF

Chung Hyeon vs Federer Roger

Chung Hyeon +6.5 games @1.76 unibet
Klasycznie Berdycha głowa uległa Rogerowi, bo forma bardzo dobra, może nie na mecz ale pierwszy set był na wyciągnięcie ręki przy dwóch bitych set-pointach. Ogólnie trochę to potrwało zanim Fedex się dogrzał, do tego czasu oddał trochę punktów Tomkowi, zaczęła się delikatna frustracja, to jeszcze wzmocniła sprzeczka z sędzią i gdzieś wtedy powoli się uruchamiał. Berdych grał stanowczo za mało odważnie, dużo nie przemyślanych zagrań zwłaszcza przy siatce, żeby w kolejnych setach móc coś zagrozić. Co do Rogera to martwił mnie jego serwis, który dopiero z biegiem setów zaczynał być regularny, bo jak pisałem pierwszy set to masa błędów, słabe pierwsze podanie i DFs w kluczowych momentach. Jeśli w tym meczu to się powtórzy, to Chung może być tym pierwszym, który urwie tutaj seta. Osobiście najbardziej idę w stronę dobrze wyglądającego handicapu dla Koreańczyka, bo kursy dość podobne do overa setowego, a jest dodatkowe zabezpieczenie gdyby jednak Chung zdołał doprowadzić jedynie do tie-breaków.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Rennes Challenger 1R

Bolelli Simone vs Berankis Ricardas
Bolelli Simone @2.08 1xbet
Faworytem jest tu Berankis, wynika to z faktu wyższej pozycji w rankingu oraz wiadomej, nienagannej formy w tym roku, bo ma na tą chwilę bilans 3/4 przy 1/0 Bolelliego i nie do końca dającej się przewidzieć dyspozycji. Jeśli jednak pokaże swój dobry tenis to powinien poradzić sobie z Litwinem, bo umiejętności ma bezapelacyjnie większe, tylko głowa lubi zawieść. Kurs zachęcający do gry, pozostaje liczyć, że Włoch podejdzie do tego meczu na poważnie.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
AO SF
Cilic Marin vs Edmund Kyle
Suma podwójnych błędów serwisowych powyżej 6.5 @1.82 forbet
Dość niska linia na ilość DF w półfinale szlema, który w mojej opinii będzie bardzo wyrównany, dlatego odpuszczam granie na czystą wygrana któregokolwiek, chociaż kurs na Brytyjczyka kuszący. Wątpię, by mecz skończył się w 3 setach, a to klucz do powodzenia typu. Idąc w czysta statystykę, Cilic vs Nadal na 4 sety nabił 8 DF, Cilic vs Carreno na 4 sety 4 DF. Ze strony Edmunda- z Dimitrovem 4 sety i 4 DF, z Seppim 4 sety i 3 DF. Tak więc sumując w każdym pojedynku linia by się pokryła, dodatkowo tendencja w obu przypadkach moze byc raczej wzrostowa biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, dlatego myślę że 7 podwójnych powinno tu gładko wejść.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Rennes Challenger 2R

Guinard Manuel vs Gulbis Ernest

Guinard Manuel +4.5 games @1.77 1xbet
Guinard Manuel @2.81 unibet

Mocno polecam oba typy, choć kursy na czysty win pospadały z 5.60 na otwarciu, to przeciwko Gulbisowi nawet okolice 3 wygląda apetycznie.
Halys Quentin vs Vatutin Alexey
Halys Quentin @1.70 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Newport Beach Challenger

Fritz Taylor vs Opelka Reilly
Fritz Taylor -2.5 games @2.18 1xbet
AO F

Cilic Marin vs Federer Roger
Correct score 0:3 @2.48 unibet
Uważam, że Rogera stać na to by odprawić Chorwata bez utraty seta, tym samym przejść cały szlem ogrywając kazdego 3:0. Jak dla mnie jedyna szansa dla Cilica to pierwszy set, jeżeli sie nie uda go złamać i utrzymać kiedy będzie się rozgrzewał to już kolejne powinny być formalnością.
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Burnie &amp; Dallas Challengers
Diez Steven vs King Evan
King Evan -2.5 games @1.87 1xbet
Klahn Bradley vs Grion Marcos
Klahn Bradley @1.45 1xbet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Dallas &amp; Quimper Challenger
McDonald Mackenzie vs Tiafoe Francis
McDonald Mackenzie @2.00 unibet

Paul Tommy vs Kudla Denis

Kudla Denis @1.47 unibet

Ignatik Uladzimir vs Hemery Calvin
Ignatik Uladzimir @2.25 unibet
 
delanoff 339

delanoff

Użytkownik
Dołączył
01/2018
Posty
84
Dallas Challenger

Smyczek Tim vs McDonald Mackenzie
(stawka) 2/1: McDonald Mackenzie -1.5 games @1.91 1xbet
Kudla Denis vs Fritz Taylor
1/1: over 24.5 games @1.91
1/2: Fritz Taylor @2.14

1xbet