>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

DawidBarça , jak najszybszy awans do Vipów

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kupon #3
⚽ Aston Villa - West Brom @ A.Young strzeli (3.15)
⚽ Barcelona - Sociedad @ Messi strzeli minimum 2 gole (3.20)

Stawka : 200 zł
Bukmacher: Unibet
Kurs: 10.08
Wygrana : 2016 zł
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
KONIEC TEMATU
Przyszedł czas żeby się pożegnać , wszystkim którzy zaglądali to mojego tematu dziękuje , mam nadzieje że pomogłem komuś ogrywać bukmachera.
Zamykam temat z kilku powodów , jednym z nich jest to że nie sądzę aby ktoś korzystał z moich typów , tak mnie tutaj zajebiście rozsławili moderatorzy że raczej zwolenników na tym forum nie mam , kto by korzystał z typów gościa który gra wirtualnie? (chociaż to nie prawda) . Drugi powód to brak jakiegokolwiek celu , nie dostane się do VIPów bo widocznie nie za bardzo lubią mnie tutaj moderatorzy , mój yield nic nie znaczy bo przecież gram &quot;wirtualne kupony&quot; , lepiej wszystko przegrywać ale pokazywać screeny , wtedy można przyłączyć się do VIPów - takie zdanie widocznie mają modzi .
Możliwe że w najbliższym czasie założę nowy temat i będę grał u buków naziemnych , chciałbym udowodnić że z tym &quot;zabójczym&quot; 12 %-owym podatkiem również można wygrywać , na dniach powinien się pojawić jakiś mój temat , mam nadzieje że do niego również kilka osób zajrzy.
To tyle , żegnam.
 
Do góry Bottom