>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Davis Cup 2023

Status
Zamknięty.
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Także jedziemy :D super oferta, ja już swój kupon zagrałem, kto chce niech zagląda do mojego tematu a analizy zrobię tylko do tych wyższych kursów:

Rune -6.5 (2.60) fortuna formalnośc, zmasakrował Bambino tak jak przypuszczałem, kurs ogromny promocyjny wręcz

buahahaha z emerytem Bamhrim? Bambino przyjazny Hindus, ale nie potrafiący grać na jakimkolwiek poziomie i nigdy nie potrafił, obejrzałem jego dziesiątki spotkań w każdym było balonowe przebijanie piłki, brak ofensywnego zagrania z forehendu, czy bh ani jakiegokolwiek skutecznego serwisu. Ten kurs jest dla mnie promocja, na dobrą sprawe jeśli się ułoży tak, że Rune zacznie od serwisu to po prostu wystarczy 6:3 z jednym przełamaniem i 6:2 z dwoma, jednak ja Tutaj widze raczej jakieś 6:1 6:2, na boga mówimy tutaj o mega kozaku który gra z emerytowanym kapciem który nie potrafił nic pokazać nawet jeśli był w kwiecie wieku, teraz to chodzący na kulach emeryt (w przenośni rzecz jasna ;) ) jest zdrowy, oboje są zdrowi więc kreczów też nie przewiduje ani nagłych kontuzji w trakcie meczu. Rune go pozamiata błyskawicznie i do domu

Zverev (1.66) fortuna niżej opisane, nie wiem skąd te kursy, jednak nazwisko działa i cóż Sasza ma przed sobą całą karierę Wawrinka tą karierę kończy i praktycznie równe kursy nie wiem co te buki wymyśliły licze na coś podobnego jutro

Wawrinka który jest jego rywalem hmmm.... to już jest cień zawodnika sprzed lat, skończy już pomału jak kończyli Berdych, Ferrer, Delpo, Nishikori (niby nie zakończył kariery ale zakończył poważne granie w tenisa) i Raonic. Tutaj go wystawili na siłe na Davis cupa, ale to nie jest zawodnik który móże zagrozić dobrze grającowi Niemcowi. Zverev miał kontuzje po której wraca, odpadł dosyć szybko jak na jego warunki w Australii, mał więc mase czasu do przygotowania się do tego meczu. Dla mnie łatwe zwycięstwo Zvereva który ma świetny serwis a Wawinka słynie z beznadziejnego returnu, szczegulne ze strony jednoręcznego bh jest to zawodnk który tego uderzena skutecznie nie potrafi wyprowadzić przy returnie. Miał swoje 5 minut w karierze ogrywając Novaka na szlemach, ale to 5 minut już dawno się skonczyło, a Zverev dalej pretenduje do bycia w czołówce rankingu - nazwiska z pozoru podobne, ale klasa zawodników o 2 poziomy wyżej na chwile obecną dla Niemca.

Holmgrem (1.66) fortuna miał młody 1:0 i bp w drugim, jednak spłynął psychicznie tutaj nie dojechała głowa

Gram przeciwko Hindusom, tutaj mecz z Nagalem, jedna literka i byłby to najlepszy zawodnik w historii ale jest to Nagal więc mówimy o Hindusie który gra koszmarny tenis i nie zagrozi tutaj Duńczykom absolutnie. Dania bierze to spotkanie, mają kapitalnego Rune, jednego z najlepszych zawodników świata. Hindusi mogą zbierać swoje punkty ale dopiero w grze deblowej gdzie mają nazwiska, ale dalej są to emeryci do ogrywania i ja ni ewidze ich kompletnie w spotkaniu z Duńczykami

Bonzi (1.30) ehh 3 setowe w pape i potem 3:0 i bp w drugim secie znów w dupe i przegrywa mecz :LOL:- super kurs, gra z kompletną padaką z Węgier Pirosem, który popisał się na Australian Open odpadając z koszmarnie grającym Chińczykiem Shangiem nie ugrywając nawet seta ani nie doprowadzając z żadnych z dwóch setów do tb, do tego przyjechał jeszcze na turniej klasy c że tak powiem i też dostał baty 2:0 został odprawiony z kwitkiem przez anonima. Bonzi to nie jest amator którego może klepnąć takie zero jak Piros, nie ten poziom, nie ta klasa - kurs wyjęty z kosmosu bo jak dla mnie powinno być tutaj 1.10 jak nic więc value jest i przy jakiś niebywałych okolicznościach oczywiście porażka może się zdarzyć bo to jest sport ale przepaść jaka jest między tymi zawodnikami jest potężna i Bonzi potrafi sprawić problemy nawet zawodnikom regularnie występującym w najwyższych szczeblach tenisowej drabiny, nie z takim zawodnikiem jak Piros. dla mnie promocyjnie, ale jak będzie to się przekonamy.


reszta typow w moim temacie, kto chce prosze zajrzeć nie ma sensu wpisywać niskich kursów bo to każdy wie że różnica klas jest potężna i jak nic nie siądzie na głowe to będą rozjeżdżali swoich rywali gładko, w głowach zawodników nie siedze więc zawsze mogę się mylić, aczkolwiek widze potężne value w meczach które zagrałem i szczerze licze na swój kupon bo nie był grany na pałe od niechcenia tylko dokładnie przemyślany. Oczywiście nie będę pisał analiz do meczów po 1.08 ale sklejke można było dziś fajną wykombinować i ja taką wymyśliłem, jak będzie zobaczymy :) ja sam jak pisałem mega licze na ten kupon

pozdrawiam i oczywiście polecam swoje typy :)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Zverev 2:0 (2.45) FORTUNA zmasakrował go 6:4 6:1 i cóż Wawrinka to już ostatnia szansa tegoroczne cegły, jak i tam będzie odwalał niech kończy już karierę, zaskakujące te kursy na Niemca dziś po prostu promocyjne

No kompletnie nie widze Wawrinki w meczu z Niemcem, ma zbyt dobry serwis a Wawrinka słynie ze słabego returnu, jego zamachy do piłki są ogromne dlatego największe sukcesy odnosił na nawierzchni ziemnej gdzie piłka odbija się wolno i ma czas zagrać return czy bh jednoręczny który jest również jego bolączką. Niemcy jak to Niemcy przygotują szybki hard dla swojego wysokiego lidera który musi tutaj wykorzystać serwis i gre na wymianach którą ma niebanalną i ograć emerytowanego mistrza 2:0

Kecmanovic under 17.5 gema (2.28) fortuna na luźno, tak też było Kecmanovic przebijal piłke a ten w pół siatki prosty forehend :LOL: cały mecz tak wyglądał

Kecmanovic gra z zawodnikiem spoza pierwszego 1000 rangingu, także jak się zepnie zrobi tutaj pewnie jeszcze większego undera, nie widze jego rywala z dobrze returnującym Serbem i dobrze grającym na wymianach, gdzie potrafi utrzymać piłke w grze i sprawić nie lada problem tak niżej notowanemu rywalowi, na którego mocna gra po kątach w stylu Djokovica potrzebna nie będzie a właśnie trzynmanie piłki w korcie, sam się wykasuje swoimi błędami

do tego:

Evans 2:0 (1.73) fortuna

Evans kiedyś był kaleką na mączce ale te czasy minęły, zagrają pewnie na tej nawierzchni z powodu rywali z którymi mierzy się wielka brytania na tym etapie Davis cupa, myślę że Evans to klase lepszy zawodnik od Mejija który nie pokazał sie nigdy na turnieju wyższej rangi, coś tam niby klepie na mączkach, ale myślę że na seta z nieprzeciętnym przecież Evansem to nie wystarczy, Brytyjczyk to nie jest byle zawodnik tylko naprawde solidna już marka w świecie tenisa która bez problemu takich graczy powinna ogrywać.

E: Człowiek trafia te najwyższe kursy i coś takiego jak Bonzie przychodzi i pier..li cały dzień, na szczesnie tego odgrywać nie próbowałem bo Zawiercie w siatke dało popis zrobil wysokie handi a nie wygrali za 3 pkt :LOL: wzmianka siatkarska, ale wracając do Davis cupa jutro znów świetna oferta i w Niedziele to wiadomo, stanard taki więc licze na weekend - dziś z całego serca chciałem aby były same plusy ale nie poszło no nie poszło :(
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No więc jedziemy dalej z Davisem, wczoraj wiele nie brakowało do wejścia naprawde wielkich ako, ale niuanse i dwa trzy mecze nie poszły tak jak powinny dziś mam nadzieję na 100% skuteczności, co niby się nie zdarza, ale warto spróbować zawsze :

Humbert (1.44) fortuna taki plus dla beki bo spotkanie grane z Marozsanem, ale Węgrzy zdecydowali się na zmiane zawodnika taki ten Piros dobry :LOL: Bonzi też poleciał dzis na trybuny za wczorajszą kompromitacje i dobrze dla Francji
tak naprawdę oczywiście zwrot - nie ten rywal, ale tak jak mówie z Pirosem by sobie poradził jeszcze łatwiej ;)


Gram dziś na Humberta, bo wczorajszy mecz nie wygrał Piros tylko Bonzi swoją kretyńską grą przegrał wygrany pierwszy set gdzie miał 3 setowe, potem wypuścił 3:0 na 3:6 a przy 3:1 jeszcze miał bp na podwójne przełamanie... więc sami sobie odpowiedzcie co zrobił wczoraj gorszy z Francuzów bo Humbert z odprawieniem swojego rywala problemów nie miał i z Węgrami na tak szybkim hardzie jaki przygotowali zawodnik często pojawiający się przy siatce i mający opanowany dobrze volley i gre przy sieci spokojnie swojego rywala już powinien odprawić.

Thiem (1.41) fortuna no cóż z wielkiego mistrza pozostał cień zawodnika, szkoda, że leją go takie tuzy jak Gojo. Niemniej jednak mecz był do wygrania, ale niewykorzystane bp w pierwszym secie ustawiły to spotkanie i potem było cieżko już wrócić.

Gojo? no bez żartów...jak Thiem zamierza już regularnie zbierać baty od takich zawodników to niech lepiej odrazu skończy karierę :LOL: przeciwnik nie ma żadnych argumentów tenisowych ani bh ani forehend nie są żadnymi zagraniami które ten już nie młody przecież zawodnik w jakimkolwiek stopniu opanował. Jak Austriak były wielki mistrz który ogrywał Djokovica na szlemach będzie przegrywał z takimi kapciami którzy tylko przebijają balony na drugą strone siatki znaczy że jest bardzo źle. Jednak ja licze na powrót Thiema to nie jest 35 latek tylko jeszcze zawodnik w kwiecie wieku i wierze w jego powrót na właściwe tory bo zupełnie po tej kontuzji się nie potrafi pozbierać, jednak widziałem kilka meczów Gojo w karierze i umówmy się... nie postawiłbym na niego nawet jakby grał ze swoją babką a co dopiero z Thiemem :LOL:

:Lehecka (1.36) fortuna tak jak na dole, bez większych problemów prosty win, będzie wielki grajek z Lehecki w przyszłości :)

Widzieliśmy co Czech potrafi już na turnieju w Rotterdamie gdzie na szybkiej hali czuł sie doskonale i tam tak naprawde pierwszy raz się pokazał, to młody zawodnik który gra z turnieju na turniej coraz lepiej i rozegrał kapitalne jak na swoje warunki Australian Open gdzie sprawił sporo porbolemów Tsitsipasowi, jednak nie wykorzystał masy bptów i odpadł z rywalizacji, dziś z portugalczykiem który też nie jest jakimś amatorem powinien sobie poradzić, rywal krążący gdzieś poza pierwszą 50tką rankingu nie pokazał się na żadnym większym turnieju i ja licze na Lehecke i punkt dla Czechów w tej rywalizacji, bo umówmy się ale Czesi już Berdycha nie mają który zapewniał im sukcesy w Davis cupie, ale teraz będą liczyli na swojego Lehecke który mi tego właśnie zawodnika przypomina, mocna gra z forehendu i bardzo silny serwis to wizytówki Lehecki i licze dziś na spokojny win z Portugalczykiem

Zverev 2:0 (1.88) fortuna

Huesler? drewniak i żaden potencjał, Zverev pokazał w pierwszym meczu że o kontuzji już tutaj raczej zapomniał i takich rywali będzie otprawiał z kwitkiem. Jest to również wysoki gracz, ale jak nie będzie trafiał pierwszym serwisie na zadowalającym procencie co miałoby mu dawać łatwe punkty to Zverev który lubi grać również daleko za koncową linią po prostu odprawi go z kwitkiem tak jak wczoraj Wawrinke

Rune - Nagal under 17.5 gema w meczu (1.94) fortuna o uj chodzi? nie wiem Rune chyba coś dolega, albo zbyt dużo grał bo to nie jest normalne bronienie w każdym gemie brejk pointów i brak gry od 2:0 w pierwszym secie katastrofa 7:5 6:3 - grał jeszcze w deblu i nie starczyło już chyba siły na takie przeciążenia aby robić tutaj under, szkoda bo świeży Rune zrobiłby to co wczoraj, ale zagrał w deblu i odprawił w pojedynke pare deblistów Hinduskich przecież nie z pierwszej łapanki, także szacun dla tego gracza mimo dzisiejszego nie trafionego typu. Będzie z niego kawał gracza i wielki mistrz w przyszłości, tak uważam

Umówmy się, ale Rune jest przyszłym mistrzem wielkoszlemowym, jeśli już w tak młodym wieku pokazuje taką klase i gra tak ofensywny mły dla oka tenis to co będzie dopiero jak się rozwinie jeszcze tenisowo przez kilka kolejnych lat. Dziś gra z zerowcem Hindusem, gorszym z pary czyli Nagalem który jest naprawdę zupełnym zerem i wczoraj również wyciągnął swój mecz gdzie na dobrą sprawe powinien dostać 2:0 ale głowa drugiego Duńczyka tam nie dojechała i ostatecznie jakoś to wyciągnął. Nie zmienia to faktu, że każdy gem ugrany z takim graczem jak Rune który już ogrywa Djokovica na mastersach i bije się o najwyższe cele na szlemach będzie dla niego sukcesem.

do tego taki dubel lekki
Coric (1.14) + Wawrinka +1.5 seta (1.20) i całkiem nieźle to wygląda jakby ktoś chciał pobrać, Wawrinka nie przegra drugiego meczu dwa zero i nie ośmieszy swojego kraju w meczu z Otte no nie przesadzajmy, może przegrać i nie będzie to na pewno jakimś kosmicznym zdziwieniem bo jak mówiłem to nie jest nawierzchnia na jego gre, ale seta musi tutaj ugrać aby uniknąc kompletnej kompromitacji. Coric grający z mączniakiem Novakiem który nie ma nic do zaprezentowania poza grą na nawierzchni ziemnej za której też już od kilku sezonów nic wielkiego nie pokazuje. Zdecydowanie Coric to powinien wygraći zdobyc punkt dla swojego kraju.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Podpowie mi ktos, jak sie obecnie nazywa ta stona jokerlive czy batmanlive stream z dokladnym rozszerzeniem adresu (co do słowa i kropki)?
Wyczyscilem dane i teraz tyle podobnych wariacji tej strony, a nie kazde rozbudowanie ma transmisji video. Oczywscie chodzi mi o ten adres, gdzie sa linki do streamow, a nie jakies dziwne przekierowania do samych wynikow czy bukmacherow.

Taka mala adnotacja jeszcze:
Typowanie zdarzenia z meczu Wawrinka-Otte mija sie z celem i odradzam, jezeli ktos ma taki plan. Ewentualnie poczekac do rozstrzygniecia meczu deblowego i kolejnego singlowego. Przeciez tu wszystko zalezy jaki bedzie wynik tie'a po 4 meczach. Jezeli bedzie 3-1 dla Niemiec i tie rozstrzygniety, to mozna smialo zalozyc, ze tego meczu nikt juz nie uswiadczy w takim zestawieniu.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Podpowie mi ktos, jak sie obecnie nazywa ta stona jokerlive czy batmanlive stream z dokladnym rozszerzeniem adresu (co do słowa i kropki)?
Wyczyscilem dane i teraz tyle podobnych wariacji tej strony, a nie kazde rozbudowanie ma transmisji video. Oczywscie chodzi mi o ten adres, gdzie sa linki do streamow, a nie jakies dziwne przekierowania do samych wynikow czy bukmacherow.

Taka mala adnotacja jeszcze:
Typowanie zdarzenia z meczu Wawrinka-Otte mija sie z celem i odradzam, jezeli ktos ma taki plan. Ewentualnie poczekac do rozstrzygniecia meczu deblowego i kolejnego singlowego. Przeciez tu wszystko zalezy jaki bedzie wynik tie'a po 4 meczach. Jezeli bedzie 3-1 dla Niemiec i tie rozstrzygniety, to mozna smialo zalozyc, ze tego meczu nikt juz nie uswiadczy w takim zestawieniu.
jak nie uświadczy to będzie zwrot i co to komu szkodzi? zobaczymy jak to się rozstrzygnie narazie mamy 1:1 i nie widzę powodów aby nagle był to mecz o nic, zobaczymy jak będzie ale mija się z celem i odradzasz a ewentualnie za to może być zwrot czyli zupełnie Ciebie nie rozumiem, zwrot nikomu nie zaszkodzi a jest duża szansa że mecz się odbędzie więc luzik

masz linki do stron ktore chciales: https://jokerlivestream.co/tennis

ja oglądam od laaaat na tych stronach wszystko co jest możliwe, wiadomo czasem jakiegoś meczu nie idzie odpalić ale ogólnie są to strony przejrzyste i jak coś jest możliwe do obejrzenia to na pewno na nich znajdziesz wszystko :)

Szwajcarzy są na oko faworytami debla, gra tam dobry przecież przed laty deblista Wawrinka a Niemcy bez Zvereva w deblu tylko z dwoma anonimami (no Tim Puetz niby niezły deblista, ale dalej Szwajcaria jest faworytem debla) ale pewnie coś tam pogrywającymi w deblu jak będzie to się okaże jak dla mnie będzie 2:2 niedługo po zwycięstwie Zvereva i wczesniej Szwajcarów w deblu ;)

PS. Rune zagrał w deblu i to wystarczyło, żeby zmasakrować debel Hindusów, więc Rune kończy tą rywalizacje niedługo, tak jak przewidziałem pewnie dla Danii ;) mając taką siekiere jak Rune, nie mogli przegrać z emerytami z Indii
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
jeszcze kilka typów nieźle się zapowiadających, Rune niestety się nie popisał wczorajszą grą i sobie gra mecz przyjaźni chyba :LOL:

Ruusuouvori -4.5 (1.76) fortuna stykło, jeszcze dochodzi idiotycznie oddane podanie w drugim secie bo wynik byłby jeszcze wyższy, nawierzchnia idealnie pod Chachina dopracowana i reszte Argentyńczyków ogólny win Fnów też raczej do gry tutaj był bo na szybkim Indoor Hard latynosi gubią się jak dzieci we mgle i po prostu nie wyrabiają się do urzeniem, nie mogą się doślizgiwać do piłek itp.

Warto moim zdaniem, grają z mączniakami z Argentyny, więc przygotowali najszybszy Indoor Hard jaki się da, taktycznie przecież by nie dali grać południowo amerykańcom na mączce :LOL: więc według tej taktyki Finowie i ich lider opisany wyżej powinni wygrywać te mecze z niżej notowanymi rywalami, którzy nie będą sobie radzili na szybkich hardach na pewno. Cachin to typowo mączny zawodnik i nie widze go kompletnie w tym spotkaniu, ale jak to się ułoży to zobaczymy, jak Rune dziś odwalił taką maniane w pierwszym secie to chyba każdy może już naprawde.

Lehecka -3.5 (1.79) fortuna powinno być dużo ostrzejsze rozjechanie rywala, ale Lehecka ewidentnie ma jakiś problem przy brejk pointach na swoją korzyść, było to widać na AO i było to widać w meczu z Portugalskim baloniarzem czyli 4/17 wykorzystanych brejk pointów przy 2/2 rywala :LOL: wygląda to śmiesznie, ale win Lehecki kompletne nie zagrożony i powinno być dużo większe rozjechane rywala. Jest to zawodnik który ma naprawdę świetlaną przyszłość, jeśli go dobrze poprowadzą trenerzy spokojnie zrobi karierę równą Berdychowi, albo i lepsżą ;) mają Czesi kolejny talent po odejściu Berdycha

Lehecka dalej jest dla mnie grubym faworytem tego meczu, Portugalske przebijaki nie powinny mieć większych szans z wyżej notowanym graczem i liderem Czech który operuje mega mocnym forehendem i serwisem. Opisałem to wyżej tutaj jeszcze dokładam

Wawrinka 2:0 (2.30) fortuna zwrot nie ten rywal (a jednak Niemcy chyba wezmą tego debla więc tego meczu już nie będzie po prostu no cóż zwroty w takim razie

Tutaj celuje w wyższy kurs, Otte nie powinien być rywalem dla mega spiętego na wygranie meczu Wawrinki bo ten mecz na moje będzie decydował o losach całego spotkania, dlatego ide w strone emerytowanego już mistrza bo Otte to nie jest żaden wielki rywal i spokojnie go Szwajcar powiezie na 2:0 jak zagra conajmniej na 30 procent możliwości
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dziś oferta licha, odpuściłem sobie większosć spotkań a poszedłem z typami raczej w siatkówke, typy z Davisa takie w kratkę pierwszy dzień bardzo dobry, drugi już średniawy a na dziś zagram tylko :

Thiem (2.80) fortuna ajj szkoda patrzeć na bylego mistrza jak go zniszczyła kontuzja, miał tutaj swoje szanse ale taj brek w takim spotkaniu byl obowiązkowo do wygrania, a niestety go przegrał i zwiesił już trochę głowę. Przykro mi bo byłem fanem Thiema od początku jego wielkiej kariery którą zniszczyła już chyba nieodwracalnie kontuzja... DelPotro jak wracał to wracał, ale Thiem wrócił i już minęło tyle czasu a przegrywa mecz za meczem i w kluczowych momentach spotkania z Coricem zabrakło tutaj po prostu starego dobrego Thiema. Szkoda, kurs był bardzo duży i mecz się odbył tak jak pisałem, ale Thiem nie podołał

2.80? kurs podchodzący pod 3 z Coricem, który również jest ciągle męczony przez kontuzje i urazy i jego talent nie rozwinął sie jak powinien, Thiem wczoraj przegrał ale szans i brejk pointów miał sporo, szczególnie pierwszy set przegrany na własne życzenie, ja ten mecz daje na 50/50 może z lekkim wskazaniem na Austriaka bo Chorwaci mają już pewną zaliczkę na ten mecz i to spotkanie może być już zamykające całe spotkanie i jakieś tam rozluźnienie w głowie Corica może powstać. Thiem umiejętności ma aby go tutaj ograć, tym bardziej że Coric grając wczoraj z bardzo nisko notowanym rywalem po 1.14 sprawił po prostu męki, także nie ruszałbym go dziś za cholere w meczu z Thiemem po 1.40. Zdecydowane value po stronie Austriaka, zobaczymy jak będzie z deblem, jak go wygrają na pewno będzie to jeszcze ciekawy mecz
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Dodig i Mektic raczej wygrają debla i będzie już niestety po meczu także ciekawe czy to spotkanie w ogóle się odbedzie. Mimo wszystko szedlbym bardziej w stronę Corica. On zdecydowanie lepiej odnalazl się po kontuzji. Szczególnie w Cincinnati przed US Open zamiatał każdym. Ale nie ma co wracać co było w sierpniu. Liczy się tu i teraz. I tutaj też lepiej wygląda Coric. Osiąga lepsze wyniki. Niestety Dominic powiększa swoją serię porażek z rzędu. Z całym szacunkiem do niego, ale jak wczoraj nie wygrał z przeciętniakiem Gojo nawet sera to tymbardziej nie widzę go w spotkaniu z lepszym Coricem.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Dodig i Mektic raczej wygrają debla i będzie już niestety po meczu także ciekawe czy to spotkanie w ogóle się odbedzie. Mimo wszystko szedlbym bardziej w stronę Corica. On zdecydowanie lepiej odnalazl się po kontuzji. Szczególnie w Cincinnati przed US Open zamiatał każdym. Ale nie ma co wracać co było w sierpniu. Liczy się tu i teraz. I tutaj też lepiej wygląda Coric. Osiąga lepsze wyniki. Niestety Dominic powiększa swoją serię porażek z rzędu. Z całym szacunkiem do niego, ale jak wczoraj nie wygrał z przeciętniakiem Gojo nawet sera to tymbardziej nie widzę go w spotkaniu z lepszym Coricem.
Coric wczoraj męczył bułe absolutnie z gościem po 1.14 więc nic ciekawego również nie zaprezentował, no cóż debel wygrać może każdy - potencjał po stronie Chorwatów, ale na deble to bym nie stawiał grosza bo tam w ostatniej chwili może być zmiana pary po prostu. Mecz Corica z Thiemem zaplanowany na 14:30 i liczę że się odbędzie, jak nie to trudno pieniędzy nikt na zwrocie przecież nie traci ;)
 
Pablito91 450,4K

Pablito91

Użytkownik
Czy ja wiem czy aż tak mocno się męczył... :) Bronił tylko 1bp w ciągu całego spotkania. Robi wrażenie % wygranych piłek przy pierwszym podaniu a więc 90%. Może gdyby Dominic wygral wczoraj to skłaniałbym się ku niemu, bo przelamalby się, ale jednak przegrał gładko, więc nie widzę go dzisiaj z Coricem :)
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Nawet jak debla wygra Austria, to tez male szanse ze mecz Thiema z Coricem bedzie. Takie rzeczy to mozna grac po 1 dniu tylko na zakladach live. Jak druzyna ma 4-5 zawodnikow to ten przegrywajacy pierwszy mecz bardzo czesto jest zmieniany, to raz.

Czasami to juz na poczatku zawodnik umawia sie, ze zagra tylko jeden mecz, niezaleznie od wyniku tie'a, to dwa.

Ogolnie, tego meczu prawdopodobnie nie bedzie i nie ma sensu grac pre, jezeli ktos juz chce.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Ruuousovori -4.5 (1.97) fortuna zwrot

Tak jak mówiłem Finowie grają z mączniakami z Argentyny, dla których gra poza clayem to jest duże wyzwanie. Tutaj trochę lepszy gracz, czyli Cerundolo, ale value na lidera Finów widzę bo jest to gracz naprawdę solidny, wskakujący z miesiąca na miesiąc na coraz wyższy poziom, z racji jego wieku jest to nadzieja Finów na fajnego zawodnika na lata i tutaj na swoim Indoor Hard w Finlandii z Argentyną powinni wygrać

Austriacy prowadzą w debli więc tak jak mówiłem warto spróbować
Thiem już teraz po (3.05) fortuna - to już kurs wyjęty z kosmosu, Coric to nie jest nie wiadomo kto, a Thiem myślę że będzie chciał wyciągać swoich Austriaków na wynik 2:2 za wszelką cenę jak uda im się tego debla dowieźć to taki mecz musi być po prostu jeśli obie drużyny traktują Davisa na poważnie

Jarry (1.63) fortuna

Skatov? nie słyszałem o tym rywalu Jarrego, który kilka razy na ziemii potrafił się pokazywać i to z wyżej notowanymi rywalami, nie powinien mieć porblemu z doprowadzeniem Chile do wygrania z egzotycznym rywalem, ale jak się okaże zobaczymy w końcu nie jest to mecz o żyć albo nie być tylko o punkt w Davisie i to nie w grupie światowej a w kwalifikacjach do niej ;) mecz oczywiście na Clayu, Jarry Bublika pozamiatał i jak dojdzie do tego meczu to pozamiata i tego Skatova, narazie mamy 1:1 więc szanse na ten mecz oczywiście są
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
a jednak Austria zdobywa punkt niespodziewanie swoim nieznanym przecież deblem i nie daje łatwego zwycięstwa Chorwatów, więc nie wyobrażam sobie teraz innego meczu niż Coric - Thiem bo zrobiło sie mega ciekawie i Austriacy będą chcieli zębami wyrwać to zwycięstwo, a ja dalej proponuje Thiema i widze spokojnie co najmniej 50% szans na jego win a po tym co zagrał Coric z tak nisko notowanym rywalem to może i Thiem by mógł być faworytem patrząc że morale Austraków są na górze po tym co zrobili w deblu i jak ograli swoich rywali bodajże 13:11 w taj breku drugiego seta i wygrali ostatecznie 2:0 cały pojedynek

Mamy 2:1 dla Chorwatów i dla mnie punkt zdobywa teraz Thiem i mamy meczychoo że ho ho, warte obejrzenia w Davis cupie ;)

Finowie tak samo debla ogarnęli i ich lider Ruusouovori będzie chciał zakończyć już tą rywalizacje, także tam też większych zmian nie podejrzewam zagra lider Finów z Cerundolo tak jak było zaplanowane

E: jednak lider Finów się już zmęczył i odwołali jego mecz, ale Thiem tam walczy jak wilk;)
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Tak jak myślałem Thiem bez szans
no szanse chyba jakieś miał skoro w pierwszym secie był taj brek, myślałeś a typu nie podałeś, po spotkaniu każdy mądry. Ja i tak jestem zadowolony ze swoich typów z Davis cupie, bo szczególnie w pierwszym dniu weszły trzy dużeee kursy i nie mam tutaj powodów do żadnego wstydu, w drugim dniu Lehecka i jego handi, lider Finów i jego handi też na plus. Więc weekend ogólnie mogę uznać za udany, jak ktoś szuka 100% typów trafionych no to zapraszam do wróżki

dziś jeszcze typ na Ruusouvoriego -4.5, Argentyńczycy zmienili zawodnika na Bagnisa i myśleli że on poradzi sobie z szybkim hardem, ale cóż południowoamerykańskie teamy nie radzą sobie absolutnie na idnoor hardach i dostają gładkie bęcki to samo zrobiła Grecja z Ekwadorem a kto ma swoją mączke jak Brazylia czy Chile ten walczy i odwraca rywalizacje raczej na swoją korzyść

To co zrobił Zverev w drugim meczu to jest kompromitacja, chodził po korcie i strzalał miny, tak nie powinien się zachowywać zawodowy gracz bo samymi umiejętnościami wiadomo, że tak drewnianego zawodnika jak Huesler powinien zjeśc 2:0, ale cóż poradzić, przez swoją głowe zaprzepaszcza potężny talent - grał kosmos w World Tour Finals na koniec sezonu gdzie ograł Djokovica po kapitalnym meczu kilka sezonów temu, a potem przychodzi seria kompletnie nieudanych szlemów i zupełnie mu głowa nie dojeżdża do umiejętności. Pierwszy mecz oddał 5 gemów Wawrince, w drugim dostaje baty od Hueslera i to 2:6 w pierwszym secie? toż to zawodnik typowe serv and volley bo z głębi kortu nie potrafi zupełnie nic a jednak z głową Saszy od początku jego kariery niestety na korcie coś jest nie tak, wyglądał w tym meczu jak byłby obrażony na cały świat i Niemcom po prostu wypuścił pewną wygraną z rąk co powinien naprawdę przemyśleć gruntownie, a raczej jego szkoleniowcy.

pozdrawiam i życzę udanych betów, pierwszy dzień mogę uznać za bardzo udany, potem było trochę słabiej ale ogólnie pisałem o wygranej Finów na co stał też fajny kurs 1.80 bodajże co było pomyłką patrząc na to na jakiej nawierzchni jest rozgrywany turniej i że Ruusouvori chciał nawet wystapić w deblu i przechylić szale zwycięstwa na korzyść Finów a potem szybko zebrał się do singla i zmasakrował Argentyńczyka... niestety nie Cerundolo, ale jego czekałby taki sam los jak Bagnisa czyli 6 gemów i Argentyna do domu.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Bez przesady. Nie ma co koloryzowac rzeczywistosci.

Nie ogladalem, ale statystyka tu nie klamie. Coric duzo lepszy pod tym wzgledem w obydwu setach. Nawet w tym 1 secie zakonczonym tie-breakim to Coric duzo wyzsze te procenty. Thiem z zaledwie jedna jedyna niewykorzystana szansa na przelamanie przez caly mecz, wiec tu zwyciezca byl zdecydowany.

Na dobre granieThiema to trzeba bedzie poczekac co najmniej do Indian Wells, jk nie do turniejow na cegle.
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Bez przesady. Nie ma co kolorowc rzeczywistosci.

Nei ogladlem, ale statystyk tu nie klamie. Coric duzo lepszy pod tym wzgledem w meczu. Nawet w tym 2 secie zakonczonym tie-breakim to Coric duzo wysze te procenty. Thiem z jedna jedyna szansa niewykorzystana przez caly mecz, wiec tu zwyciezca byl zdecydowany.

Na dobre granaie Thiema to trzeba bedzie poczekac co najmniej do Indian Wells, jk nie do turniejow na cegle.
Pewnie na cegle. Thiem to taki Wawrinka, ma potężne zamachy beckhandowe więc potrzebuje czasu na to, a wybiegi na halach są małe i nie może sobie stać pod bandami i tego returnować, a na hardzie to piłka już dawno odbiła się dwa razy zanim on ten potężny zamach zrobi :LOL: tak to już jest, to samo Wawrinka, okej On jeszcze na hardach ogrywał... ale tylko Novaka Djokovica - wyraźnie mu ten rywal leżał, tak to każdy wiedział że czeka tylko na Roland Garros i Thiem również czeka na ten turniej

ale czy Thiem w ogóle wróci do rzeczywistości? i do swojej realnej gry na poziomie tego co prezentował przez lata? oj nie wydaje mi się, od czasu kontuzji minęło maseeee czasu i jak DelPo wracał po poważniejszych przecież urazach to odrazu kosił i nie było problemów a Thiem coś mi się wydaje, że będzie to drugi Raonic... okej wybaczamy mu porażkę z Thiemem kurs był 3 więc nie oczekujmy zwycięstwa na zawołanie - wiadomo że było to szukanie jakiegoś tam value. Mógł wygrać taja i sprawa by się pewnie potoczyła inaczej, jednak taja przegrał i po prostu zwiesił głowe...hard był za szybki dla niego. Ostatnią szanse daje mu nie na Indian Wells, ale dopiero na turniejach ziemniaczanych bo na clayu był to terminator nie do zatrzymania który ogrywał Djokovica na Rolandzie przecież i to Djokovica grającego kapitalny tenis, tylko przeszkadzał mu tam akurat wiatr ale z tym wiatrem ostatecznie Thiem sobie poradził w 5 setach po szansach obu na wyserwowanie meczu wygrał.

Więc czekam na clay, moją ulubioną nawierzchnie swoją drogą, dużo gry na wymianach, łatwiej się to obstawia niż szybkie Indoor Hardy w hali gdzie nie ma wiatru, nie ma nic powietrze stoi i gra się do jednego gola, czyli brejka kto ma mocniejszą psyche ten z reguły wygrywa takie mecze. Thiem zawiódł siebie i całą Austrie zaliczając dwie porażki i zaprzepaścił kapitalne starania deblistów o ratowanie tego meczu. Cóż... czy doczekamy się starego Thiema? ja nie pamiętam w swoim życiu zawodnika którego zgasiłaby zupelnie tylko jedna przecież kontuzja, on sie nie łamał 8 razy jak Del Potro czy Raonic, on miał jedną kontuzje po której gra jakby zapomniał jak się tą dyscypline uprawia i przykro patrzeć na jego zwieszoną głowe po kolejnej i kolejnej porażce. Dramat :(
Post automatycznie złączony:

Bez przesady. Nie ma co koloryzowac rzeczywistosci.

Nie ogladalem, ale statystyka tu nie klamie. Coric duzo lepszy pod tym wzgledem w obydwu setach. Nawet w tym 1 secie zakonczonym tie-breakim to Coric duzo wyzsze te procenty. Thiem z zaledwie jedna jedyna niewykorzystana szansa na przelamanie przez caly mecz, wiec tu zwyciezca byl zdecydowany.

Na dobre granieThiema to trzeba bedzie poczekac co najmniej do Indian Wells, jk nie do turniejow na cegle.
a ja oglądałem i od początku mówiłem że spotkanie się odbędzie, oraz Thiem szanse miał, tylko przegrał taj breka który ustawił tutaj mecz, taj brek to jak wiadomo trochę loteriada i każdy może go przegrać co pokazał wczoraj nawet Tommy Paul, ćwierćfinalista wielkiego szlema przegrywał 4:6 z gościem co na stojąco go w pierwszym secie ograł 6:1 z trzema brejkami. To coś mówi i jak loteryjny potrafi być czasem taj brek

Thiem potrzebuje mentora, trenera i cisnąć go na treningach maksymalnie, jak nie wróci... cóż stracimy zawodnika który miał papiery na wielkiego mistrza, ale zajechała go jedna kontuzja po której nie może się pozbierać.
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
August Holmgren v Thiago Seyboth Wild
Hollmgren kurs 4.00 willialhill

Pojedynek na hardzie i w hali.Kursy wystawione na to spotkanie zdecydowanie pod rankingi tutaj góą jest zdecydowanie Brazylijczyk który złapał dużą ilośc punktów na tegorocznym Garossie.Na hardzie grał niewiele w ostatnim sezonie niemal wogule.Owszem zagrał Thiago w pierwszej rundzie kwaliafikacji tegorocznego US open gdzie przegrał z Kolarem.Brazylijczyk choć jest mistrzem juniorskiego US open sprzed kilku sezonów w seniorskim graniu na hardzie póki co nie odnosi żadnych przyzwoitych rezultatów.
Duńczyk August Holmgren to rzetelny tenisista klasy B.Ma przyzwoity bilans , sporo startów na hardzie , jest 2 lata starszy od brazylijczyka do tego dobre warunki fizyczne i dobry serwis.Można znaleźć w bilansie mecze z kilkunastoma asami na dystansie do 2 setów.Ma także wygranego w tym roku chellengera na hardzie .Dzisiaj grają na hardzie w hali i po tym kursie pójdę w stronę niespodzianki.
 
Tenis by Dawid 849,4K

Tenis by Dawid

Znawca - Tenis
Davis Cup
Włochy vs. Holandia

Spotkanie o półfinał turnieju Finals w Maladze. Warto przypomnieć na wstępie, że zawodnicy grają na betonie, w hali. Korty należą do dość szybkich, a faworytem bukmacherów są Włosi. Przyjrzyjmy się zatem czy na pewno to dobry kierunek czy może warto celować w underdogów. O losach awansu zdecydują dwa mecze singlowe oraz debel. Do rozpoczęcia meczu praktycznie nie wiemy w jakich zestawieniach zagrają oba kraje, bo kapitanowie mają dowolność, a debel, który grany jest na końcu także może w ostatniej chwili się zmienić. Spójrzmy jakie mogą być pary. Prawdopodobnie będzie to Sinner vs. Griekspoor i patrząc na dyspozycję Włocha z ATP Finals to można spodziewać się dość gładkiej wygranej, lecz z drugiej strony jestem ciekaw jak zareaguje jego organizm, bo jednak grał ostatnio bardzo dużo, a ostatni mecz finałowy był zwyczajnie słaby w jego wykonaniu. Mimo wszystko ten mecz powinien wygrać, więc Włosi mogą tu mieć pewny 1 punkt. W drugim singlu już sytuacja wygląda wiele ciekawiej, bo Włosi prawdopodobnie wystawią Musettiego lub Arnaldiego, a po drugiej stronie zobaczymy van de Zandschulpa czyli mecz 50 na 50, przynajmniej w mojej opinii. Zarówno jeden, jak i drugi reprezentant Italii nie są w optymalnej formie, ale to samo można powiedzieć o Holendrze. Ten jednak występ w Paryżu może uznać za przełomowy. Wydaje się także, że w hali sporo zyskuje w stosunku do rywali. Według mnie będzie to kluczowy mecz dla losów awansu, bo jego zwycięstwo da prawdopodobnie remis, a później zdecyduje debel, gdzie lekkimi faworytami raczej będą Holendrzy. Oranje mają w swoim zespole dwóch znakomitych deblistów czyli Koolhofa i Rojera, a po stronie włoskiej w sumie nie wiadomo kto zagra, ale spodziewałbym się Bolelliego i być może kogoś z dwójki Musetti/Arnaldi, w zależności, który z nich zagra w singlu. Istnieje możliwość wystawienia Sonego, lecz ten ostatnio był w dołku i być może zostanie odstawiony, chyba że kapitan zaskoczy i wystawi go do meczu singla. Prawdopodobnie będzie to wyglądać tak, że w pierwszym meczu singla wyraźnym faworytem będą Włosi, w drugim meczu będzie bardzo blisko, a w ewentualnym deblu więcej doświadczenia będą mieć Holendrzy, więc szczerze mówiąc wystawiłbym kursy z lekkim wskazaniem na Włochów, lecz kilku bukmacherów wystawiło na Holendrów znacznie wyższe kursy.

👉 Holandia wygra @2,46 (betclic) ❌

Dość luźna propozycja głównie ze względu na kurs, który mógłby być nieco niższy. Typ do gry za niską stawkę, bardziej pod emocje.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Finlandia - Australia
Finlandia win kurs 5.50 betfair
Coz ryzykownie faworytami Australijczycy ale ten format rozgrywek w Pucharze Devisa sprawia że o niespodzianki trochę łatwiej.
Finowie mają ciekawych zawodnimow Russuvori , Virtanen i deblista Heliovara to zdecydowanie nie ułomki.
Wydaje mi sie ze w meczu deblowym finowie mogą powalczycz Ebdenem i Purcelem trudniej bedzie o zwycieztwo singlowe ale juz Lehecka był bliski ogrania De Minaura , Nie wiem kogo Australijczycy wustawią , Purcel , Thompson bedą faworytami ale Russuvori i Virtanen to nie ułomki zdecydowsnie .Zaryzykuję.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom