>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowy zakład w Betsafe - 20 zł

herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
Darmowy Zakład w Betsafe – Przegraj i wygraj jednocześnie!



Witaj Jerzy, Twoja nazwa użytkownika to xxxxxxxx



Darmowy Zakład

Czekaliśmy na emocje, ale wreszcie przyszedł czas na start sezonu 2009-10 w angielskiej Premier League! Z tej okazji Betsafe oferuje specjalny darmowy zakład dla ciebie – dla naszego specjalnego klienta. W ten weekend oferujemy ci zakład bez ryzyka w wysokości 20 złotych na pierwszy zakład potrójny w weekendowych meczach Premier League.

Jeśli przegrasz swój pierwszy zakład potrójny, zwrócimy ci jego stawkę maksymalnie do 20 złotych


Sprawdź nasze kursy Premier League



Oto jak to zrobić

1. Zagraj zakład potrójny w weekendowych meczach Premier League. Możesz oczywiście zagrać za dowolną stawkę, ale jeśli przegrasz swój pierwszy zakład potrójny to wtedy zwrócimy ci maksymalnie kwotę do 20 złotych.

2. Prześlij nam e-mail pisząc na adres [email protected] po zakończeniu spotkań, które zakończyły się na twoich kuponach porażką. Wpisz swój NUMER KUPONU i nazwę użytkownika w TYTULE maila. Na przykład “NUMER KUPONU 39493, maciek36”.

3. Support Betsafe dokona transferu środków do twojego konta gracza w Betsafe.com. Ponieważ tego rodzaju kampanie spotykają się z dużym zainteresowaniem, proszę pamiętaj, że wypłata środków może się w tym czasie wydłużyć.
Przepisy

1. Tylko jeden zakład potrójny w meczach weekendowych Premier League.

2. Tylko JEDEN darmowy zakład na klienta.

3. Tylko jedno konto gracza na adres IP/domostwo.

4. Ta oferta adresowana jest do aktualnych i nowych klientów – oczywiście możesz poinformować swoich przyjaciół o tej promocji!

5. Zgłoszenie zwrotu z tytułu przegranego zakładu musi być wysłane na adres [email protected] najpóźniej w poniedziałek 17 Sierpnia, do 23:59. Po tej dacie utracisz prawo do otrzymania zwrotu.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To tym co mail przyszedl.wiec po co wklejasz taką promocje?
Czytaj najpierw. 4. Ta oferta adresowana jest do aktualnych i nowych klientów – oczywiście możesz poinformować swoich przyjaciół o tej promocji!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przesadzili czy nie ja zapomniałem prawie o nich. Dawno tam nie grałem. Wpłaciłem minimalny depozyt 25zł i puściłem sobie for fun wariata przmyślanego na ako @11.05. Same peFFki. Więc zgarniam 276,25 zł ;) a jak nie to może za drugim razem trafię wariata :]
 
herbatnik 28

herbatnik

Użytkownik
wg. mnie super promocja bo jak nie wejdzie to nawet nie trzeba obracać tylko można odrazu wypłacic ????

mam pytanie czy to tylko na zakład 1 X 2 ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
W sumie to niewiele napisali szczegółów. Ja wziąłem 3 way zakłady. Będzie zabawa ;)
Tak w ogóle to muszę powiedzieć, że na tym forum to każda promocja zostanie wychwycona. Mam maila ciągle &quot;otwartego&quot; i na bieżąco patrzę na wiadomości. Ledwo dostanę wiadomość o jakiejś promocji to już ktoś założy temat :]
 
babyboy 0

babyboy

Użytkownik
Maila dostałem.
Wpłaciłem kasę przez Przelewy24(jeszcze jej nie mam..ile trwa tam operacja?) i postawię na weekend na Premier League,jest promocja trzeba korzystać :)
Szkoda ze tylko 20 ale cóż.
 
S 0

saszarks

Użytkownik
Mam pytanko bo nie rozumiem tego
&lt;c&gt;Zagraj zakład potrójny w weekendowych meczach Premier League. Możesz oczywiście zagrać za dowolną stawkę, ale jeśli przegrasz swój pierwszy zakład potrójny to wtedy zwrócimy ci maksymalnie kwotę do 20 złotych.&lt;/c&gt;

Czyli tak np. obstawiam 3 mecze za 50 zl
Liverpool 2
Manchester City 2
Arsenal 2
któryś mi nie wejdzie i oddają 20 tak?
czy tylko jeden mecz trzeba mieć na kuponie?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Potrójny zakład. Wszystkie wchodzą do masz wygraną. Jeden nie wejdzie to dostaniesz zwrot 20 zł jak do nich napiszesz. Tyle, że po typach nie wróże sukcesu ;)
 
S 0

saszarks

Użytkownik
sorki ze tak zaśmiecam ale mailem iny tok rozumowania czyli rozumie teraz ze muszą być 3 mecz na jednym kuponie a teraz czy musi byc wynik obstawiony czy mogę 3 under/over?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nawet jesli dla wybranych to nie widze powodu by nie pisac o tym na forum bo raz czasami promocje trwaja kilka dni a dwa nie kazdy notorycznie przeglada poczte
 
J 0

juja47

Użytkownik
Witam,



Zgodnie z regulaminem promocji dotyczącej weekendowych spotkań w Premier
League może Pan zagrać dowolne rodzaje zakładów, pod warunkiem, że
będzie to zakład potrójny i będzie on dotyczył w/w spotkań.
 
P 10

pawu

Użytkownik
z tego co kolega napisał wyżej :
3 mecze stawia
Przykład &quot;
Liverpool
Bluckburn
Man.City
Potrójny , i jak 1 nie wejdzie to zwracają a jak 2 albo wszystkie nie wejdą to nie ma zwrotu .?
Coś chyba tu nie gra bo tak piszesz ... że ciężko zrozumieć
 
Do góry Bottom