>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowy program od ExploreBet

wilu 9

wilu

Użytkownik
U mnie podobnie jak u innych, program się uruchamia, ale po odczekaniu nic się nie pojawia, ale ogólnie świetny pomysł na pewno będę korzystał ;)
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ok poprawiłem ten błąd - była to wina darmowego serwera. Przeniosłem bazę danych na płatny serwer, aktualizację można pobrać tutaj:

HotBet

proszę pobrać i będzie już działać poprawnie
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
czy lista tych najlepszych typero bedzie w jakis sposob aktualizowana? a jak tak to w jaki?
lista najlepszych typerów jest aktualizowana na bieżąco tzn. najpierw skanuję stronę w poszukiwaniu listy najlepszych typerów a następnie sprawdzam ich podstrony w poszukiwaniu nowych typów.

Proszę pobrać nową wersję - działa prawidłowo
 
H 0

horacek

Użytkownik
Oto co dzisiaj program polecał obstawić ???? :
Sparta - PSV 2 ✅
Aachen - Achlen 1 ⛔
Zwolle - Cambur Over 2,5 ⛔
Central Coast - Perth Glory 1 ⛔
Wacker Tirol - ST. Polten 1 ⛔
Ried - Mattersburg 1 ⛔
Nimes - Caen Under 2,5 ⛔
Zagłebie - Lech X ⛔
Prinn - Silven 1 ✅
Bochum - Koln 1 ⛔
Bochum - Koln over 2,5 ⛔
wiekszosc kursów ponizej 1,6
Ale jak zobaczylem propozycje overa na Bochum to mnie sczyściło... nie wiem czym sie ludzie czy ten program kierowali typując taki wynik, ale jak dzien wczesniej wybierałem typy to wszystkie moje staty wskazywały na Under w tym meczu i to był mój najpewnieszy typ na ten piątek, i dobrze że zostałem przy swoim
no ale moze taki dzien zły dla aplikacji, moze pozniej bedzie lepiej
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
... nie wiem czym sie ludzie czy ten program kierowali typując taki wynik
tak typują ludzie na różnych stronach www.

To nie program oblicza te typy tylko ludzie!!!

co do skuteczności to nie sprawdzałem - możecie podawać na forum typy które odczytuje program, zobaczymy jak to wygląda.

Może faktycznie to była czarna seria - jak patrzyłem na statystyki tych typerów to w zestawieniu miesięcznym są zawsze na plusie od początku 2009

Możecie również zaproponować jakąś zagraniczną stronę www którą zeskanuję - propozycje na PW lub maila
 
krzychuu 0

krzychuu

Użytkownik
mario by typ trafił do programu musi wiele osób zagrać taki sam typ tak ?
Czy po po prostu wystarczy iż jedna osoba zagra typ co ma dobre wyniki w rankingu i już ?
 
H 0

horacek

Użytkownik
Propozycje programu z dnia: 28.11.2009

Willem II - Twente 2 ✅
Touluse - Boulougne 1 ✅
PSG - Auxere under 2.5 ✅
Real Union - Gimnastic 1 ✅
Levski Sofia - Montaca over 2.5 ✅
KF Laci - Skenderbeu ( Albańska :p ) 1 ⛔ (0-0)
Hibernian - Falkirk Falkirk (+1) ⛔
coś tam jeszcze było z austriackiej

Ale już lepsze wyniki mieli panowie :spokodfhgfh:
 
H 0

horacek

Użytkownik
na dzisiaj program polecił obstawić:
Red - Vojvodina 2 ⛔
Barcelona - Real Madryt 1 ✅

oprócz tego wyświetlił (dzisiaj - niedziela 29-11-09) tak koło 40 typów wczorajszych... może autor w wolnej chwili pokusi sie o jakiś update programu i to poprawi ? :spokodfhgfh:

ale w sumie dzięki temu mogłem sprawdzić jakie pozostałe typy doradzał wczoraj, i tak oto :

Blackburn - Stoke 1 ⛔
West Ham - Burnley 1 ✅
Fulham - Bolton 1 ⛔
Morton - Dumbarton 1 ⛔
Padova - Vicenza 1 ⛔
Bremen - Wolfsburgh over 3.5 ✅
Lecce - Grosseto 1 ✅
Torino - Crotone 1 ⛔
Peterbrough - Middlesbrough 2 ⛔
Lens - Ol. Marsylia 2 ⛔
PSG - Auxerre X2 ⛔
Lorient - Grenoble 1 ⛔
Red Star Belgrad - Partizan Belgrad 1 ⛔
Cluj - Univ Craiova 1 ✅

więc beta testy wciąż trwają :p
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Poszukuję osób do testowania tego programu.
Planuję wprowadzić kilka zmian w programie i potrzebuję zamkniętej grupy ludzi, aby nie wydawać co chwilke poprawki.
Wymagane tylko pełne raportowanie błędów.
Osoby które zgłoszą się otrzymają najnowszą wersję i będą sprawdzać przydatność i funkcjonalność nowych funkcji

zgłoszenia na maila. [email protected]
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Ściągłem program a tam typy z lutego. Czyli finito?
tak obecnie program został wstrzymany - planuję wydać nową wersję zaraz po ExploreBet 4.0.

Będą dostępne w programie HotBet tak jak do tej pory typy zebrane z najlepszych stron typerskich oczywiście za darmo
oraz dodatkowo typy wyselekcjonowane przez mój program - obecnie pracuję nad ulepszeniem doboru meczy.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Tak jak obiecałem daję program (jak na razie na miesiąc) całkowicie za darmo do testów.
Osoby zainteresowane proszę o rejestrację oraz wysłanie loginu - abym mógł aktywować konto na mój adres mailowy [email protected]

program można pobrać:
http://explorebet.com/download/Release_x86.zip
http://explorebet.com/download/Release_x64.zip

Rozpocząłem prace nad nową wersją w której dodam tenis, siatkówkę, ręczną, może i sporty amerykańskie.

Planuję również reaktywację programu HotBet który również będzie dostępny w wersji darmowej.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Jakiś czas temu wpadł mi do głowy nowy pomysł jak można skutecznie ocenić prawdopodobieństwo wyniku, zrobiłem pierwsze testy i wyniki były zadowalające.
Stworzyłem program który analizuje informację które dostarczają nam bukmacherzy wyniki sami oceńcie widać to na załączonych screenach.








Jak pewnie większość z was zauważyła widać na tych screenach 0% 5% i 10% są to uśrednione kursy + procentowa różnica
0% - jest to średnia wszystkich kursów
5% - dodałem 5% do uśrednionego kursu (kursy w pinnacle 188bet itp.)

wyniki w sierpniu dla 5% &lt;=&gt; zysk 40 jednostek, yeld 10%
wyniki we wrześniu dla 5% &lt;=&gt; zysk 35 jednostek około 10%

październik widać częściowo na screenach.
 
Do góry Bottom