>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Darmowy program od ExploreBet

mario22 15

mario22

Użytkownik
Postanowiłem stworzyć kolejny projekt tym razem całkowicie darmowy.
Program skanuje internet w poszukiwaniu darmowych typów, a następnie pobiera bazę z serwera i wyświetla informację jeżeli pojawiły się nowe propozycje.
Program pracuje w tle i automatycznie wykonuje aktualizację ale nie częściej niż co 15 minut (darmowy serwer).

Przykładowy screen:


Ustawienia:
Proponuję dodać program do autostartu (zaznaczamy &quot;Uruchamiaj program automatycznie...&quot;)
możemy też minimalizować do traya


w momencie gdy pojawią się nowe typy ikonka w trayu zmieni swój wygląd a nowe typy oznaczone będą na zielono

wszelkie pytania i propozycje proszę kierować na adres: [email protected]

program można pobrać z darmowego serwera:

POBIERZ
 
V 256

vernix

Użytkownik
O ile zrozumiałem, to program działa na zasadzie Bota i przeszukuje Internet w poszukiwaniu... darmowych typów. Wchodzi np. na http://forum.bukmacherskie.com/ ściąga wszystkie typy od użytkowników, którzy właśnie je podali i przedstawia w jednym okienku, w programie?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
O ile zrozumiałem, to program działa na zasadzie Bota i przeszukuje Internet w poszukiwaniu... darmowych typów.
mniej więcej tak działa z tym że forum nie da się skanować - nie ma jednolitego standardu. Jedynie zagraniczne strony www

Udostępniłem klienta który tylko pobiera z serwera gotową bazę danych z typami. a główny &#39;skaner&#39; mam ja i sprawdza on strony tak co kilkadziesiąt minut i wysyła bazę na serwer
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
napisz co Ci nie działa?
nie możesz uruchomić programu, czy nie wyświetla Ci typów?

ok faktycznie był błąd z plikiem na serwerze teraz powinno być ok.
 
piterro 0

piterro

Użytkownik
bardzo ciekawy program , sprawdze czy nie ma w nim keyloggera przechwytującego nasze loginy i hasła do kont na bukmacherach online ;)

___________
Skaner nic niewykrył , tak jak myślałem , ale upewnić się można ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
bardzo ciekawy program , sprawdze czy nie ma w nim keyloggera przechwytującego nasze loginy i hasła do kont na bukmacherach online ;)

___________
Skaner nic niewykrył , tak jak myślałem , ale upewnić się można ????
Już drugie takie pytanie usłyszałem dziś - faktycznie może wydać się podejżane że ktoś za darmo rozdaje taki program ????

Nawet bym się nie ośmielił aby umieścić na forum jakiś szkodliwy program, wkońcu zależy mi na dobrej opinii - jestem też autorem programu SoccerBet/ExploreBet

A co myślą na temat tego programu pierwsi użytkownicy?
 
K 0

k..

Użytkownik
Póki co to trzeba zaczekać aż zakończą się dzisiejsze mecze ????

A tak na szybko to Manu zawala a w programie widze, że 5 razy się pojawił. Ale to masówka dzisiaj także nie tylko program tak proponował ????
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
Póki co to trzeba zaczekać aż zakończą się dzisiejsze mecze ????

A tak na szybko to Manu zawala a w programie widze, że 5 razy się pojawił. Ale to masówka dzisiaj także nie tylko program tak proponował ????
Tak to sa typy podawane przez ludzi w internecie, wybierałem tylko tych userów którzy mają długi staż oraz wysoką skuteczność i zawsze są na ✅

Tak jak zauważyłeś program wyświetla czasami te same typy, co może świadczyć o dużym zainteresowaniu tym meczem wśród doświadczonych typerów.

Głównym zadaniem programu jest stałe monitorowanie sieci www i zbieranie najciekawszych propozycji. Proszę zminimalizować program do traya będzie on automatycznie pobierać aktualizacje bazy a w momencie gdy pojawią się nowe typy ikonka zmieni kolor na płomienno czerwony. Nowe typy będą oznaczone w tabeli na zielono.

Czekam na propozycje odnośnie programu, czy jest prosty w obsłudze i co byście jeszcze do niego dodali.
 
analpr0be 0

analpr0be

Użytkownik
Ja mam pytanie. Co z tego że program aktualizuje się co 15 minut jeżeli Twój skaner skanuje, jak napisałeś, co kilkadziesiąt minut?
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
do prawidłowego działania aplikacji wymagany jest .NET Framework 2.0 można go za darmo pobrać tutaj: POBIERZ

proszę napisać na maila, proszę opisać błąd oraz jakiś screen - wtedy pomogę.

napisałem że co 15 minut ale jak uruchomisz program to zobaczysz że czasami też co 20 lub 30 minut, pobiera wtedy gdy pozwala na to serwer.
 
kto_ja 0

kto_ja

Użytkownik
mario22

możesz mi wysłać hasło i login do ExploreBet dziś się rejestrowałem, a faktycznie hotbet nie ściąga dziś nic!

pozdrawiam
 
1 0

123owca321

Użytkownik
Mam podobnie, pojawia się Proszę czekaj 30s..., po skończonym odliczaniu Pobieranie i znów Proszę czekaj. Od razu mówię, że wszystkie zapory mam wyłączone.
 
mario22 15

mario22

Użytkownik
faktycznie sprawdzałem dzisiaj i to jest błąd serwera - jeszcze wczoraj działało także proszę o chwilkę cierpliwości jutro powinienem to naprawić. dziękuję za wyrozumiałość
 
Do góry Bottom